Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sivasspor kesinlikle pes etmez
Alt 10.03.2016, 21:04   #21
cılgınsivas58
Usta Yiğido

cılgınsivas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

558 Mesajına 760 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 854 cılgınsivas58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivasspor kesinlikle pes etmez

Alıntı:
kadirakin58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Senin var 18 puanin, Kasimpasa'nin var 37 puani. Ligin son sirasindaki Mersin idman yurdu gecen hafta takimini perisan etmis.. Ben diyorum ki pes etmeyelim tabi ki ama hic de bos yere umitlenmeye gerek yok, kapasitemiz bu kadar. Bizim ligden dusmemizi tek birsey engeller o da "futbol sadece futbol degildir" olaylari.. Bilmem anlatabildim mi !
çok güzel anlattın da bizi bu saatten sonra onlar bile kurtaramaz gibime geliyor
cılgınsivas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.03.2016, 21:21   #22
kaplanlı
Tecrübeli Yiğido

102 Mesajına 157 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 591 kaplanlı BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Mesut Bakkal sürekli garip açıklamalar yapıyor. Madem hiç bir problem yoksa bu takım niye maç kazanamıyor. Futbolcusuna ayakkabı dahi alamayan Mersin'e neden yenildik?.

Kadroyu doğru kuramayan, yanlış oyuncu değişiklikleri yapan sensin.

Kolay maçları kazanamadık bakalım zor maçlarda ne yapacaksın?.
kaplanlı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.03.2016, 08:41   #23
Sivasspormysoul
Acemi Yiğido

Sivasspormysoul - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

78 Mesajına 184 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 314 Sivasspormysoul FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
34MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Mesut hocamız insan olarak iyi insan,ancak hocalık stilini beğenmiyorum, klasik 2 puanlı sistem hocası, doğruya doğru konuşmak gerekirse, eğer Kayserispor kazanmış olsaydı zaten matematiksel olarak olmasa bile moral, motivasyon Buruk'un oynattığı oyunla kıyaslarsak, takımda gözle görülen bir mücadele azmi var.

Mersindeki hatalarını saymıyorum, eldeki malzemeyi iyi kullanması lazım, senin mutlak 3 puan, yada en az 1 puan alman gereken maçta, Burhanı, Texseira'yı, Husseini oynatmamak bu takımı sabote etmektir.

Takım düşer yada kalır bilemeyiz, ne olursa olsun Mesut hocayı direkt olarak suçlamam, kader Sivas'a bir şans daha tanıdı, bu hafta Kayseriyle fark kapanır, Trabzon'dan da 3 puanla dönersek puanlar eşitlenebilir.

Şunu çok rahatlıkla söyleyelim, "Sivassporun ligde kalma şansı, Kayseri'den daha çoktur".

Mesut hocadan bundan sonraki maçlarda ,oyuncu tercihi ve değişikliği konusunda kesinlikle hata yapmamasını bekliyorum, son olarak da şunu söyleyim, Sivassporun önemli mevkilerinde oynayan, Beykan, Burhan, Tanese adam gibi oynamazlarsa bu takım düşer, bir Mehdi, Yiğit, Cicinyo, Aatıfla bu takım ligde kalamaz, özellikle kaybedilen puanlarda Beykan ve Tanesenin çok büyük beceriksizliği var, Husein enaz 1 devre oynamalı, Texseira da hiç değilse 70 dakika mutlaka sahada kalmalı, hocamız ve oyuncularımız şunu bilsinler ki, Kasımpaşa, TS, Bursa maçını 3 puanla kapatırsalar, bu seneki tüm hatalarını yönetimdi, hakemdi, hocalardı neyse. artık .. Herkesin hatalarını kapatmış olurlar.

Sivassporun ligde kalması üst üste alınacak 3 galibiyete bakar .
Kıymetli Yiğidolar,

Kıymetli yiğido 34Muammer58 her zaman bütünleyici doğruları ve genel olarak Sivasspor klubünün Yüce menfaatlerini dile getiriyor. Şu anda en büyük amacımız Cenabı Alllahın izni ile bu yıl süper ligde kalmak. Seneye inşallah yeniden Süperlig şampiyonluğunda biz de varız diyeceğiz. Ben bunun sinyallerini Kıymetli Başkanımızın demeçlerinden öteki bazı kaynaklardan alıyorum. Ancak şimdiki öncelikli hedefimiz bu değil. En önemli hedefimiz STSL de bu yılda kalıcı olmak. Katkı olarak bazı başka noktalara dikkati çekmek isterim müsaadenizle.

1) Hatırlayalım efsane teknik direktörümüz Bülent Uygun yenilgi yada beraberlik sonrası nasıl demeç verirdi? Hata benim, düşüneceğim ve düzelteceğiz. Siz sayın Mesut Bakkal'ın bu yönde bir demecine şahit oldunuz mu? . Eğer olamadıysanız niçin? Çünkü, Bülent Uygun (bugün bile) kendini bu takımın doğal bir üyesi gibi görüyordu? Oysa Sayın Bakkal'ın demeçlerinden elimizden geleni yapacağız, ama sonucu 10 hafta sonra göreceğiz der gibi bir izlenim elde ediyorum. Elbette Cenabı Allah neyi takdir ederse amenna. Ancak, ben kulubeyi tekmeleyecek motivasyon istiyorum.

2) Artık Texeira ve Etzaz Hussain'in bu kadronun değişmezleri olacağını Mesut Bakkal hocamız açıkça deklere etmelidir diye düşünüyorum. Mersin İdmanyurdu kadrosunun (Mehdi Taouil dışında) aynısının (Cicinho dönecek herhalde) tekrar Kasımpaşaspor maçında tercih edilmeyeceğini garanti edebilen var mı aranızda?

3) Benim genel 11 im şöyledir sayın yiğidolar.

Setkus (Korcan'ı tercih ederim ama maç eksiği var vb deyip ilk 11 e alınmaz herhalde)

Çağatay Çeken (60 dk. sonrası Cicinho olabilir)- İbrahim Öztürk-Qumari-Emre Öztürk

Mehdi Taouil (bu maçta Adem Koçak, çünkü Taoul'in sart kart cezası var deniyor. Emin değilim.)- Yiğit İncedemir

Burhan Eşer- Etzaz Hussain- Aaatif Chahechouhe

David Texeira.

Ve biz savunma güvenliğini ve orta saha hakimiyetini rakibe hiç bir zaman kaptırmadan oynamalıyız. Benim için rakip ceza sahasına 20 tane orta yapmışsın ama hiçbiri sonuç getirmemiş hiç önemli değil. Tek bir şey ilgimi çeker. Maç bitiminde skor tabelasında Sivassporumuz en az bir farkla önde mi değil mi? Yani birinci rakam Sivassporumuza ait olmak üzere (1-0; 2-1, 3-2; 4-3; 6-5) hepsi kabulümüzdür. Diyeceksiniz ki hem gol yemeyelim diyorsun hem de 6-5 kazanalım çelişki değil mi? Evet çelişki ama ne yapalım. Keşke 6-0 olsa.

Bütün yiğidolara Saygılarımla.
Sivasspormysoul isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12.03.2016, 20:12   #24
bulutbey27
Tecrübeli Yiğido

bulutbey27 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

268 Mesajına 443 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 633 bulutbey27 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Hocam pes etmiyoruz ama umutlarımız da sudaki sabun gibi eriyip gidiyor
Alt 13.03.2016, 19:31   #25
astaravisa
Usta Yiğido

astaravisa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

247 Mesajına 379 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 716 astaravisa FAZLA SÖZE GEREK YOKastaravisa FAZLA SÖZE GEREK YOK

pes etmez ama icraat yok..
astaravisa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
etmez, kesinlikle, pes, sivasspor