Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Store ve sanal pazar eksikliği
Alt 08.06.2012, 11:21   #51
Mustafa58Ağa
Tecrübeli Yiğido

101 Mesajına 172 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 523 Mustafa58Ağa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Store ve sanal pazar eksikliği

mecnun başkan 25.000 kişilik stad'a yeter demesi store'ye ve amblemlerede önem vermediğine göre hedef 2.lig
Mustafa58Ağa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 18.07.2012, 09:37   #52
izmirliyigido
Gast

Yaz geldi, bayram da geliyor. Sivas dışındaki hemşehrilerimiz, gurbetçilerimiz şehire akın etmeye başlıyorlar. Okulları tatile giren Genç Yiğidolar da döndü. Şimdi herkes Sivasspor'umuzun ürünlerinden almka istiyor. Ama maalesef ne Sivassporstore'da ne de internet ortamında birşey bulmak mümkün değil.

Sayın YÖNETİM !... Yiğidolar bu konudan muzdarip.. Lütfen el atın !.. Daha dünkü Elazığspor bile bunu başardı, biz 8 yıldır bir adım atamadık. Artık bizde çağdaşlaşalım, internet üzerinden alış-veriş yapabilelim.

Bu konuya ÇOK ACİL el ataın !..

.

Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 18.07.2012, 09:57   #53
ünisivas
Yiğido

186 Mesajına 384 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 510 ünisivas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

(0346) 226 41 80 şimdi Sivasspor Tesislerini aradım . abi dedim yeni sezon formalarımız ne zaman çıkacak dedim bilgimiz yok dedi. peki dedim sanal ortamdan satış düşünülmüyor mu dedim yok dedi sebebi ne dedim bilmiyorum dedi. gardaş senin gibi akşama kadar bi sürü taraftar arıyor beni dedi senin söylediklerinin aynısı sölüyorlar dedi. eeee o zaman neden bişey yapılmıyor dedim , bana verdiği cvb hiç de şaşırmadım BİLMİYORUM dedi. sen bilmiyorsun yetkili kimse varsa onunla görüşelim isteklerimizi söyleyelim dedim . verdiği cvb
KİMSE İLGİLENMEZ GARDAŞ dedi. kolay gelsin dedim tlfnu kapattım. hadi siz karar verin bizim ne sanal ortam da satışımız olur ne yeni forma ve ürünlerimiz. Allah yardımcımız olsun.
ünisivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 8 Kullanıcı ünisivas'a Teşekkür Ediyor...
Alt 18.07.2012, 12:25   #54
şarkışla 58
Usta Yiğido

şarkışla 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

731 Mesajına 1.223 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 767 şarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISI

Geçen hafta Çarşamba günü SİVAS da idim.Forma vs birşeyler alayım diye sevinçle stadın oradaki satış yerine gittim.Kapı duvar.Camda bir not 21 Temmuz tarihine kadar kapalıymış.Bu kadar gurbetçinin olduğu şu zamanda kapalı bir mağaza ben ne diyeyim.
şarkışla 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı şarkışla 58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 18.07.2012, 13:09   #55
Örükcülü
Tecrübeli Yiğido

Örükcülü - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

518 Mesajına 1.289 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 632 Örükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer Anblick

Bunlar bu işi yürütemiyorlar. Yönetimde sahip çıkmıyor ve denetlemiyor. Satışların en yoğun olacağı şu dönemde mağazanın kapalı olması akıl götürecek cinsten. Bu ne la?

O halde burayı özelleştirmek lazım. Yönetim aklını kullanacak, burayı ve ürün imalatını ihale ile bir şirkete verecek. Onlarda nerede yaptırılacaksa yaptırıp hem mağazada hemde internette satacak.

Şirket kar etmek isteyeceği için mecburen satış yapacaktır. Bizimde hiç bir zaman elimiz boş kalmayacak. Yönetim duyuyorsun değil mi?

Seninle doğdum, seninle öleceğim... Kefenim kırmızı-beyaz olsun... Mezartaşım da arman, toprağımda forman olsun... Ama, illada başucumda kırmızı-beyaz bayrağın olsun..
Örükcülü isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Örükcülü'a Teşekkür Ediyor...
Alt 18.07.2012, 13:15   #56
babapiton
Usta Yiğido

babapiton - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.318 Mesajına 3.345 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 822 babapiton FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Eğer bu sefer internetten satış yapmazlarsa ben yapacağım mahkemeye verilme tehlikesini göze alıp
babapiton isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı babapiton'a Teşekkür Ediyor...
Alt 18.07.2012, 17:19   #57
Gangstayigido
Yiğido

59 Mesajına 90 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 545 Gangstayigido FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bilmiyorum varmi sivassporda bir satisdan sorumlu bir yönetici.
mesela sivaslilarin yogun oldugu sehirlere ve ülkelere store acilacak ,bir ürün tasarim takimi olacak, internet den satisi ayarliyacak ve ayrica sivas halkinin sesini dinleyip ona göre ürünler üretilecek ve designlar yapilacak.
bu saydigim isler disinda hic baska görevi olmayacak.
böyle bir yönetici varsa derhal kovalmasi gerek.#
belki yarismak icin erken ama galatasaray mesela bugün formalari tanitti ve saat 15 de o formalarin satisina basladi.
eger büyümek istiyorsak bu isleri yapmamis gerek
Gangstayigido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 18.07.2012, 17:51   #58
abdullah58
Tecrübeli Yiğido

abdullah58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

144 Mesajına 227 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 725 abdullah58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

yaz tatilinde yine sivasa gittik
herzamanki hefesle sivasspor ürünleri almaya ilk hedef heykelin önündeki büfeye
oda ne 15 gün yokum izindeyim yazmis
ya tam izin sezonu gurbetcilerin geldigi zaman izinmi olurmus
hadi izine gittin yerine baskasidami yok
neyse sivasspor store var oraya gidelim dedik
bir defa gittik kapali
ikinci defa gittik kapali
ücüncü deefa gittik kapali
dördüncü ve sonkez gittik kapida sivasspor yazan minübüs var o sinirimle onlara cattim neden kapali ben buraya ürün almaya geliyorum ve ancak yilda birdefa gelebiliyorum istiyorumki sivasspor kazansin felan dedik neyseki onlarda minik,takiminmi artik yoksa genc takiminmi hocasiymis malzemecisi felanmis hemen aradilar sivasspor storede calisan yetkiliyi sagolsun geldi
bana demezmi yemekteymis
ya senin icin yemekmi önemli sivasspormu önemli
yemekteysen kapiya yaz dedim yemekteyim
bir saat sonra gelirim de
bak ben dört defa geldim simdide yoktun gidiyordum ve böyle amatörlük olmaz sonrada diyorsunuzki neden lisansli ürün satamiyoruz
isi bilmiyorsunuz.isin ehli bu islerle ugrasmiyor-böyle zihniyet olurmu-yemekteysen kapiya yazki baska gelende cekip gitmesin-senin 1-2 saat sonra gelecegini bilsin beklesin veya ona göre kendisini ayarlasin
biraz daha duyarlilik lütfen
abdullah58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda abdullah58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 18.07.2012, 22:13   #59
GokhanTurna
Usta Yiğido

GokhanTurna - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.808 Mesajına 3.804 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1044 GokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer Anblick

Üzülerek söylüyorum yönetim çok amatör bu işlerde. Sadece takım kurmakla takım olunmuyor. Seyirciyi stada çekmek lazım. Bunun için taraftar grupları desteklenmesi lazım. İnternet sitemiz güncel olmalı daima. Sanal storemiz olmalı devir internet devri. Ürün yelpazesi geniş ve yeni olmalı.

İnternet sitesi üzerinden taraftarın kulübe üye olmaları sağlanmalı. Senelik 10 lirada olsa taraftarın kulübe bağış yapması sağlanmalı.

Özellikle belirtmek istiyorum otobüs üzerindeki, tesis girişinde ki vs o yanlış logoları biran önce düzeltin!
GokhanTurna isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 18.07.2012, 22:38   #60
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 750 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
GokhanTurna Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Üzülerek söylüyorum yönetim çok amatör bu işlerde. Sadece takım kurmakla takım olunmuyor. Seyirciyi stada çekmek lazım. Bunun için taraftar grupları desteklenmesi lazım. İnternet sitemiz güncel olmalı daima. Sanal storemiz olmalı devir internet devri. Ürün yelpazesi geniş ve yeni olmalı.

İnternet sitesi üzerinden taraftarın kulübe üye olmaları sağlanmalı. Senelik 10 lirada olsa taraftarın kulübe bağış yapması sağlanmalı.

Özellikle belirtmek istiyorum otobüs üzerindeki, tesis girişinde ki vs o yanlış logoları biran önce düzeltin!
Son cümlenizi ben dün bi haberde tesislerde patlama olduğunu okurken düşünmüştüm..Evet o panolar yenilenmeli..Söyledikleriniz oldukça doğru..Normal bir Anadolu takımı (kalabalık olmayan) için bu nlar gereksiz gibi görülebilir..Ama 7 milyon Sivaslıdan bahsediliyor..Ben 7 milyonu geçtim bunun dörtte biri bile bu pazar için muhteşem bir rakamdır....

Etiketler
eksikliği, formalar, pazar, sanal, satışa, store, sunuluyor