Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Maçın Ardından
Alt 19.02.2016, 23:23   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Maçın Ardından

Medicana Sivasspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal, Torku Konyaspor’a 2-1 yenildikleri maçtan sonra, iyi oynadıkları mücadelenin karşılığını alamadıklarını söyledi.

Her iki takım için de güzel maç olduğunu dile getiren Bakkal, şunları söyledi: “Deplasmanda bu kadar çok direkten dönen ve pozisyonunuz varsa atacaksınız diye düşünüyorum. Maçta hiç kimse idare etmedi. Herkes yapabildiğinin en iyisini yapmaya çalıştı. Biraz daha üretken olabilirdik. Beklemediğimiz anlarda goller geldi. Oyunu tutan ve coşkuyu ortaya koyun bir Sivas vardı. Bu mücadelenin üzerine koyarak devam edeceğiz.

Bu şekilde bu mücadele ve bu inanç ile devam ettiğimiz sürece çoğu maçı kazanacağımızı düşünüyorum. Bence iyi oynadığımız mücadelenin karşılığını alamadık. Kaçırdığımız net gol pozisyonları var. Ben oyuncularımdan memnunum ellerinden geleni yaptılar.”

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı SivasSpor.Com'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Maçın Ardından
Alt 19.02.2016, 23:27   #2
antik58
Usta Yiğido

antik58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

350 Mesajına 585 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 712 antik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: Maçın Ardından

Takımda kıpırdanma var ancak yeterli değil 13 maç kaldı en az 24 puan lazım, her hafta umutlarımızı kaybediyoruz...
antik58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı antik58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 19.02.2016, 23:35   #3
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 627 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Yenilsekte,kümede düşşek ben mesut hocayı suçlamam,deplasman özürlü takımız,takımın morale ihtiyacı var,pskolojisi bozuk oyuncuların,taraftarlarda öyle ,takımın özgüveni yok,osmanlı maçını gördükten sonra,rize maçının ilk yarısında ve konyada oynadığımız oyuna bişey diyemiyorum,farklı kazanabileceğimiz Eskişehir maçını kaybettikten sonra,lig tarihinin rekorarını kırıp trabzona yenildikten sonra hocalara çok suç bulmuyorum,şu maçta sağlam bi forvet ve solbek olsa rahat kazanırdık,3 yıldır solaçıksızlığın ve forvetsizliğin ceremesini sivasspor çekiyor,hocamızın bencilliğe acil müdahale etmesi lazım
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 19.02.2016, 23:38   #4
etlidöktürek
Tecrübeli Yiğido

etlidöktürek - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

358 Mesajına 704 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 523 etlidöktürek FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bu seneyi boşver hocam önümüze bakalım..Sen kal bu takımın başında zaten severek geldin,kur kafana göre ptt lig takımını uzun mukavele imzala idareyle yormayalim yipratmayalim kendimizi,kahrolan gerçek sivassporlular sahip çıkacak olan da onlardır...evet bunlar acı ama gerçek.. işimiz çoook ama çok zor ...

özellikle atifin pozisyondan sonra bu is olmaz dedim takım ruhu olmayan bencil bir adam yüzünden puansız döndük..ah be atıf ahh önde oluruz- berabere oluruz o zaman vurrr dağlara taslara vurrr kizdikmi yok ama hata bizde simarttik..

inanin berabere olsa o pozisyonda mac yine kizmayiz ama bizi puandan ettin ve takim arkadaşların dahi kahroldu..senin sevildiğini bildikleri için kavga etmediler senle, kimse kendini yakmak istemez bu saatten sonra..inşallah kurtarırız hocam insaallah...
etlidöktürek isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.02.2016, 23:46   #5
50sekiz
Usta Yiğido

50sekiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.435 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 761 50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
antik58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Takımda kıpırdanma var ancak yeterli değil 13 maç kaldı en az 24 puan lazım, her hafta umutlarımızı kaybediyoruz...
13 degil, 12 mac kaldi
Alt 20.02.2016, 00:08   #6
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1423 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

9 topçun ağzıyla kuş tutsa, Bir Aatıf çıkar atamaz, bir Setkus çıkar tutamaz gideriz eşşek cennetine... Ahh taraftarım vaah taraftarım. Herkes kendine bir yol bulur. Hocamız bir takım bulur, oyuncular gider, ya sen nereye gideceksin bilemiyorum.

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 8 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 20.02.2016, 04:10   #7
Poyrazcan
Yiğido

186 Mesajına 336 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 525 Poyrazcan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sezonun en iyi futbolunu oynadık, Ev sahibini sahasına hapsettik.
Bir de Atıf bencil olmasa bu sütunda başka türlü yazılar yazılıyor olacaktı.
Benim hâlâ umudum var!
Poyrazcan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı Poyrazcan'a Teşekkür Ediyor...
Alt 20.02.2016, 05:11   #8
yiğido58sinan
Tecrübeli Yiğido

yiğido58sinan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

206 Mesajına 377 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 527 yiğido58sinan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Kalan 12 macin 2si bjk ve fenerle. Kaldi mi 10. 3ü de akhisar, basaksehir, kasimpasa kaldi mi 7. Trabzondan da puan cikmasini bekleyemeyiz kaldi mi 6. 6 macin 6tisini da kazansak 17+18=35 yine duseriz, hatta kazânamayiz. Yani dustuk..
Alt 20.02.2016, 05:19   #9
taraf
Yiğido

taraf - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

114 Mesajına 334 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 565 taraf COK SEVILEN BIR KISItaraf COK SEVILEN BIR KISItaraf COK SEVILEN BIR KISItaraf COK SEVILEN BIR KISI

Yenildik diye taraftar yine umutsuzları oynuyoz tecrübeli gözüken yigidolar dahi karamsar.Sen umutsuz olursan hoca ne yapsın topcu ne yapsın ben şunu söylüyorum bu takım bugün oynadıgı topu oynasın kalan 12 maçın 7 sini allahın izniyle alır kalın saglıcakla
taraf isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı taraf'a Teşekkür Ediyor...
Alt 20.02.2016, 06:24   #10
ihtiyar yiğido
Usta Yiğido

ihtiyar yiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.233 Mesajına 3.125 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 792 ihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblick

Mesut hoca ile birlikte adeta tamıma can geldi diyebiliriz. T.Konyaspor maçında çok güzel ve baskılı bir oyun oynadık, Mesut hocanın dediği gibi oynadığımız güzel oyunun karşılığını alamadık, pozisyonları değerlendirebilseydik, takımı göklere çıkaran yorumlar okuyor olacaktık. Şimdi ise takım yerden yere vuruluyor.
Yine söylüyorum, bu takım böyle istekli, arzulu, kazanma hırsıyla oynarsa beş altı maç sonra tehlike bölgesinden çıkmaya başlarız.
ihtiyar yiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı ihtiyar yiğido'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
ardından, maçın