Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Nostalji Sivasspor

Nostalji Sivasspor Sivasspor Nostalji, Futbolcular, Amigolar, Yönetim, Taraftarlar vs.

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Bataklıktan Kurtulduğumuz Günler
Alt 01.04.2012, 20:03   #21
YİĞİDO EMİR 58
Yiğido

YİĞİDO EMİR 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

74 Mesajına 108 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 478 YİĞİDO EMİR 58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Bataklıktan Kurtulduğumuz Günler

ulan şer..siz naci inşallah allah belanı vermiştir o.çocuğu

HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK SİVAS
YİĞİDO EMİR 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.04.2012, 23:13   #22
ekrem5810
Yeni Yiğido

ekrem5810 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

7 Mesajına 11 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ekrem5810 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

O MAÇTA BEN STADDAYDIM TAMDA PENALTININ ATILDIĞI KALENİN YNINDA TEL ÖRGÜNÜN DİBİNDE İDİM KARŞIYAKA KALECİSİ PANTER KESİLMİŞTİ,AMA NACİ SANKİ PENALTIYI ÖZELLİKLE ATMAMIŞTI VE YANLIŞ HATIRLAMIYORSAM KÜTAHYA İLE O ZAMANKİ RAKİBİMİZİN MAÇINDA KÜTAHYA SIVAS İÇİN MAÇIN SON DAKİKASINA KADAR MAÇA ASILMIŞTI.KARŞIYAKA KÜME DÜŞMÜŞTÜ SIVASA GELMEYELİM DİYE SÖYLEMİŞLER GÜYA 3-0 RAZILARMIŞ SS AVARAJ DÜZELTELİM DİYE GETİRMİŞTİ SÖYLENTİ ÖYLE İDİ
ekrem5810 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ekrem5810'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 01.04.2012, 23:21   #23
ekrem5810
Yeni Yiğido

Ben bu stata ilk girdiğimde takvimlerde 197o yazıyordu, ilkokul 1 sınıftaydım, o yıllarda sivasspor 1 lige çıkacak diye tam 3 sene hiç bir maç kaçırmadım. allah rahmet eylesin gündüz kılıç geldi sivasspor-adana demirspor maçına demişlerdi maça çocuk alınmayacak dediler, ben ordaydım.

yavuz, cesim, aydın, ahmet tuna, selahattin, küçük mehmet, büyük mehmet, naci .beykozlu cemal, göksel,deli lütfi oynadı bu takımda. ya takımlar feriköy-beykoz-altınordu-toprakofisi-iskenderunspor-şekerspor-zonguldakspor-adanademirspor-uşakspor-kütahyaspor-ankara demirspor-konya idman yurdu-balıkesirspor. bülent eken antronorlüğünü yaptı. amigo ehsan amigosu idi. ya karşiyaka maci nacinin kaçırdığı penaltı, bir daha naciyi ne gören oldu nerede olduğunu duyan. çok söz söylendi o penaltıyı mahsus atmadı diyenler. oysa o naci uşakspor kalesine doğrudan kornerden adil(fenerbahçe ankaragücü kalecisine) bacak arası attığı gol istasyon tarafına kale görenler penaltıyı atmadı diye kızdılar. her seyrettiğim maçın gecesinde gece uyurken o maçı sabaha kadar rüyalarımda tekrar tekrar gördüm. BİR HEMŞEHRİM YAZMI BUNU SANKİ BEN BENDE O ÇOCUK YAŞIMDA ORADAYDIM DELİ LÜTFÜ GOLÜ ATINCA ARKADAŞLARI SEVİNÇTEN ADAMI MAHVETMİŞTİ,
Alt 01.04.2012, 23:33   #24
ekrem5810
Yeni Yiğido

ŞİMDİ DİYORUM RAHMETLİ AMİGO EHSAN SAĞ OLSAYDI O STAD BAKIN NASIL İNİM İNİM İNLİYORDU TEL ÖRGÜLERİN ÜZERİNDE CAMBAZ GİBİ DOLAŞARAK NASIL KIMIZI BEYAZ 3 YILDIZ SIVAS SIVAS HEY ÇEKTİRİYORDU...BİR ELİNİ KAALIYA KALDIRIP BİR ELİYLEDE NASILDA MARATONU COŞTURURDU,KEL MUSTAFA VARDI GOL KRALIMIZ HELEDE KARLI SAHALARI ÇOK SEVERDİ TİREYE 6 TANE GOL ATTIĞIMIZ O ARLI SAHA HALA GÖZLERİMİN ÖNÜNDE,TAKIMIMIZIN KIYMETİNİ BİLİN BİLELİM EN SIVASTA BİR İŞİMDEN DOAYI BULUNDUĞUM TARİHTE SON SIVASTAKİ SIVAS-GS MAÇINA GİTTİM SONUÇ NE OLURSA OLSUN O STADDA MAÇ İLEMEK ÇOK HOŞTU...BU SIVASSPOR NERELERDEN NERELERE GELDİ KYMETİNİ BİLİN BİLELİM
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı ekrem5810'a Teşekkür Ediyor...
Alt 01.04.2012, 23:45   #25
ekrem5810
Yeni Yiğido

BİR ANIMI DAHA YAZAYIM KAYSERİ MAÇINDAN SONRAYDI BİZİM MAHALLEDEKİ (PAŞABEY MAH)CUMHURİYET İLKOKULUNUN ARKA HAMAMDAN TARAF GİRİŞİNİN KARŞISINDAKİ KAYSERİLİLERİN ŞEKER İMALAT FABRİKALARINI O ZAMANKİ DİYİŞİYLE VE TUZCULARIN BAŞINDAKİ ŞEKERCİ DÜKKANLARINI TALAN ETMİŞLERDİ
Alt 02.04.2012, 00:19   #26
yigidolar06
Usta Yiğido

yigidolar06 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.086 Mesajına 2.733 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 977 yigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

http://balkesarsivi.tr.gg/1968_69-Sezonu-Arsivi.htm Samsun sporla son maçımızı oynamıştıkbizi yenselerdi 3 lige düşüyorduk o yıl golcüleri vardı abidin sivasa karşı penaltı oldu sağ olsun o penaltıyı dışarı attıda ligte kaldık o maçtan sonrada sivasta şampiyonluk turunu 4 eylülde atmışlardı
yigidolar06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda yigidolar06'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 02.04.2012, 05:44   #27
Tuncay
Tecrübeli Yiğido

Tuncay - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

126 Mesajına 184 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Tuncay isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Eline saglik gardasim,buraya gelene kadar ne cefalar cekildigini herkes bilsin. Sivasspor ne buyuk bir sevda hepimiz anlayalim. O gunlerin zorlugunu cekenlerde sivasspor sevdalisiydi, bugun sefasini surenlerde bizleriz. Bugun herkes sivasspora vefa borcu var,hemde omur boyu surecek. Hep beraber kendimize gelelim arkadaslar. Sivasspor icin birsey yap,bayrak al,forma al,maca git,kucukde olsa nakdi yardim yap,cocuguna sivassporu anlat(disarida olanlar)sivassporun hakkini yiyen hakeme,basina,yazara bir tepki gonder,daha yuzlercesi vardir. Hic birsey yapamiyosan,kahvede baska mac seyredilirken ayaga kalk sivasspor diye bagir.O an deli derler ama eve gidince olayi anlatirken sivassporu soylemek zorunda kalirlar.Kahvede 50 kisi her evde 4 kisi,200 kisi sivassporu duydu ogrendi.
Alt 02.04.2012, 08:01   #28
yigidolar06
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 977 yigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Alıntı:
Tuncay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Eline saglik gardasim,buraya gelene kadar ne cefalar cekildigini herkes bilsin. Sivasspor ne buyuk bir sevda hepimiz anlayalim. O gunlerin zorlugunu cekenlerde sivasspor sevdalisiydi, bugun sefasini surenlerde bizleriz. Bugun herkes sivasspora vefa borcu var,hemde omur boyu surecek. Hep beraber kendimize gelelim arkadaslar. Sivasspor icin birsey yap,bayrak al,forma al,maca git,kucukde olsa nakdi yardim yap,cocuguna sivassporu anlat(disarida olanlar)sivassporun hakkini yiyen hakeme,basina,yazara bir tepki gonder,daha yuzlercesi vardir. Hic birsey yapamiyosan,kahvede baska mac seyredilirken ayaga kalk sivasspor diye bagir.O an deli derler ama eve gidince olayi anlatirken sivassporu soylemek zorunda kalirlar.Kahvede 50 kisi her evde 4 kisi,200 kisi sivassporu duydu ogrendi.
Görev icabı balıkesirdeyim çevreme sivassporu aşıladım arabamın arkasında sivasspor yazısıyla erdek, edremit, burhaniye, akçay geziyorum hele dün akşam lokantada son maçı lokanta çalışanlarıyla değerlendirmeye başladık sonra müşterilerde katıldı sözün kısası kendi bulunduğum cevremi sivasspor sevgisi aşılamışımdır.
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı yigidolar06'a Teşekkür Ediyor...
Alt 02.04.2012, 11:18   #29
Kokomo
Usta Yiğido

Kokomo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

943 Mesajına 1.796 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 939 Kokomo isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Ausrufezeichen Cevap: Bataklıktan Kurtulduğumuz Günler

O ünlü Karşıyaka maçına Rahmetli eniştem ve dayımda gitmiş. Onlarında dediklerine göre Naci gerçektende penaltıyı bilerek atmamış ve ertesi gün Sivas'ı terketmiş.

Fakat o sezonun puan durumunu inceledim, zaten yensekte şampiyon olma şansımız zayıfmış. Bu gerçekte gözlerden kaçıyor !
Kokomo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.04.2012, 16:03   #30
yigidolar06
Usta Yiğido

Alıntı:
Kokomo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
O ünlü Karşıyaka maçına Rahmetli eniştem ve dayımda gitmiş. Onlarında dediklerine göre Naci gerçektende penaltıyı bilerek atmamış ve ertesi gün Sivas'ı terketmiş.

Fakat o sezonun puan durumunu inceledim, zaten yensekte şampiyon olma şansımız zayıfmış. Bu gerçekte gözlerden kaçıyor !
http://balkesarsivi.tr.gg/1972_73-Sezonu-Arsivi.htm iyi araştırmamışsınız o zaman 1 puanla kaybetmişizadanademirspor43siv asspor 42

Etiketler
bataklıktan, günler, kurtulduğumuz