Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Maçın Ardından
Alt 31.01.2009, 17:01   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Maçın Ardından

Bülent Uygun, Adanada Kayserispor ile 0-0 berabere kaldıkları karşılaşmadan sonra yaptığı açıklamada hakeme ve Tolunay Kafkas'a ateş püskürdü...

Uygun maç sonrası düzenlendiği basın toplantısında, yağmur nedeniyle zeminin kötü olduğunu ve bu nedenle iki takımın da istediği futbolu sahaya yansıtamadığını belirterek, ''Mücadele anlamında iki tarafın da futbolcularını tebrik ediyorum'' dedi.

Futbolcuların iyi işler yapmaya çalıştığını belirten Uygun, şöyle konuştu:
''Ancak hakemimiz 15 tane faul yapan Cangele'ye sarı kart göstermezken, oyuna girer girmez topu çalmak isterken faul yapan Balili'ye sarı kart gösterdi. Bu ne lahana bu ne turşu. Hadi bundan vazgeçtim, adamın ayağını kıracak şekilde tabanla giren futbolcuya, kardeşim koşarken göster kırmızı kartını. Niye benim futbolcum, 3 dakika sonra sana 'Sarı kart göstermeyecek misin?' diyor. Sen bunları çözebileceksin, o avantajı çözebileceksin, sen bunları okuyacaksın ki belki UEFA'da final yönetirsin. Şiş yansın kebap yanmasın, Adana kebabı yandı. Adanalılar futbol izleyemedi. Böyle şey mi olur?''
Uygun, oyundan atılan oyuncusunu alnından öpen Kayserispor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas'ı da eleştirerek, ''Tebrik ediyorum seni Tolunay hoca'' ifadesini kullandı.

Bülent Uygun bir soru üzerine 3 gün önce zorlu Galatasaray maçından çıktıklarını, yüksek tempoda iki maç oynayınca futbolcularının ister istemez zorlandığını söyledi.

Futbolcularının zorlanmasında kötü saha şartlarının da etkisi olduğunu bildiren Uygun, ''Ancak deplasmanda aldığımız 1 puan iyidir'' dedi.

Uygun, hakemle ilgili bir başka soru üzerine de bir pozisyonda futbolcusunun topun önüne geçmek isterken sarı kart gördüğünü anımsatarak, ''Tartışılacak bir pozisyon, futbolcum topun önüne geçmeye çalışıyor sarı kart veriyor. Hakeme ne diyeyim. Allah sonlarını hayır etsin'' şeklinde yanıt verdi.

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda SivasSpor.Com'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Cevap: Maçın Ardından
Alt 31.01.2009, 17:07   #2
Besyo_cu
Usta Yiğido

Besyo_cu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.819 Mesajına 8.169 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1252 Besyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Maçın Ardından

Kakem katletti macı bu kadar faul olmaz. Mehmet Eren başta olmaz üzere cangele ye kart göstermedi ve mehmet eren cok sonra macın bitmesine yakın kart görebildi cok zorlu 2 gs macından cıktık oyuncularımız yorgun du ve salı günü tekrar gs macımız var Blica ve Onur TUNCER'in hesabını kim verecek ?
Besyo_cu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31.01.2009, 17:08   #3
titizyiğido
Usta Yiğido

titizyiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

307 Mesajına 439 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 741 titizyiğido FAZLA SÖZE GEREK YOKtitizyiğido FAZLA SÖZE GEREK YOKtitizyiğido FAZLA SÖZE GEREK YOK

hakem kötüydü aynı zamanda musa ve sedat çok etkisizdi giden iki puan oldu neyse haftaya telafi ederiz
Alt 31.01.2009, 17:09   #4
cem
Tecrübeli Yiğido

cem - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

142 Mesajına 215 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 761 cem isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

cüneyt çakır yönettiği her sivas macında kesin bir oyuncumuzu kırmızı kartla atmıstır.. ilk pozısyonda faul bıle yokken faul çaldı ve bilica ya sarı kart verdi.. bütün takdir haklarını kayseriden yana kullandı.. maçın başında zaten belli etti niyetini.. cüneyt çakırı sivasspor maçlarında görmek istemiyoruz... bilica cezalı oldugu için kupadaki galatasaray maçında oynayamıyacak....
cem isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31.01.2009, 17:09   #5
muhsin koçak
Usta Yiğido

muhsin koçak - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

416 Mesajına 603 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 805 muhsin koçak COK SEVILEN BIR KISImuhsin koçak COK SEVILEN BIR KISImuhsin koçak COK SEVILEN BIR KISI

Tolunay hocayı elşetirmeni doğru bulmuyorum,maça çıkmadan önce önun rengini zaten biliyorduk.
muhsin koçak isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31.01.2009, 17:13   #6
gala86
Acemi Yiğido

18 Mesajına 24 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 640 gala86 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

bilal aziz ve mehmet eren in kirmizi kart görmemis olmalari hakem mucisesidir

herseye ragmen 1 puan aldik ve haftaya kocaeli yi evimizde yenip liderligimiz sürdürecegiz
gala86 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31.01.2009, 17:15   #7
gala86
Acemi Yiğido

18 Mesajına 24 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 640 gala86 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
cem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
cüneyt çakır yönettiği her sivas macında kesin bir oyuncumuzu kırmızı kartla atmıstır.. ilk pozısyonda faul bıle yokken faul çaldı ve bilica ya sarı kart verdi.. bütün takdir haklarını kayseriden yana kullandı.. maçın başında zaten belli etti niyetini.. cüneyt çakırı sivasspor maçlarında görmek istemiyoruz... bilica cezalı oldugu için kupadaki galatasaray maçında oynayamıyacak....
cok dogru, bilica ya gösterdigi ilk sari kart büyük rezalet, eger o pozisyonda frikik caliyorsan bilica ya kirmizi kart göstereceksin yada calmiyacaksin
gala86 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda gala86'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 31.01.2009, 17:15   #8
talipmercan
Yeni Yiğido

6 Mesajına 9 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 talipmercan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Hakem resmen maçı ve sivassporumu katletti.Verdiği kararlar ve saçma sapan kartlarla maçın önüne geçti.Adamın zaten sicili bozuk,hakemler içinde en fazla kırmızı kart gösteren hakem.Sarı kartlarda da bize oldukça cömertti ve Kayseriye karşıda göstermemek için direndi.Kısaca rezalet bir maç yönetti.Tolunay Kafkas ve Kayseri takımıda aldıkları 1 Puan ile şampiyon olurlar artık
talipmercan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31.01.2009, 17:16   #9
gül5858
Usta Yiğido

gül5858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

662 Mesajına 1.291 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 684 gül5858 FAZLA SÖZE GEREK YOKgül5858 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Bunşar alışa gelir haksızlıklar artık. Ama boyun eğlmiyecek.
Bir puanda bizim için iyi. Gönül isterdiki farklı olsun. Ne yapalım yiğidoların canı sağ olsun.

Ben Türküm, Türk esir olmaz.
Ben Türküm, Türk Devletsiz olmaz.
Ben Türküm, Türk Bayraksız olmaz.
Ben Türküm, Türk Ezansız olmaz.
Ben Türküm, Türk Hürriyetsiz olmaz...
gül5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı gül5858'a Teşekkür Ediyor...
Alt 31.01.2009, 17:24   #10
SEVDAMSIN58
Tecrübeli Yiğido

SEVDAMSIN58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

138 Mesajına 158 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 650 SEVDAMSIN58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

DIYORUMKI MAC KAZANILIR YADA KAYBEDILIR BUNA BIRSEY DEMIYORUZ HERZAMAN TAKIMIMIZI DESTEKLEMEYEDE DEVAM EDIYORUZ BUNLAR OLAGAN SEYLER
AMA OZELLIKLE SOYLUYORUM FUTBOLCULARIMIZLA KONUSULSUN HAKEMLERIN NE YAPACAGINI SOYLEMESINLER LUTFEN HAKEME ISINI OGRETECEKLERSE EGER FUTBOLU BURAKIP HAKEMLIK YAPSINLAR
EVET BEN SONUNA KADAR MACI IZLEDIM BULENT HOCAYADA KATILIYORUM VE EKLIYORUM HAKEME ITIRAZ ETMESI YADA ELESTIRMESI GEREKEN BULENT HOCA HADI MEHMETIN DE KAPTAN OLARAK DURUMU SORMA YADA IZAH ETME HAKKI VAR AMA NE OLUR BU HAVAYI YAKALAMISKEN FUTBOLCULARIMIZ BIRAZ DAHA DIKKAT ETSINLAR ELBETTE BILIYORUZ KI KOLAY DEGIL UST USTE COK ZOR MACLAR YAPIYORLAR AMA HEPSI FUTBOLUN ICINDE INSALLAH BU ZOR DONEMI IYI ATLATIRIZ NOT BIZ NE KADAR KAYSERIYI KOMSU KARDES DIYE BAGRIMIZA BASSAKDA ONLAR BIZI HEP DUSMAN GORMUS VE BASKA MACLARINDA OLMADIGI KADAR TEPKILI DAVRANMISLADIR BUNU HIC HOS BULMUYORUZ GOSTERDIGIMIZ IYI NIYETIN KARSILIGINI ONLARDANDA BEKLIYORUZ KOMSUMUZUDA CENTILMENLIGE CAGIRIYORUZ
ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN
SEVDAMSIN58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda SEVDAMSIN58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
ardından, maçın