Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Hakan Arslan Sivasspor'da
Alt 04.01.2013, 16:03   #21
ccey
Yiğido

137 Mesajına 204 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 565 ccey COK SEVILEN BIR KISIccey COK SEVILEN BIR KISIccey COK SEVILEN BIR KISIccey COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: Hakan Arslan Sivasspor'da

Arkadaş herkes kaliteli klas adamlar alıyor bizde küme düşen Ankaragücü, Samsundan 2. lig topçusu alıyoruz, bu kafayla ikinci yarı işimiz çok zor takım küme düşerse parayı harcayacak yerde bulamazsınız
ccey isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.01.2013, 16:03   #22
Sivasli010
Usta Yiğido

454 Mesajına 808 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 525 Sivasli010 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Andronovo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Oldu olacak transfermrk'i açıp oyuncu seçelim, bu nasıl bir kelimedir anlamış degilim!
Sende bundan daha iyi oyuncu alamayiz gibi konusuyon
Sivasli010 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.01.2013, 16:12   #23
cemahmety
Usta Yiğido

444 Mesajına 750 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 579 cemahmety FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Rıza hoca Şabanı aldın hemen kiralattın, Hayrettin sakat olmasa hiç Ziyayı oynatmayacaktın. Abdülkadiri hiç oynatmadın Alican Karabağ diye bir çocuk vardı yedek kulübesinden hiç çıkamadı aynı şekilde Nedense bundan sonra alınacak genç oyuncuların takımda oynayabileceğini hiç düşünmüyorum.
cemahmety isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı cemahmety'a Teşekkür Ediyor...
Alt 04.01.2013, 16:21   #24
aldair
Acemi Yiğido

aldair - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

36 Mesajına 54 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 672 aldair Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Aceleci konuşmak istemiyorum ama biz bu toylarla süper ligde kime kafa tutacağız,oynayacaklarınıda sanmıyorum gerçi.her zaman böyle transferler yapılıyor örneğin şabanıda bir şaşaa ile almıştık, yok burçağ başel,muhammed ali atam,diğerleri kaç dakka oynadı?sene başında abdulkadir ama şöyle aman böyle dendi alındı ne kattılar sivasspora?Hadi ümiti kabul ettik,kuvojiç gerçekleşti ise iki transfer var adam akıllı.gerisi hep fasafiso.alman 4.liginden çocuk gelmiş deniyorlarmış.o çocuğu çıkarsan fener maçına kadıköye dizleri titrer,boşversenize.bunlar transfer yaptık demek için yapılan transferler.Şunuda ekleyeyim;ben böyle transferler yapılmasın demiyorum,genç oyuncularda alınsın tabiiki ama madem alıyosunuz o ışığı görüyosunuz oynatın o zaman,bizde görelim alkışlayalım.Bu tip transferleri ya tutarsa diye yapmaya karşıyım sadece.Bu tip transferlerde 15 tanede bir tane ya tutar yada o da tutmaz,söyleyeyim.Bence yönetim taraftarın beklentisini algılayamıyor,hoca zaten taraftara sırtını dönmüş,küçümsüyor adamdan saymıyor kendi çapında.adama taraftar karabükte sizi karşılamış neden soğuk davranıp otele gitmişsin diyor gazeteci,herkes işini yapsın diyor,taraftar desteğimiz yok,onlardan bir cacık olmaz tavırlarında.demiyorki ben evimde gelene geçene puan dağıttım,akhisara bile yenildim.Şunu anlamaları lazım esasında biz şampiyonluğa oynadık iki yıl,bu paralelde beklentilerimizde yükseldi,biz pısırık bir oyun korkak bir takım görmek istemiyoruz,her takıma kafa tutan bir takımımız olsun istiyoruz.Mağlupta olsak pozisyon üreterek mücadele ederek yenilelim,ezilmeyelim.Yedibin küsür seyirciye oynamışız ilk yarıda,bu kötü performans segileyen takım için çokmu az?Bakın bakalım anadolu takımlarına biletleri 2 tl,3tl yapıyorlar ona rağmen kaç kişiye oynuyorlar?Konuşacak çok şey varda fazla uzatmayayım,inşallah takımımıza yararlı oyuncular alınır ve 'Anadolunun sessiz çığılığı Sivasspor' kaldığı yerden devam eder...
aldair isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda aldair'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 04.01.2013, 16:35   #25
Kokomo
Usta Yiğido

Kokomo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

943 Mesajına 1.796 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 940 Kokomo isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Daumen runter Cevap: Hakan Arslan Sivasspor'da

Rıza Çalımbay Hakan'ı oynatmayacağı için, nasıl bir futbolcu olup olmadığını merak etmenize gerek yok gardaşlar ...
Kokomo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Kokomo'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 04.01.2013, 16:53   #26
RsT4
Yiğido

RsT4 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

98 Mesajına 187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 466 RsT4 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

İyi transfer fakat Rıza hoca Hakanı yedek kulübesinde çürütecekse hiç alınmasın.
RsT4 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.01.2013, 17:08   #27
dedebali58
Yiğido

dedebali58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

129 Mesajına 203 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 dedebali58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

HAYIRLISI OLUR İNŞALLAH
dedebali58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.01.2013, 17:09   #28
Abdullah DuMaN
Usta Yiğido

Abdullah DuMaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.168 Mesajına 9.556 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1486 Abdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz sein

Hakan Arslanın gelmesine sevinsem de Abdulkadir'in gitmesine anlam veremedim gerçekten üzüldüm üstelik Şaban'ında bonservisi verilmiş yazık Hakan'ın bonservisi 1500.000 tl'ye gelmiş oluyo herhalde

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....
Abdullah DuMaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Abdullah DuMaN'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 04.01.2013, 17:13   #29
58musab58
Acemi Yiğido

46 Mesajına 94 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 547 58musab58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

RIZA HOCA BU KADAR SAÇMA SAPAN BİR POLİTİKA İZLENMEZ TAM BİR SAÇMALIK SANKİ YABANCI KONTENJANI AÇIOR MUŞUZ GİBİ YERLİ OYUNCULARI BİRBİR YOLLUYOR SENİN TAKIMINDA ERHAN UĞUR DURURKEN ABDULKADİR EN SON GİDECEK ADAM NEYMİŞ EFENDİM CİHAN ÖZKARA GERİ GELMİŞ SORUYORUM SİZE CİHAN MI ABDULKADİR Mİ??
58musab58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.01.2013, 17:14   #30
psychology58
Tecrübeli Yiğido

psychology58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

400 Mesajına 810 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 536 psychology58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Haber Detayı

Kaptan Hakan veda etti...

Sivasspor ile anlaşan Samsunspor'umuzun kaptanı Hakan Arslan teknik heyet ve arkadaşlarıyla vedalaşarak kamptan ayrıldı. Süper Lig takımlarından Sivasspor ile prensip anlaşmasına varan başarı kaptanımız Hakan Arslan sabah idmanını yaptıktan sonra futbolcu arkadaşları ile tak tek vedalaştı. Teknik direktörümüz Besim Durmuş ile de görüşen Kaptanımız Hakan Arslan,"Nasip böyleymiş. İki kulüp anlaştı ve transfer gerçekleşti. Aklım hep Samsunspor'da kalacak. Burada çok güzel anılarım oldu. Mutlu ayrılıyorum. Eğer yeni takımım izin verirse 55 numaralı formayı giymek istiyorum. Herkes hakkını helal etsin" dedi. Antalya Kampımızın sorumlusu yöneticimiz Doğan Atlı ise Hakan Arslan'ı havaalanına kadar uğurladı. Atlı,"Gerçekten çok karakterli bir oyuncumuzdu. Samsunspor için formasını sonuna kadar terletti. Hakkını helal etmesini diliyor ve kendisine Samsunspor'umuza verdiği hizmet nedeniyle teşekkür ediyoruz" diye konuştu. Hakan'ın vedası sırasında duygulu anlar yaşandı.

Kere kampta...

Teknik Direktörümüz Besim Durmuş tarafından 2 gün izin verilen defans oyuncumuz Kere, ülkesinden dönerek kampa katıldı. Kere Akşam idmanına da katıldı.

İdman temposu artıyor...

Takımımız günü çift idman ile geçirdi. Sabah yapılan idmanda Teknik Direktörümüz Besim durmuş genelde kondisyon ağırlıklı çalışma yaptırdı. İdman yarım sahada 3 gurup halinde çift kale maç yapılarak tamamlandı. Akşam idmanında ise taktik ağırlıklı çalışma yapıldı. Teknik Direktörümüz Besim durmuş, kampın istedikleri düzeyde gittiğini belirterek,"Yeni oyuncvularımızıda katılımı ile çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Şu anda işler yolunda. İkinci yarıda koşan, top yapan, müdacedeleci, gol atan ve herkesin keyif vererek izleyeceği bir takım olacağız.

KAYNAK: http://www.samsunspor.org.tr/HaberDetay.aspx?id=766
psychology58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
arslan, hakan, sivassporda