Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Transfer

Transfer Transfer Listesi / Yeni transferler / Giden futbolcular

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Carlos İspanya'da
Alt 05.06.2013, 17:23   #31
buneyav
Acemi Yiğido

buneyav - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

26 Mesajına 44 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 598 buneyav FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Carlos İspanya'da

hasan kabzedemi Sivaslı ki gardaş
buneyav isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.06.2013, 17:54   #32
AmiRaLL
Yiğido

104 Mesajına 170 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 646 AmiRaLL Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Ya carlos sivasi getir Avusturyaya ya hersene hollanda bu ne ya bu sene de buraya getir hatta yardimci olurum kamp konusunda brnim kaldigim yeerde cok yer var gecen sene bursa fenerbahce burdaydi..
AmiRaLL isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.06.2013, 20:13   #33
MaXiMuM
Usta Yiğido

MaXiMuM - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.190 Mesajına 2.682 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 752 MaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer Anblick

R.Carlos Sivas’ın Guardiola’sı olacak

Roberto adam gibi adam. Söz verdi. Sözünde durdu, Sivasspor'a teknik direktör oldu.. Barcelona'da Guardiola'nın yaptığını Roberto'nun Sivas'ta yapacağından şüphem yok.."

Takımın başına Roberto Carlos'u geçiren Sivasspor, yeni bir dönemi açmaya hazırlanıyor... Kulübe yeni bir heyecan getirdiklerini söyleyen Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz, Brezilyalı teknik adamın transferini SABAH'gazetesine anlattı. Carlos ile bir saatlik konuşma sürecinde anlaştıklarını belirten Otyakmaz, şöyle konuştu:
Bir arkadaş Roberto Carlos'un Türkiye'de çalışmak istediğini söyledi. Ekonomik şartlarda anlaşırsak neden olmasın dedim. Kendisini Türkiye'ye davet ettim. Ancak Anzhi'nin maçı olduğu için ben Moskova'ya gidip görüştüm.

Uçuk bir rakam istemedi

Fenerbahçe'de futbol oynadığı için Türk futbolunu biliyor. Bizim için bir avantaj. Uçuk bir ücret istemedi. Günübirlik Moskova'ya gittim. Gözünde başarılı olacağını gördüm ve anlaştım. Roberto adam gibi adam. Söz verdi. Sözünde durdu ve Sivasspor'a teknik direktör oldu.
Büyük futbolcular iyi teknik direktör olacak diye bir kural yok. Hagi örneğini yaşadık. Roberto Carlos farklı biri. Barcelona'da Guardiola'nın yaptığını Roberto'nun Sivasspor'da gerçekleştireceğine şüphem yok.

Malzeme iyi olacak

Nasıl aşçıya iyi malzeme verirseniz size iyi yemek hazırlar.Biz de transferde Sivasspor'un prensipleri çerçevesinde hareket edeceğiz. Özellikle yabancı futbolcu transferinde Roberto tek yetkili olacak. Kadronun yarısı sözleşmesi bittiği için değişecek. Bu nedenle hemen başarı beklemek yanlış olur. Taraftarlarımızın sabırlı olmaları gerekir. Sonuna kadar destek olsunlar.

Duraklama dönemi bitti

Sivasspor 4 yıl duraklama dönemi geçirdi. 4 yıl önce şampiyonluğu kaçırdık. Yeniden şampiyonluğa oynayacağız. Kadromuzu ancak sponsorların desteğiyle güçlendiririz. Şimdiye kadar Sivassporlu zengin iş adamlarına gitmedik. Ancak artık kapılarını çalacağız. Destek isteyeceğiz. Başarı birliktelik ile olur. Destek olmadan başarı gelmez. Bu yolda bizi yalnız bırakmasınlar.

Neşeli ama otoriter

Roberto Carlos futbolculuğunda çok neşeliydi. Ancak teknik direktör olarak otoriter bir görüntü sergiliyor. Temennim Roberto Sivasspor'da başarılara imza atar ve dünya futbolu iyi bir teknik direktör kazanır.
MaXiMuM isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 9 Kullanıcı MaXiMuM'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.06.2013, 20:46   #34
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1279 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

haberleri bekliyoruz
Alt 05.06.2013, 20:57   #35
hüso58
Yiğido

hüso58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

67 Mesajına 107 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 451 hüso58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Reden Cevap: Carlos İspanya'da

Alıntı:
buneyav Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
hasan kabzedemi Sivaslı ki gardaş
dünya bile sivaslı hasan kabze kimmiş
hüso58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.06.2013, 21:05   #36
MaXiMuM
Usta Yiğido

MaXiMuM - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.190 Mesajına 2.682 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 752 MaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer Anblick

Başkan önemli bir konuyu gündeme getirmiş.
Sivaslı iş adamlarının artık harekete geçmeleri lazım.
Bu konuda bizler olsun yerel basın olsun üstümüze ne düşüyorsa yapmalıyız.
MaXiMuM isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda MaXiMuM'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 05.06.2013, 22:12   #37
cemahmety
Usta Yiğido

444 Mesajına 750 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 578 cemahmety FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Lugano ve Baptista gelirse ben direk İstanbuk'u bırakacam hangi bölüm olursa olsun Sivas Cumhuriyet Üniversitesinde kouyacam. O 2 transfer veya o ayarda başka transferler olursa Sivas'ın maçlarını kaçırmaya yürek dayanmaz çünkü.
cemahmety isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.06.2013, 22:29   #38
MEVLUTHOCAOGLU
Yiğido

97 Mesajına 151 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 517 MEVLUTHOCAOGLU FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

hakkımızda hayırlısı çok sıkıntılı 4 yıl geçti umarım artık küllerimizden tekrar doğar ve o eski günlerimizi tekrar yaşarız bu arada bu 4 yılda kasayı baya bir doldurduk herhalde ki bu sene kasa sonuna kadar açılacak sanırım
MEVLUTHOCAOGLU isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.06.2013, 23:20   #39
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 726 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
MaXiMuM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
R.Carlos Sivas’ın Guardiola’sı olacak

Roberto adam gibi adam. Söz verdi. Sözünde durdu, Sivasspor'a teknik direktör oldu.. Barcelona'da Guardiola'nın yaptığını Roberto'nun Sivas'ta yapacağından şüphem yok.."

Takımın başına Roberto Carlos'u geçiren Sivasspor, yeni bir dönemi açmaya hazırlanıyor... Kulübe yeni bir heyecan getirdiklerini söyleyen Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz, Brezilyalı teknik adamın transferini SABAH'gazetesine anlattı. Carlos ile bir saatlik konuşma sürecinde anlaştıklarını belirten Otyakmaz, şöyle konuştu:
Bir arkadaş Roberto Carlos'un Türkiye'de çalışmak istediğini söyledi. Ekonomik şartlarda anlaşırsak neden olmasın dedim. Kendisini Türkiye'ye davet ettim. Ancak Anzhi'nin maçı olduğu için ben Moskova'ya gidip görüştüm.

Uçuk bir rakam istemedi

Fenerbahçe'de futbol oynadığı için Türk futbolunu biliyor. Bizim için bir avantaj. Uçuk bir ücret istemedi. Günübirlik Moskova'ya gittim. Gözünde başarılı olacağını gördüm ve anlaştım. Roberto adam gibi adam. Söz verdi. Sözünde durdu ve Sivasspor'a teknik direktör oldu.
Büyük futbolcular iyi teknik direktör olacak diye bir kural yok. Hagi örneğini yaşadık. Roberto Carlos farklı biri. Barcelona'da Guardiola'nın yaptığını Roberto'nun Sivasspor'da gerçekleştireceğine şüphem yok.

Malzeme iyi olacak

Nasıl aşçıya iyi malzeme verirseniz size iyi yemek hazırlar.Biz de transferde Sivasspor'un prensipleri çerçevesinde hareket edeceğiz. Özellikle yabancı futbolcu transferinde Roberto tek yetkili olacak. Kadronun yarısı sözleşmesi bittiği için değişecek. Bu nedenle hemen başarı beklemek yanlış olur. Taraftarlarımızın sabırlı olmaları gerekir. Sonuna kadar destek olsunlar.

Duraklama dönemi bitti

Sivasspor 4 yıl duraklama dönemi geçirdi. 4 yıl önce şampiyonluğu kaçırdık. Yeniden şampiyonluğa oynayacağız. Kadromuzu ancak sponsorların desteğiyle güçlendiririz. Şimdiye kadar Sivassporlu zengin iş adamlarına gitmedik. Ancak artık kapılarını çalacağız. Destek isteyeceğiz. Başarı birliktelik ile olur. Destek olmadan başarı gelmez. Bu yolda bizi yalnız bırakmasınlar.

Neşeli ama otoriter

Roberto Carlos futbolculuğunda çok neşeliydi. Ancak teknik direktör olarak otoriter bir görüntü sergiliyor. Temennim Roberto Sivasspor'da başarılara imza atar ve dünya futbolu iyi bir teknik direktör kazanır.
Ben bu Haberi birde Video olarak yaptim.

Video:

Video---------- R.Carlos Sivas’ın Guardiola’sı olacak ... izlemek için tıklayın
Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
carlos, İspanyada