Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

İSTİFA BEKLEYENLERE CEVAP
Alt 25.09.2009, 21:15   #1
Agcalli
Tecrübeli Yiğido

Agcalli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

152 Mesajına 344 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 690 Agcalli Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart İSTİFA BEKLEYENLERE CEVAP

Şurda istafa bekleyenleri Sivassporlu değil demiyeceğim çünkü elimde kim ne kadar Sivassporlu veya değil ölçen bir alet yok ama geçon sezon burada yazılanları soru şekline getireceğim..

Hani en büyük başkan bizim başkandı?? Hani mert delikanlı Sivasın gururu idi Mecnun başkan..Hani bizi ikinci ligden alıp birinci lige çıkaran Şampiyonluk için oynayan Sivasın mimari Başkanımız Mecnun beydi.. Hani bu taraftar onunla gurur duyuyordu?? Ne oldu bu sözlere, bu sözleri daha 5 ay önce söyleyen biz değil miydik??

Hani Asker Bülent Sivasın gözbebiği idi.. Hani Bülent uygun tam bir sivas delikanlısı idi.. Hani bu takıma varını yoğunu veren diğer takımların 1/10 kadar bütçe ile herkese kafa tutan şampiyonluğa oynayan takımın Mecnun başkanla beraber imar eden o değil miydi?? Hani gelecek sezon Fenerbahçeye gidecek söylentileri çıkınca Bülent Hocam bizi bırakma bu takımı şampiyon yap öyle git diyenler biz değil miydik?? Bu sözlerimiz sadece başarılı olduğu için miydi??

Gelelim taraftara yani bize.. Biz ne yaptık?? Takımın otobüsü yoktu otobüsü alana kadar akla karayı seçtik.. Mesaj kampanyası yapıldı kaç bin mesaj geldi?? Takım zor durumda dedik ne kadar para toplayabildik?? Sivasta şartlar zor. Bizler zengin ailelerin çocukları değiliz ya da Sivas iş imkanlarının sınırsız olduğu herkesin iyi bir maaşla bir işte çalıştığı şehir değil biliyorum ama elimizden gelecek şeyleri de yapmadık.. Hadi maddi şeyleri bir kenara bırakalım peki Sivas maçlarını izleyenler gidenler gördü ki 12.000 kişilik Sivas taraftarını 1000 kişilik BJK, GS, FB taraftarı Sivasta kendi evimizde susturabiliyordu.. Çoğumuz oturduk maça değil de sanki sinemaya gelmiş gibi çekirdek çıtladık bağıran gençlere de otur gardaşşş maçı göremiyorum dedik..Daha doğru dürüst taraftar bile olamadık.. Yanına üç beş kişi alan grup kurdu ve statta ayrı ayrı yerlere gidip daha doğmadan taraftarımızı kendi elimizle parça parçaya bölmedik mi.. Kendimde dahil korsan forma satın aldık.. Sivasspor taraftarı içinde bir oranlama yapsak acaba kulubün resmi formasını yada ürünlerini alan taraftar sayısı %10 geçmez.. Bir Bursaspor taraftarına bu oranlamayı yapsak bu oran en az %80 çıkar.. Bugün Recep Yüksel abiler havalanına takımı karşılamaya gittiler.. Kaçımız ordaydık.. Kaçımız işimizden izin alıpta takımı karşılamaya gittik.. Bende dahil olmak üzere çoğumuz işteyim diye gitmedik.. Demek ki Sivasspor sevgisi bizim için bazı şeylerin gerisinde kalıyor.. Onun için arkadaşlar birşeyi istemek için insanın haketmesi lazım.. Sen kulubün için hiçbirşey yapma, galibiyet alırken sevin gururlan ama yenilgi olunca hemen istifa iste.. Bunu yapabilmek için insanın yüzsüz olması lazım ve bizim insanımız YÜZSÜZ değildir.. Bizim insanımız VEFALIDIR.. Bizim insanımız KARAGÜN DOSTUR.. Bizim insanımız geçmişte yapılan iyilikleri unutmaz VEFASIZLIK yapmaz.. Gün birlik günüdür arkadaşlar.. Gün kenetlenme günüdür.. Gün dostu üzmemek düşmanı sevindirmemek için kulubümüze teknik heyetimize futbolculara sahip çıkma günüdür.. Gemiyi ilk önce fareler terkeder.. Bu Sivas ligten düşse 3. kümede de oynasa gerçek Sivassporlular takımının yanında olacaktır buna eminim.. Ve Sivaslılar takımını yalnız bırakmayacaktır..

Bazıları diyebilir bu kesin yönetimden bişeyler alabiliyor veya bir yararı var ki böyle yazıyor diyebilir.. Ama ben Mecnun başkanı İstanbuldaki bu seneki iftar organizasyonundan önce hiçbir sohbet ortamında daha önce bulunmadım.. Bülent Uygunu ise statlarda gördüğüm 100 metre mesafeyi saymazsak yakından bile görmedim.. Velhasılı kelam kim ne derse desin umrumda değil.. Bu yazdıklarım sadece içimden geçenler..inşAllah yarınki maçı alacağız ve takım toparlanmaya başlayacak ve ufak tefek çatlak sesler kesilecektir..

Yarın olimpiyatta göüşmek dileği ile..
Agcalli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Cevap: İSTİFA BEKLEYENLERE CEVAP
Alt 25.09.2009, 21:21   #2
jackburaks58
Yeni Yiğido

6 Mesajına 10 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 jackburaks58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: İSTİFA BEKLEYENLERE CEVAP

kardeşim bütün sözlerine katılıyorum coşkumuzu yakalamamız takımımıza güvenmemiz şart.ben şahsen mecnun başkanın her ne olursa olsun başkanlıgı bırakmasını istemiorum çünkü başarılı yapan en byük kişilerden birisi..

sonrasında bülent uygun aynen dediğin gibi o bir sivas delikanlısı..ve sivas delikanlıssına sırtını asla dönmez(eğer gerçek delikanlıysa bu taraftar) bülent hocayı çok seviyorum biz küme düşsek bile yine takımımızda olsun...bir takım her zaman başarılı olucak diye birşey yok büyük takımlara bakın hangisi her yıl üüst üst şampiyon olabiliyor yada oynayabiliyor...? olmuyor beşiktaşa bakın bizden daha beter bence...

o zaman sorun ne başkanda nede bülent hocamızda bu bir süreç tecrübe bu süreci en az zararla kapatırsak ilerde inanılmaz birşeyler olabilir...

Türkiyenin Liverpool u da Sivasspor olacak Görün bakın!!!
jackburaks58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı jackburaks58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 25.09.2009, 21:38   #3
sivastatlıbelam
Usta Yiğido

sivastatlıbelam - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

221 Mesajına 330 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 672 sivastatlıbelam FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

biz de seviyoruz teknik direktörümüzü ama defans dökülüyor kaç haftadır,ersen hiç koşmuyor,takım tamamen duygusal olarak psikolojik bunalıma girmiş,ama ne bülent hoca ne de bir başkası duruma müdahele etmiyor...bu durum her şeytden habersiz taraftarda yani bizlerde büyük bir sıkıntı oluşturuyor.

yani artık takıma bir mudahele yapılmalı.
sivastatlıbelam isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı sivastatlıbelam'a Teşekkür Ediyor...
Alt 25.09.2009, 21:40   #4
yigido_mami_58
Acemi Yiğido

yigido_mami_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

34 Mesajına 57 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 621 yigido_mami_58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

her zaman soyledım inadına sivas spor inadına bülent uygun o sıvaslıdan daha sıvaslı kardesım aksılıkler olur ve gecer merak ve panıge gerek yok
yigido_mami_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı yigido_mami_58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 25.09.2009, 21:43   #5
sevdikseni58
Yeni Yiğido

1 Mesajına 1 kez Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 sevdikseni58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Agcalli kardeş çok haklısın şimdi destek zamanı sen gerekenleri yazmışsın zaten ağzına yüreğine sağlık
sevdikseni58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda sevdikseni58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 25.09.2009, 21:43   #6
özsivasli1903
Usta Yiğido

özsivasli1903 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

138 Mesajına 220 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 790 özsivasli1903 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bu takim bülent uygun ve mecnun baskanin eseridir...
onlar gidemez bu sene böyle basladik biraz daha sabir...
özsivasli1903 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı özsivasli1903'a Teşekkür Ediyor...
Alt 25.09.2009, 21:46   #7
üçyıldız58
Usta Yiğido

562 Mesajına 1.236 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 üçyıldız58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Agcalli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Şurda istafa bekleyenleri Sivassporlu değil demiyeceğim çünkü elimde kim ne kadar Sivassporlu veya değil ölçen bir alet yok ama geçon sezon burada yazılanları soru şekline getireceğim..

Hani en büyük başkan bizim başkandı?? Hani mert delikanlı Sivasın gururu idi Mecnun başkan..Hani bizi ikinci ligden alıp birinci lige çıkaran Şampiyonluk için oynayan Sivasın mimari Başkanımız Mecnun beydi.. Hani bu taraftar onunla gurur duyuyordu?? Ne oldu bu sözlere, bu sözleri daha 5 ay önce söyleyen biz değil miydik??

Hani Asker Bülent Sivasın gözbebiği idi.. Hani Bülent uygun tam bir sivas delikanlısı idi.. Hani bu takıma varını yoğunu veren diğer takımların 1/10 kadar bütçe ile herkese kafa tutan şampiyonluğa oynayan takımın Mecnun başkanla beraber imar eden o değil miydi?? Hani gelecek sezon Fenerbahçeye gidecek söylentileri çıkınca Bülent Hocam bizi bırakma bu takımı şampiyon yap öyle git diyenler biz değil miydik?? Bu sözlerimiz sadece başarılı olduğu için miydi??

Gelelim taraftara yani bize.. Biz ne yaptık?? Takımın otobüsü yoktu otobüsü alana kadar akla karayı seçtik.. Mesaj kampanyası yapıldı kaç bin mesaj geldi?? Takım zor durumda dedik ne kadar para toplayabildik?? Sivasta şartlar zor. Bizler zengin ailelerin çocukları değiliz ya da Sivas iş imkanlarının sınırsız olduğu herkesin iyi bir maaşla bir işte çalıştığı şehir değil biliyorum ama elimizden gelecek şeyleri de yapmadık.. Hadi maddi şeyleri bir kenara bırakalım peki Sivas maçlarını izleyenler gidenler gördü ki 12.000 kişilik Sivas taraftarını 1000 kişilik BJK, GS, FB taraftarı Sivasta kendi evimizde susturabiliyordu.. Çoğumuz oturduk maça değil de sanki sinemaya gelmiş gibi çekirdek çıtladık bağıran gençlere de otur gardaşşş maçı göremiyorum dedik..Daha doğru dürüst taraftar bile olamadık.. Yanına üç beş kişi alan grup kurdu ve statta ayrı ayrı yerlere gidip daha doğmadan taraftarımızı kendi elimizle parça parçaya bölmedik mi.. Kendimde dahil korsan forma satın aldık.. Sivasspor taraftarı içinde bir oranlama yapsak acaba kulubün resmi formasını yada ürünlerini alan taraftar sayısı %10 geçmez.. Bir Bursaspor taraftarına bu oranlamayı yapsak bu oran en az %80 çıkar.. Bugün Recep Yüksel abiler havalanına takımı karşılamaya gittiler.. Kaçımız ordaydık.. Kaçımız işimizden izin alıpta takımı karşılamaya gittik.. Bende dahil olmak üzere çoğumuz işteyim diye gitmedik.. Demek ki Sivasspor sevgisi bizim için bazı şeylerin gerisinde kalıyor.. Onun için arkadaşlar birşeyi istemek için insanın haketmesi lazım.. Sen kulubün için hiçbirşey yapma, galibiyet alırken sevin gururlan ama yenilgi olunca hemen istifa iste.. Bunu yapabilmek için insanın yüzsüz olması lazım ve bizim insanımız YÜZSÜZ değildir.. Bizim insanımız VEFALIDIR.. Bizim insanımız KARAGÜN DOSTUR.. Bizim insanımız geçmişte yapılan iyilikleri unutmaz VEFASIZLIK yapmaz.. Gün birlik günüdür arkadaşlar.. Gün kenetlenme günüdür.. Gün dostu üzmemek düşmanı sevindirmemek için kulubümüze teknik heyetimize futbolculara sahip çıkma günüdür.. Gemiyi ilk önce fareler terkeder.. Bu Sivas ligten düşse 3. kümede de oynasa gerçek Sivassporlular takımının yanında olacaktır buna eminim.. Ve Sivaslılar takımını yalnız bırakmayacaktır..

Bazıları diyebilir bu kesin yönetimden bişeyler alabiliyor veya bir yararı var ki böyle yazıyor diyebilir.. Ama ben Mecnun başkanı İstanbuldaki bu seneki iftar organizasyonundan önce hiçbir sohbet ortamında daha önce bulunmadım.. Bülent Uygunu ise statlarda gördüğüm 100 metre mesafeyi saymazsak yakından bile görmedim.. Velhasılı kelam kim ne derse desin umrumda değil.. Bu yazdıklarım sadece içimden geçenler..inşAllah yarınki maçı alacağız ve takım toparlanmaya başlayacak ve ufak tefek çatlak sesler kesilecektir..

Yarın olimpiyatta göüşmek dileği ile..
milletin neler yapmadığını eleştirme sen ne yaptığını söyle sivasspor için maddi manevi kulube ne destek oldun onu söyle olmayanlar utansın
üçyıldız58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda üçyıldız58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 25.09.2009, 21:49   #8
Agcalli
Tecrübeli Yiğido

Agcalli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

152 Mesajına 344 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 690 Agcalli Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
üçyıldız58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
milletin neler yapmadığını eleştirme sen ne yaptığını söyle sivasspor için maddi manevi kulube ne destek oldun onu söyle olmayanlar utansın
Hemşerim dikkat edersen cümlelerimi biz diye kurdum.. Ben kendimi de bu eleştirinin içine aldım.. Bu takım için bişey yapmadınız demedim.. Bu takım için hiçbirşey "YAPMADIK" dedim.. Bende dahil korsan forma "ALDIK" dedim..
Agcalli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Agcalli'a Teşekkür Ediyor...
Alt 25.09.2009, 22:07   #9
üçyıldız58
Usta Yiğido

562 Mesajına 1.236 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 üçyıldız58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ama topram olmuyor böyle sivasın kişi başına düşen milli geliri belli
geçen gün istanbuldan bir arkadaşım geldi iş yerimde sivasspor posterini gördü başladı takımı hocayı eleştirmeye
tam sabrım taştı dedim sen kaç sefer istanbulda maçına gittin 1 sefer kaç kuruş verdin ne parası vereyim kombine aldınmı yok ben istanbuldayım ne yapayım o kadar çok seviyorsan istanbulda olsanda alacaksın burda bir akrabana vereceksin öyle kuru kuruya sevme eleştirme olmaz
şimdi bazı arkadaşlarımızda özellikle forma,bilet,tezahürat konusuna gelince mangalda kül bırakmıyorlar biz sivasda ancak bu kadarını yapıyoruz yarın sizide istanbulda göreceğiz
üçyıldız58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 25.09.2009, 22:08   #10
mehmeTayyib
Acemi Yiğido

mehmeTayyib - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

26 Mesajına 49 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 588 mehmeTayyib FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

hiç kimse kızmasın alınmasın... bu taraftar daha beterini hakediyor... !

istifa bekleyen varsa yazıklar ola... sizi kötü gün canavarları!

arkandayız bülent hoca!
arkandayız mecnun başkan!
arkandayız yiğidolar!

( İstanBuL UşaKlarına Gün Doğdu.!! )
mehmeTayyib isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda mehmeTayyib'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
bekleyenlere, bülent uygun istifa, cevap, mecnun otyakmaz, sivas yönetim istifa, sivasspor, sivasspor istifa, İstİfa