Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 23.08.2015, 20:43   #31
otceken58
Yiğido

otceken58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

182 Mesajına 330 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 576 otceken58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

Birde cok merak ediyorum Sergen maci farklı yerden mı izliyor biz neyi dersek o tam tersinden yapıyor. Gercekten hiç anlamıyoruz bu futboldan hemde hiç������
otceken58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.08.2015, 20:44   #32
Sivaslibey
Tecrübeli Yiğido

Sivaslibey - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

274 Mesajına 526 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 785 Sivaslibey ist ein wunderbarer AnblickSivaslibey ist ein wunderbarer AnblickSivaslibey ist ein wunderbarer AnblickSivaslibey ist ein wunderbarer AnblickSivaslibey ist ein wunderbarer AnblickSivaslibey ist ein wunderbarer Anblick

Ümit kurt birinci lig futbolcusu değil, bu takımda yeri yok. Yasin çakmak tan bir farkı yok. Sergen hoca hangi akla hizmet Yekta Adem ve Hakan'ı aynı anda oynattı pek anlam veremedim.

Haftaya inşallah Ümit'in yerine boye'u oynatır. Abalo 11 de oynasın artık. Hakan ozmert yedek olur ancak.
Sivaslibey isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.08.2015, 20:46   #33
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1424 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Her defansın arkasına atılan toplar pozisyon oldu. Dani hazır durumda ama Batu tam aksine değil. Ümit Kurt çok hata yapmaya meyilli oynuyor. Gollerin 2 sinde hatası var. Yekta hazır değil. Bir golde onun hatasından yedik. Cicinhonun çabaları hala devam ediyor. Bir golde hata yapmasına rağmen Ümitin kademe hatalarını hep o düzeltti. Mehdinin bir hatasına rağmen mutlaka sahada bir şekilde düşünülmesi lazım. Burhan bal yapmayan arı misali çok koştu ama başarısız oldu. Aatıfın bir parlayan bir sönen futboluna Hakanın kaçamak dövüşü eklenince Ademde yoruldu. Oda performansı düşünce oyundan çıktı. Erkanın kanat bir ara tren oldu. Kalecimiz ise... neyse sonra konuşuruz beyler moralim çok bozuk ben dinlemede kalayım...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 8 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 23.08.2015, 20:47   #34
berduh
Yiğido

berduh - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

107 Mesajına 235 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 berduh ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
etlidöktürek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Cok şanssiz bir mac oldu maalesef, uzulduk evet ama olmadi..bofen ve setkus arasindaki farki gorduk ne yazik ki , kalemize gelen 5 şutun 4 u gol oldu diger gol olmayan sut ise cok yavasdi ben bile cikarirdim onu..kalecimiz harici ben takimimizi begendim iyi olcak insallah...
Setkus mu? Temas gibi bir golcüyü kaleci ile karşı karşıya bırakırsanız adam affetmez. Temas i tutuyorum diyip adama 3-4 mt mesafede duran ümit i hiç görmüyorsun. Boffin e şut atacak adamın ayakta duramiyor. Bu maçta bence en suçsuz kişi kalecimizdi.
Alt 23.08.2015, 20:48   #35
serkan_ozcan58
Yiğido

serkan_ozcan58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

157 Mesajına 222 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 serkan_ozcan58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Setkus güven vermiyor kalede her kaleyi bulan top gol olacakmış gibi defans içler acısı batuhanla hic olmuyor 3-3 yakaliyacaktik ki yine gekası durduramadik adam ceza sahasından atıyor arkadaş inşallah bi mağlubiyet ten ders cikaririz ve kaleye yine korcani koyariz
serkan_ozcan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.08.2015, 20:49   #36
Nihat5858
Acemi Yiğido

23 Mesajına 32 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 347 Nihat5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Adem kesınlıkle yedek kalmalı mehdı ılk 11 baslamalı çok hantal hakanla uyumları yok burhan uğraştık koştu cıcınho okadar dıgerlerı rezaleti
Nihat5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Nihat5858'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 23.08.2015, 20:49   #37
kkemal58
Yiğido

kkemal58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

214 Mesajına 383 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 583 kkemal58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ben takımı beğendim, zayıf halka ümit ve burhan. Birinin yüzünden gol yiyoruz, birinin yüzünden gol atamıyoruz, pozisyonlar ölüyor. Abalo yu beğendim, yekta daha iyi olur, orta sahamız kaliteli. Bakmayın yenildiğimize, takım fena değil, gekas'ın kalitesi pozisyon ve vuruş beceresi skorda etkili oldu. Ümit'in yerine boye oynamaya başlarsa tek sorun burhan kalıyor. Ben ümitliyim takımdan.
Alt 23.08.2015, 20:50   #38
SenSetik
Usta Yiğido

SenSetik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.636 Mesajına 3.657 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1028 SenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer Anblick

İyi kaleci farkı başka birşey değil bu sonuç...
SenSetik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.08.2015, 20:50   #39
otceken58
Yiğido

otceken58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

182 Mesajına 330 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 576 otceken58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
onur0634 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bazı taraftarlarda batuhana karşı antipati oluşmuş ne yapsa yaranamıyor.Bugün ikinci yarı oyuna giren alaboyla birlikte takımın en istekli ve hırslı oyuncusuydu bazı taraftarlar maçı nereleriyle izliyorlar anlamış değilim...
Biz bilmiyoruz diyelim Batuhan forvet degil mı bu takımda tum maclarına bir bakıver kardeşim kac metre koşmuş diyeceksin forvet koşmaz gol atar o zaman su soru sana kac gol atmış yapmayın lütfen iyi OYNADIĞI zamanlar illaki var ama maalesef ki bizi on kisi oynattığı zamanlar coook daha fazla
otceken58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.08.2015, 20:51   #40
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 628 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bu kadar top kaybı yaparak,bukadar pas hatası yaparak,bu kadar kötü gol vuruşları yaparak maç kazanılmazdı öylede oldu zaten,kaptırdığımız toplarla gekasa hectrik yaptırıp maçıın yıldızı yaptık,kötü vuruşlarla boffeni devleştirdik,ortasaha ve defans evlere şenlikti,forvet zaten yok,kaleci desen ben bi cacık göremedimbu kadar disiplinsiz,hazırlıksız,vurdum duymaz bir oyun anlayışıyla hiçbir maçı kazanamayız,eskişehir çokmu iyi oynadı ?hayır,adamların hocası var,sivassporu güzelce çözmüş,takımınıda ona göre hazırlamış ,pres yapmaktan başka bir numaraları yok, presle sivasa top oynattırmadı ,3-0 dan sonra skor rahatlığıyla biraz iyi göründüler ,attıkları 4 golde eskişehirin organize ataklarından olmadı ,sivassporun kaptırdığı 4 topda gol oldu,3-2 olduktan sonra berabere kalacak pozisyonlarda buldukda boffini geçemedik,neticede haftayı 0 puanla kötü oynayarak moralsiz kapattık,yektayı ilk haftadan yermek istemiyorumda,bu haliyle sivasspora yArardan çok zararı dokunur ,toptan kaçacaksa böyle berbat oynayacaksa yol yakınken sözleşmesini feshedip layık olduğu 2.ligde bi takıma gitsin ,Takımı 10 kişi oynattı resmen,üstüne kaptırdığı topla gol yedirdi,oyuncu değişikliği yapıldı azdaha maçı çevirecektik,ümit ve batuhan çok havalanmış,ortasaha zaten odun gibi oyunculardan kurulu ne defansa faydaları var ne forvete ,az atıf kıpırdadı 2 gol attık ,sol kanat hiç işlemiyor,ilerde top tutamıyoruz,ortasahada kadiri,forvette eneramoyu,defansda da costayı çoooooooook aradım şahsen ,hakem skoru etkilemedi,eskişehir hakkıyla kazandı belki 2 gol daha atabilirlerdi ,sergen hoca bu anlayışla deplasmanlarda puanın psini alamaz,sanki eskişehir deplasmanda oynuyor ,sivasspor evinde oynuyor deplasmanda kendimize göre bir sistem geliştirmemiz gerekiyor,eskişehiri tebrik etmekten başka yapacak bişey yok geçmiş olsun diyelim.
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
değerlendirelim, maçı