Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Alt 04.05.2005, 08:02   #1
Kaptan-58
Usta Yiğido

Kaptan-58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

12 Mesajına 24 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 818 Kaptan-58 ist jedem bekanntKaptan-58 ist jedem bekanntKaptan-58 ist jedem bekanntKaptan-58 ist jedem bekanntKaptan-58 ist jedem bekanntKaptan-58 ist jedem bekannt

Sivas Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Osman Yıldırım, Sivasspor'un Süper Lig'e çıkmasının ardından 3 büyük takımın taraftarının azalacağını savunarak, ''3 büyük takımdaki emanetçi taraftarlarımızı geri alacağız'' dedi..

Yıldırım, Sivasspor'un Süper Lig'e çıkmasının ardından 3 büyük takımın taraftarının azalacağını savunarak, şunları kaydetti:
''3 büyük takımdaki emanetçi taraftarlarımızı geri alacağız. Bu Sivas'ın mevcut potansiyelini ve gerçek değerini de ortaya çıkarmış olacaktır. Takımın Birinci Süper Lig'e çıkması ekonomik ve sosyal alanda kente büyük getirileri olacak. Sivaslılar da bu etkiyi hissedecek. Bunların dışında Sivasspor'un başarısının manevi ve kültürel bir boyutu daha olacak. Maçları izlemek bahanesiyle de olsa kent dışında yaşayan birçok Sivaslı memleketlerini ziyaret etme fırsatı bulacak.''

Sivas'ın Süper Lig'de oynamasıyla birlikte komşu illerden de çok sayıda taraftarın kente geleceğini belirten Yıldırım, ''Bu durum ilimize tanıtım ve ekonomik alanda büyük girdiler sağlayacak. Ayrıca Sivas'ta yaşayan tüm Sivaslıların ortak değeri olan Sivasspor, birlik ve beraberliğin de artmasına katkıda bulunacaktır'' diye konuştu.

[size=6]EEEE ARTIK ANADOLU TARAFTARI SİVASI TUTACAK. HERKES GÖRECEK SİVASIN GÜCÜNÜ VE TARAFTARINI.. YILLARDIR 3 BÜYÜKLLERE KAPTIRDIĞIMIZ TARAFTARLARIMIZI GERİ ALMA VAKTİ GELMİŞTİR....[/size]

http://img88.imageshack.us/img88/1423/6a82d9d035wv4.gif
Kaptan-58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.05.2005, 08:10   #2
LütfiÜnal
Yiğido

LütfiÜnal - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1 Mesajına 1 kez Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 LütfiÜnal ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Gerci ben emanteci taraftar degilim SIVASSPOR yokkenFB tutardim ama o zaman ilk geri geldigini aciklayan ben olayim hepinizi bekliyorum.
Gecmiste hangi takimi tutuyordum???Unuttum.
LütfiÜnal isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.05.2005, 08:12   #3
tolga06
Acemi Yiğido

tolga06 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1 Mesajına 2 kere Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 tolga06 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

KAPTAN Osman YILDIRIM başkanın açıklaması harika yıllardır endüstriyel futbol takımlarını tutan bu toprağın inasanları umarım bundan sonra kendi topraklarına yakışanı yaparlar.....Ve futbolu sadece ticaret olarak gören ve yıllarca Anadolu insanının kanını emen bu endüstri takımlarına dur demenin zamanı geldi diye düşünüyorum. Anadolu duruşu ile saf ve yalansız, mert duruşuyla bu toprağın insanlarının bu iğrenç pazara yeni bir nefes ve cesaret getireceğini ve bu işin sadece ticaret değil de kaybolan ANADOLU değer ve yargılarının yeniden canlandıracağının lokomotifi olarak görüyorum...Bu endüstri takımlarının tek derdinin Anadolu insanının emeğini çalmak ve futbolu futbol olmaktan çıkarıp sadece kendi şahsi çıkarlarına uygun olarak yönlendirerek işi çığrından çıkardığı bu dönemde ANADOLUNUN tam bağrından kopan bir güç olarak SİVAS SPORU kurtuluş olarak görüyorum..... Haydi YİĞİDOLAR bu pis oyunlara ve endüstriyel futbol anlayışına bir dur demek için sizi SİVAS SPOR a yani takımınıza destek yani toprağınıza yanınızdaki kardeşinize , yoldaşınıza, yarinize, ve daha ismini ne koymak istediğiniz bir sürü güzel değerler adına bu şehre bu takıma ve bu sevdaya gönül vermeye çağırıyorum....... ENDÜSTRİYEL TAKIMLAR BUDA SİZE: GÜNEŞ DOĞDU ARTIK......
tolga06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.05.2005, 08:16   #4
skywriter
Tecrübeli Yiğido

9 Mesajına 29 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 777 skywriter FAZLA SÖZE GEREK YOKskywriter FAZLA SÖZE GEREK YOKskywriter FAZLA SÖZE GEREK YOK

Hepinize katiliyorum...
skywriter isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.05.2005, 08:22   #5
borranfirtinasi
Yiğido

borranfirtinasi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

3 Mesajına 3 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 borranfirtinasi ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

ben fanatik bir beşiktaş taraftarı olarak bundan sonra beşiktaşımı ikinci plana atıp sivasporumu sonuna kadar destekleyeceğim her şey sivasımız için mutlu günler çok yakında kalıcı bir sivas için elele
borranfirtinasi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.05.2005, 08:24   #6
ofozturk
Usta Yiğido

ofozturk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

272 Mesajına 494 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 816 ofozturk FAZLA SÖZE GEREK YOKofozturk FAZLA SÖZE GEREK YOK

EVET ARKADAŞLAR ARTIK SÜPER LİĞDE İNŞALLAH SİVASSPOR FIRTINASI ESECEK VE TÜM SÜPER LİĞ TAKIMLARI VE DİĞER LİG TAKIMLARI GÖRECEKLER SİVASI VE SİVASLIYI...
HERŞEY SİVASIN VE SİVASLININ GÖNLÜNCE OLSUN...
ofozturk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.05.2005, 08:32   #7
Kaptan-58
Usta Yiğido

Kaptan-58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

12 Mesajına 24 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 818 Kaptan-58 ist jedem bekanntKaptan-58 ist jedem bekanntKaptan-58 ist jedem bekanntKaptan-58 ist jedem bekanntKaptan-58 ist jedem bekanntKaptan-58 ist jedem bekannt

Alıntı:
LütfiÜnal Nickli Üyeden Alıntı
Gerci ben emanteci taraftar degilim SIVASSPOR yokkenFB tutardim ama o zaman ilk geri geldigini aciklayan ben olayim hepinizi bekliyorum.
Gecmiste hangi takimi tutuyordum???Unuttum.
BENDE DAHA ÖNCELERİ FENERBAHÇEYİ DESTEKLERDİM. AMA ARTIK .................. [size=6]SİVASSPORLUYUZ ÇOK ŞÜKÜR[/size]

http://img88.imageshack.us/img88/1423/6a82d9d035wv4.gif
Kaptan-58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.05.2005, 08:36   #8
borranfirtinasi
Yiğido

borranfirtinasi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

3 Mesajına 3 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 borranfirtinasi ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

ben fanatik bir beşiktaş taraftarı olarak bundan sonra beşiktaşımı ikinci plana atıp sivasporumu sonuna kadar destekleyeceğim her şey sivasımız için mutlu günler çok yakında kalıcı bir sivas için elele
borranfirtinasi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.05.2005, 08:37   #9
sivaslim58
Yiğido

sivaslim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

46 Mesajına 77 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 sivaslim58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

BENDE KOYU FENERLİYİM ÖNCE SİVAS SONRA FENER BU SENE 2 ŞAMPİYONLUK BİRDEN YAŞAYACAĞIZ İNŞALLAH.AMA ÖNÜMÜZDEKİ SEZON SİVAS FENER MAÇINI ŞİMDİDEN İPLE ÇEKMEYE BAŞLADIM.
sivaslim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.05.2005, 08:38   #10
tolga06
Acemi Yiğido

tolga06 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1 Mesajına 2 kere Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 tolga06 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

ben de koyu SİVAS SPORLUYUM..................... ..............BAŞKA RENK MENK BİLMEM........
tolga06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla