Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Transfer

Transfer Transfer Listesi / Yeni transferler / Giden futbolcular

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Eneramo Beşiktaş'ta
Alt 07.07.2013, 14:14   #21
bahbaba58
Tecrübeli Yiğido

bahbaba58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

368 Mesajına 821 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 493 bahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekannt
Standart Cevap: Eneramo Beşiktaş'ta

Alıntı:
50sekiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Gökhan Ünali 6,4 milyon euroya trabzona sattilar yerine bedavaya Makukulayi aldilar adam gol krali oldu
Amrabati 8,6 milyona gsye sattilar yerine 2,5 dolara Moucheyi aldialar.
Mouche bence Amrabattan daha iyi futbolcu yani hem 6 milyon euro kar yaptilar hem daha iyisini aldilar.
Serdar 5, Hasan Ali 3,75 gitti diye hatirliyorum.

Sen elindeki degerleri sözlesmelerini uzatamadigin icin bedavaya gönderiyorsun. Grosickiyi simdi 3-5 satmak mi basari yoksa seneye bedava gitmesi mi basari?
Para kazanayi diye fenerlilere tirbünleri ver sonra futbolcu satarsam paraci olurum de
her futbolcu degerini buldumu satilmali. bu futbolun kurali
yurtdisinda porto türkiyede bence bu isi kayserispor yapiyor. eskidende genclerbirligi yapiyordu

Kayserispor sattı tamam o kadar paralarla ne yaptı makakula dediğin adam boştan anlaştı para ödemedi
Amrabatın yaptığı katkıyı moucheyi yapmış mı acaba ?
her futbolcu satılabilir değeri görüldüğünde fakat ben öyle kayserispor gibi her sene 2-3 parlayan oyuncumu satıp yerine daha iyi adam almadıktan sonra neye yarar portoyla kayserisporu mu bir tutuyorsun porto her sene kulüp başarısı var kayserispor eğer kulüp başarısı olsaydı saygı duyarım ama sıradan takım oyuncu satıp parayı seven bir takım
Ozaman ben şuan atıfı satayım 5-6 milyon euroya atıftan 2 gömlek bir oyuncuyu alayım tepkiler ne olur hiç düşündün mü ve o atıfın yerine gelecek veya kamilin yerine gelecek oyuncu onlar kadar katkı yapa bilecekler mi zaten başarı gelirse istikrardan gelir oyuncu satmadan başarı geldiğini görmedim ben şu zamana kadar...
bahbaba58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.07.2013, 14:19   #22
50sekiz
Usta Yiğido

50sekiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.435 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 761 50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
bahbaba58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kayserispor sattı tamam o kadar paralarla ne yaptı makakula dediğin adam boştan anlaştı para ödemedi
Amrabatın yaptığı katkıyı moucheyi yapmış mı acaba ?
her futbolcu satılabilir değeri görüldüğünde fakat ben öyle kayserispor gibi her sene 2-3 parlayan oyuncumu satıp yerine daha iyi adam almadıktan sonra neye yarar portoyla kayserisporu mu bir tutuyorsun porto her sene kulüp başarısı var kayserispor eğer kulüp başarısı olsaydı saygı duyarım ama sıradan takım oyuncu satıp parayı seven bir takım
Ozaman ben şuan atıfı satayım 5-6 milyon euroya atıftan 2 gömlek bir oyuncuyu alayım tepkiler ne olur hiç düşündün mü ve o atıfın yerine gelecek veya kamilin yerine gelecek oyuncu onlar kadar katkı yapa bilecekler mi zaten başarı gelirse istikrardan gelir oyuncu satmadan başarı geldiğini görmedim ben şu zamana kadar...
gardasim kayseri modelini begenmiyorsan sen daha iyi bir model bul.
senin buldugun model adamlari parlat sonra onlarda elin kolunu sallaya sallaya bedava gitsin modeli.
Eneramoyu kim taniyordu? sen tanittin simdi para kazandirmadan gitti.
Erman desen öyle
Seneyede Grosicki bedava gider.
bu mudur iyi model?
madem futbolcu satmiyaaksin o zaman elinde tutmasini bileceksin
sen ne onu ne bunu yapabiliyorsun.
Alt 07.07.2013, 14:30   #23
bahbaba58
Tecrübeli Yiğido

bahbaba58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

368 Mesajına 821 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 493 bahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekannt

Alıntı:
50sekiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
gardasim kayseri modelini begenmiyorsan sen daha iyi bir model bul.
senin buldugun model adamlari parlat sonra onlarda elin kolunu sallaya sallaya bedava gitsin modeli.
Eneramoyu kim taniyordu? sen tanittin simdi para kazandirmadan gitti.
Erman desen öyle
Seneyede Grosicki bedava gider.
bu mudur iyi model?
madem futbolcu satmiyaaksin o zaman elinde tutmasini bileceksin
sen ne onu ne bunu yapabiliyorsun.
Kardeş o saydığın adamlar katkı yapmadımı eneramo erman maç kazandırmadı mı hiç ee zaten borçsuz kulübüz para sıkıntısı yok kafamız rahat ermanla eneramoyu bu sene kadromuzda düşünmek isteseydik emin ol kalırlardı takımda fakat başkanımız ve yeni gelen hoca yerlerine daha iyi adam getirmeyi hedefliyorlar isket kadromuz bozulmadı ALLAHA şükür istikararlı kadromuz var başarı er yada geç gelecektir
Kayserisprun ve gençlerbilirğinin modeli çok saçma süper ligte bir yerleri hedefliyorsan oyuncu kadronu koruyacaksın yada gönderdiğin adamların yerine 2 gömlek üstün adamları alacaksın biz eğer kayserispor gibi yapsaydık ne şampiyonlar ligini nede uefayı görebilirdik ALLAH KORUSUN ptt ligindeydik...
Bu dediğim takımlar 2-3 maç kendini ön planda tutarlar sonra oyuncu pazarlamayı iyi yaparlar hiç bir hedef belli değil onun için karşıyım ben
Portoylada kıyaslamak hata porto her sene lig şampiyonu her sene uefa kupasında şampiyonlar liginde belli yerlere gelen bir takım...
bahbaba58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.07.2013, 15:05   #24
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1279 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

Yerini doldurmaliyiz hemde cok buyuk bir futbolcu ile.
Alt 07.07.2013, 15:36   #25
DoomsDay58
Usta Yiğido

DoomsDay58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.066 Mesajına 1.913 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 786 DoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
asabibaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Garip teselliyi meyde ararmış..

Allah aşkına Abdülkadir, Cihan, Piech 'den bugüne kadar ne kadar fayda geldi de Eneramunun boşluğunu bunlarla dolduracağının sanıyorlar.... Hayrete şayan bir durum??????? bence bir forvet daha lazım Hollanda kampında sanırım bu eksik görülecek
Abi Eneramonun bu sezon gol attigi mac sayisi 7, ceza sahasina en fazla top kesen takimlardan birisi de biziz bu adamin yerine rakip kalenin onune bostan korkulugu diksen Eneramodan daha fazla macta gol atar. Riza hoca Eneramoya saplandi kaldi Abdulkadire bu kadar sans verilseydi bu sezon cok daha yuksek gol ortalamasiyls oynayabilirdik
DoomsDay58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı DoomsDay58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 07.07.2013, 16:07   #26
myyiğido58
Tecrübeli Yiğido

myyiğido58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

214 Mesajına 302 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 684 myyiğido58 ist ein wunderbarer Anblickmyyiğido58 ist ein wunderbarer Anblickmyyiğido58 ist ein wunderbarer Anblickmyyiğido58 ist ein wunderbarer Anblickmyyiğido58 ist ein wunderbarer Anblickmyyiğido58 ist ein wunderbarer Anblick

her ne kadar da son sezon ıyı bı grafik çizmesende emeğin cok tesekkurler eneramo
Alt 07.07.2013, 20:19   #27
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 726 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein

Kayserispor ve Genclerbirligi , evet Futbolcu satarlar , ama hedeflerinden cok Külüb yöneticileri parayi düsünüyor,

Zaten Kayserinin taraftari az , öyle büyük hedefler koymadilar suana kadar.

Tamam, genc oyucnulari aliyorlar , ama ileride sattikdan sonra neyarar.

Genc oyuncuyu ucuza alip , piril piril Futolcu yapacaksin , Türk futbolunua kazandiracaksin , Külübünde herzaman oynacak oyuncular haline getirmelisin ki , ileride Mesut Özil , Ilkay Gündogan , Arda Turan , gibi olsun.

Yoksa alsinlar 2.Bundesliga'dan ve baska liglerden , sonra satsinlar , Kayserisporun sattgi oyuncularin sonunu görüyoruz, yedek külübesinde oturuyorlar.

Sivasspor'umuzunda böyle genc oyuncular almasini bende cok isterim , yabacaklarinandan da süphem yok , ama Futbolculari hemen satip Hedefi kücülmiyeceksin.

Hedefi büyük tutacaksin , cok oyuncu kazandiracaksin ozaman satabilirsin , diyelim 5 Grosicki olsa , 2 tanesini sat, ve herzaman tane tane yenisini kazandiracaksin.

KAYSERI Bunu yapmiyor , 2 oyuncu iyi cikiyor, onuda satmayi düsünüyor,
Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.07.2013, 20:25   #28
delight
Yeni Yiğido

7 Mesajına 9 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 delight FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

giden gider onu bunu bırakın alt yapıya bakın oyuncular harcanıyor
delight isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.07.2013, 20:54   #29
Külhan
Usta Yiğido

292 Mesajına 447 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 559 Külhan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Birakin su kazmayi eger onun yerinde baska bir forvet olsaidi biz su an ilk besin icerisindeidik daha ne diyelim futbolu oynayan oyuncu kazaniyor Boy bos endam degil siz adami karaboga yaptiniz o ona layik degil görecegiz gittigi takimlardan cok yakin zamanda tutunayamayip memleketinin yolunu tutacak atalar ne demis GÖRÜNEN KÖY KILAVUZ ISTEMEZ.
Külhan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.07.2013, 22:00   #30
asabibaba
Usta Yiğido

asabibaba - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

992 Mesajına 2.426 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 664 asabibaba FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Sivas_SporLu58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
sen maçı nasıl izliyosun ya Eneramo kim be futbol oynamayı nerede öğrenmiş son vuruş yok top kontrolü yok top sürme yok şut çekme yok pas atma yok kafa topu yok bunun bi futbolcu olduğuna nerden kanaat getirdin insanları anlamıyorum onun oynadığı topu g***** başmla oynarım ben
Tamam oynarsın oda futbolu bilmiyor ...Ben maçı gözümle izliyorum ve de diyorum ki bu takımın forvet boşluğunu Piech Cihan Ve Abdulkadirle mi dolduracannnn diyorum???. Bunlar bu takımın altenatifi mi diyorum ? Enemaro'yu met etmiyorum bu takıma senelerdir doğru dürüst forvete gelmedi diyorum ....

Etiketler
beşiktaşta, eneramo