Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sergenin Suyu Isındı Kaynar Oldu Artık !!!
Alt 23.09.2015, 13:39   #51
savaş2
Yiğido

savaş2 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

489 Mesajına 709 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 767 savaş2 FAZLA SÖZE GEREK YOKsavaş2 FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Sergenin Suyu Isındı Kaynar Oldu Artık !!!

***hocanın yuzde doksan kafası istanbul gecelerinde , seso nun kotu oyununu fark etmemesi oyuna gec mudahale edişi onu gosteriyor.parayıda almadan sivas dan ayrılmaz derimmm.
savaş2 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda savaş2'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 23.09.2015, 13:46   #52
antik58
Usta Yiğido

antik58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

350 Mesajına 585 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 712 antik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDI

Sorumluluk bende demekle problem çözülmüyor. Artık takımın kendine gelmesi puanlar alması lazım. Başıboş takımı herkes yönetir. Sergen hocanın kendi egosunu tatmin edeceği yer kesinlikle SİVASSPOR olmamalı buna müsade edilmemeli.
antik58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.09.2015, 15:40   #53
adamınhası
Acemi Yiğido

18 Mesajına 25 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 359 adamınhası FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sergenin 4-5 maç daha şansı var sonra duruma göre düşünülür
adamınhası isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.09.2015, 16:11   #54
balmandol
Tecrübeli Yiğido

balmandol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

217 Mesajına 386 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 balmandol isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Yazılanları okudum hepsine hak veriyorum. Doğrudur bu yıl Sergen başarılı bir giriş yapamadı ve oynattığı futbol hiçte hoş değil...
Pekiii bütün taraftarlara soruyorum; acaba alınan,transfer edilen bunca oyuncuların hepsini acaba Sergen'mi aldı..? Yönetimin hiçmi suçu yok.? Bence Sergen bugün gitse valla gördüğüm kadarıyla bu oyuncularla bu takım gitmeezzzzzzzzz...!!!
Teknik direktör bende olsam,burda yorum yapan arkadaşlar da olsa inanın bu oyuncuların hiç biriyle kimse çalışmak istemez. H.Özmert,Y.İncedemir,O.Gülle,E rkan Kaş ve hatta D.Abalo bile kalbur altı futbolcular. Ben naçizane şunu diyorum % 70 yönetim suçludur. Milleti 3-4 yıldır oylayıp duruyorlar. %30 Sergen suçludur. İstediğin futbolcuları alamıyorlarsa delikanlı gibi basıp İSTİFANI VERECEKSİN KARDEŞİM. Sivas'a futbolcu gelmiyormuş...Bahane hep bu..Niye gelmesin kardeşim sen 100 lira fazla ver bakayım niye gelmiyolarmış Edinho gidip Şanlıurfaspor'da oynuyorsaaa pekala Sivasspor'a da gelebilir. Bir galibiyet 1 trilyon getiriyor neredeyse. Al 3-5 tane kalburüstü futbolcu kendi borçlarını kendisi ödesinler. AL SANA DÜZ MANTIK SAYIN YÖNETİM..Dilimizde tüy bitti söyle söyle aynı. Ben Sergen'in yerinde olsam bugün istifa eder giderim.!!!
balmandol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda balmandol'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 23.09.2015, 16:43   #55
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 726 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein

Kaynar su iyidir, ama su tastigi zaman ozaman Ayvayi yeriz... Antalya bence son sans olmali , olasi bir beraberlik ve maglubiyetde Hoca gönderilmeli... Bu nedir ya... Birde Antremani taraftara kapatmalar filan...

Ayrica Eto'o , Emrah ve Emre Akbaba cok etkili oyuncular.... Bakin Es Es 'e neden yenildik Gekas'a önlem almadigimizdan dolayi... Sergen Gekas'i begenmiyor cünkü,....

Insallah Eto'o bari ciddiye alirlar. .
Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.09.2015, 17:09   #56
hoğuz
Yiğido

90 Mesajına 146 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 413 hoğuz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Kadro çok derin olmasa en kötü beraberlik alırdık , ama bizim kadro 3.lüğe oynayacak kadar vahşi yahşi ve derin olduğu için yıldız futbolcularımız Hakan Özmert Beykan Şimşek ve Orhan Gülle arasında seçim yapmak çok zor olacak hele sağ beke Boye 'mu yoksa Cicinho'mu kimi koyacağını düşünemiyorum bile ...Sergen'in işi sandığımızdan zor beyler...

Allah yardımcın olsun Sergen suyu ısıt Eto'o geliyor !!!
hoğuz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.09.2015, 18:44   #57
badof58
Yiğido

190 Mesajına 321 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 416 badof58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sergen gidince kafaya oynayacaksak gitsin, ancak Carlos'a olan gibi macera aranacaksa kalsın en azından belki gelecek transfer sezonlarında tanıdığı boşta adamları kadroya katar ..

Sivas Sergenle var olmadı Sergensiz de yok olmaz ancak İsmail Kartal sırf geçen sezon feneri yönetti ve 2. oldu diye onu getirmek futbol anlamında ne kadar kötü yönetildiğimizi gösterir. Transferlerinin %70-80'ini boş yapıp, aldığın 2 bonservisli oyuncu Barrales ve Boye'u da tranferin son günü yaparsan maalesef bu tabloyla yüzleşirsin. Ben burda kaç kere dedim, şu transfer işini erkenden yapın kampa yetişsin yoksa sezon boyu bahane üretirsiniz diye ancak yönetim yine kendi bildiğini okudu. Sivasspor ortalama derecesini yine tutturur 10-15 arası bitirir ligi. Bu teknik direktör kim olursa olsun farketmez ha Arap İsmail ha Werner Lorant. Arada farklı tarz ve diğer takımların uyumasıyla üst sıralara oynar ama hiç bir zaman Gençlerbirliği Trabzon veya Bursa gibi hedef takım olamaz. Başta yöneticisinden en son taraftarına kadar bu üç takımın gerisinde hatta taraftarı da katarsak üç sıra daha geriler. Yani bulunduğumuz bu durum normaldir ve sistem takımı olmadıkça altyapıya önem vermedikçe hiç bir başarı elde edilemez. Yerinde sayarsın ancak ..

Okuduğum kadarıyla bazı kişiler suçu Çağatay'a çıkarmış, işte bir neden de bu. Adam yapabileceklerinin belki de en iyisini yaptı. Bırakın bir maçta onun yüzünden kaybedelim ama böyle genç gelecek vaadeden futbolcuları kaybetmeyelim. Sonra çok ararsınız da bulamazsınız ..
badof58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda badof58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 23.09.2015, 18:44   #58
avare
Usta Yiğido

avare - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

195 Mesajına 296 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 800 avare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
avare Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
mutlu hoca bjk ya gitti sergen bitti aynen gecen sezon basi domingezin gidisinden sonra carlosun bittigi gibi
Ibrahim akin,yekta Kurtulus,yigit incedemir ,eneramo,barales,batuhan bu oyunculardan medet uman yonetimde sallantida
bu sezon isimiz zor gibi ligde kalabilirsek buyuk basari olur
mutlu hoca demisim tamer hoca olacakti
avare isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.09.2015, 18:48   #59
5sekız
Yiğido

86 Mesajına 130 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 444 5sekız FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
bahbaba58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
sen ne diyon değişik kaç haftadır oynanan futbolu görmüyon mu ?
3 .lig takımına yenildilk kupadan elendik daha bunun açıklaması olamaz
sergenin sıvacılığı yapmak sana mı kaldı iyi sergende sende istanbulda ganyan bayisinde takılın orada kupon yapın ofsaytları konuşun cahil herif ofsaytı bilsen ne yazar oynanan futbolu bilmedikten sonra !!!
lan dallama rıza gıtsın dedınız gıttı carlos gıtsın dedınız gıtt sergen gıdınce sampıyonmu olucan .sergen ılk geldı zaman trubunler .bas bas sergen dıye bagırıyordu .ha bıde senın yaşın kadar top oynadım profosyonel .senın gıt çışınle oyna benım yorumlarıma da cevap yazma çıktın yere sokarım senı
5sekız isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.09.2015, 21:49   #60
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 748 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Sergeni zerre kadar sevmem...Fakat isteseydi dünyanın en iyi futbolcusu olabilirdi...Bence futbolu çok iyi bilen biri...Bana göre Sivassporda kaldığı müddetçe çokta başarısız sayılmaz...Olası hocaların içerisinde en ideali diyebilirim..Bence devam etmelidir...

Etiketler
artık, isındı, kaynar, oldu, sergenin, suyu