Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Eleştiriyi yapmak için yaparsan komik olurs
Alt 31.01.2014, 14:53   #61
Yusuf Çevik
Usta Yiğido

Yusuf Çevik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

778 Mesajına 1.676 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 776 Yusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yok
Standart Cevap: Eleştiriyi yapmak için yaparsan komik olurs

Alıntı:
Rallim58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Twitterden alıntıdır...

Mustafa ATEŞ ‏@mustafaates58

PROGRAMIMIZA YAPILAN GEREK KİŞİSEL ELEŞTİRİLERİ GEREKSE FARKLI BEĞENİLERİNİZİ TAKDİRLE KARŞILIYORUM.HEPSİNDEN BİR TECRÜBE KAZANIYORUZ.

Olması gereken mesaj bu iken Sayın Yiğit'in yazısı da olmaması gereken olduğunu paylaşmak isterim...

Naif yorumlarından dolayı da "alboran" kardeşimizi tebrik ediyorum...
Böyle işleri yapanların zaten eleştiriye açık olması gerekir.Açık olacak ki kendisine çeki düzen versin nerede yanlış yapıyorum diye düşünsün.Üstelik burda Sivasspor`a gönül veren binlerce insan var,onları da içine katarak böyle konuşmak yakışmadı size Abdullah Yiğit.Gerçekten bazı üyelerimizinde dediği gibi bu camiadan özür dileyene kadar yazılarınızı takip etmek istemiyorum ve burada paylaşılmasını istemiyorum...Saygılarımla.
Yusuf Çevik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Yusuf Çevik'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 31.01.2014, 15:25   #62
HababamHa
Usta Yiğido

HababamHa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

480 Mesajına 1.017 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 727 HababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
favori58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Çok seviyesiz bir eleştiri yapmışsın, o herif dediğin kişinin nasıl sivassporlu olduğunu,sivasspor taraftarı için neler yaptığını herkes biliyor. belliki sen sivassporlu değilsin,belliki sen art niyeti,ön yargılı birisin.. inandına seviyoruz seni aptullah abiiiii...
Patronunun yakın arkadaşı olan Abdullah abin gelince kulağına deki o taraftar sitesi diye hitap ettiğin siteden ve binlerce taraftardan özür dilemelisin abi de.

Birde o enteresan sorular sorarak programın içine edenler içinde bir yazı yaz de o sorulan enteresan sorular senin hoşuna gittiyse söyleme geç..
Alt 31.01.2014, 16:49   #63
poolat58
Usta Yiğido

poolat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

952 Mesajına 2.168 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 721 poolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yok

Ey Abdullah Yiğit

bu olayı Sivassporun en büyük sosyal ağı olan bu sitenin tamamına, mal edemezsin bu bir, yapılan eleştiriler gayet mantıklı ve aklı selimdi bu iki, eleştirilerin çoğunluğu Carlos gibi bir dünya devine ''top topla'' diyecek kadar dengesiz olan ismail muta ve çocukça cahilce sorular soran diğer yorumcu neydi adı unuttum, onaydı bu üç, senin bu sitedekilere hakaret etmeye hakkın yok bu dört, o programa bizi temsilen çıkıyorsanız uslubunuza ve hareketlerinize dikkat edeceksiniz bu da beş!
poolat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı poolat58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 31.01.2014, 17:47   #64
favori58
Usta Yiğido

586 Mesajına 1.166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 619 favori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
MOS-BY-58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Farkettiysen "Tarzim olmasa da o herifin seviyesine inerek yaziyorum fikrimi."
diye bir kisim da var yazimda. Yani gayet bilincliydi, zira anlasilan kendisi baska usluptan anlamiyor. Kaldi ki burada mevzu kimin ne kadar Sivassporlu oldugu degil, haddi asarak birilerinin birilerine had bildirmeye kalkmasi ki senin Abdullah Abin (bu arada cok sevdigin Abdullah abinin adini bile dogru yazamiyorsun) yazisinda fazlasiyla yapmis. Eger onun gazetede yazdigi yaziysa seviye, varsin benim elestirim en asagilik seviye olsun senin gözünde (zira mevzu seviye de olsa ayni kefeye konmasini istemem).
Haa, velev ki Abdullah abin cok cok iyi biri olsun, en büyük Sivassporlu olsun, Sivasspor taraftari icin büyük iyilikler yapsin. Bu hicbir zaman onun iyilik yaptigi insanlari asagilama (elestirme demiyorum asagilama diyorum) hakkini tanimaz. Zaten bu sahis degil miydi I.Toraman'in cirkefliklerini "Sivasspor'un genc takiminin deplasman masraflarini karsilayan birini, nasil elestirirsiniz, siz onun iyiliklerini biliyor musunuz" diyerek kapamaya calisan? Ne kadar ilginc ki sen de ayni mantikla Abdullah abini savunmaya kalkiyorsun. Yani SIVASSPOR

TARAFTARINI asagilyici tavirlar icinde olan bir zati (elstirmek baska! Ki elestireyim derken belki de asagiladiginin farkinda mi acaba?).
Elbette yapilan iyilikler karsisinda kendilerini ezik hissedip yalakalik tarzini benimseyenler olabilir. Ama cok sükür ki buradaki bircok arkadas, özellikle de onu sevenler gayet nazik bir sekilde tepkilerini de koymuslardir. Yani demek oluyor ki Sivasspor taraftarinin ve bu site üyelerinin cogunlugu minnet duymak ile boyun bükmek arasindaki tercihi asil bir sekilde yapabiliyor. Belki Abdullah abin bu erdemi algilayip Sivasspor taraftarina yönelik bir de saygi dolu ve takdir edici bir yazi yazar.

Benim Sivasspor taraftarligimi tartmak da kusura bakma kimsenin haddine degil. Zaten Sivasspor taraftari olanlar onun seviye saheseri (!) yazisina tepki gösteriyor ve hatta cok sevenleri dahi kabullenemedigi icin kiniyor. Yani bizatihi Sivasspor taraftari olma hasebiyle tepki konuyor ve sevmelerine ragmen bu konuda yalakalik yapmiyorlar.
Sen o yaziyi, yani Sivasspor taraftarini hedef alan yaziyi kabullenebiliyorsan -ki ben kabullenemedim- kimin Sivasspor taraftari oldugunu, kimin de bu vesileyle kisileri Sivasspor taraftarinin önünde görebildigini bir daha düsün derim. Mevzu Sivasspor ise, kisilerin önemi yoktur, cünkü o kisiler Sivassspor var oldugu icin oralarda varlar.

Bu vesileyle Twitter'deki "seviyeli" yaklasimi ve elstiriye acik olup ders almasini bilmesi dolaysiyla programin moderatörü MUSTAFA ATES'i tebrik ediyorum.

NOT: Abdullah abin madem nerede nasil bagirilacagini cok iyi biliyor, söyleyiver bir zahmet stadda amigoluk da yapsin.

Çok ukala çok seviyesiz birisin belli,sana verecek cevabım var fakat seviyen çok düşük onun için cevap vermiyorum,aklını kendine sakla. senin abdullah abiye karın ağrın var sivasspor taraftarını kullanmaya kalkma.. boş boş şeyler yazan şahıs
favori58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31.01.2014, 18:19   #65
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1423 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
MOS-BY-58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Farkettiysen "Tarzim olmasa da o herifin seviyesine inerek yaziyorum fikrimi."
diye bir kisim da var yazimda. Yani gayet bilincliydi, zira anlasilan kendisi baska usluptan anlamiyor. Kaldi ki burada mevzu kimin ne kadar Sivassporlu oldugu degil, haddi asarak birilerinin birilerine had bildirmeye kalkmasi ki senin Abdullah Abin (bu arada cok sevdigin Abdullah abinin adini bile dogru yazamiyorsun) yazisinda fazlasiyla yapmis. Eger onun gazetede yazdigi yaziysa seviye, varsin benim elestirim en asagilik seviye olsun senin gözünde (zira mevzu seviye de olsa ayni kefeye konmasini istemem).
Haa, velev ki Abdullah abin cok cok iyi biri olsun, en büyük Sivassporlu olsun, Sivasspor taraftari icin büyük iyilikler yapsin. Bu hicbir zaman onun iyilik yaptigi insanlari asagilama (elestirme demiyorum asagilama diyorum) hakkini tanimaz. Zaten bu sahis degil miydi I.Toraman'in cirkefliklerini "Sivasspor'un genc takiminin deplasman masraflarini karsilayan birini, nasil elestirirsiniz, siz onun iyiliklerini biliyor musunuz" diyerek kapamaya calisan? Ne kadar ilginc ki sen de ayni mantikla Abdullah abini savunmaya kalkiyorsun. Yani SIVASSPOR TARAFTARINI asagilyici tavirlar icinde olan bir zati (elstirmek baska! Ki elestireyim derken belki de asagiladiginin farkinda mi acaba?).
Elbette yapilan iyilikler karsisinda kendilerini ezik hissedip yalakalik tarzini benimseyenler olabilir. Ama cok sükür ki buradaki bircok arkadas, özellikle de onu sevenler gayet nazik bir sekilde tepkilerini de koymuslardir. Yani demek oluyor ki Sivasspor taraftarinin ve bu site üyelerinin cogunlugu minnet duymak ile boyun bükmek arasindaki tercihi asil bir sekilde yapabiliyor. Belki Abdullah abin bu erdemi algilayip Sivasspor taraftarina yönelik bir de saygi dolu ve takdir edici bir yazi yazar.

Benim Sivasspor taraftarligimi tartmak da kusura bakma kimsenin haddine degil. Zaten Sivasspor taraftari olanlar onun seviye saheseri (!) yazisina tepki gösteriyor ve hatta cok sevenleri dahi kabullenemedigi icin kiniyor. Yani bizatihi Sivasspor taraftari olma hasebiyle tepki konuyor ve sevmelerine ragmen bu konuda yalakalik yapmiyorlar.
Sen o yaziyi, yani Sivasspor taraftarini hedef alan yaziyi kabullenebiliyorsan -ki ben kabullenemedim- kimin Sivasspor taraftari oldugunu, kimin de bu vesileyle kisileri Sivasspor taraftarinin önünde görebildigini bir daha düsün derim. Mevzu Sivasspor ise, kisilerin önemi yoktur, cünkü o kisiler Sivassspor var oldugu icin oralarda varlar.

Bu vesileyle Twitter'deki "seviyeli" yaklasimi ve elstiriye acik olup ders almasini bilmesi dolaysiyla programin moderatörü MUSTAFA ATES'i tebrik ediyorum.

NOT: Abdullah abin madem nerede nasil bagirilacagini cok iyi biliyor, söyleyiver bir zahmet stadda amigoluk da yapsin.
Güzel Türkçen, seviyeli eleştirilerin noktalama işaretlerindeki titizliğin için teşekkür ederim...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 31.01.2014, 18:35   #66
asabibaba
Usta Yiğido

asabibaba - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

992 Mesajına 2.426 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 664 asabibaba FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
58Taraftar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Buna cevap gelmis

Eleştiriyi yapmak için yaparsan komik olursun!

Sivasspor Teknik Direktörü Roberto Carlos’un Tv58’de katıldığı ve yaklaşık 1,5 saat süren program özellikle ulusal basında(yazılı-görsel) geniş yer buldu. Spor programı olmasına rağmen, Sivas’ın, özelliklede ünlü Kangal köpeklerinin tanıtımında önemli katkı sağladı. Yıllardır Sivas’ta söylenen tek şey vardı “ Sivas ve Sivas’ın sahip olduğu değerler ulusal basında yer almıyor” deniyordu. Sivas ve Sivasspor bu program vesilesiyle bırakın Türk medyasında uluslararası birçok yayın kuruluşu ve ajanslarda yer aldı. Yani, beklide milyon dolarlar ödeyerek yapılamayacak reklam Carlos sayesinde yapıldı, bizlerde buna vesile olduk. Dün öğrendim bir taraftar sitesi bel altından vurmaya çalışılmış ve aklınca benimde yer aldığım bu prorğamı yerden yere vurmuş. Ama şunu itiraf edeyim, sürekli söylediğim bir sözümde ne kadar haklı olduğum, bu taraftar sitesinde yazılanlarla bir kez daha ortaya çıktı. Hep diyorum ya “Sivasspor taraftarı, ne zaman, nerede, nasıl hareket edeceğini bilmiyor” diye bunu bir kez daha gösterdiler. Art niyetli yapıldığı açıkça belli olan eleştirilerin bazılarına baktım da hakikaten çok güldüm. Bu kadar seviyesiz, bu kadar bilinçsiz eleştiri olur mu be! Sapla-saman bir birine karıştırılmış. Adam benimle ilgili eleştirecek bir şey bulamamış “ Benim Carlos’a “ Sivasspor gibi liginde 3.sırada yer alan ve son derece başarılı olan 4 Eylül Belediyespor var, ayrıca A2 takımı da Türkiye’de ilk 8 takım arasına girdi.4 Eylül’ü takip ediyor musunuz, bu konuda ne düşünüyorsunuz?”şeklindeki soruma “ Oğlu 4 Eylül’de oynuyor ya onun için 4 Eylül’ü soruyor” demiş. Ben size şimdi ne diyeyim? Cahil desem,bu cahillikten daha öte bir şey! Art niyetli desem, çok hafif kalır. Daha fazlasını söylemek içinde terbiyem el vermiyor. Ey çokbilmişler! Sivasspor Teknik Direktörüne Sivas’ın profesyonel ligde olan ve son derece başarılı futbol sergileyen 4 Eylül Belediyespor’u ve onun altyapısı olan, şu anda da Türkiye’de 8 takım arasına kalmayı başaran A2 takımını sormanın neresi yanlış! Asıl böyle bir soru sorulmadığı zaman sizin “ Neden Sivas’ın futbolcuları gençleri sorulmuyor?” diye tepki göstermesiniz gerekirken, bu cahilliği yapıyorsunuz. Demidya, hiçbir zaman nerede,nasıl,kime ne tepki göstereceğinizi bilmiyorsunuz,hiçbir zamanda öğrenemeyeceksiniz. Size tavsiyem, bırakın böyle işleri, bırakın gazetecilerin işine burnunuzu sokmayı da kendi işinizi yapın,yani takımınıza destek verin. Böyle abuk-sabuk,sırf eleştirmek için eleştiri yapma yerine deseniz ki “ Carlos’a şuda sorulsaydı,buda gündeme gelseydi” filan.. Ama bu kapasite meselesi, o da ne yazık ki sizlerde yok! Bakın, öyle veya böyle bu proğram vesilesiyle Sivasspor Dünya medyasında yer aldı. Gerçek Sivaslı veya iyi niyetli olsanız sırf bunun için bile teşekkür ederdiniz Son bir hatırlatma, Teknik direktör Roberto Carlos gerek reklam aralarında, gerekse program sonrasında son derece mutlu ve keyifliydi. Sık sık bizlere teşekkür etti. Öyleki, geç saat ve işi olmasına rağmen proğram sonrasında kahve içme isteğine “ Gitmem gerekiyordu, fakat kahve içip gidelim” dedi. Gelen memnun, yapan memnun, ulusal ve Dünya medyası memnun. Peki size ne oluyor???

Abdullah Yiğit / Hürdoğan

Yazınızı okudum ve sizi eshefle kınıyorum...

Neden ? Çünkü biz marka değeri olan Carlos'u seviyor ve korumak istiyoruz. Çünkü Sivasspor.com belkide Türkiye'nin en seviyeli en terbiyeli en efendi en saygılı en en en en en en ......ne kadar en varsa hepsini bünyesinde toplayan bir sitedir ve öyle de kalacaktır.

Bu taraftar sitesinin ismini ağzınıza alırken daha saygılı olmanızı rica ederiz. Saygılarımla
Alt 31.01.2014, 19:42   #67
MOS-BY-58
Tecrübeli Yiğido

MOS-BY-58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

91 Mesajına 163 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 743 MOS-BY-58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
adres58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Güzel Türkçen, seviyeli eleştirilerin noktalama işaretlerindeki titizliğin için teşekkür ederim...
Güzel türkce kullanmaya calistigimi ve noktalama isaretlerine mümķün oldugunca özen gösterdigimi anladigin icin ben de tebrik ve tesekkür ederim (bir kusurum var o da türkce kullanmiyorum)
MOS-BY-58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı MOS-BY-58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 31.01.2014, 20:02   #68
MOS-BY-58
Tecrübeli Yiğido

Alıntı:
favori58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Çok ukala çok seviyesiz birisin belli,sana verecek cevabım var fakat seviyen çok düşük onun için cevap vermiyorum,aklını kendine sakla. senin abdullah abiye karın ağrın var sivasspor taraftarını kullanmaya kalkma.. boş boş şeyler yazan şahıs
Ukala olmak gibi bir niyetim yoktu. Seviyesiz oldugumu hayatimda ilk defa senden duyuyorum. Ancak kullandigim üslubun kismen senin Abdullah abinin seviyesinde oldugunu kabul edebilirim. Ama zaten yazimin basinda "tarzim olmasa da..." diye belirtmistim.

Ben Abdullah abinle bir dedim yok. Tanimam etmem. Burada da hic kimseyi sahsen tanimam. Ne Abdullah abinle ne de taraftarla bir cikar iliskim söz konusu olabilir. Secimlerde aday falan da degilim ki taraftari arkama alma derdinde olayim. Zaten kimse de beni tanimaz.

Senin Abdullah abin ektigini biciyor (diger yorumlari da okursan anlarsin).
Yoksa kimsenin onunla kisisel olarak senin deyiminle "karin agrisi" yok.

Sana tavsiyem senin Abdullah abinin yazdigi yaziyi o degil de ben yazmisim gibi oku. Eminim o zaman anlarsin ne demek istedigimi ve COGUNLUGUN tepki sebebini.
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı MOS-BY-58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 31.01.2014, 20:23   #69
AYIBOAN
Acemi Yiğido

AYIBOAN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

60 Mesajına 90 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 535 AYIBOAN FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Tutmayın küçük enişteyi!
!

Konu AYIBOAN tarafından (31.01.2014 Saat 20:23 ) değiştirilmiştir.. Sebep: imla
AYIBOAN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.02.2014, 02:42   #70
MOS-BY-58
Tecrübeli Yiğido

Alıntı:
adres58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sayın Abdullah Yiğit; yıllarca Sivasspor peşinden koşmuş yıllarca ara ara bazı ulusal kanallarda yazı yazmış bir spor adamısınız. Ayrıca yıllardır taraftara sallayan onları her maç sonunda ya yazılarınızda yada katıldığınız tv programında adeta yerden yere vurduğunuz bilinen bir gerçektir. Biz yıllardır şunu bildik şunu gördük: Sivasta Sivasspor denince ilk akla gelen isimler Sayın Nail Sertakan ve Siz oldunuz. ama siz her zaman vurdunuz vurdunuz yetmedi bir daha vurdunuz. Bir kere şunu aklınıza sokmanız lazım. O sizin taraftar sitesi dediğiniz camia çok büyük bir camiadır. Bu camiayı son kez karşınıza aldınız bir daha inşallah alamayacaksınız belkide. Çünkü şahsım adına konuşuyorum çok kez sizin yazılarınıza onay verenlerdenim. Bu bir daha gerçekleşmeyecek bunu bilmelisiniz. Sebebi ise gayet açık. Sizin hakaret ettiğiniz o taraftar artık sizinle olmayacak. Ben şahsım adına Sayın Mustafa Ateşi burada tenzih ediyorum. Önceki kapanan konuda da bahsetmiştim. Mustafa Ateşin bu canlı yayında herhangi bir duhulü olmadı. Çünkü adamcağızın yapacağı bir şey yoktu. Konular anlık gelişti ve müdahele etmesi bile onu zor durumda bıraktı. Kaldı ki onun ne kadar seviyeli ve iyi bir programcı olduğunu bilen kişilerdenim. Onun için tenzih ettik Sayın Mustafa Ateşi.
Yalnız bel altı vurmak deyimini kullandığınızı ve yazınızın arkasında durduğunuzu varsayarak bir denklem kurmak istedim. Şimdi sizmi bizi bel altından vurdunuz yoksa bizim taraftarmı bel altından vuruyor. Bizim kulaklarımızmı yanlış duydu yoksa sizmi görmezlikden geliyorsunuz. Canlı yayın esnasında söylenen söylemlerinizin ne kadar yanlış olduğundan bahsetmek yerine kendinizi kurtarma operasyonunda bulunduğunuzu görmekteyiz. Bu bir çırpınışmıdır yoksa eleştiriye tahammülsüzlükmüdür. Artık bırakın bizim taraftarlarımızla uğraşmayıda siz kendi işinizi yapın. Unutmayın kendi kaleminiz güçlüyse sizden güçlü olan ise taraftardır. Bu yazdığınız yazıyı elbette defalarca dikte etmişsinizdir. Peki yaptığınız programdaki konuklarınızın söylemlerini de defalarca dinleyip şapkayı önünüze koymayı hiç denedinizmi. Ben zannetmiyorum.
Sizden istirhamım bundan sonra taraftar üzerinden polemiklere girmeyiniz. Kaldı ki siz stajyer bir yazar da değilsiniz. Bunu mutlaka bilmelisiniz.
Söylenecek artık hiçbir şey yoktur. Şahsım adına Sayın Mustafa Ateşten herhangi bir sürçilisan ettiysem affetmesini istirham ediyorum. Lakin bu özürü Sayın Abdullah Yiğit için söyleyemeyeceğim. Bundan sonra sitemizde herhangi bir paylaşımını yazısını gördüğümde sileceğim. Ta ki bu taraftardan özür dileyene kadar. Çünkü biz taraftarız ve bu yazıdaki atıfları haketmedik.
bence kendisine sansür uygulamak cok dogru olmaz. ama taraftardan kesinlikle özür dilemek zorundadir.

Etiketler
eleştiriyi, icin, komik, olursun, yaparsan, yapmak