Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Anketimiz: Müsabaka Nasıl Sonuçlanır
Sivassporumuz Kazanır. 56 69,14%
Berabere Biter. 13 16,05%
Karabükspor Kazanır. 12 14,81%
Katılımcı sayısı: 81. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sivasspor-Karabükspor
Alt 08.05.2013, 23:31   #11
antik58
Usta Yiğido

antik58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

350 Mesajına 585 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 714 antik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: Sivasspor-Karabükspor

Valla korkumdan kim kazanır anketine bile katılmadım duygusal davranmak istemiyorum ama İNŞALLAH kazanırız.
antik58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 08.05.2013, 23:34   #12
u2sivasspor
Yiğido

u2sivasspor - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

219 Mesajına 391 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 533 u2sivasspor FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bari bu maçı kazanalım son iç saha maçımız bize galibiyet hediye ederek gönlümüzü almaları gerekir
Alt 08.05.2013, 23:42   #13
vedat58
Yiğido

vedat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

116 Mesajına 153 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 vedat58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
eyuphulagu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Olan oldu,ölen öldü;kalan sağlar bizimdir...Artık geriye dönüş olmadığına göre ağlamanın da bir faydası yok...Yapılack iş hemen yaralar sarılıp Krabük maçına odaklanacaksın..Bu maçı unutamazsak Karabük maçını da kaybederiz..Yıllar önce bjk Ertuğruk Sağlan zamanında Liverpool dan aldığı 8-0 lık bozgunu unutup yaralarını sardıysa,G.S F.B ye karşı aldığı 6-0 lık mağlubiyeti unutuyorsa biz de daha önce 6-1 yenildiğimiz Trabzon a karşı aldımız bu farklı mağlubiyeti unutacağız...Dünya dönüyor ve hayat devam ediyor..Karabük gibi çok zor bir maç hepimizi bekliyor...Bu maçtan alınacak bir 3 puan sivassporun ligde kalmasını garantiliyecek...Alınacak bir puan bile belki bizi ligde tutacak...Sivasspor için bu maçın pazartesi oynanacak olması bence büyük şans;çünkü en azından 4-5 gün sonra bu maç oynanacak;sivasspor 1-2 gün içinde rahatlıkla kendine gelir ve Karabük maçına da hazır olur....Taraftar olarak maçın başından sonuna kadar takıma destek olmalıyız..Unutmamalı ki rakip bizden daha stresli olacak;gol maçın başında da sonunda da gelebilir;sabırlı olursak telaş etmezsek inşallah bu maçı alırız diye düşünüyorum....sİvasspor bu tür maçları iyi oynayabilen bir takım..İnşallh her şey istediğimiz gibi olur;yeter ki rakibin Lua Lua gibi hızlı oyuncularına boş alan bırakmayalım.. Sivasspor ne yapıp etmeli işini kendi görmeli;çünkü bu maçın sonucu alt sıralardaki bir çok takımın durumunu da etkileyecek nitelikte olacak...
Ustam iyi yazmissin eline saglik ama bu skor unutma isi cok sacma , süper ligde itibarimiz kalmamis az bir basarimiz vardi sagolsunlar onunda icine ettiler , heleki trabzonlularin hic bir zaman karsilarina dimdik dikilemeyecegiz, adamlar her defasinda o utanc duydugumuz skoru basimiza kalkacaklar , ne onlar unutacak nede biz unutacagiz, bir ömür boyu karaleke gibi tasiyacagiz, su gün olmus halen 8tas deniyor kim unutmus, su gün olmus fener galataya 6 isareti yapiyor kim unutmus , bizede bir ömür boyu plaka damgasi vurdular , bu skor isi hakkaten cok aci bir olay , futbolcularin umurlarinda degil onlar unutur , onlar yarin giderler baska kluble anlasirlar ama biz ölene kadar Sivassporlu olarak bu damgayi tasiyacagiz, ne zamanki trabzona 7 atarsak iste o zaman unuturuz saygilar
vedat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı vedat58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 09.05.2013, 00:29   #14
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1034 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

merak etmeyin bu maçı kazanacağız, büyük konuşmuyorum ama çok rahatım..neden mi:

1-çalımbay takımın başına geldi geleli böyle ağır yenilgi ve rezil futbollardan sonra krtik maçlarımızı hep aldık

2-transfer dönemi yaklaştı ya bizdeki bu takımda kalmak istemeyen bazı ruhsuzların vitrin yapmak için nasıl aşırı bir performans sergileyeceğinizi sizler de göreceksiniz..

3-büyük ihtimal bu maç alındıktan sonra çalımbay efendi istifa edecek ve galibiyetle gidiyorum imajını bırakmak için didinecek....

4-karabük deplasman performansı bizim gibi kötü olan bir takım...ayrıca kaosun da tam ortasındalar...
Alt 09.05.2013, 00:38   #15
Playaz58
Acemi Yiğido

Playaz58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

57 Mesajına 185 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Playaz58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Riza Hocayi cogu yazimda elestirdim fakat bir konuda hocaya destek cikiyorum o da yonetimin Riza hocaya istedigi transferleri yapmadigidir. Hoca bunu ustu kapali kelimelerle zaten basin toplantisinda soylemis.
Bakin suan ki Eskisehirspor takimi %90 Riza Hocanin eseridir. Alper Potuk'u ve Veysel Sari'yi bulup oynatan Riza Hocadir.

Soyle bir bakin dusen takimlara Ordu ve Mersin'e ve bizimle belki ayni kaderi paylasacak IBB'ye, Karabuk'e, Antep'e. Adamlarin yabanci oyuncularina bakiyorum bizimkilerden kat kat ustun. Yerli futbolcularina bakiyorum bizimkilerden bir kumas ustun, yonetimine bakiyorum adamlar haksiz oldugu maclar sonucunda demec veriyor. Bizimkiler suskunlar.
Akhisar'dan bile 0 puan alan takim bu. Cogu oyuncunun miladi gecti veya akli baska yerde. Eger ki zemin saglam olmazsa, binada saglam olmaz.

Onumuzdeki sezon yeni bir takim kurmaliyiz, kaliteli yabancilar, top oynamasini bilen yerliler ve basariya ac bir takim kurulmali.
Alt 09.05.2013, 01:03   #16
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1067 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Sivasspor bu yasananlari bence haketmiyor,insan yenilirde bukadar kisiliksiz futbol oynayarak ve oynatarak finale kadar gelen bir takim 6 gol yermi.Sivasspor´a gönül verenler bu derece rencide edilirmi.Mademki 6 gol yenilecekti neden ilk turlarda kupaya havlu atmadinizda bu isi yari finale kadar tasidiniz.Madem tasidiniz takimin adina yakisir futbol ve taktik sahada neden yoktu.Curcuna ve belli bir sistemi olmayan Trabzon kalesine kaleyi tutan tek sut dahi atamadan 90 dakikayi 6-0 yenik kapatan bir takim,cok yazik.Bu takimmaclara nasil hazirlaniyor futbolculara dokunsan yikiliyor ,ikili mücadelelerde ayakta kalamiyorlar,Eneramo ya ofsayita düsüyor ,yada atagimiz onun yaptigi ikli mücadelelerdeki faullerle kesiliyor.Bu nasil cag disi futbol,bu nasil ucuz bir düsünce .Her zaman söylüyorum ,gene vurguluyorum bu Sivasspor sevenlerini üzüyor.Oynanan futbol zevk vermiyor ve sahadaki oynayanlar ise ne oynadiklarini kendileride bilmiyor.Sahada sergilenen futboldan ziyade kör dögüsü.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda B.DUMANLI'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 09.05.2013, 01:08   #17
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok

her kardeşimin fikrine saygım var ,hertürlü eleştirilerinede saygım var baştan diyimde bunu okuyan herkes bilsin ne rıza hocacıyım nede baska bi hocacıyım,ne fbli ne gs li nede bjk liyim tek takımım kıyamete kadar amatöre dahi düşse vazgeçmiyeceğim takım sivasspordur hiçbir hoca ,yönetim futbolcu beni ilgilendirmez , sadece sivasspor ilgilendirir bu böyle biline ,bunu niye yazdım kimse alıntı malıntı yapıp vay rıza hocacı filan demesin diye ,herkes eleştiriyorda takımı ve rıza hocayı birde bardağın dolu tarafından bakmak lazım sezon başından beri tff başkanının kafasında tilkiler dolaşıyor,kafalarındaki planı adım adım uygulamaya koyuyorlar mecnun başkan net söyledi oy vermedik vermiyeceğiz bu tff ye diye önce kupada sivası saf dışı bıraktılar ,amaç ts -fb finaliydi onun için iki takımın birini dinlendirip diğerini yorgun argın karşısına çıkartılar yenilgiye değil skora üzüldüm ,lige dönecek olursak sezon başından beri 32 maçın enaz 25 tanesinde çok bariz hakem katliamına uğradık, kazandığımız birçok maçı hakeme ragmen kazandık,hakem marifetiyle kaybettiğimiz puanların minimumunu söylüyorum enaz 20 puan 40+20=60 eder şimdi soruyorum takım basarısızmı?rıza hoca basarısızmı?sezon ortasında neredeyse düşmüş akhisara tff hakem marifetiyle can verdi elimizdeki maçı verdirdi filan netice itibariyle ortada çok büyük dümenler dönüyor ve ateş hattındaki takımların içlerindeki enzayıf halka sivasspor ,olası bir mağlubiyet biranda herseyi ters düzeder rakiplerimiz düşmüş takımlarla oynuyor iddasız takımlarla oynacak ve oynayacakları rakiplerde , şikeci maç satan cinsden biranda kendimizi ateş hattında bulabiliriz sonhafta baraj 42 43 olursa kardeşlik mardeşlik bahane elazığ depiği godummu ver elini ptt ligi deriz ,onedenle ALLAH rızası için sondefa herşeyi unutup şu maçta stadı doldurun takımı maç bitene kadar destekleyin sonra istediğiniz herseyi deyin, karabük maçı ölüm kalım maçı sivasın isteri yok ,seveni yok ,kendi milleti bile sevmiyor ,tüm herkesin kafasındaki planları suya düşürmek için bu maçı kazanmamız enkötü yenilmemiz gerekiyor hesaplaşmayı ligi bitirince yapalım sivasspor karabüğü hertürlü yenecek güçtetir ipler elimizde karabüğü yenip yeni sezonun hesaplarını yapalım
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 58MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 09.05.2013, 02:19   #18
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1281 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

onemli olan ligde kalmak insallah bizden daha kotu takimlar vardir zaten hep bu sayede ligde kaliyoruz
Alt 09.05.2013, 05:24   #19
svsli585858
Yiğido

svsli585858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

114 Mesajına 185 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 575 svsli585858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

kötü adrianı volkan ı savunma arkasına kaçırıyorsak lua lua ahmet ilhan ilhan parlak bunlar bizim defansı mahvederler Allah yardımcımız olsun işimiz çok zor iç sahada iyi onuyoruz rakip teknik direktör değişti genelde ilk maçlarda iyi olur yeni teknik direktörün gelmesi inşallah bizde olmaz her ne olursa olsun takımımıza destek olalım stadı full dolduralım iki takım içinde çok önemli
svsli585858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 09.05.2013, 07:22   #20
ccey
Yiğido

137 Mesajına 204 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 566 ccey COK SEVILEN BIR KISIccey COK SEVILEN BIR KISIccey COK SEVILEN BIR KISIccey COK SEVILEN BIR KISI

İş yine taraftara kaldı bu maçıda almamız lazım topçular ligi bitirip transfer derdine düşmüş
ccey isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
olabilir, olacak, orduspor, sivassporkarabükspor, vakası, İkinci