Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sivasspor Transfer Haberleri 2016-2017
Alt 11.07.2016, 23:43   #11
teyfikyasir
Acemi Yiğido

101 Mesajına 193 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 357 teyfikyasir FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivasspor Transfer Haberleri 2016-2017

Sivasspor taraftari olarak superligden dustugumuzu halaa kabul etmemis gibi gorunuyoruz. Gercekten iyi kotu 11 sezonun ardindan bu ligden dusme isi bizi cok etkiledi. Iyi alismisiz ve ben yine inaniyorumki bu sezon tekrardan superlige cikacagiz. Gecen sezon ve ondan onceki sezonlarda ptt 1. Ligi takip ettigimi soyleyemem. Ama yaptigimiz transferlere baktigimda ve inceledigimde ptt liginin kalbur ustu oyuncularini kadroya kattigimizi dusunuyorum. Takimdan giden oyuncularda atif haric gecmiste bize olagan ustu katkilar saglamis oyuncular degil. Bizim bu ligde ergin kelesi takima katmamiz superligde cenk tosunu katmamiz, kerim avciyi almamiz super ligde jose sosayi katmamiz gibi. Sonucta bu oyuncular ptt liginde basarili olmak icin alindilar. Ancak yonetimi yine savunmuyorum. Sadece taraftar olarak artik super ligde olmadigimizin farkinda olalim diye bunlari soyluyorum. Takimdan gonderilen oyunculardan bes kurus kazanilamadan gonderilmesi tam bir fiyasko. Gitmek istiyorum diyene klup bul su kadar bonservis getir git deseler ya. Bu oyunculari bize kakalayan menejerler nerde. Afrikadan, guney amerikadan gidip oyuncu bulsalar ya. Akhisar da oynayan bruno mezenga akhisar ptt ligindeyken aldiklari bir oyuncu ve halaa faydalandiklari bi oyuncu. Bizim yonetim gunu kurtarma derdinde oldugu icin ne alt yapidan oyuncu cikarabiliyoruz nede gelecege yonelik transfer yapabiliyoruz. Molde denen takimdan bi oyuncu aliyoruz maasinda indirime gitmedi diye bonservissiz gonderiyoruz. Bu adam molde de kac paraya oynuyodu. Biz kac para verdik. Gecen sezon devre arasi bu adamlar alinirken hic dusme ihtimali dusunulmedimi. Soylenecek okadar cok soz varki. Ama diyecek te hic bisey yok. Kendi bildigini okuyan bi yonetim. Ilk defa mirkan denen herifin alinmamasi konusunda dedigimizi yaptirabildik. Ondada zaten goze alamiyacaklari bi tasin altina girmis olurlardi. Neyse guzel memleketim Sivasima selamlar olsun.
teyfikyasir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
haberleri, sivasspor, transfer