Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Anketler

Anketler Burada anketleri bulabilirsiniz

Anketimiz: Hangi Takımlar Düşer
Gaziantepspor 7 5,60%
Ç.Rizespor 9 7,20%
Antalyaspor 2 1,60%
Trabzonspor 4 3,20%
Kayserispor 71 56,80%
Mersin İ.Y. 104 83,20%
M.Sivasspor 52 41,60%
Eskişehirspor 106 84,80%
Birden Fazla seçeneğe oy verilebilir. Katılımcı sayısı: 125. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil

Cevap: 2015-2016 Sezonunda hangi takımlar düşer?
Alt 12.03.2016, 22:14   #71
Kalasnikof58
YASAKLI ÜYE

Kalasnikof58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

23 Mesajına 34 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Kalasnikof58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: 2015-2016 Sezonunda hangi takımlar düşer?

Gayseriyi gayseride yenip düşürecez Allahin izniyle
Kalasnikof58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Kalasnikof58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 12.03.2016, 23:48   #72
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 628 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

YAW artık sivas düşermi kalkarmı ,böyle konulara tek kelime yazmıyacam,anlaşıldıki bu takım bu şehire çok fazla gelmiş,şehrin insanlarının büyük çoğunluğu zaten 3 büyütülmüşlerin yalakası ,sivasın düşmesi onları çokda üzmez,bu takım düşer demekle takım düşmez,bu takım ligde kalır demeklede ligde kalmaz,10 maç var ALLAH yardımcımız olsun,dedikki insanca ,eğer bu takımın ligde kalacağına inanmayan varsa bizahmet sezon bitene kadar ,yada matematiksel olarakda düşene kadar sesinizi çıkartmayın,sordum bidaha soruyorum,sivassporun enson ligden nezaman düştüğünü hatırlayan kaçkişi var?ligden düşmeyi kolay bişeymi sanıyorsunuz?yok ertesi sezon döneriz filan ,öyle olsaydı 20 yıldır ,Göztepe ,altay,adana,dönerdi,kocaeli,s akarya,zonguldak,aydın,van,ord u,yozgat,diyarbakır,siirt,ista nbul,hacettepe,aydın,Çanakkale ,giresunvs vs... dönerdi,şurda 10 maç var 6 tanesi sivasda,4 tanesi deplasmanda, basak sehirde sivasa deplasman olmaz heralde ,10 maçın 7 tanesi sivasın sahasında oynanacak sayılır,ya adam gibi stadı ful doldurup destek olup takımı ligde tutacağız,yada 34 hafta şampiyonluk mücadelesi verecek 18 takımla mücadele edip geri dönmeye çalışacağız,düşüp çıkmayı beklemektense,bu ligde kalmak için bütün şansımızı zorlamak en kolayıdır,bu takımın ligde kalma şansı çok fazladır ,6 hafta sonra rizeyle aynı puanda olursak şaşırmayın,maalesef bunu kimseye anlatamadım,anlıyacaklarınıda sanmıyorum,boşuna kendimide yormıyacağım,sezon sonuna kadar da ses etmiyeceğim,bu takım ligde kalacaktır,yönetimin tüm hatalarına,hocaların tüm yanlışlıklarına,bazı oyuncuların ruhsuzluğuna,bazı taraftarların ve sivas düşmanlarının sivassporun düşmesini 4 gözle beklemelerine rağmen düşmeyecektir,buda bu konuda son yazımdır .
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 12.03.2016, 23:56   #73
NöOReaK
Yiğido

96 Mesajına 185 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 349 NöOReaK FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bir takım ligden düşebilir ama bu Sivasspor olmamalı neden mi ?

Sivasspor 18 takımlı süper ligde rize(ligde bulunmasının sebebi belli) ile beraber büyükşehir olmayan bir ilin takımı sanayisi olmayan küçük şehir takımı.
Sivasspor kendisi ile birlikte 50 şehri temsilen bu ligde bulunuyor. İklim şartlarının olumsuz olduğu doğu illerini Anadolunun küçük şehirlerini temsil ediyor.
Sivasspor herşeyin para olmadığını gezmek tozmak tatil yapmak olmadığını yüreği ile mücadele etmenin ne demek olduğunu gösteren takım.
Bursa şampiyon oldu ancak çoğu kimse Anadoludan şampiyon çıktı doyumuna ulaşmadı bu doyumu başara bilirse Sivasspor sağlayacak inşallah.

Sivasspor düşerse Anadolunun kalesi düşer umudu düşer ve lig büyükşehir takımlarının egomanyası altına girer.

Düşmeyi aklımız dan bir çıkaralım sonrası Allah kerim.
NöOReaK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda NöOReaK'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 18.03.2016, 10:34   #74
CagkiranD
Yeni Yiğido

CagkiranD - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

7 Mesajına 17 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 CagkiranD COK SEVILEN BIR KISICagkiranD COK SEVILEN BIR KISICagkiranD COK SEVILEN BIR KISICagkiranD COK SEVILEN BIR KISI

esesle mersin kesin düştü. 3.şimdilik belli değil. Ama Kayseri çok kötü gidiyor.
CagkiranD isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda CagkiranD'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 18.03.2016, 10:57   #75
sivasım:D
Yeni Yiğido

sivasım:D - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6 Mesajına 6 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 587 sivasım:D FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bu akşam Kayseri-Eskişehir maçının kazananı yırtar bana göre.
Alt 18.03.2016, 15:55   #76
çorluluyiğido
Usta Yiğido

çorluluyiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

504 Mesajına 972 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 455 çorluluyiğido FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

kayserinin tek avantajı müthiş bir kaleci aldılar:AHAMADA
esesde milli takıma seçilebilme ihtimali olan 2 topçu var:engin bekdemir,emre güral..çok formdalar.
mersin:nakulma-welliton ikilisi kazandırırsa bunlar maç kazandırır gerisi çöp
çorluluyiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda çorluluyiğido'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 18.03.2016, 23:09   #77
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 749 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
34MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
YAW artık sivas düşermi kalkarmı ,böyle konulara tek kelime yazmıyacam,anlaşıldıki bu takım bu şehire çok fazla gelmiş,şehrin insanlarının büyük çoğunluğu zaten 3 büyütülmüşlerin yalakası ,sivasın düşmesi onları çokda üzmez,bu takım düşer demekle takım düşmez,bu takım ligde kalır demeklede ligde kalmaz,10 maç var ALLAH yardımcımız olsun,dedikki insanca ,eğer bu takımın ligde kalacağına inanmayan varsa bizahmet sezon bitene kadar ,yada matematiksel olarakda düşene kadar sesinizi çıkartmayın,sordum bidaha soruyorum,sivassporun enson ligden nezaman düştüğünü hatırlayan kaçkişi var?ligden düşmeyi kolay bişeymi sanıyorsunuz?yok ertesi sezon döneriz filan ,öyle olsaydı 20 yıldır ,Göztepe ,altay,adana,dönerdi,kocaeli,s akarya,zonguldak,aydın,van,ord u,yozgat,diyarbakır,siirt,ista nbul,hacettepe,aydın,Çanakkale ,giresunvs vs... dönerdi,şurda 10 maç var 6 tanesi sivasda,4 tanesi deplasmanda, basak sehirde sivasa deplasman olmaz heralde ,10 maçın 7 tanesi sivasın sahasında oynanacak sayılır,ya adam gibi stadı ful doldurup destek olup takımı ligde tutacağız,yada 34 hafta şampiyonluk mücadelesi verecek 18 takımla mücadele edip geri dönmeye çalışacağız,düşüp çıkmayı beklemektense,bu ligde kalmak için bütün şansımızı zorlamak en kolayıdır,bu takımın ligde kalma şansı çok fazladır ,6 hafta sonra rizeyle aynı puanda olursak şaşırmayın,maalesef bunu kimseye anlatamadım,anlıyacaklarınıda sanmıyorum,boşuna kendimide yormıyacağım,sezon sonuna kadar da ses etmiyeceğim,bu takım ligde kalacaktır,yönetimin tüm hatalarına,hocaların tüm yanlışlıklarına,bazı oyuncuların ruhsuzluğuna,bazı taraftarların ve sivas düşmanlarının sivassporun düşmesini 4 gözle beklemelerine rağmen düşmeyecektir,buda bu konuda son yazımdır .
Sivassporun düşmemesi yapılan lakırdıların ''boş'' ''velvele'' olması söylemlerinize katılıyorum....Ve devamında alt ligden çıkılmasının zor olduğunada....Bunu evvelki yorumlarımda üstüne basarak bizde belirtmiştik...Yanlız verdiğiniz örneklere dikkat ediniz Göztepe Sakarya Ç dardanel adana altay ve kocaeli son 20 yılın dışında değil içinde olan takımlardır....
Alt 18.03.2016, 23:12   #78
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 749 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
sivasım:D Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bu akşam Kayseri-Eskişehir maçının kazananı yırtar bana göre.
İkiside yırtamadığına göre Sivassporumuz yırtmıştır diyebilirmiyiz buna
Alt 19.03.2016, 17:52   #79
50sekiz
Usta Yiğido

50sekiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.435 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 762 50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick

Mersin evinde Antep'i yenebilirse bu haftanin en karli takimi olacak
Alt 10.04.2016, 17:32   #80
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 628 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bundan haftalar öncesine kadar ,neredeyse tamamen ligden düştük gözüyle bakıyorduk,bir umut belki ,şu maçı kazanırız ,belki öbür maçı kazanırız hesabıyla umutlarımızı korumuştuk,o kritik maçların hiçbirinide kazanamadık ,tesadüfen rizeyiyendik,kasımpaşayı ,yine şansımıza antepi yendik,eskişehir,trabzon,,kony a ,antalya,bursa maçlarınıda kazanmamız gerekiyordu hepsindede üstün taraftık ,geride kalan haftalara bakarsak en kolay fixtürün eskişehirde olduğunu görüyorum,mersinin fixtürüde kolay görünüyor ancak takımın gücü yok,kayserisporun kötü performansı alttaki 3 takımı umutlandırıyor,açıkçası ben kayseriden değilde eskişehirden korkuyorum,kayserisporun pis 1 fixtürü var,öyle ahım şahım gücüde yok,alttaraftan ya Eskişehir kurtulur,yada sivasspor,rizeyi gözüme kestirmiştim ancak,kasımpaşayı yenerek,2 3 beraberlikte alarak kurtuldular sayılır,matematiksel olarak tehlike devam etsede onları katmıyorum,sivasspor ligde kalacaksa,özellikle istanbuldaki başakşehiri yenmesi gerekiyor,üst üste oynayacağımız Akhisar ve gençleride yenmek şart,kayseri maçı final maçımız olur,büyük ihtimalle kazanan avantaj sağlar,son haftaki fb maçında ne olur bilemem,şampiyonluğu kaybetmiş fb maça çok konsantre olamaz diyorum,lig sonunda büyük ihtimalle böyle 1 tablo oluşacaktır.
15 Sivasspor=35
16 Eskişehirspor=34
17 Kayserispor = 34
18 Mersin İ.Y. =31
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
düşer, hangi, sezonunda, takımlar