Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Yazarlar Ne Dedi?

Yazarlar Ne Dedi? Köşe yazarları

Seçenekler Arama Stil

Alt 28.07.2005, 15:16   #11
HakkıTİMUÇİN
Usta Yiğido

13 Mesajına 20 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 809 HakkıTİMUÇİN ist jedem bekanntHakkıTİMUÇİN ist jedem bekanntHakkıTİMUÇİN ist jedem bekanntHakkıTİMUÇİN ist jedem bekanntHakkıTİMUÇİN ist jedem bekanntHakkıTİMUÇİN ist jedem bekannt

SEVGİLİ MUSTAFA GARDASIMIN ELLERİNE SAĞLIK ÇOK GÜZEL BİR YAZI.....

MUSTAFA ATEŞ'İN YAZISINDAN FUTBOLCULAR VE TARAFTARLARIN ÇIKARACAĞI DERSLER VAR....

FUTBOLCULAR, ESKİLERİN YAŞADIĞI SIKINTILARDAN DERS ÇIKARMALI BU BÜYÜK CAİMAYA LAYIK OLMAK İÇİN VARINI YOĞUNU ORTAYA KOYMALILAR...PARA VE ŞÖHRET İÇİN DEĞİL FORMA AŞKIYLA MÜCADELE ETMELİLER...

TARAFTARLARDA TAKIMLARINA YÖNETİME VE EN ÖNEMLİSİ SİVAS'A LAFLA DEĞİL İCRAATLA, MADDİ-MANEVİ ELİNDEN GELDİĞİ KADAR DESTEK OLMALI..

HEP DESTEK...TAM DESTEK...

KAYNAĞI GÖNLÜMÜZDÜR
DURDURULMAZ BU NEHİR..
SAZIMDAKİ TÜRKÜ GİBİ
SİVAS DENEN BU ŞEHİR...
HakkıTİMUÇİN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.07.2005, 15:57   #12
5841
Usta Yiğido

5841 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6 Mesajına 9 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 796 5841 TAM BIR BEYEFENDI5841 TAM BIR BEYEFENDI5841 TAM BIR BEYEFENDI5841 TAM BIR BEYEFENDI5841 TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
serhankaburcuk Nickli Üyeden Alıntı
Nerden Nereye Geldik;

3 lig bataklığında sürünürken Şimdi Süper liğin iddialı ekiplerinden biri olduk...
Sivassporun itibarını üst seviyeye taşıyan şuanki başkanımız Sayın Mecnun Otyakmaza,Ve daha önceki başkanımız Sayın Osman Seçilmişe sevgi ve saygılarımı yolluyorum...

Sivas ve Sivaslılar sizlerin hizmetlerini hiç unutmayacaklar...
ONLARLA GURUR DUYYORUZ
Alt 28.07.2005, 18:17   #13
Hüseyin_58
Yiğido

Hüseyin_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Hüseyin_58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Güzel yazmissin gardas, eline saglik.
Hüseyin_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29.07.2005, 11:45   #14
turancan
Yeni Yiğido

turancan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 turancan ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

MUSTAFA ABİ GÜZEL YAZMIŞSIN ELİNE SAĞLIK... BEN ZATEN BU YAZILARINA ALIŞIĞIM NERDEN DİYECEK OLURSAN BEN SENLE NERDEYSE 4 SENE GİBİ BİR SÜRE ÇALIŞTIM SENLE ÇOK DEPRASMANA GİTTİM ABİ BAKIYIM TANIYACANMI ORTAĞAM
turancan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29.07.2005, 12:37   #15
abircan
Usta Yiğido

abircan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

239 Mesajına 440 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 908 abircan TAM BIR BEYEFENDIabircan TAM BIR BEYEFENDIabircan TAM BIR BEYEFENDIabircan TAM BIR BEYEFENDIabircan TAM BIR BEYEFENDI

MUSTAFA ATEŞİN YÜREGİNE KALEMİNE SAĞLIK ELBETTE GÜZEL YAZACAK İŞİ BU KÖŞEDE KASAP DEĞİL YAZAR YAHU
AFFET MUSTAFA BEY İÇİMDEN GELDİ YUKARIDAKİ BAZI LAFLARI GÖRÜNCE
Alt 29.07.2005, 13:11   #16
CÜSSKB-Aynur
Usta Yiğido

CÜSSKB-Aynur - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

64 Mesajına 176 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 992 CÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
RüStüElmaS Nickli Üyeden Alıntı
Yazar Adı: Mustafa ATES

Yazar İletişim: mustafa.ates@yeniulke.net

SICAK ÇERMİK'TEN HANNOVER'E

ATEŞLİYORUM.
Sıcak Çermikten Hannover’e
Sivasspor Almanya’da Gurbetçilerle buluştu.
Bir dönem Sivasspor Almanya’ya gelecek kamp yapacak deseydik inanın bize gülerlerdi.Yalan mı ama.İzmir-Gölcük,Nevşehir –Ürgüp,Denizli Pamukkale,Sivas Sıcak Çermik nere Almanya Hannover nere .
İşte yıllar önce Sivasspor’un kamp yaptığı yerlerden bazı noktaları gözleriz önüne serdim. Biraz daha eskiye gidecek olursak Sivasspor bir dönem o kadar prestij kaybetmişti ki Oteller yer vermiyor,kurumlar misafirhanesini açmıyordu.Karşılaşma öncesi dönemin belediyeleri bir 302 otobüs tahsis ediyorlardı.Bazen de sadece otobüslerin mazotlarını karşılayarak Sivasspor deplasmanlara gidiyordu.Eski futbolcu büyüklerimi çok zaman bir araya gelince dinlerim.Sivasspor’un deplasmanlarına kendi harçlıklarını katarak karşılaşma oynamaya götürdüklerini,zeytin ekmek yiyerek maça çıktıklarını anlatırlardı.
Nerden nereye ..
Sivasspor 5 yıldızlı otellerle,gittikleri şehrin birinci sınıf otellerinde,konaklama yerlerinde ağırlanmalarla tanıştı.Kısaca Sivas Eski Belediye Başkanı ve Sivasspor Kulüp Başkanlığı yapan Osman Seçilmiş ve 8 yıllık yönetimi ile birlikte ciddi bir kimlik kazandı.İtibar kazandı.
8 yıllık yönetim sonrasında ise Kulüp Başkanlığına gelen Mecnun Otyakmaz ve ekibi ile de bu ciddiyet daha da artarak çoğaldı.Sivasspor bir anlamda kurumsallaşma hareketi başlattı.
Sivas Sıcak Çermikten,Almanya Hannovere uzanan bir yükselişin bir hikayesi belki bu anlattıklarım.Ama bu noktaya gelene kadar geçen süreç içinde çok önemli hizmetler.uğraşlar oldu..Bu şehirin takım için hayatını feda eden,ekonomik olarak belirli dönemlerde büyük sıkıntılar yaşayan,hatta sıkıntı yüzünden çok sevdikleri Sivası terk eden isimlerini şimdi vermeyeceğim çok insan var.Sivasspora hizmetlerinden dolayı Sivaslılar adına onlara şükranlarımızı sunuyorum.Sivasspor Yönetimin en kısa zamanda yapacağı bir şey var.Mutlaka hayatta olanlar vardır.Şu an yaşamayabilirler ama eski yöneticilkerimizin ailelerine Sivasspor yönetiminin birer şükran plaketi vermesini bizzat talep edeceğim.Bizzat bu konu ile ilgilide yakından ilgileneceğim.Ben o yaşlı gözleri şimdiden görüyorum.
Almanya kampı çok iyi geçiyor.Aldığımız haberlere göre Bolu Gerede de olduğu gibi sorun yok.Bana göre Yönetim Almanyada da, Bolu Gerede de olduğu gibi sınıfı geçmiştir.Lorant’ın isteklerini yerine getirmiştir.
Sivasspor Almanya’da iki kazırlık karşılaşması oynadı.5 gol attı.Hiç gol yemedi.Hazırlık maçları hep ölçü değil derler ama.Birçok takımda hazırlık maçlarında aldığı kötü sonuçlardan sonra transfer takviyesi yapmaz mı bende bunu anlamıyorum.Madem hazırlık maçı ölçü değil niye oynanır.Tabi ki bir takım eksiklikleri görmek için.Sivasspor’da eksik nedir deseniz ben.çok iyi bir orta saha oyuncusu ve santrafor derim.Neden mi?Sezon başlayınca olaya daha net bakarız.İnşallah yanılırım.
Sivassporun hep lig öncesi oynadığı Cumhuriyet Kupalarındaki performansına göre biz ligde ne yapacağımıza yıllardır karar veririz.Bakalım bu cumhuriyet kupasında neye karar vereceğiz.
Bizi de şimdiden heyecan sardı.15 gün kaldı.
Geri sayım başladı.Gel 5 Ağustos gel.

Mustafa bey, özellikle Sivasspor a geçmişte emeği geçenlere Şükran Plaketi verilmesi fikriniz çok güzel, hayata geçirilmesini dilerim.
Alt 08.08.2005, 21:10   #17
1967_DERNEK_10UR
Usta Yiğido

1967_DERNEK_10UR - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

29 Mesajına 32 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1265 1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick

EWET HAKLISINIZ NERELERDEN NERELERE GELDİK SİVASSPOR DEPLASMANLARA BELEDİYENİN HER TARAFINDAN TOZ DUMAN GİREN OTOBÜSLERİYLE ÇORBA PARASI BULAMADAN DEPLASMANLARA GİTTİĞİNİ GÖRDÜK ..OYSA ŞİMDİ UÇAKLARLA DEPLASMANLARA GİDİYOR...ALLAH'A ÇOK ŞÜKÜR Kİ BİZE BU GÜNLERİ GÖSTERDİ...BU GÜNLERİ GÖRMEMİZİ SAĞLAYAN EMEĞİ GEÇEN HERKESE MİNNETTARIZ..
1967_DERNEK_10UR isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
-->: SICAK ÇERMİK'TEN HANNOVER'E
Alt 27.03.2006, 18:48   #18
öz_sivaslı58
Yeni Yiğido

öz_sivaslı58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2 Mesajına 2 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 öz_sivaslı58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart -->: SICAK ÇERMİK'TEN HANNOVER'E

başkanımız mecnun otyakmaz a teşekkürler ederiz işte sivas gerçek yerini şimdi buldu ee önceki başkanımız osman seçilşmiş in de takıma büyük faydası m olmuştur yiğidoyu daha da güzel günler bekliyor herkes korksun bizden çünkü yiğidolar geliyor
öz_sivaslı58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla