Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Bırakmak İhanet Olur
Alt 20.12.2014, 17:43   #21
ezelşener
Yiğido

151 Mesajına 260 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 468 ezelşener FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Bırakmak İhanet Olur

Alıntı:
Yiğido Elif Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Takım bu gün iyi oynadı, yenilginin baş aktörleri; basit goller yiyoruz, 1. golü bal ligindeki kaleciler bile yemez, Hakem yanlı maç yönettiğini tüm seyredenlere belli ettirdi (Televizyonları başında ve sıtaddaki tüm seyirciler), sivasımızın net mi net penaltısını çalamadı (geçen haftada ondan önceki haftalardada çalmamışlardı), ikili pozisyonlarda takdir haklarını rakip takıma kullandı iki tane net ceza sahasının hemen dışında(Yarım metre) faulümüzü çalmadı (Sanki Korkuyor gol olur diye. Ben evimde seyrederken onu anladım) bu maçta karşı karşıya tam 4 pozisyonumuz oldu elin kalecileri kurtarıyor. (Burhanın çaprazdan karşı karşıya pozisyondaki şutu). 3 tane üsten dışarı bunlar nasıl futbolcu 2 si tutsa maç bizim. Bütün istatistiklerde üstünüz adamlar defans yaparak Hakemi de arkalarına destek kuvvet alarak 3 puanı aldılar peki şimdi soruyorum burada suçlu Carlos mu, Hakemler mi yoksa bazı oyuncularmızmı (Sözüm mücadele edenlere değil korkak ve gönülsüz oynayanlara)? Bence hakemler ve bazı oyuncularımız yenilgiyi hazırlamışlardır. oyuncularımızın Kendilerine çeki düzen vermeleri lazım (Sivas Şehrinin gururu için) Ayrıca Sivasımızın ileri gelenlerinin bu hakem hatalarını ilgili yerlerle görüşmeleri lazım. AYRICA Roberto Carlos'a katılıyorum bu takımdan en az 10 oyuncu ile yolLarın ayrılması lazım. Ancak yerlerine alınacak oyuncularında ayrılanlardan iyi olmaları lazım öncekiler gibi olmamalı (Kaleci Nihatı verdiler yerine kayseriyi küme düşüren Ertuğrulu aldılar(ertuğrul Nihattan iyi kalecimi tam tersi hiç de iyi değil her maçta RAKİPLER iki üç pozisyona giriyorlar hepsi gol oluyor.) ROBERTO CARLOS' U MAÇ SONU AÇIKLAMASINDAN DOLAYI KUTLUYORUM (İhanet olur düşüncesinden dolayı). ESAS CARLOS ayrılırsa bu takım işte o zaman küme düşer. el birliği ile destek olup, eski günlere dönmek ümidiyle takıma desteklerimizi sürdürelim sivas seyircisine desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. CARLOS kalmalı puan farkı bir birine çok yakın....
Çok bilinçli ve analizleri çok güzel bir yorum olmuş.ellerinize sağlık sonuna kadar katılıyorum.
ezelşener isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.12.2014, 17:50   #22
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1065 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Alıntı:
Murad_Kelleci58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Teknik Direktör değişikliği sadece bir iki maç ile alınacak iyi sonuçalrın ardından yine aynı senaryoların süre gelmesini sadece bir kaç hafta öteler..

Devre arası yapılacak transferi beklemekten başka yapılacak çok şeyde yok açıkcası..
Devre arasini bekleyip Carlos´la yola devam hoca degisikligi bu durumda care degil.Aykut Kocaman bile bir kac mac sonra istifayi basar.Konya herkese örnek olmali.Bilhassa hoca degisikligi isteyenlere.

Yönetim az transfer yapsin fakat oyuna katkisi olabilecek kaliteli oyunculari bünyesine katsin.Kim bunlar defans,orta saha,sag acik, sol acik ve iyi forvet.Aslinda Sivasspor´un en büyük eksigi kalecisi.Bunlar yapilirsa ligde kalma sansimiz artar aksi taktirde isimiz cok zor.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda B.DUMANLI'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 20.12.2014, 17:52   #23
DoomsDay58
Usta Yiğido

DoomsDay58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.066 Mesajına 1.913 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 786 DoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
B.DUMANLI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Böylesine bir dünya yildizi teknik direktörlük hayatinda hem ligdeki konumu itibariyle karizmasini cizdirecek hemde görevine devam edecek.

Ama neden bu basarisizliklara tahammül gösteriyor,neden ayrilmiyor.Herkesinde bildigi üzere seneye Carlos yok.

O vakit kendisi transferleri gerceklestirmeli yönetime birakmamali diyecegimde kendisinin yapmis oldugu transferlerde cok kötüydü.Daha Peru´luyu unutmadik.
Abi teknik direktörün işi transfer yapmak değil zaten, oyuncu izleyen bir transfer komitesi olması lazım mesela Rıza hocanın kendi ekibinden izleyenler oluyordu o bile işe yaramıştı ama taşıma suyla da bir yere kadar. Bu kulübe oyuncu izleyecek, teknik heyete sunacak profesyonel kişiler lazım ancak bu şekilde gereksiz transferler minimize edilebilir ve gereksiz oyuncu masrafları azaltılabilir. Ne yazık ki o seviyelere ulaşmış bir kulüp olamadık henüz. Hala bonservissiz oyuncu kovalıyoruz sonra da 1-2 sezon yedek kulübesinde oturtup yada kiraya verip elimizden çıkarıyoruz. Şurada 10 yıldır takım yönetiyorlar artık şu işleri bir iki seviye daha yukarı taşıyalım kimse demiyor mu ben bunu anlamıyorum, yada bu işler çok zor da bana mı basit geliyor bilmiyorum. Çözemedim ben bu işi..
DoomsDay58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda DoomsDay58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 20.12.2014, 17:53   #24
B.DUMANLI
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 1065 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Alıntı:
karamik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Carlos 14 oyuncu mu alalım buradamı yersin yoksa paket yapıp eve mi göndereyim
O simdi yorgundur gelemez sen en iyisi paket yap gönder.
Bu Konuda B.DUMANLI'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 20.12.2014, 18:01   #25
B.DUMANLI
Usta Yiğido

Alıntı:
DoomsDay58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Abi teknik direktörün işi transfer yapmak değil zaten, oyuncu izleyen bir transfer komitesi olması lazım mesela Rıza hocanın kendi ekibinden izleyenler oluyordu o bile işe yaramıştı ama taşıma suyla da bir yere kadar. Bu kulübe oyuncu izleyecek, teknik heyete sunacak profesyonel kişiler lazım ancak bu şekilde gereksiz transferler minimize edilebilir ve gereksiz oyuncu masrafları azaltılabilir. Ne yazık ki o seviyelere ulaşmış bir kulüp olamadık henüz. Hala bonservissiz oyuncu kovalıyoruz sonra da 1-2 sezon yedek kulübesinde oturtup yada kiraya verip elimizden çıkarıyoruz. Şurada 10 yıldır takım yönetiyorlar artık şu işleri bir iki seviye daha yukarı taşıyalım kimse demiyor mu ben bunu anlamıyorum, yada bu işler çok zor da bana mı basit geliyor bilmiyorum. Çözemedim ben bu işi..
Canim listeyi teknik heyet,transfer komitesine bildirir ücretde anlasilirsa olur,anlasamazlarsa transfer gerceklesmez.Ama oyuncu tecihleri teknik kadronun isidir.Bunun aksi olursa bizim suanda yasadigimiz SIKINTILI dönem baslar...
Alt 20.12.2014, 18:04   #26
Rallim58
Gast

Bırakmak mı? ihanet.... Bırakmamak mı?, onu bırak da biz karar verelim demeden önce;

Carlos hoca, Allah aşkına şu oyuncu değişikliklerini zamanında ve ihtiyaç halinde derhal yap...

Rakip takım önde olmasına rağmen, değişiklik yapıyor aynı anda bizde de değişiklik var aaynı anda değişimi yapmıyorsun daha sonra oyunu tekrar durdururarak oyuncu değişimi yaptırıyorsun. Sanki biz galibiz...

Ne olur erken değişim ve yerinde, zamanında değişim yap...

"Oyuncu değişimi 80-85. dakikadan önce yapılmaz" diye bir kanun da yok kural da....
Bu Konuda 'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 20.12.2014, 18:26   #27
karen
Acemi Yiğido

15 Mesajına 26 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 544 karen FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sivasspor guzel oynuyor butun maclarini takip ediyorum,fakat su bir gercekki,hakemler bu sene bizim kume dusmemizi istiyo,her macta hakkimiz yeniyo,arkadaslar bu zor durumda roberto karlosada mecnun baskana guvenin,bu takim kume dusmez,sadece sanssizlimizin kirilmasi lazim,ayrica roberto karlosada destek cikin sivassporun reklamini yapiyor,her firsatta ben avrupada yasiyorum inaninki sivasspor galatasaraydan fenerbahceden daha cok konusuluyor yabanci kanallarda,carlos giderse sivas duser bunu unutmayin karlosun gitmesini isteyen arkadaslar carlos kalirsa suvas dustugu bataktan cikmasini bilecektir neden derseniz carlosun ilk tekniktrektörlük deneyimi hirs yapti suan kötü bi maziyle baslamak istemek teknik trektorlük hayatina,o yuzden benim icim rahat bu takim dusmez devre arasinda yapilacak transferlerle takim ayaga kalkacak,carlos brezilyayi tariyacak en iyi oyunculari getirecek,saygilar
karen isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.12.2014, 18:28   #28
legolass
Tecrübeli Yiğido

legolass - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

322 Mesajına 672 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 637 legolass FAZLA SÖZE GEREK YOKlegolass FAZLA SÖZE GEREK YOK

takımın bu hale geleceği geçen yıldan zaten belliydi. size birşeyi hatırlatmak istiyorum.geçen sene mecnun otyakmaz sivas kanallarının ortak düzenlediği bir programa katıldı.yorumculardan biri tarftarın söylediklerini anlattı başkana. dediki sunucu ''biz bu transferlerle her sene düşmemeye oynarız düzgün transfer yapmıyorsunuz flan tarzı bişeyler söyledi.'' mecnun otyakmazın cevabı da çok manidar. evet biz her zman böyle transferler yapacağız her sene de ilk hedefimiz ligde kalmak olacak dedi. bunun üstüne zaten daha bişey söylenmez.
legolass isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda legolass'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 20.12.2014, 18:37   #29
dibba58
Yiğido

dibba58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

86 Mesajına 138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 522 dibba58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

iyi bir hoca elindeki malzemenin kalitesini bilen ona göre önceden tedbir alandır.R.Carlos geleceği göremiyor.Lig başlamadan önce yapılmayan transferlere neden tepki göstermedi şimdi takım ligin dibine demir atınca futbolcuya ihtiyacımız var demek kolay.İlk yarı bitene kadar eldeki futbolcuları en iyi şekilde kulanmak gerekir.Oysa ki takımda arkadaşlık bitmiş.İ.B:Şehir maçının 71. dakikasında Ümit ile Kostanın kavga etmeleri, bunun apaçık delili.
dibba58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda dibba58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 20.12.2014, 18:42   #30
karamik
Usta Yiğido

karamik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

561 Mesajına 1.041 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 690 karamik FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ya carlos İsa'yı seviyorsan git gardaş yapıştın kene gibi bak biz düşünce beddualarımız seni rio sahillerinde güneşlenirken yalnız bırakmaz.Herkes bilir ki eğer 14 oyuncu alacaksan yeni takım kuracaksın demek Buda süperlig tecrübesi demek sen bir stajyer adamsın geçen sene yardımcı hocan işleri halledersen sen disko bar gezdin sezon başı kampına oyuncular sensiz girdi etme yapma defol git kardeşim

Etiketler
bırakmak, olur, İhanet