Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

-->: João Carlos Carvalho
Alt 16.06.2006, 17:41   #31
58-Göksun
Acemi Yiğido

58-Göksun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58-Göksun ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart -->: João Carlos Carvalho

Gerçekten yedek olması kötü inşallah patlamayı bizde yapar,bide bu adamların ne kadar uzun isimleri var yaw
Alt 16.06.2006, 17:57   #32
yigido Atilla
Usta Yiğido

yigido Atilla - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

179 Mesajına 343 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 843 yigido Atilla FAZLA SÖZE GEREK YOKyigido Atilla FAZLA SÖZE GEREK YOK

SAG OL REDYIGIDO GARDAS ORTA SAHANIN NERESINDE OYNUYORMUS.?????
yigido Atilla isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Son yiğido geliyor
Alt 17.06.2006, 10:26   #33
FurkaN
Usta Yiğido

FurkaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

525 Mesajına 1.026 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1002 FurkaN ist ein wunderbarer AnblickFurkaN ist ein wunderbarer AnblickFurkaN ist ein wunderbarer AnblickFurkaN ist ein wunderbarer AnblickFurkaN ist ein wunderbarer AnblickFurkaN ist ein wunderbarer AnblickFurkaN ist ein wunderbarer AnblickFurkaN ist ein wunderbarer Anblick
Standart Son yiğido geliyor

Yönetimin her konuda anlaşmaya vardığı Carvalho’nun çarşamba günü İstanbul’a geleceği öğrenildi. Brezilyalı’nın 3 yıllığına Kırmızı-Beyazlı renklere bağlanacağı, ayrıca tra23 yaşında

2006-2007 Sezonu öncesinde çıtayı yükselten ve takımın teknik patronu Karol Pecze’nin direktifleri doğrultusunda güçlü bir kadro kurmaya çalışan Sivasspor, yeni transferine kavuşuyor... Her konuda anlaşmaya varılan Brezilya’lı Carvalho’nun çarşamba günü İstanbul’a geleceği ve ayağının tozuyla kendisini 3 yıllığına Kırmızı-Beyazlı renklere bağlayacak imzayı atacağı bildirildi. 23 yaşındaki orta saha oyuncusunun Yiğidolar’a büyük hareketlilik katması beklenirken, Azeri Kurbanov’dan da vazgeçildiği öğrenildi.

Defans alınacak

Yönetim yabancı transferler konusunda bu somut adımları atarken, iç transferde de ciddi ve önemli kararlar aldı. Özellikle Trabzonspor’un ve bazı Süper Lig ekiplerinin yakından ilgilendiği Hayrettin’in takımda tutulması uygun görülürken, bu konuda teknik direktör Pecze’nin verdiği raporun büyük etken olduğu kaydedildi. Pecze ve izleme komitesinin yapacağı çalışmaların ardından bir yabancı defans oyunusunun daha kamp çalışmalarına kadar Sivasspor’a kazandırılacağı belirtildi. nsferin gözdesi Hayrettin’in de satılmayacağı açıklandı.
FurkaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
-->: Son yiğido geliyor
Alt 17.06.2006, 10:44   #34
35gürün58
Usta Yiğido

35gürün58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

284 Mesajına 589 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 777 35gürün58 FAZLA SÖZE GEREK YOK35gürün58 FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart -->: Son yiğido geliyor

Alıntı:
musab58 Nickli Üyeden Alıntı
Yönetimin her konuda anlaşmaya vardığı Carvalho’nun çarşamba günü İstanbul’a geleceği öğrenildi. Brezilyalı’nın 3 yıllığına Kırmızı-Beyazlı renklere bağlanacağı, ayrıca tra23 yaşında

2006-2007 Sezonu öncesinde çıtayı yükselten ve takımın teknik patronu Karol Pecze’nin direktifleri doğrultusunda güçlü bir kadro kurmaya çalışan Sivasspor, yeni transferine kavuşuyor... Her konuda anlaşmaya varılan Brezilya’lı Carvalho’nun çarşamba günü İstanbul’a geleceği ve ayağının tozuyla kendisini 3 yıllığına Kırmızı-Beyazlı renklere bağlayacak imzayı atacağı bildirildi. 23 yaşındaki orta saha oyuncusunun Yiğidolar’a büyük hareketlilik katması beklenirken, Azeri Kurbanov’dan da vazgeçildiği öğrenildi.

Defans alınacak

Yönetim yabancı transferler konusunda bu somut adımları atarken, iç transferde de ciddi ve önemli kararlar aldı. Özellikle Trabzonspor’un ve bazı Süper Lig ekiplerinin yakından ilgilendiği Hayrettin’in takımda tutulması uygun görülürken, bu konuda teknik direktör Pecze’nin verdiği raporun büyük etken olduğu kaydedildi. Pecze ve izleme komitesinin yapacağı çalışmaların ardından bir yabancı defans oyunusunun daha kamp çalışmalarına kadar Sivasspor’a kazandırılacağı belirtildi. nsferin gözdesi Hayrettin’in de satılmayacağı açıklandı.
Hani forvet arayışlarımıza ne oldu arkadaşlar...hala defans aranıyor. bu durumda Forvetlerimiz Mehmet Yıldız ve Balili olarak kalacak galiba .........
35gürün58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
-->: CARVALHO TAMAM
Alt 17.06.2006, 10:46   #35
Dağcı
Usta Yiğido

Dağcı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

99 Mesajına 134 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 862 Dağcı BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart -->: CARVALHO TAMAM

İsmi kulağa çok hoş geliyor; KARVALYO. İnşaallah isabetli bir seçim olur...

"Bir saniyesine bile hakim olamadığınız, hükmedemediğiniz bir hayat için, bir dünya için, bu kadar fırıldak olmanın anlamı yoktur."
Muhsin YAZICIOĞLU
Dağcı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
-->: João Carlos Carvalho
Alt 17.06.2006, 12:17   #36
FATIMA
Tecrübeli Yiğido

FATIMA - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

14 Mesajına 26 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 FATIMA ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
ReDYiGiDo Nickli Üyeden Alıntı
Valla gardas Adam dogru düzgün mac oynamamıs Cogunlukla Yedek ve 18 dışı.. Bu sene de takıma almamış VAsco da gama Bize faydalı olurmu Bilmiyorum Ama genç Ben ümit var diyorum Hayırlısı...

Yaşı çokta küçük değil 23 yaşında...unutmayalım ki emre belözoğlu yıldız olduğunda henüz 17-18 yaşlarında idi....şu anda 26 yaşında ve 32 kez milli olmuş bir oyuncu..dolayısıyla carvalho'da bende ümit var diyorum ehh zaten brezilyalı olması onun için yeterli bir referans zaten
FATIMA isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17.06.2006, 12:53   #37
LORDKRAL
Yiğido

3 Mesajına 8 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 LORDKRAL ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

edson da silva gibi çıkmaz inşallah
LORDKRAL isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17.06.2006, 17:12   #38
58-Göksun
Acemi Yiğido

58-Göksun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 0 58-Göksun ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

ben ismi duyunca şu ünlü carvalho sandım ama takımında devamlı yedek veya 18 dışı biri olduğunu öğrenince şaşırdım.Devamlı yedek veya 18 dışı olan bi oyuncuyu nasıl izlediler ve aldılarki acaba.brezilya lı olması yetmez ki sadece en iyi örneği Edson,o da brezilya lı ama bişeyini görmedik.Transferde özelliklede yabancı transferinde hata yapma lüksü yoktur.İnşallah iyi bi oyuncu çıkar da Sivasımızın parası boşa gitmez
Alt 20.06.2006, 12:49   #39
hasan işbilir
Yeni Yiğido

Tecrübe Puanı: 0 hasan işbilir Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

inşallah iyi olur takımdaki brezilyalılara uyumu ile ancak yararlı olacağını düşünüyorum .tollga dan da ümitliyim onun tecrübesinden yararlanılırsa faydalı olur.
hasan işbilir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yiğido samba yaptı!
Alt 22.06.2006, 09:03   #40
Bilmiyorum
Tecrübeli Yiğido

Bilmiyorum - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

3 Mesajına 5 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Bilmiyorum ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Yiğido samba yaptı!

Sivasspor, daha önce prensip anlaşmasına vardığı Brezilya’nın Vasco Da Gama takımının 25 yaşındaki forveti Carvalho’yu İstanbul’a getirdi. Golcü oyuncuyla 3 yıllık sözleşme imzalandı
22.06.2006

Süper Lig’de yeni sezonda üst sıralarda yer alabilmek için mücadele edecek olan Sivasspor, transfer çalışmalarını ara vermeden sürdürüyor. Kırmızı-Beyazlı takım forvet hattındaki boşluğu doldurabilmek için Brezilya’daki arayışlarını noktaladı. Daha önce prensip anlaşmasına varılan Brezilya’nın Vasco Da Gama takımında top koşturan forvet oyuncusu Carvalho’yu İstanbul’a getirdi. Acıbadem Hastanesi’nde dün sağlık kontrolünden geçirilen 25 yaşındaki futbolcunun, 3 yıllık sözleşmeye imza attığı öğrenildi. 250 bin dolara mal olan Carvalho için önümüzdeki günlerde imza töreni düzenleneceği açıklandı.

Hayırlı ugurlu olsun İNSAALLAH EDSON GİBİ ÇIKMAZ