Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Süperlig > PTT 1. Lig Takımları

PTT 1. Lig Takımları PTT (1.Lig) takımları hakkında yorumlar bilgiler

Seçenekler Arama Stil

Hoşbulduk Ptt 1. Lig
Alt 19.05.2016, 21:56   #1
tavatir
Usta Yiğido

tavatir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.129 Mesajına 2.550 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 889 tavatir FAZLA SÖZE GEREK YOKtavatir FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Hoşbulduk Ptt 1. Lig

Arkadaşlar şu anda üzüntülüyüz, canımız sıkkın ama gerçeklerle de yüzleşmemiz lazım.

Artık takımımız PTT 1. Lig'in takımı. Bunu bastıra bastıra okuyalım. Ve hatalarımızı da kaleme alıp tartışalım, konuşalım. Hem yönetim hem taraftar hem diğer etkenleri konuşalım. Yalnız unutmayalım ve bir kez daha okuyalım artık PTT 1. ligdeyiz. Bununla hemen yüzleşmemiz lazım. Ben kendimi ne zamandır hazırlamıştım. Onun için şu anda olgunlukl karşılayabiliyorum ve hataları analiz etmeye çalışıyorum. Yalnız bu ligin bir özelliği var. Ayaklar sağlam basmalı. Hem de çok sağlam basmalıyız. 11 yıllık Süper Lig macerasından sonra kolay olmayabilir ama hemen motive olursak çok iyi olacak. Ayrıca inşallah PTT 1. Ligi'ne düşmemiz de bir hayır vardır. Bize yeni bir kapı açılır inşallah.

Bu ligle ilgili çok verim var. Oldukça bilgi sahibi olduğuma inanıyorum. Ligin yapııyla ilgili de yine konuşuruz. Ama özellikle söylüyorum üzüntüyü tadında bırakalım ve durumdan ders çıkarıp gelecek seneye motive olalım.
tavatir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı tavatir'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
hoşbulduk, lig, ptt