Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 05.10.2015, 14:36   #121
ezelşener
Yiğido

151 Mesajına 260 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 468 ezelşener FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

Alıntı:
karamik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ben takımın oyun anlayışından değil ama futbolcuların azimlerinden dolayı umutluyum dün Erkan Kaş çıkarken göz yaşı döktü hırsından ayrıca en efendi oyuncumuz Adem çıkmak istemedi hocaya trip attı penaltı yaptıran ibrahim Öztürk nerdeyse saçlarını yoldu yanı anlayacağınız takım hepinizden daha çok kazanmak istiyor bu çocuklara sahtekar demeyin maç sonu röpörtaj verirken hepsi taraftardan özür diledi bana göre çok şerefli bir oyuncu grubuna sahibiz ve galibiyetler teker teker gelecek buna hepiniz inanın.
en efendi oyuncumuz Adem çıkmak istemedi .demişsin ya kardeş bize en efendi Adem lazım değil.yırtan.koşan.hakeme kafa tutan hak arayan takımı yönlendiren futbolcu lazım.En Efendi Adem Koçak değil.masa başında memurlukmu yapıyorki adem efendi yada camide imamlık mı yapıyor.efendi lazımmış.Çok yanlış bir yorum katılmıyorum Kusra bakma.
ezelşener isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.10.2015, 19:08   #122
yerliturkuaz
Usta Yiğido

yerliturkuaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.268 Mesajına 2.761 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1227 yerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISI

Üç haftadır maçları sayenizde izleyemiyorum. İnsanlara saç baş yoldurmaktan başka birşey yapmıyorsunuz çünkü.

Sahada ruhsuz gezinen futbolcular mı ararsınız vurdumduymaz futbolcuları mı ararsınız yoksa kenarda bön bön maçı izleyen bir teknik adam mı ararsınız hepsi bizim takımda var.

Öyle oyunculara formayı veriyoruz ki adaletli bir takım saha da göremiyoruz. Tamam bir hafta boyunca takımla iç içe antrenör ama Cicinho kim bir oyuncunun yedek kalmasını bana hiç kimse izah edemez.

Sonumuz hayır ola. Teknik adam değişikliğini geç kalınmadan yapılması gerektiğini düşünüyorum. Takımda Batuhan küsmüş durumda Mehdi Frans'da birkaç takımla görüşmeye şimdiden başlamış durumda. Hiç iyi haberler gelmiyor malesef. Aatıf desen bu sene Sivas'da yok. Geç kalınmadan bu takımın başına Ersun Yanal'ı getirelim derim.Piyasa da Sivas'ı ayağa kaldıracak tek teknik adam o olur....
yerliturkuaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı yerliturkuaz'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.10.2015, 20:59   #123
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 759 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft

Saha kenarında Sergen Hocanın çaresizliği acemi doktorun acil bir hastanın başındaki haline benziyor.'Allahım benim burda ne işim var'.
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Ferhat06'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.10.2015, 22:02   #124
dibba58
Yiğido

dibba58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

86 Mesajına 138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 522 dibba58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

2-0 öne geçip ve arkasından 5-6 gol pozisyonunu harçayacaksın1. yarı maçı kopartacakken yapamıyorsun sonra sıkıntı üstüne sıkıntı ne dememiz gerekiyor sabır sınırlarımızımı zorluyorsunuz anlamıyorum ki..
dibba58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
değerlendirelim, maçı