Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Çok Geç Olmadan!
Alt 07.07.2015, 09:45   #21
58 Amsterdam 58
Tecrübeli Yiğido

243 Mesajına 473 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 545 58 Amsterdam 58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Çok Geç Olmadan!

Alıntı:
Burak Çimen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Şimdiii, bu konuda artık ciddi adıların atılması gerektiğini düşünüyorum. Bu yazıyı taraftar gruplarımızın başkanlarına ulaşması için lütfen elimizden geleni yapalım, ve başlıkta dendiği gibi çok geç olmadan bu mevzu halledilsin.

Yeniçeriler, Yiğido Gençlik başta olmak üzere bölük pörçük taraftar gruplarımız var. Ve belli husumetler var bu gruplar arasında, tamam. Bunu kabulleniyoruz. Fakat teklifim şu olacak ki, hazır yeni stadımıza da geçerken, artık tribünlerimizde herkes kalıcı bir bütünlük ve takıma daha fazla destek veren, ateşli bir taraftar grubu istiyor. Bunun için, taraftar gruplarımız barışmasa da, mesela güney kale arkası gibi tek bir tribünde buluşabilirler. Hepsi ayrı ayrı pankartını assın, hepsinin başkanı ayrı olsun tamam, ancak bir kez şu meseleyi ciddiye alın, oturun konuşun lütfen. Aynı tribünde kat kat daha güçlü olacak bir Sivasspor tribünleri çıkacaktır, yalvaracak durumdayım artık. Bölük pörçük tribünlerden sıkıldık, özledik be Sivasspor taraftarını! Çatısı olan ses akustik konusunda eskisine göre çok çok avantajlı olan yen stadyumumuzda, efsane Sivasspor tribünleri oluşturmak, siz grup başkanlarının elinde. Elinizin arasına alın başınızı, bir kez düşünün, ancak Sivasspor menfaati için düşünün. Ve bu konuyu ciddiye alın. Bizler de gidip takımımızı destekleyelim. Müthiş bir tribün oluşturalım! Belki de seyirci sayısı olarak zirve yapacağımız yeni stadımızla bu dönemde, taraftar yapısı anlamında da zirveye çıkalım. Herkes bizi, efsane Sivasspor taraftarını konuşsun, kıskansın. Tamam barışmayın, ama aynı kale arkasında aynı saflarda SIVASSPOR IÇIN oturun, ve şu konuyu bu kez ciddiye alın...
Aynen katiliyorum yani illllllllleede dost olmaniza gerek yok ama en azindan Sivasspor icin ayni kale arkasinda birlesebilirsiniz sevgili taraftar guruplari.
Sizler lazimsiniz yoksa elin adami gelip bize Sivasda deplasmani yasatir.
Bunu mu istiyorsunuz ?
Zaten Ramazan da gelmis birakin bu kuslugu
58 Amsterdam 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58 Amsterdam 58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 07.07.2015, 15:02   #22
poolat58
Usta Yiğido

poolat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

952 Mesajına 2.168 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 721 poolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yok

Sivas'ta tarftar grubu yok nokta.
poolat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.07.2015, 19:56   #23
Burak Çimen
Yiğido

Burak Çimen - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

77 Mesajına 147 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 478 Burak Çimen FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bunu bizim değil grupların düşünmesi gerekiyor.
Burak Çimen isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Burak Çimen'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 07.07.2015, 21:22   #24
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1423 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
Burak Çimen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bunu bizim değil grupların düşünmesi gerekiyor.
Çok doğru... Bunun için konular açıldı. Klavye olarak herkes bir birine önerilerde bulundu, büyükler nasihat etti ama nafile olmadı. Kaşının altında gözün var dediler, husumet dediler dedilerde dediler. Artık bu gurupların liderleri oturacak Sivaslıya Sivassporluya layık birleşmeyi yapacaklar ve yeni stadımızda muhteşem tabloyu oluşturacaklar. yoksa birisi beyaz derken diğeri siyah derse ne anlamı kalırki o ambiyansın.

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 08.07.2015, 11:49   #25
menesakin
Acemi Yiğido

45 Mesajına 71 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 332 menesakin FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Kimse bana kızmasın ben sadece fikrimi söylüyorum. Sene 94 te gitmeye başladım 4 Eylül'e o zaman gurup falan olduğunu hatırlamıyorum. Büyük ihtimalle de yoktu. Taş merdivende oturur börekle çayla maça giderdik abilerimiz bizi severdi ilgi gösterirdi. Tezahüratımızı da yapar maçımızı da izler küfretmeden bağırmadan çağırmadan bir birimize hakaret etmeden ayrılırdık staddan. Hala o günlerden kalma abilerim dostlarım vardır. Stadda tanışıp sonrasında günlük hayatta görüştüğümüz. Öyle güzel bir ortam vardı ki Sivassporla alakası olmayan adamlar bile ortam için maça gelirdi. Sonra Üniversite yılları girdi araya staddan uzak kaldık.
Geri döndüğümde bana göre iğrenç bir manzarayla karşılaştım. Gurup adı verilen topluluklar türemişti. ilk başlarda da gayet iyiydi. Davullar zurnalar hatta mehter takımının maça geldiğini hatırlarım.
Şimdi kendilerine gurup diyen bence güruhlar maç zevkimizi de taraftarlık keyfini de stad aşkını da öldürdü bende.
Kombine icat olalı kombinemi alır maça giderim. Hayatında bilet alıp maça girmemiş , takıma bir lira desteği olmamış, günlük hayatta FB_GS_BJK şak şakçılığı yapan , omzunda terziler çarşısında aldığı çakma forma-atkı vs. ile Sivassporlu olduğunu iddia eden "Adam" bağırır rakip takıma ana avrat...ben rakibime sövmek istemiyorum ben takımımı desteklemek istiyorum. OLMAZ!!!! Söveceksin. YA BAĞIRMAZSAM Bağırmayan taraftar s....... gitsin. Bağırmayan taraftarın üstüne yürümeler, hakaretler, hatta ve hatta darp etmeler.
Şimdi bir kaç kişi diyecek ki guruplar olmazsa meydan çekürdekçilere kalıyor. Dediğim gibi guruplar çıkıncaya kadar çekirdekçiler yoktu.
Eğer gurup dediğiniz şey böyle bir şeyse birleşmesinler hatta yok olsunlar. Ama yok biz gurup olacağız stadı ateşleyeceğiz. Takımı sonuna kadar destekleyeceğiz. Diyorlarsa başım gözüm üstüne

TEKRAR TEKRAR RİCA EDİYORUM KIZMAYIN BU KARDEŞİNİZE BENİM DE CANIM SIKILDI YAZDIM BİR ŞEYLER
menesakin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı menesakin'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
çok, gec, olmadan