Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Böyle bir yenilgi beklemiyordum
Alt 09.07.2009, 17:37   #1
mustafa5758
Acemi Yiğido

mustafa5758 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

12 Mesajına 17 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 641 mustafa5758 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Böse Böyle bir yenilgi beklemiyordum

"Böyle bir yenilgi beklemiyordum"
Hollanda kampının ilk hazırlık maçında Hollanda 1'inci Lig takımlarından Heerenven'e 5-0 yenilen Sivasspor'un Teknik Direktörü Bülent Uygun, "Böyle bir yenilgi beklemiyordum" dedi.

"OYUNCULARIM İSTEKSİZDİ"

Türkiye'yi Şampiyonlar Ligi ön eleme maçlarında temsil edeceklerini hatırlatan Bülent Uygun, hazırlık dönemi olması nedeniyle futbolcularının sahada isteksiz bir futbol ortaya koyduğunu anlatırken şöyle devam etti:

"Ama bu futbol, ne kendilerine ne de Sivasspor'a yakışmadı. Eksikliklerimizi en kısa zamanda tamamlayıp kadroyu şekillendireceğim. Çünkü önümüzde bizi bekleyen zorlu Şampiyonlar Ligi karşılaşmaları var. Bir an önce kendimizi toparlamalıyız. Oynadığımız futbol, bize yakışmadı. 12 Temmuz'da Meksika'nın güçlü temsilcisi Chivas ile bir karşılaşmaya daha çıkacağız. Bu karşılaşmada Sivasspor gerçek kimliğini sahaya yansıtacak. Eksiklerimizi kısa zamanda tamamlayıp kendimize geleceğiz."

"OLAYDAN ÜZGÜNÜM"

Maçtan sonra yardımcı antrenör Murat Göksu'nun Trabzonspor taraftarı olduğu belirtilen bir kişiyle yaşadığı tatsızlık üzerinde konuşmak istemediğini belirten Bülent Uygun, sadece, "Olaya üzgünüm" demekle yetindi.

Kaynak : Sporx
mustafa5758 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Cevap: Böyle bir yenilgi beklemiyordum
Alt 09.07.2009, 17:45   #2
serhatcan
Tecrübeli Yiğido

153 Mesajına 254 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 712 serhatcan Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart Cevap: Böyle bir yenilgi beklemiyordum

Alıntı:
mustafa5758 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

"Böyle bir yenilgi beklemiyordum"
Hollanda kampının ilk hazırlık maçında Hollanda 1'inci Lig takımlarından Heerenven'e 5-0 yenilen Sivasspor'un Teknik Direktörü Bülent Uygun, "Böyle bir yenilgi beklemiyordum" dedi.

"OYUNCULARIM İSTEKSİZDİ"

Türkiye'yi Şampiyonlar Ligi ön eleme maçlarında temsil edeceklerini hatırlatan Bülent Uygun, hazırlık dönemi olması nedeniyle futbolcularının sahada isteksiz bir futbol ortaya koyduğunu anlatırken şöyle devam etti:

"Ama bu futbol, ne kendilerine ne de Sivasspor'a yakışmadı. Eksikliklerimizi en kısa zamanda tamamlayıp kadroyu şekillendireceğim. Çünkü önümüzde bizi bekleyen zorlu Şampiyonlar Ligi karşılaşmaları var. Bir an önce kendimizi toparlamalıyız. Oynadığımız futbol, bize yakışmadı. 12 Temmuz'da Meksika'nın güçlü temsilcisi Chivas ile bir karşılaşmaya daha çıkacağız. Bu karşılaşmada Sivasspor gerçek kimliğini sahaya yansıtacak. Eksiklerimizi kısa zamanda tamamlayıp kendimize geleceğiz."

"OLAYDAN ÜZGÜNÜM"

Maçtan sonra yardımcı antrenör Murat Göksu'nun Trabzonspor taraftarı olduğu belirtilen bir kişiyle yaşadığı tatsızlık üzerinde konuşmak istemediğini belirten Bülent Uygun, sadece, "Olaya üzgünüm" demekle yetindi.

Kaynak : Sporx
yaptığınız tranferlerle dahada büyük yenilgilere bence kendinizi hazırlayın. sen gerçekten sivassporu düşünsen borcu harcı olmayan bir kulüpten ligin en iyi defans oyuncusunu sudan ucuza satmazdın. dahada önemlisi şampiyonlar liginde oynamak için satmazdın. ama kafalarımız karışık.gerçekten sivassporumu düşünüyorsun diye taraftarlarında tereddütleri olmaya başladı.bilicayı 2.7 milyon avroya verdin . medem amacın sivassppora para kazandırmaksa. neden mehmet i 3.5 milyon avroya vermedin.serveti aldığınız zaman ne şampiyonmlar ligi amacı vardı ne ueefa kupası amacı vardı ne şampiyonluk amacı. ama yasin gibi bir adamı alıyorsun ve şampiyonlar liginde oynayacaksın. sen gerçekten bizimi yokda kendinimi kandırıyorsun. ortasaha diye bişey yok yapılan transferlere bak.hocaa aslında sen bile şoktasın gibi. halla şampiyonlar liginde oynama fırsatını yakaladığına sende inanmıyorsun.
serhatcan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı serhatcan'a Teşekkür Ediyor...
Alt 09.07.2009, 17:49   #3
yiğidomustafa
Yiğido

69 Mesajına 97 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yiğidomustafa Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Ya Sivassporumuzun işi hiç belli olmuyo biri deseki SiVasspor 5-0 yenilecek sadece güleriMmm
yiğidomustafa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 09.07.2009, 18:00   #4
muratugur58
Acemi Yiğido

muratugur58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

53 Mesajına 97 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 557 muratugur58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

kimsenin bülent uyguna laf söylemeye hakkı yok.takım şöyle böyle diyosunuz bursa ortalarda oynuyor adamlar on bin kombine satıyor.bundan utammamız lazımken birde takım ve antranör eleştiriyoruz.biz önce kendimizi eleştirelim ben bundan altı yedi sene önce üçüncü liglerde tarlarda bu takımı izliyordum .bu insanlar bize şampiyonlar ligi elemeleri oynatıyor.bunların hepsinden allah razı olsun .bagzı örümcek kafalılar bunrı göremez.....
muratugur58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 7 Kullanıcı muratugur58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 09.07.2009, 18:09   #5
FuRKyPaSa
Yeni Yiğido

2 Mesajına 2 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 FuRKyPaSa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bence yenilmemiz iyi oldu takımımız eksiklerini gördu ve onların ustunde yoğunlasacaktır
Alt 09.07.2009, 18:13   #6
nejmi58
Tecrübeli Yiğido

nejmi58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

151 Mesajına 272 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 nejmi58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

taraftarlik sadece iyi günde takimi desteklemekle olmuyor. asil isler iyi gitmedigi zaman destek vermek lazim. bu maglubiyeti bu kadar abartmaya gerek yok, henüz hazirlik dönemindeyiz, futbolcular tam kapasite oynamiyor.
ve sonuc olarak bu takimin bu kadar basarili olmasindaki en büyük etkenlerden birtanesi bülent uygun´dur. kimsenin ona bir laf söylemeye hakki yok diye düsünüyorum.
basaridaki etkenlerden birtanesi bülent uygun dedim, diger etkenler ise yönetim ve futbolcular.... yani kusura bakmayin taraftarin bence hicbir katkisi yokkkk, maalesef.....
nejmi58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı nejmi58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 09.07.2009, 18:17   #7
özgühertaş
YASAKLI ÜYE

210 Mesajına 387 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 özgühertaş kann auf vieles stolz seinözgühertaş kann auf vieles stolz seinözgühertaş kann auf vieles stolz seinözgühertaş kann auf vieles stolz seinözgühertaş kann auf vieles stolz seinözgühertaş kann auf vieles stolz seinözgühertaş kann auf vieles stolz seinözgühertaş kann auf vieles stolz seinözgühertaş kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
muratugur58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
kimsenin bülent uyguna laf söylemeye hakkı yok.takım şöyle böyle diyosunuz bursa ortalarda oynuyor adamlar on bin kombine satıyor.bundan utammamız lazımken birde takım ve antranör eleştiriyoruz.biz önce kendimizi eleştirelim ben bundan altı yedi sene önce üçüncü liglerde tarlarda bu takımı izliyordum .bu insanlar bize şampiyonlar ligi elemeleri oynatıyor.bunların hepsinden allah razı olsun .bagzı örümcek kafalılar bunrı göremez.....
HELAL OLSUN ARKADAŞIM HEP DESTEK TAM DESTEK
özgühertaş isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda özgühertaş'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 09.07.2009, 18:17   #8
superglam
Tecrübeli Yiğido

superglam - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

152 Mesajına 230 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 780 superglam FAZLA SÖZE GEREK YOKsuperglam FAZLA SÖZE GEREK YOK

Hocam macı tv de seyretmek için oturdum. Takımı gördüm 5 yeriz dedim.. Tabi normal bir herenven için söylemiştim.. Ama işin kötüsü karşı takımı gördüm bu takıma 5 atsak sevinmezdim de.. Anlayan anladı..
superglam isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 09.07.2009, 18:18   #9
özgühertaş
YASAKLI ÜYE

210 Mesajına 387 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 özgühertaş kann auf vieles stolz seinözgühertaş kann auf vieles stolz seinözgühertaş kann auf vieles stolz seinözgühertaş kann auf vieles stolz seinözgühertaş kann auf vieles stolz seinözgühertaş kann auf vieles stolz seinözgühertaş kann auf vieles stolz seinözgühertaş kann auf vieles stolz seinözgühertaş kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
nejmi58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
taraftarlik sadece iyi günde takimi desteklemekle olmuyor. asil isler iyi gitmedigi zaman destek vermek lazim. bu maglubiyeti bu kadar abartmaya gerek yok, henüz hazirlik dönemindeyiz, futbolcular tam kapasite oynamiyor.
ve sonuc olarak bu takimin bu kadar basarili olmasindaki en büyük etkenlerden birtanesi bülent uygun´dur. kimsenin ona bir laf söylemeye hakki yok diye düsünüyorum.
basaridaki etkenlerden birtanesi bülent uygun dedim, diger etkenler ise yönetim ve futbolcular.... yani kusura bakmayin taraftarin bence hicbir katkisi yokkkk, maalesef.....
İŞTE BÖYLE OLUMLU YAZILAR YAZARAK TAKIMIMIZA SAHİP ÇIKMALIYIZ İYİ GÜNDE KÖTÜ GÜNDE HER BERABER OLMALIYIZ.
özgühertaş isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 09.07.2009, 18:23   #10
07reis58
Tecrübeli Yiğido

07reis58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

258 Mesajına 624 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 616 07reis58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

tamam iyi günde kötü günde takımımıza sahip çıkmalıyız bunda hepfikiriz ama öneleme oynucak takımdaki iyi oyuncuları gönderıp yerıne alınan oyuncular yerıne mevcut kadroya takvıye yapsk daha ıyı olmazmıydı açıkcası ben bu futbolla elemelerden umutsuzum...
07reis58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
beklemiyordum, böyle, yenilgi, yenilgi beklemiyordum