Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Transfer

Transfer Transfer Listesi / Yeni transferler / Giden futbolcular

Seçenekler Arama Stil

Cevap: ÖN TRANSFER BİLGİLERİ
Alt 18.12.2010, 00:08   #21
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1033 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: ÖN TRANSFER BİLGİLERİ

Alıntı:
HAYALKAFE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
slm arkadaşlar transferle ilgili haberleri hala araştırmadayım ve en kesin bilgilere ulaşmak için çalışıyorum bunları kesinleştiirince ayrı bir konu açıp sizlerle paylaşacağım bu belki fenerbahçe maçından hemen sonra olur belki de hafta içinde olur şimdilik burada aldığım bazı ön bilgileri paylaşıyorum ama bir kısmını tam kesinleştiremedim onu söyleyeyim en kesin haberleri alır almaz konu açıp yazacağım.şimdi şu ana kadar alabildiğim biilgiler şöyle:

1-bilica için teklif yapıldı ve fenerbahçenin kararı bekleniyor fenerden olumlu yanıt gelirse bilica zaten sivasspora sıcak bakıyor mecnun başkanla fenerbahçe ilişkisini göz önüne aldığımzda bu transferin bitme olasılığı yüksek

2-ferhat bıkmaz ve genç oyunculardan ikisi akif ve ibrahim yay kesin gidiyor

3-şu an oynayanlar içinde gidecek kalacak olanlar fener maçından sonra netleşecek rıza hoca şu an takımdan çok sürpriz bir ismin de gidebileceği yönünde birşeyler söylemiş

4-fransadan bir oyuncu takip ediliyor tam kesin olmamamkla birlikte bu oyuncu auxerre takımından bir isim olabilir (mevkiisini bilemiyoruz)

5-afrikadan 2 oyuncuyla görüşüldüğünü öğrendim bu oyuncuların nijerya kökenli olduğu ve birinin orta saha birinin forvete yönelik olduğu söyleniyor.

6-adem sarının gelme işinde onun eskişehir sporla son durumu bekleniyor.

7-eski oyuncumuz şu anda trabzonda forma şansı bulamamayan sezer badurun geri gelme ihtimali var (az da olsa)

8-ankaragücünün durumuna göre oradaki oyunculardan bazılarıyla ilgili bir girişim olabilir

9-şu an oynayan isimlerden de fener maçından sonraki duruma göre gidenler oalcak

10-şu an kadroda oynayan türk oyunculardan birinin menajerine galatasarydan bir teklif gelmiş bu isim ummadığınız bir oyuncu onu söylemiyorum

11-kamananı yine bursanın istediği söylentileri var

12-keita saidou gönderilebilir

şimdilik bu kadar ama dediğim gibi bunların bir kısmı duyum bir kısmı ise kesine yakın bilgiler en kesin olanları kısa bir süre içinde konu açıp paylaşacağm saygılarımla...
bir düzeltme yapıyorum nijeryalılardan biri forvet biri defans-ortasaha özelliğinde

bir de şunu ekliyorum bjk den ayrılacak oyunculardan da gelme ihtimali olanalr olabilir
Alt 18.12.2010, 00:09   #22
talha58
Usta Yiğido

talha58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

221 Mesajına 462 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 904 talha58 COK SEVILEN BIR KISItalha58 COK SEVILEN BIR KISItalha58 COK SEVILEN BIR KISItalha58 COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: Rıza hocanın röportajı

Hocam Galatasaray'ın istediği isim Ziya olmasın. Zira takımda şu ana kadar performans olarak istenilecek bir oyuncu göremiyorum ben.
talha58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.12.2010, 11:36   #23
KORKMAZ 58
Yeni Yiğido

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 KORKMAZ 58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

insallah iyi
0lur

bakalim artik kimler gelip kimler gidecek goreceyiz
KORKMAZ 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: ÖN TRANSFER BİLGİLERİ
Alt 18.12.2010, 21:49   #24
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1033 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: ÖN TRANSFER BİLGİLERİ

Alıntı:
HAYALKAFE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
slm arkadaşlar transferle ilgili haberleri hala araştırmadayım ve en kesin bilgilere ulaşmak için çalışıyorum bunları kesinleştiirince ayrı bir konu açıp sizlerle paylaşacağım bu belki fenerbahçe maçından hemen sonra olur belki de hafta içinde olur şimdilik burada aldığım bazı ön bilgileri paylaşıyorum ama bir kısmını tam kesinleştiremedim onu söyleyeyim en kesin haberleri alır almaz konu açıp yazacağım.şimdi şu ana kadar alabildiğim biilgiler şöyle:

1-bilica için teklif yapıldı ve fenerbahçenin kararı bekleniyor fenerden olumlu yanıt gelirse bilica zaten sivasspora sıcak bakıyor mecnun başkanla fenerbahçe ilişkisini göz önüne aldığımzda bu transferin bitme olasılığı yüksek

2-ferhat bıkmaz ve genç oyunculardan ikisi akif ve ibrahim yay kesin gidiyor

3-şu an oynayanlar içinde gidecek kalacak olanlar fener maçından sonra netleşecek rıza hoca şu an takımdan çok sürpriz bir ismin de gidebileceği yönünde birşeyler söylemiş

4-fransadan bir oyuncu takip ediliyor tam kesin olmamamkla birlikte bu oyuncu auxerre takımından bir isim olabilir (mevkiisini bilemiyoruz)

5-afrikadan 2 oyuncuyla görüşüldüğünü öğrendim bu oyuncuların nijerya kökenli olduğu ve birinin orta saha birinin forvete yönelik olduğu söyleniyor.

6-adem sarının gelme işinde onun eskişehir sporla son durumu bekleniyor.

7-eski oyuncumuz şu anda trabzonda forma şansı bulamamayan sezer badurun geri gelme ihtimali var (az da olsa)

8-ankaragücünün durumuna göre oradaki oyunculardan bazılarıyla ilgili bir girişim olabilir

9-şu an oynayan isimlerden de fener maçından sonraki duruma göre gidenler oalcak

10-şu an kadroda oynayan türk oyunculardan birinin menajerine galatasarydan bir teklif gelmiş bu isim ummadığınız bir oyuncu onu söylemiyorum

11-kamananı yine bursanın istediği söylentileri var

12-keita saidou gönderilebilir

şimdilik bu kadar ama dediğim gibi bunların bir kısmı duyum bir kısmı ise kesine yakın bilgiler en kesin olanları kısa bir süre içinde konu açıp paylaşacağm saygılarımla...
evet bugün gidecek isimler az çok belli oldu sedat ismi de aslında gitme ihitimalinin yüksek olduğu haberini almıştm ama kesin olmadn yazmak istemedim keita konusunda demek ki yanlış bilgi almışım gidecek siyahi oyuncu keita değil zita oldu kamananı da aslında bekliyorum çünkü o da isteksz ve gitmek istiyor demek ki yukarıda yazdğım sürpriz isim kamanandı

Etiketler
hocanın, ropörtajı, rıza, röportajı