Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Futbolcular

Futbolcular Futbolcularin Performanslari Ve Diger Mevzulari

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Abdulkadir Özgen
Alt 24.05.2012, 14:15   #21
B.Demirci
Yiğido

B.Demirci - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

125 Mesajına 220 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 B.Demirci ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Cevap: Abdulkadir Özgen

Sivasspor Yıldızını Bulmuş, bence iyi bir kumaşı var Rıza hocanın da katkıları ile önümüzdeki sezona damgasını vurabilir.
B.Demirci isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda B.Demirci'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 24.05.2012, 14:28   #22
FirtinaK
Yiğido

202 Mesajına 481 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 468 FirtinaK FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
eskibektaşlı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Arkadaşlar Bucaspor hakkaında karar verici konumda bulunan çok üst düzey bir yetkili ile 19 Mayıs törenlerinde konuştum.

Kendisine,
- Abdülkadir nasıl Sivasspor'a faydalı olurmu ? dedim.
önce bir dudağını büktü sonra

- idarecilere ve teknik heyete bağlı dedi.

-Bu ne anlama geliyor şimdi ? dedim.

-Abdülkadir fazla disiplini sevmiyor onun için böyle söyledim dedi...

Yani anlayacağınız Rıza hocaya baya iş düşüyor...
Arkadasim bu üst düzey yetkili kim bilmiyorum ama biraz sacmalamis. Ben Abdulkadiri iyi tanirim, hicte öyle disiplinsiz biri degildir, herkesin ici rahat olsun. Belki takim arkadaslarindan istedigi toplari alamadigi icin bol bol sitem ediyordu ama bu konuda Sivasspor´da sorun yasayacagini sanmiyorum.

O yetkili sunu deseydi hemen altina imzami atardim: Teknik heyet Abdulkadir´e güvenmeyince randiman alinmiyor ama ona güvendigini hissettirdigi zaman üst düzeyde bir futbolcu (sadece golcü demiyorum).

Arkadaslar bu cocuk Bucaspor´u küme düsmekten kurtardi ben onu bilirim...
FirtinaK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı FirtinaK'a Teşekkür Ediyor...
Alt 24.05.2012, 15:33   #23
eskibektaşlı
Acemi Yiğido

70 Mesajına 137 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 509 eskibektaşlı FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
FirtinaK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Arkadasim bu üst düzey yetkili kim bilmiyorum ama biraz sacmalamis. Ben Abdulkadiri iyi tanirim, hicte öyle disiplinsiz biri degildir, herkesin ici rahat olsun. Belki takim arkadaslarindan istedigi toplari alamadigi icin bol bol sitem ediyordu ama bu konuda Sivasspor´da sorun yasayacagini sanmiyorum.

O yetkili sunu deseydi hemen altina imzami atardim: Teknik heyet Abdulkadir´e güvenmeyince randiman alinmiyor ama ona güvendigini hissettirdigi zaman üst düzeyde bir futbolcu (sadece golcü demiyorum).

Arkadaslar bu cocuk Bucaspor´u küme düsmekten kurtardi ben onu bilirim...
Abdülkadir'in futbolculuğuna birşey demiyorum demedim de hatta sevindimde lakin yukardaki bilgileri de yeni öğrendim..

Şahsınıza özel mesaj gönderdim konu hakkında, ayrıca Ben 50 yıldır İzmir'de ve Buca da oturuyorum, müseade edersen bazı bilgilere sahip olalım.
Sevgileriml,
eskibektaşlı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda eskibektaşlı'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 24.05.2012, 16:02   #24
FirtinaK
Yiğido

Alıntı:
Abdülkadir'in futbolculuğuna birşey demiyorum demedim de hatta sevindimde lakin yukardaki bilgileri de yeni öğrendim..

Şahsınıza özel mesaj gönderdim konu hakkında, ayrıca Ben 50 yıldır İzmir'de ve Buca da oturuyorum, müseade edersen bazı bilgilere sahip olalım.
Sevgileriml,
Üstadim elbette bilgilere sahip olma hakkiniz var. Zaten bende ikinci agizdan bilgiye sahip oldugunuz icin yazdim, cünkü ben o yetkiliyle ayni görüste degilim, onu belirtmek istedim, yoksa sizin kendi görüsünüz olmadigi anlasiliyordu yazinizdan (sizin kendi fikriniz olmadigini biliyorum).

Bende Abdulkadiri cocuklugundan beri tanirim Almanyadan, o yüzden sasirdim disiplinsiz diye okuyunca.

Tekrar belirtmek isterim ki sizin sahsiniza bir cevap degildi benim söylemek istediklerim.

Saygi ve sevgilerimle

Not: Özel mesaj kutumda mesaj bulamadim...
Bu Konuda FirtinaK'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 24.05.2012, 18:41   #25
eskibektaşlı
Acemi Yiğido

70 Mesajına 137 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 509 eskibektaşlı FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Üstadim elbette bilgilere sahip olma hakkiniz var. Zaten bende ikinci agizdan bilgiye sahip oldugunuz icin yazdim, cünkü ben o yetkiliyle ayni görüste degilim, onu belirtmek istedim, yoksa sizin kendi görüsünüz olmadigi anlasiliyordu yazinizdan (sizin kendi fikriniz olmadigini biliyorum).

Bende Abdulkadiri cocuklugundan beri tanirim Almanyadan, o yüzden sasirdim disiplinsiz diye okuyunca.

Tekrar belirtmek isterim ki sizin sahsiniza bir cevap degildi benim söylemek istediklerim.

Saygi ve sevgilerimle

Not: Özel mesaj kutumda mesaj bulamadim...
özel mesajı göndermeyi başaramadım galiba haklısınız
eskibektaşlı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 24.05.2012, 18:59   #26
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1424 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
Arkadaşlar Bucaspor hakkaında karar verici konumda bulunan çok üst düzey bir yetkili ile 19 Mayıs törenlerinde konuştum.

Kendisine,
- Abdülkadir nasıl Sivasspor'a faydalı olurmu ? dedim.
önce bir dudağını büktü sonra

- idarecilere ve teknik heyete bağlı dedi.

-Bu ne anlama geliyor şimdi ? dedim.

-Abdülkadir fazla disiplini sevmiyor onun için böyle söyledim dedi...

Yani anlayacağınız Rıza hocaya baya iş düşüyor...
Doğrudur bu yapıya sahip çok oyuncu mevcut... Hafızalarımızı biraz zorlayalım. Geçen sene Kıvanç Karakaş'ı aldığımızda Karşıyakalı taraftarlar sevinçlerinden uçmuşlar adeta amiyane tabirle size bir oyuncu ''kakaladık'' diye dalga geçmişlerdi. Bunların sebeplerini sorduğumuzda, ''Disiplinsiz, her maç agresif oynayarak kart görür vb.'' gibi söylemlerde bulunmuşlardı. Ama eğer Kıvanç biraz daha güç çalışması yaparsa ve oyun zekasında bir ilerleme kaydederse bana göre elit sınıf bir oyuncu olabilir.

Diyeceğim gibi burası Bank Asya değil. Burada futbolcu dalga geçmek için değil para kazanmak ve bir yerlere sıçramak kendini ispatlamak için gelir. Hele hele Sivasspor'a...

Sözün özü başımızda Rıza Çalımbay gibi disiplini seven, bize zararı olacak her türlü oluşumdan uzak duran biri varken bu gibi durumların gerçekleşmesi çok çok zor bir durum.

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 27.06.2012, 08:17   #27
izmirliyigido
Gast

Abdulkadir Özgen

Doğum Yeri: Almanya
Doğum Tarihi: 08.Eylül.1986
Uyruğu: TC
Boy: 1.86
Kilo:
Medeni Hali: Bekar

Oynadığı Mevki: Forvet
Forma No:
Sözleşme Tarihi: 01.Temmuz.2012
Oynadığı Kulüpler:
2010 - Kayserispor
2011 - Bucaspor (19 Gol)
2012 - Sivasspor (?)
Attığı Gol Sayısı: 24 Gol

Türkiye Kupası: Maç: 1 Gol: 1
Süper Lig: Maç:16 Gol: 6
Bank Asya: 1. Lig Maç: 30 Gol: 13
A2 Ligi: Maç: 6 Gol: 4

.

Bu Konuda 'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 27.06.2012, 13:24   #28
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1066 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Allah yolunu acik etsin ,bizim senin gibi yeni yüzleri görmeye ihtiyacimiz var.Sivasspor seyircisi bunu hakediyor.Sende bu takima layik bir oyuncu olursun ,seni yedek kadroda degil ,insallah ilk 11´de görürüz.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 15.07.2012, 23:06   #29
FirtinaK
Yiğido

Bu video´yu biraz önce gördüm.

http://www.youtube.com/watch?v=KyTos7935Ww

Arkadaslar böyle bir forvete sahibiz (üstelik defansa yardim eden birisi) hala Abdulkadir´den daha iyi olmayan bazi isimlerin transferde adi geciyor. Adi gecen isimler bu adamdan daha iyi olsa kabulümdür ama öyle degilki.

Abdulkadir penalti kullanabiliyor, serbest vuruslari etkili (dakika 4´ten sonrasina dikkat!).
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı FirtinaK'a Teşekkür Ediyor...
Alt 15.07.2012, 23:56   #30
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 874 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
Bu video´yu biraz önce gördüm.

http://www.youtube.com/watch?v=KyTos7935Ww

Arkadaslar böyle bir forvete sahibiz (üstelik defansa yardim eden birisi) hala Abdulkadir´den daha iyi olmayan bazi isimlerin transferde adi geciyor. Adi gecen isimler bu adamdan daha iyi olsa kabulümdür ama öyle degilki.

Abdulkadir penalti kullanabiliyor, serbest vuruslari etkili (dakika 4´ten sonrasina dikkat!).
Arkadaşım Abdülkadir yetenekli bir oyuncu olabilir ama fazla tecrübeli bir oyuncu değil..Bu oyuncu süper ligde sadece Bucaspordayken 10 maç civarında oynadı..Süper lig Banka Asya ya hiç benzemez..Kaldı ki sivassporun elinde şu anda forvet olarak sadece Abdülkadir ve Pedriel var..Enaramo ve Cihan takımdan ayrıldı..Lig ve kupa da sakatlık ve cezalı oldukları zaman bu oyuncuların yerine kim oynayacak;kaldı ki geçen yıl bu takımda 15-16 tane gol atmış golcün ayrılmış onun yerini kim dolduracak..Ayrıca bu takımın sakatlık ve ceza durumlarında 2. bir yedek golcüye de ihtiyacı var..Süper her takımın kadrosuna iyi bak;her takımda birbirine denk en az 3-4 tane golcü var..Sivasspor bu 2 forveti alamazsa ya da yerlerini dolduramazsa bu yıl çok zor anlar yaşar...Abdülkadir ya takıma uyum sağlayamazsa ya da Allah korusun sakatlık ceza sorunları olursa yerini lim dolduracak..Pedriel in ne kadar istikrarsız bir golcü olduğunu ve zaman zaman da sakatlık sorunları yaşadığı bir gerçek..Onun için bu takım mutlaka 2 tane süper lig kalitesinde golcü almalı..Biz illa ki Çad lı oyuncu alınsın demiyoruz..Ama alınacak oyuncudan birisinin de mutlaka kaleye sırtı dönük oynayabilen,rakip defansı çıkarmayan,pres yapan bir gocü olmasını istiyoruz...Yani M. Yıldız,Enaramo stilinde iyi bir golcü alınmalı..Diğeri ise 2 li forvet tipinde çabuk bir golcü olmalı diye düşünüyorum...Sivasspor bence mutlaka kampa bu 2 golcüyü yetirtirmeli ve hazırlık maçlarında oynatmalı..Eğer yetişmezse bu oyuncuların takıma adaptasyonları da çok zaman alıyor..Sivassporun kaybedecek zamana ve puan kaybına tahammülü olmadığıan göre bu 2 forvet zaman geçirmeden takıma katılmalı diye düşünüyorum...Yalnız sivassporun da çok kötü bir huyu var hep transferlerini lig başalamasına kısa bir zaman kala yapıyor;bunu geçmişte çok gördük..Umarım bir transferde zamanında yapılır ve lige hazır bir sivasspor izleriz...Bana sivassporun alcağı forvetlerin 2 sinin de sürpriz oyuncular olacağını düşünüyorum..Çünkü bilinen,adı geçenler alınsaydı çoktan alınırlardı..Alınmadıklarına göre başka oyuncularla ve kulüplerle temasa geçilmiş olabilir..Umarım yeni tarnsferler Avusturya kampına yetiştirilir...
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı eyuphulagu'a Teşekkür Ediyor...
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
abdulkadir, Özgen