Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçın ardından
Alt 18.12.2011, 18:10   #11
güneşyurdu
Tecrübeli Yiğido

güneşyurdu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

288 Mesajına 518 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 722 güneşyurdu Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart Cevap: Maçın ardından

maçı izlemek için 12:40 gibi stada girdim baktım ki bizim seyircileri...üst tribüne almışlar....doğu tribünü alt tarfara almıyorlar...konuyu özel güvenlik ve polislere sordum stad müdürü böyle karar verdi dediler taraftarları çağırdık doğu tribünü giriş kapısında 300-400 kişi olduk girmek için baskı yapmak istedik...o arada recep abi geldi...ama o varya bom boş bir tribün lideri...bir yine beyaz saçlı ağırbaşlı bir sivas taraftarı vardı...ben polis ve güvenliğe takımızı daha iyi desteklemek için buraya gerekirse zorla gireceğimiz söyledim..tatsızlık çıkmasın..izin verin dedim...polisler bizi oyalamaya çaılşırken aç aç diye bağıran taraftar topluluğu dağılmaya başladı...ben kabul etmedim...çok sinirlendim polislere kafa tutunca ortalık gerildi polisler ileri bir hamle yapıp beni içlerine çektiler...bir kaç sivas taraftarı beni beni polislere vermemeye çaıştı ama nafile beni al aşağı edip bir-iki tane kafama vurdular...etemdileri küfür kalmadı.sonra beni çevik kuvvet otobüsüne götürüp tutanak tuttular...maçı izlemediler sonra başaşkşehir polis karakoluna götürdüler...savcılığa verdiler....bakalım nasıl olacak zaten o arbede yaşanınca sivas tarafarları doğu alt tribüne doğru almaya başladıklarını gördüm...bizim taraftar çok bilinçsiz...adamlar az bir şey diş görünce hemen geri adım attılar...alt tribünde olmasaydık tv de hiç gelmemiş gibi gözükecektik ben buna isyan ettim....
güneşyurdu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı güneşyurdu'a Teşekkür Ediyor...
Alt 18.12.2011, 18:28   #12
infial§
Usta Yiğido

infial§ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.015 Mesajına 1.893 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 751 infial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunft

hocayı ve futbolcuları hakem den sonra tartısalım,hakem maça buyuk darbe vurdu turk futbol tarihine kara bır leke eklendı,bızım maclara cıkan hakemlerın gozlerı kor kulakları sağır nıyetlerı bozuk,sıvasspor klubu sahıpsız,bakan nerde,milletvekıllerı nerde,sıvas kamuoyu nerde,nerdesınız ULANNNN!!!
Alt 18.12.2011, 18:50   #13
Kokomo
Usta Yiğido

Kokomo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

943 Mesajına 1.796 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 941 Kokomo isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Böse Cevap: Maçın ardından

SADECE 2.219 SATILAN BİLET SAYISI !

SADECE 2.219 !

Yazıklar olsun İstanbul'da yaşayıp kendine Sivassporluyum diyenlere !

Hiç değilse eskiden 10.000 kişi olabiliyorduk ...
Kokomo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.12.2011, 18:51   #14
bozatli58
Acemi Yiğido

20 Mesajına 24 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 551 bozatli58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bazı arkadaşlar çok bili sivasa hoca gelseler ne olur bekara karı boşamak kolay rıza hoca istemezmi şanoiyon olmayı yok onu almadı yok bunu yola çok bilin gel sen oyna he eleştir ama kırıp dökme bu laflarım herkese degil kırıp dökene
bozatli58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda bozatli58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 18.12.2011, 18:51   #15
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1067 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

90 dakika boyunca Enaramo´ya atilan toplar ya yerini bulmuyor ,yada bu futbolcu toplari eziyor ve hatta cogu kez ofsayita düsüyor.Tüm mac boyunca tek bir sutu var üstelik cok agir kaliyor.Grosicki ise bizleri hayali sukuta ugratmaya devam ediyor.Her serbest vurusta ve kornerde topun arkasinda Erman fakat top maalesf adresi bulmuyor.Pas yüzdemiz cok az,toplari cogu kez rakibe teslim ediyor bos alana kacan oyuncularla topu bulusturamiyoruz.Hal böyle oluncada Riza hoca´nin yaptigi bu transferlerle bir puan almasi ve bundan dogal olarak gurur duymasi normal.Aksi olsaydi zaten sasardim.En kücük carpismada yerden kalkamayan bir kalecimiz oyunu gayet güzel soguttu.Buda Riza hoca´nin bir taktigiydi galiba?
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.12.2011, 19:11   #16
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 762 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
agumus_58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
muz cumhuriyeti'nde lig olsa ve maç sırasında kaleci ceza sahası dışında topa kasti bir şekilde elle müdahale etse 10 kere kırmızı kart görürdü. bu kadarına pes ve yazıklar olsun. gözünün önünde de mi göremedin; hadi sen göremedin yardımcın da mı göremedi. bu kadar kasıtlı hareket olur mu??
Kaleci orda son adam değildi arkadaki topçu kale içindeydi o yüzden kırmızı vermedi.
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Ferhat06'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 18.12.2011, 19:33   #17
avsarli58
Acemi Yiğido

avsarli58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

48 Mesajına 79 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 614 avsarli58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

kaleciyle karşı karşıya kalsa bi oyuncu arkadan dusurse kırmızı kart olur dimi o oyuncuya.
şimdi kalede kaleci bile yok
bi tane adam.
kaleciden dahamı ıyı koruyacaktı kaleyi.
Sağol hakem.
Hakem yuzunden giden butun puanları federasyona armagan ediyorum
avsarli58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı avsarli58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 18.12.2011, 19:46   #18
izmirliyigido
Gast

Yazmayacağım diyorum ama duramıyorum. Hakeme ve RIZA HOCAYA rağmen 1 puan aldık. Hakem eğer hakemlik kursu ve eğitimi aldıysa yazıklar olsun onun aldıklarına almadıysa bir hakemlik kursuna gitsin. Hangi pozisyonda ne karar verilir birkez daha öğrensin. Emeğimizi çaldı, haram olsun !.. Hakemi Allah'a havale ediyorum !..

O kırmızı kartı gösterseydi sonuç çok daha farklı olabilirdi. Bu dönem bu kadar hakem hatasına rağmen aldığımız puanlar başarıdır. Ama artık yeter, sesimizi çıkartmamız lazım. Bu kadar hata da artık KASIT ARAMAYA BAŞLADIK !..

Bir sözümde RIZA HOCAYA !... Şu Mehmet NAS sevdasından bir türlü vaz geçmiyor. Hücumda, savunmada, atakta, adam paylaşmada hep takımı ateşleyen KIVANÇ KARAKAŞ'ı oyundan alıp Mehmet'i oynatmak kime hizmet vallahi anlamış değilim. Allah aşkına söyleyin, Mehmet Nas oyunda kaldığı yarım saat içerisinde ne yaptı, kaç kere adını duydunuz? Kocaman "SIFIR".

Neyse, Rıza hoca senin sayende ilk 8'e kalamayacağız ama sabrediyoruz.

.
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 18.12.2011, 19:58   #19
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1425 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
Ferhat06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kaleci orda son adam değildi arkadaki topçu kale içindeydi o yüzden kırmızı vermedi.
IFAB'ın yayınladığı 7 kırmızı kartlık Cezalar maddesinin 4. bendinde şunu der:

4-Topa bilerek elle oynayıp rakip takımın bariz golünü veya gol atma şansını önlerse (kendi ceza sahası içindeki kaleci hariç) kırmızı kartla cezalandırılır.

Burada yoruma açık durum söz konusu. Kaleci ceza sahası dışında elle kasti yada kasti olmayan durumlar şeklinde değerlendirme yapabilir hakemler... Bana göre ne kadar arkada oyuncu olursa olsun, Kalecinin topa elle kasti bir şekilde ceza sahası dışında müdahalesi kırmızıdır. Dediğim gibi yorum ve takdir hakemin...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 18.12.2011, 20:07   #20
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1425 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
izmirliyigido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Yazmayacağım diyorum ama duramıyorum. Hakeme ve RIZA HOCAYA rağmen 1 puan aldık. Hakem eğer hakemlik kursu ve eğitimi aldıysa yazıklar olsun onun aldıklarına almadıysa bir hakemlik kursuna gitsin. Hangi pozisyonda ne karar verilir birkez daha öğrensin. Emeğimizi çaldı, haram olsun !.. Hakemi Allah'a havale ediyorum !..

O kırmızı kartı gösterseydi sonuç çok daha farklı olabilirdi. Bu dönem bu kadar hakem hatasına rağmen aldığımız puanlar başarıdır. Ama artık yeter, sesimizi çıkartmamız lazım. Bu kadar hata da artık KASIT ARAMAYA BAŞLADIK !..

Bir sözümde RIZA HOCAYA !... Şu Mehmet NAS sevdasından bir türlü vaz geçmiyor. Hücumda, savunmada, atakta, adam paylaşmada hep takımı ateşleyen KIVANÇ KARAKAŞ'ı oyundan alıp Mehmet'i oynatmak kime hizmet vallahi anlamış değilim. Allah aşkına söyleyin, Mehmet Nas oyunda kaldığı yarım saat içerisinde ne yaptı, kaç kere adını duydunuz? Kocaman "SIFIR".

Neyse, Rıza hoca senin sayende ilk 8'e kalamayacağız ama sabrediyoruz.

.
Abi senin dediğin gibi Bu işlerde kasti durum söz konusudur. Maalesef güzellikle düşün yoksa biz sizi böyle düşürürüz diyorlar. Tabii bu bir komplo teorisidir ama Mübarek en az 7-8 maçımız adeta katledildi. Şu anda bir kaba hesap yazsan 7 puan yapıyor. İlk dörtteyiz vesselam. Ama gel görki az zorlasalar düşme potasına iteleyecekler bizi yalnız o kadar göstere göstere yapamıyorlar malum uyanmasınlar!!! diye...

Kıvanç'ın oyundan alınması aslında doğruydu. Çünkü oyundan düşmeye başlamıştı, ama seninde dediğin gibi doğru kişi değildi. Peki kimle değiştirmesi lazımdı hocamızın onu bulamadım doğruyu söylemek gerekirse. Umuyorum ARA TRANSFER'de doğruyu buıluruz. Hocamızın tek kötü tarafı maç maç oyuncularımızın performanslarına aldanıyor. Borjan süper oynuyor sonraki maçta bir bakıyorsun takımı yakıyor sonra Atilla giriyor. Bakın göreceksiniz 2-3 maç sonra Atilla'dada yaşıyacağız aynı şeyleri... Hayrettin, Kadir, Faty, Kamil, Pedriel de de aynı şeyleri sezon boyu yaşamadıkmı. Dediğim gibi elde yok avuçta yok olan bölgelerimizin başında Kıvanç ve Mehmet Nas bölgesi geliyor. Yapacak bir şey yok o bölgeye bizim acil transfer yapmamız lazım.

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
ardından, maçın