Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > 4 Eylül Stadyumu / Sivasspor Tesisler

4 Eylül Stadyumu / Sivasspor Tesisler Stadyumumuz ve Sivasspor tesislerimiz hakkında...

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Stad inşaatında çalışmalar aralıksız sürüyo
Alt 08.05.2015, 17:23   #1701
eXi
Yiğido

124 Mesajına 236 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 651 eXi isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Stad inşaatında çalışmalar aralıksız sürüyo

Alıntı:
eyuphulagu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
..Güzel kardeşim önce büyüklerine saygılı davranmayı öğren diye sana nasihatta bulunuyorum..Çünkü bu sitede benim nasıl karakterde biri olduğumu ;hiçkimsenin adına konhşmayacağımı herkes beni tanıyanlar çok iyi biliyor..2. olarak yaşın çok genç senden yaşça büyük olan kişileri tanı,kim olduklarını öğren ondan sonra ne konuşacaksan konuş...Bu sitede bu başlıkta yüklenen statyumla ilgili sayısız resmi benim siz evinizde rahat rahta otururken yaş,kış demeden paylaştığımı iyi bil..3. olarak beni merak ediyorsan bu zamana kadar yazdığım(bilhassa statyum konusunda yazmış olduğum bütün mesajlara ) bir bak istersen...Seninle kesinlikle polemiğe girmek istemiyorum ama senden ricam tanımadığın insanların kesinlikle günahına girme;tanımadığın insanları haksız yere suçlama...Senden daha tecrübeliyim ve bu konuda çok fazla bilgiye sahibim;çünkü sitede,facebookta paylaşılan bir çok resimde benim emeğim var..Onun için lütfen biraz karşındaki insanlara saygı göster..
Yaptiginiz paylasimlari goruyorum ve emeginizden dolayi sizi tebrik ediyorum orasi ayri konudr ama yazdiklariniza baktigimda bahadir kulun oglu olsa projeyi bu kadar savunmaz cok asiriya kaciyorsunuz gibi geliyor biraz agir yazmis olabilirim.
Ben sahsen stadin kapasitesini normal buluyorum ama ileriye donuk artirilabilir olmasi lazimdi bosuna masraf yapilmadan, bu kadar masrafi bosu bosuna yapmayi mantugim almiyor
Alt 08.05.2015, 18:02   #1702
sivasfutbol
Usta Yiğido

sivasfutbol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

556 Mesajına 1.045 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 844 sivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
B.DUMANLI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bu konu stadyum insaati ile ilgili konu,estetik ile ilgili baska bir konu acilmasi gerekmiyormu bu bir,ikincisi ise diger yazinda stadyumun Sivasspor´a ait oldugunu yazmissin.Stadyum Spor Il Müdürlügü´ne ait.Sivasspor maclarini orada oynayacak sadece.Sivasspor´un mali degil stadyum.

Estetik bir görünüm olabilmesi icin stadyum sayisinda degisiklik oldumuki bu dedigin seylerde olsun.En büyük göz estetigi iki türbün arasindaki uyumsuzluk degilmi zaten.Sonra kaldiki Mecnun baskan bile yeri geliyor TOKI´ye söz geciremiyor.

Estetik degisiklik ve bu konuda yorum yapilmasini istiyorsan yeni konu ac derim.Bu konuda yorum yapacaklarda olursa sayet görüslerini bildirirler ne dersin?.Sivasfutbol,hem ayrica bu insaat konusunu poolat58 nikli arkadas acmisti,acilan bir konu üzerinden ,ikinci bir konu acmak ne kadar etnik olur?.
Birincisi stadyumun Sivasspor'a ait olduğuna dair bir şey söylemedim, stadyum inşaatı tamamlandığı zaman stadyum Sivasspor'a devredilecek yani işletim hakkı Sivasspor'a verilecek. Bir nevi Sivasspor'un olacak orada Sivasspor gerektiğinde dilediği değişikliği yapma hakkına sahip olacak. Şu an stadyumun bir eksiği olduğu zaman Sivasspor kendisi gerçekleştiriyor, orada da aynı şekilde olacak bahsetmek istediğim şey budur.

İkincisi ben bu konuyu en başından beri takip ediyorum geri dönüp bakarsınız ara ara yorumlarım olduğunu göreceksiniz. Poolat58'in yaptıklarını da takdir ediyorum ayrıca bir çok arkadaş var fotoğraf çekip paylaşan onları da ayrı ayrı takdir ediyorum ve teşekkür ediyorum. Bu konu Yeni 4 Eylül stadyumunun inşaat süreci için açılmış bir konu benim burada estetik konuda yapılmasını dilediğim, tavsiye ettiğim, destek aradığım şey yine YENİ 4 EYLÜL STADYUMU ile alakalıdır FARKLI BİR KONU DEĞİLDİR. Ya lütfen neyin derdindesiniz herkes birbirinin açığını arıyor, yok şunu şurda konuşmayın bunu burda konuşmayın. Nerede konuşalım?
sivasfutbol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sivasfutbol'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 08.05.2015, 20:55   #1703
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1066 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Alıntı:
sivasfutbol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ya lütfen neyin derdindesiniz herkes birbirinin açığını arıyor, yok şunu şurda konuşmayın bunu burda konuşmayın. Nerede konuşalım?
Ben senin acigini neden arayayim.Sana öyle geliyor.Senin konu acma yetkin var.Ac ayri bir konu, öz iradenle fikirlerini orada dile getir.Bu senin en dogal hakkin.Sana kimse neden bu konuyu actin diye soru soramaz.Cünki sende bu sitenin bir ferdisin.

Actigin konu basligi altinda belki ortaya daha ilginc temalar gelebilir.Belki Sivasspor yönetimi bundan yararlanabilir.Önemli olan o ilk adimi atmak.
Simdiden basarilar dilerim.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda B.DUMANLI'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 08.05.2015, 23:23   #1704
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 874 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

(+)
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda eyuphulagu'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 08.05.2015, 23:27   #1705
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 874 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
..Bahssettiğim kuzu bu arkadaşlar;dün yeni stadın son resimlerini çekerken satadın tam karşında otluyordu..Umarım bu kuzu seneye maçlarını yeni statta oynayacak olan sivassporun maskotu olur...İnşallah bu minik kuzu sivasspora şans getirir...
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda eyuphulagu'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 08.05.2015, 23:53   #1706
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1066 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Alıntı:
..Bahssettiğim kuzu bu arkadaşlar;dün yeni stadın son resimlerini çekerken satadın tam karşında otluyordu..Umarım bu kuzu seneye maçlarını yeni statta oynayacak olan sivassporun maskotu olur...İnşallah bu minik kuzu sivasspora şans getirir...
Bizim stadyum yapilana kadar bu kuzuluktan cikar , ozamana kadar koyun olur.Birde bakmissin kurban bayraminda satisa cikmis.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı B.DUMANLI'a Teşekkür Ediyor...
Alt 09.05.2015, 05:50   #1707
Has Sivas`li
Yiğido

196 Mesajına 400 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 517 Has Sivas`li FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Kuzu degilde, söyle güzel bir Kangal fena olmazmi
Has Sivas`li isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Has Sivas`li'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 09.05.2015, 15:33   #1708
aozdemir
Tecrübeli Yiğido

aozdemir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

270 Mesajına 449 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 742 aozdemir Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

aranan kuzu bulunmuştur. demekki işçiler mangal yapmamış
Alt 09.05.2015, 17:17   #1709
çorluluyiğido
Usta Yiğido

çorluluyiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

504 Mesajına 972 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 456 çorluluyiğido FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

maceracı gelmeden kaç dostum.
çorluluyiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı çorluluyiğido'a Teşekkür Ediyor...
Alt 11.05.2015, 17:49   #1710
samettt
Acemi Yiğido

68 Mesajına 156 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 370 samettt FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sivas,
yeni stadın dış cephesi aliminyum malzeme ile kaplanacak.
Örnek: Gazprom Arena inşaatı...

samettt isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı samettt'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
aralıksız, Çalışmalar, inşaatında, inşatında, sayısı, seyirci, sitesinde, stad, stadyumlar, stadyumları, sürüyor, tokinin, türkiyenin, yeni