Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Yiğidoların derdi bitmiyor
Alt 21.10.2015, 18:13   #11
çorluluyiğido
Usta Yiğido

çorluluyiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

504 Mesajına 972 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 454 çorluluyiğido FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Yiğidoların derdi bitmiyor

u21den forvet tunahan var.ligde gol krallığına oynuyor.7 maç 7 golü var.hazırllık maçında da gol atmıştı.yaşı baya genç 17 ama iş yapar mı bilmiyom hiç maçını izlemedim.bir de serhat diye genç bi adam varmış onu da methediyolardı.stopere de kerem veya ibrahim işciden birini alırız yedekte otursun.
çorluluyiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı çorluluyiğido'a Teşekkür Ediyor...
Alt 21.10.2015, 19:02   #12
58YIGIDO58
Usta Yiğido

58YIGIDO58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

576 Mesajına 843 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 669 58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI

Icimde cok kötü his var yanlis anlamayin ama bu sefer el ele gönül gönüle ptt ye dogru adim adim ilerliyoruz.
Simdiden süper lige yeniden nasil cikariz onun hesabini yapmaliyiz.
58YIGIDO58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.10.2015, 19:08   #13
Külhan
Usta Yiğido

292 Mesajına 447 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 559 Külhan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Simdiden ölüp ölüp diriliyoruz lig yarisina kadar allah kerimdir biz ümitsiz degiliz gecen senede böyle seyler oldu yeterki sergen hoca oyunu iyi okusun oyuncularinan kontak kurmasini bilsin hoca her oyuncuyla iyi anlasmali ki verim alsin yoksa egolar sökmüyor bu devirde sen agaisen bende pasayim deniyor dogrusu cok iyi iletisim kurmak ve gönül köprülerini saglam yapmak gerekiyor
Külhan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.10.2015, 21:50   #14
ankastre
Usta Yiğido

417 Mesajına 780 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 ankastre FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Ferhat06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Hocam lütfen takıntılarını bırak Beykan,Mehdi baba ilk 11de başlayabilir.
gardaş adam mehdiyi göndermek istemiş sen 11 de başlat diyon

biri gafayı yedi emme kim yedi bilmiyom
ankastre isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.10.2015, 23:37   #15
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 627 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sezon başında düzgün oyuncu alınmamasının,alınananlarında bomboş adamlar olmasının,geride kalan sezonlarda iyi peformans gösteren cicinyo,burhan ve atıfın beklenenin altında kalmasının sıkıntısını yaşıyoruz,var olan i.akın,abola,beykan,mehdi gibi adamlardanda sergen yararlanmıyor,neticede sivasspor bu sezonda kabus görecek ,maalesef sezon arasına kadar bu oyuncularla alabildiğimiz kadar puan almalıyız ki, benim şahsi görüşüm ,geride kalan maçlardan 4 galibiyet çıkartamazsak ilk yarıyı 15 puanda kapatırsak ben küme düşeceğimize garanti gözüyle bakarım,devre arasında büyük temizlikşart ,bu takıma çok kaliteli 1ortasaha 10 numara ,2 forvet,solaçık alınmazsa işimiz yaş görünüyor,devre arasındada yönetimin transfer yapacağına inanmıyorum, çünkü dolar kurununun artacağını 1eronun 3 700 tl olacağını düşünüyorum ,eğer önlemi alınmazsa kur farkı yüzünden 3 milyon € kulüp açık verebilir ,kulübü borç yükünün altına sokamayız derlerse zaten sivasın düşmesi garanti gibidir,iyi takımız ,sadece uyum sorunu var saftasatlarıyla kendimizi avuturuz ancak,takımda atıf ,kone ,boye,setkus,cicinyo haricinde bu takımda oynayacak kapasitede oyuncu yok,geri kalanı ptt ligde anca oynar ,böyle trabnsferde hata yaparsan zararını hem yönetim,hem oyuncular ,hem hoca hemde taraftarlar çeker
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 22.10.2015, 00:17   #16
58YIGIDO58
Usta Yiğido

58YIGIDO58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

576 Mesajına 843 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 669 58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
34MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sezon başında düzgün oyuncu alınmamasının,alınananlarında bomboş adamlar olmasının,geride kalan sezonlarda iyi peformans gösteren cicinyo,burhan ve atıfın beklenenin altında kalmasının sıkıntısını yaşıyoruz,var olan i.akın,abola,beykan,mehdi gibi adamlardanda sergen yararlanmıyor,neticede sivasspor bu sezonda kabus görecek ,maalesef sezon arasına kadar bu oyuncularla alabildiğimiz kadar puan almalıyız ki, benim şahsi görüşüm ,geride kalan maçlardan 4 galibiyet çıkartamazsak ilk yarıyı 15 puanda kapatırsak ben küme düşeceğimize garanti gözüyle bakarım,devre arasında büyük temizlikşart ,bu takıma çok kaliteli 1ortasaha 10 numara ,2 forvet,solaçık alınmazsa işimiz yaş görünüyor,devre arasındada yönetimin transfer yapacağına inanmıyorum, çünkü dolar kurununun artacağını 1eronun 3 700 tl olacağını düşünüyorum ,eğer önlemi alınmazsa kur farkı yüzünden 3 milyon € kulüp açık verebilir ,kulübü borç yükünün altına sokamayız derlerse zaten sivasın düşmesi garanti gibidir,iyi takımız ,sadece uyum sorunu var saftasatlarıyla kendimizi avuturuz ancak,takımda atıf ,kone ,boye,setkus,cicinyo haricinde bu takımda oynayacak kapasitede oyuncu yok,geri kalanı ptt ligde anca oynar ,böyle trabnsferde hata yaparsan zararını hem yönetim,hem oyuncular ,hem hoca hemde taraftarlar çeker

Her sene ayni laflar hocam ama degisen birsey yok görecegiz ki yine birsey degismeyecek.
Ayrica bu oyuncularla birak 4 galibiyeti, 1 galibiyet bile alirsak öpüp basimiza koyalim.
Kim atacak golleri ?
Baralles sakat, batuhan gitti ve Eneramo belirsiz.
Büyük sorunlar var Takimda.
Yönetiminden teknik heyete teknik heyetden caycisina kadar piskolojik sorunlar var gibi.
Bu sefer düsecegiz gibi.
Hayirlisi.
58YIGIDO58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.10.2015, 07:32   #17
by_hunter
Usta Yiğido

by_hunter - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

516 Mesajına 1.183 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 820 by_hunter FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Burhan artık bu takımın oyuncusu değil

Arkadaşlarıma katılıyorum Mehti ve Beykan ilk 11 başlamalı...
Alt 23.10.2015, 03:52   #18
Elbeyliliyiz
Tecrübeli Yiğido

189 Mesajına 249 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Elbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer Anblick

Burhanın eski günlerini mumla arıyoruz, ya Adem orta sahada Osmanlı maçında yetersizdi. TD elindeki malzemeyi iyi kullanmazsan iyi bir netice alman mümkün olmayabilir, Fikstüre baktım işimiz baya zor gerekirse Risk al ama yap birşeyler.
Elbeyliliyiz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
bitmiyor, derdi, yiğidoların