Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Uzun'dan Sivasspor'u Kızdıracak Sözler
Alt 06.04.2010, 21:25   #1
hayrettin100
Yeni Yiğido

9 Mesajına 14 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 hayrettin100 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart Cevap: Uzun'dan Sivasspor'u Kızdıracak Sözler

Ankara, Bursa, İstanbul, İzmir, Konya, Kayseri ve Erzurum'da yeni devlet üniversiteleri kurulmasını öngören kanun tasarısı TBMM Başkanlığına sunuldu.

--------------------------------------------------------------------
Bir tane Sivas milletvekili de çıkıp demiyorki aga bu illerin 2. üniversiteye ne ihtiyacı var hepsi hali vakti sanayisi yerinde olan şehirler .Gelin Sivasa 2. üniversite kuralım çünkü Dikimevimiz kapatıldı tapu gitti dmo gitti iller bankası sırada. 2. bir üniversite kuralım da hiç değilse bu gidenlerin yerini doldurur.

Ama nerdeeeeeeeeeeeee ...
Musa Demirci mi bunlar Temel Karamolloğlu mu ? rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu mu? Beğenmeyip yerden yere vurduğum Abdüllatif Şener bile bu 5 inden daha iyidir.Yazıklar olsun bu memleketin oyunu alıp da bu memlekete bir çivi dahi çakmayanlara.

Bir de üstüne Sivasspor yönetimini eleştirmez mi?Adama derler ki dönde bir aynaya bak ve şu soruyu sor :Selami Uzun sen Sivas'a 8 yılda toplam kaç tane çivi çaktın?
hayrettin100 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı hayrettin100'a Teşekkür Ediyor...
Alt 06.04.2010, 21:37   #2
vicente58
Yeni Yiğido

7 Mesajına 10 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 527 vicente58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sivasın "s" sini bilmeyen,memleketin sorununa problemine uzak,bihaber ,dışardan sivasa vekillik yapan sayın vekilimiz herzamanki gibi sağa sola suç atarak görevini layıkıyle yerine getirmiş. Tamamen demegoji yaparak milleti kandıracağını sanıyor. Memleketin hakkını koruyacak adam Sivassporun Sivas için ne demek olduğunun bile farkında değil.Sayın uzuna sormak istiyorum başbakanımızın ve diğer ekabirin diyarbakır düşmesin,düşmemeli beyanatları ne anlama geliyor? sivas düşsün,manisa düşsün denizli düşsün demektir.Arkadaş akpnin içindeki en icraatsiz adamlar sivas vekilleri çıldırmamak içten değil yaa.
vicente58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda vicente58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 07.04.2010, 00:15   #3
fatergo
Yeni Yiğido

fatergo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1 Mesajına 1 kez Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 fatergo isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

ben yurtdisindan yilardir tüm illeri takipediyorum nereye neyapildi diye, gördügümkadar tek ilerleme yapmayan il Sivasdir, Bir Aksaray bile fabrikalarla donatilms bunlari da Milletvekillerisagliyor "yani Internetden bulup" halkini calistiriyo is kaynaklari sagliyo, bizimkilerde aman bis sucsuzuz, bizi ilgilendirmez diyorlar. Hakli adam Dogruyu söylemis SIVAS Beni ilgilendirmez.
ha secimmi var ozam ilgilenirim aksitaktirde ben SIvassla ilgilenmemdiyo adam
fatergo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.04.2010, 01:30   #4
58svs58
Usta Yiğido

58svs58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

381 Mesajına 711 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58svs58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

sivasta iki tane mahalle adını sayamacak adamlar yıllarca bize vekillik etti. sivasta büyümeyen sivaslıyım demesin sivas nufusuna kayıtlıyım desin. bu adamda sivas nufusuna kayıtlı yoksa ne işi olur sivasla. buradan bana danışmanı nereli yazsın. kaç tane sivaslıya faydası olmuş yazsın emrindeki bürokratlara ilik düğmeleyenlerle işimiz olmaz
58svs58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.04.2010, 02:26   #5
modernadim
Yeni Yiğido

2 Mesajına 2 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 modernadim FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ilkayceylanlar ağzına sağlık bir insan ancak bu kadar doğru tesbitler yapabilir bu konuda;

Ayrıca, sivası yöneten(!) milletvekilleri de , onların sadece cümlelerinden hareket ederek destekveren zavallı atgözlüklülere de ,sivas'ın ve onun son yıllarda gözbebeği olan sivasspor'un geleceğini aklıselimle düşünecek kapasiteyi yakıştıramıyorum.

Hele ki; yıllardır anlayamadığınız kafanıza bir türlü gerçek yüzlerini görmeyi sokamadığınız bu antisivaslıları bir de destekleme yollarına gidiyorsunuz..

nankör insanlarsınız mecnun odyakmaz'a bile laf söyleyebiliyorsunuz.

Merhametli Allah'ım hakkınızı fazla vermesin.
modernadim isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda modernadim'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 07.04.2010, 14:35   #6
samihan
Yeni Yiğido

samihan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4 Mesajına 4 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 samihan ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

BUNLARIN SONU ALLAHIN İZNİYLE EŞEKTEN DÜŞMÜŞ GİBİ OLACAK. BEN BİR ÖNCEKİ SEÇİME KADAR BU MUHTEREMLERE OY VERDİM.AMA ARTIK YEMEZLER SELAMİ EFENDİ.ÖNÜMÜZDEKİ SEÇİMDE GÖRÜŞECEĞİZ.YİNE GELECEKSİNİZ VATANDAŞIN KARŞISINA BİN BİR SURATLA. O ZAMAN GÖRÜŞECEGİİİİZZZ.
samihan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.04.2010, 17:48   #7
mystro
Yeni Yiğido

8 Mesajına 16 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 mystro FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ben gurbette yaşayan bir sivaslıyım. sayın vali,sayın yazıcıoğlu,sayın şener gitti sivas bitti.sayın valinin gitmesinin ardından herşey daha çabuklaştı dikimevi vs..sıra geldi mecnun beye son kale o onuda yedimmi işlem tamam, admlar resmen sivastan intikam alıyorlar anlamıyormusunuz.sayın şener gitti diye.bence birdahaki seçimlerde takım tutar gibi parti tutmadan genelbaşkanın deyil halkın adayını destekleyin ve adayda liyakatlı kültürlü yaptığı işin bilincinde temsil ettiği toplumun hakları yenildiğinde gerekirse istifayı göze alacak genelbaşkanın deyil seçmeninin gözüne bakacak adam gibi adam seçin.ayrıcada sizin neden milletvekillerinden beklentiniz var anlamadım onları siz isteyerekmi seçtinizki genelbaşkanları istedi dolayısıyla o ne derse emir telakki ederler amerikanın ıraka girmesinde türkiyeyi kullanmasına izin vermeyen eski millet vekilleri nerde söylesenize bana durum bu kadar açık sivası sizden başka kimse düşünmez sizin yapacağınız örgütlenmek tek yumruk olmak arayan deyil aranan olmak bireysel güç aptalların toplumsal güç entellektüellerin işidir.sayın mecnun odyakmaz başta olmak üzere onun nezdinde sivasspor neferlerine saygılarımı sunuyor allahım bizi iç ve dış hainlarden koru diyorum. hoşça kalın.....!![
mystro isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı mystro'a Teşekkür Ediyor...
Alt 07.04.2010, 19:19   #8
basayev58
Yiğido

basayev58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

144 Mesajına 541 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 basayev58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

İşte size Sivas’ın milletvekili. Partisi,görüşü ilgilendirmez ama bu adam benim vekilim asla olamaz. Çünkü ağzından çıkan kelimeden bihaber. Neden mi?

“Biz siyaset yapıyoruz, sporla işimiz yok. İnternet sitelerinden teknik direktör bularak Sivasspor’u kurtaramıyorsanız bize laf atmayın”

- Vekil bey siyaset yapıyor, sporla işi yok. Bizde safın önde gideniyiz. Genel Başkanınızı (bknz. Kasımpaşa,Fenerbahçe) tanımıyoruz biz sayın vekil, Faruk Özak(Hidroelektrik Santrali ihaleleri Trabzonspora peşkeş çekildi) denilen bakanınızı da tanımıyoruz zaten. Sporla hiç alakası olmayan bi partisiniz,mitinglerinizde başkanınızın atkı şov yaptığı görülmemiştir. Biz safız sayın vekil...sen gütmeye devam et...

“Sivasspor çıksın sahaya maçlarını kazansın, düşecekse de adam gibi düşsün. Sivasspor’u kim daha çok seviyorsa en az onlar kadar biz de seviyoruz. Biz siyasetçiyiz. Bizim spora direk müdahale etmemiz ya da müdahale eder görünmemiz işin tabiatına aykırı. Sivasspor kötü gitmeye başlayınca ya bu siyasetçiler ne yapıyor demek kimseye yakışmaz. Diyarbakırspor’la Sivasspor’u karşılaştırmayın. Diyarbakırspor’un başına bir iş gelmiş. Türkiye’nin üst düzey insanlarına sorulmuş. Kimi gerçekten içinden geldiği için kimileri ise siyaset yaparak ligde kalsın demiş. Yani Diyarbakır ligden düşürülsün, Sivas kümede kalsın. Öyle bir şeyi söylemek ayıp olur. Önce Sivasspor maçlarını oynasın, maçlarını kazansın ve hakkı ile kümede kalsın. Bizim amacımız budur. ‘Bizim kimsenin desteğine, yardımına, iaşesine ihtiyacımız yoktur’ desin herkes. Sivasspor’un yöneticileri de bunu desin, halkı da siyasetçisi de bunu söylesin. Sivasspor’un kimsenin yardımına ihtiyacı yoktur. Önce Sivasspor kendi ayakları üzerinde dursun. Daha ortada bir şey yokken hemen siyasetçilerden hesap sormanın peşine düşmek yanlış. Sivasspor’un içi bu kadar nasıl boşaltıldı, 19 futbolcusu nasıl satıldı önce bunun hesabını verin. Direk konuyu siyasetçiye havale etmek işin kolayına kaçmaktır”

- Vekilin aklında ne varsa diline vurmuş. Aklı kolpaya çalışıyor belli. Kimse sizden Sivasspor’a eyyam yapın, spora direkt müdahale edin demiyor zaten. Siz sadece başkaları spora müdahale ederken uyumayın, müdahale edenlere müdahale etmeyin demek yerine, kendi hemşehrilerinize masal okumayın. Bu hesap birgün döner vekil bey. Sivasspor’u kim daha çok seviyorsa en az onlar kadar seviyorum diyorsan işimiz yaş. 4 Eylül trübünleri Fenerbahçe beresi takanlardan geçilmez Vekil bey, birazcık dürüst olun. Diyarbakırspor’a kıyak geçilirken siz laobali bir şekilde başlarına bir iş gelmiş gibi bir acitize edebiyatına girerseniz bi dahaki seçimde oyu Diyarbakır’dan istersiniz. (devletin valisi bile yorum yaptı. Diyarbakırspor’a hükmen mağlup edilmeleri gereken bir maçta verilen ceza – bu ceza ise- seyircisiz oynama cezası. Yamyam seyircileri olmadan maçlara çıkması Diyarbakırspor’a ancak ödül olur vekil bey,sen uyumana bak!) Hesap sorulması gereken biri varsa oda sizsiniz. Ama spora karıştırmadığınız siyaset geleneğinizde baskın çıkmak mantığı olduğu için yine hesap soruyorsunuz. Siyasete karıştırmıyorsunuz ya sporu, bi dahaki seçimlerde meydanlarda Sivasspor atkısı takmazsınız lafınızın eriyseniz vekil bey.

“Sivasspor önce oynasın, kazanabileceği maçları kazansın. İnternet sitelerinden teknik direktör bularak Sivasspor’u kurtaramıyorsanız bize laf atmayınız. Bizim bu konuda içimiz yanıyor. Çünkü yarın öbür gün Sivasspor düşerse fatura yine bize kesilecek. Ama düşecekse de adam gibi düşsün. Adam gibi de tekrar çıkarız. Adam gibi oynarız, adam gibi de kalırsak kalırız, düşersek düşeriz. Futbol oynuyoruz, siyaset yapmıyoruz. Ama siyasete iş düşerse bunu da yaparız. Sivasspor’un yanındayız. Sizler de maçlarına gidin destekleyin. Sivasspor bileğinin hakkı ile ligde kalacaktır”

- Saolun Vekil bey çok sağolun...Tavsiyeleriniz için sağolun. Bu memleket Abdüllatif Şener’i,Muhsin Yazıcıoğlu’nu gönderdi meclise milletvekili olarak. Milletvekili milletine hizmet eder Vekil bey. Siz tavsiye ediyorsunuz iyi hoşta, konuştuklarınızın çoğu boş. İcraat deseniz o hiç yok...Allah’ıma duamdır ki, Sivas’tan daha nice Şenerler , Yazıcıoğlulları çıkarda yüzümüz güler..!
Alt 07.04.2010, 20:53   #9
altuntas58
Usta Yiğido

altuntas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

716 Mesajına 1.358 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1039 altuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblick

Bu adamlardan başka ne beklenirki uyan ey sivaslı kardeşlerim secip gönderdiğimiz vekillerin sivassporumuza bakış acısına bakında uyanın allah sizin gibi insanlara ne sivasımız nede sivassporumuzu muhtac etsin siz tayyipin el kaldır el indir komutlarına dikkat edin yeter sivas ve sivasspor sizin neyinize
altuntas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda altuntas58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 07.04.2010, 21:16   #10
bulutbey27
Tecrübeli Yiğido

bulutbey27 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

268 Mesajına 443 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 634 bulutbey27 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

diğer illerin siyasetçileri yaparken yapıyor siz sivasıda köye çevirdiniz bu nasıl siyaset anlamadım ki size verdiğim oyada yazıklar olsun bülent arınç çıkıp manisa düşmeyecek desin diyarbakırın hakkı düşmekken terör durduracağız diye ligden düşürülmesin sonrada siyaset futbola karışmaz densin oldu arkadaşlar bu güne kadar susutuysak hep sivasspor içindi ama birazada başaknımız birazda bizim vekillerimiz ağırlığını koysun kötü futbol oynamak ayrı futbola teöröü sokmak ayrı başka bir takım çıkacak yarın aynı şeyleri tekrarlayacak ondan sonra bu federasyon ne yapacak bakalım
çifte standart değilmi bu şimdi yani zaten bu ülkede adalet yokki olsa kimse kimseden çalmaz kimse kimseye vurmaz şeriat lazım bu ülkeye şeriatyoksa düzelmez müsama gösterdikçe millet başımıza zıplıyor ya
bulutbey27 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
kızdıracak, sivassporu, sivassporu, sÖzler, uzundan, uzundan