Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Sivasımızın Amator Klupleri

Sivasımızın Amator Klupleri Sivas'ın Bütün Amatör Klüplerine Ait Yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Zara liderlik peşinde
Alt 05.12.2011, 10:54   #1
Rallim58
Gast

Standart Zara liderlik peşinde

BAL ligi temsilcimiz Zara Belediyespor, deplasman yenilmezliğini sürdürüyor. Ankara Sincansporu deplasmanda 3-0 gibi net skorla yenerek, grubunda averajla 2. sıraya yerleşti. Zara Belediyespor, çıktığı 5 deplasman müsabasından kayıpsız 15 puan alması, taraflı tarafsız tüm sporseverlerin takdirini topluyor.

Sincan Belediyespor-Zara Belediyespor karşılaşmasını başta www.sivasspor.com taraftar sitemizin Ankara yönetim kadrosu başta olmak üzere, 50 kadar taraftarımızın da izlediği karşılaşmanın golleri 6, 36 ve 66 dakikalarda Serdar Mert'ten geldi.

Teknik Direktör Kömürlüoğlu : Destek sizden şampiyonluk bizden.

Zara Belediyespor yönetiminin aldığı "şampiyonluk" parolasındaki hedefleri doğrultusunda çalışmalarını sürdürdüğünü belirten teknik direktör Ahad Kömürlüoğlu, Sincan galibiyeti sonrası yaptığı açıklamada "Öncelikle bugünki aldığımız net skor ve galibiyeti, bizlere müsabaka boyunca tezahüratları ile destek veren taraftarlarımıza armağan ediyorum. Futbolcu kardeşlerimizi azimlerinden dolayı tebrik ediyorum. Zara Belediyesporu şampiyon yapmak zorundayız. Bunu herkes böyle bilsin. Zara'da hafta sonu yapacağımız Sorgun Belediyespor karşılaşmasında ve tüm karşılaşmalarda da destek vermeleri için stadyuma bekliyorum. Destek sizden şampiyonluk bizden" şeklinde konuştu.

Karşılaşmanın gollerini atan Serdar Mert ise, "Takım halinde iyiyiz. Arkadaşlık ve karşılaşma içerisindeki yardımlaşma ve destek inanılmaz boyutta, bu dayanışma içerisinde de bana son vuruşlar nasip oldu. Arkadaşlarıma teşekkür ediyorum" dedi.

Bundan sonra iç saha karşılaşmalarını Zara'da yapacağı bildirilen, Zara Belediyespor'u tebrik ediyor, şampiyonluk yolunun açık olmasını diliyoruz.
Yukarıdaki Mesaj için 9 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
liderlik, peşinde, zara