Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Olmuyor Rıza Hocam !
Alt 01.06.2012, 15:12   #171
Besyo_cu
Usta Yiğido

Besyo_cu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.819 Mesajına 8.169 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1250 Besyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Olmuyor Rıza Hocam !

Başkanımızın mahkeme koridorlarında kendini ve Sivasspor'u savunduğu şu zor günlerde takım olarak kenetlenmek yerine Rıza Hocamız hala Beşiktaş diye konuşmaya bildiğini okumaya devam ediyor.

Eğer hala şu takımın az da olsa değeri, saygınlığı kaldıysa derhal Rıza Hoca ile yollar ayrılmalı. Artık YETER ! ! !
Besyo_cu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 7 Kullanıcı Besyo_cu'a Teşekkür Ediyor...
Alt 01.06.2012, 15:15   #172
risale69
Yiğido

126 Mesajına 247 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 680 risale69 COK SEVILEN BIR KISIrisale69 COK SEVILEN BIR KISIrisale69 COK SEVILEN BIR KISI

mesele para meselesi olsa kızmakta haklısınız ama beşiktaş rıza hocanın kara sevdası. bu yüzden anlayışla larşılamak, şayet giderse de saygıyla karşılamak lazım.
risale69 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.06.2012, 15:17   #173
akifesk
Usta Yiğido

akifesk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

406 Mesajına 700 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 656 akifesk FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

"ÇOK BÜYÜK BİR TEKLİF ALDIM"

Allah Allah neymiş hocam bu çok büyük teklif ..

bu işin iyice b*ku çıktı.

İSTİFA ET DE YAPTIĞIN AÇIKLAMALAR BİZİ BAĞLAMASIN RIZA EFENDİ..
akifesk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.06.2012, 15:20   #174
HababamHa
Usta Yiğido

HababamHa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

480 Mesajına 1.017 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 727 HababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISI

110 yıllık tarihini avrupa yasağı alarak taçlandırmış bi takıma ne yüzle gideceksin hocam.

Sivasspor gibi şanlı bir kulübün sözleşmeli hocası halan beşiktaş beşiktaş diyorsa biran önce sözleşme fesedilip yollar ayrılmalı.

Bu ne arkadaş memleketimizin insanı dedikçe o hala inadına beşiktaş diyor.
Alt 01.06.2012, 15:27   #175
ankastre
Usta Yiğido

417 Mesajına 780 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 ankastre FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

hocam hocaaaaamm, herkes biliyor gönlünde düşüncende her yerinde beşiktaş var
ama delikanlıca çık ve deki

"arkadaş ben şu anda sivassporun başındayım hemde yeni sözleşme imzaladım, sivasspordan başka kulüp konuşulacaksa ben yokum. hem sivasa hemde sivasspora hainlik, çirkeflik,kalleşlik yapmış olurum"

deseydin sivaslı yiğidolar seni baştacı ederdi.

ama çok ayıp ediyorsun bunu bilesin. arkadaşın biri yazmış, yakında manşetlerde, sivaslı çalımbay sivasa çalım attı görürsek kimse aşaşırmasın.

herkes ne yaparsa kendine yapar.
ankastre isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı ankastre'a Teşekkür Ediyor...
Alt 01.06.2012, 15:32   #176
ankastre
Usta Yiğido

417 Mesajına 780 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 ankastre FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

rıza hoca kafasına beşiktaşı kazıkla çakmış daha durmaz bunu bilerek başka hocayla konuşmak lazım

ama geleceğini düşünüyomda çarşı ile neler yaşıyacak neler sezonu zor bitirecek
ankastre isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı ankastre'a Teşekkür Ediyor...
Alt 01.06.2012, 15:33   #177
hollywarnrvn
Yiğido

hollywarnrvn - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

8 Mesajına 10 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 634 hollywarnrvn Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Hocamızın aklı Beşiktaş'ta futbola başlayıp bitirdiği yer onun için çok özel bir kulüp Rıza Hoca için fakat Sivasspor taraftarı olarak bizi tedirgin ediyor , bir an önce herşeyin netleşmesi lazım , gönlüm bizi bırakmamasından yana.
hollywarnrvn isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.06.2012, 15:41   #178
okan3336
Acemi Yiğido

27 Mesajına 52 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 464 okan3336 ist jedem bekanntokan3336 ist jedem bekanntokan3336 ist jedem bekanntokan3336 ist jedem bekanntokan3336 ist jedem bekanntokan3336 ist jedem bekannt

arkadaşlar tamam dogru söylüyorsunuz ama rıza hocamız için çok değerli bir kulup bjk o yonden bakmak lazım ha bizim yonetim de bu işe bir el atmalı bizde çalışacaksak çalışalım yoksa yolumuza bakalım
okan3336 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.06.2012, 15:44   #179
Metal Gear
Usta Yiğido

Metal Gear - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

727 Mesajına 1.433 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 755 Metal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISI

""Zaman zaman takip ettiğim,ancak son günlerde fazla bakamadığım “sivasspor.com” taraftar sitesinde bazı Yiğidoların beni eleştirdiğini söylediler. Konu “ Rıza Çalımbay’ın Beşiktaş’l adının anılmasıymış” Şimdi diyeceksiniz ki “ Bunun seninle ne alakası var?” Doğru ,ilk duyduğumda ben de öyle dedim. Benimle alakası şöyleymiş! Rıza Çalımbay’ın adı Beşiktaş’la anıldığı halde,benim bu konuyu eleştirmememmiş! Ya arkadaşlar, tabi ki her türlü eleştiriye saygı duyarım. Ama bazen de,öyle eleştiriler yapılıyor ki (tıpkı bu konuda yapıldığı gibi) sırf eleştiri yapılmak için eleştiri yapılıyor. İşte bu olmuyor. Bu eleştiriyi yapan arkadaşlara şunu sormak lazım. “ Beşiktaş’la adı geçen Rıza hoca defalarca böyle bir şeyin olmadığını söyledi. Bu yetmedi Sivasspor yönetimi açıklama yaptı.Bunlarda yetmedi,Sivasspor’la Rıza hoca resmi mukavele imzaladı. Arkasındanda Sayın Başkan Mecnun Otyakmaz’da açıklama yaparak Rıza Çalımbay’ın gelecek sezonda Sivasspor’un başında olduğunu,ayrıca “ Anlaşmasında “Beşiktaş’a gider “diye bir şeyin olmadığını söyledi. Bir hatırlatma daha yapayım. Bundan birkaç ay önce Rıza hocanın adı yine Beşiktaş’la anıldığı zaman bu konuyla ilgili köşe yazısı yazıp, Rıza Hocanın Sivasspor’a vefa borcu ve Sivaslı olduğunu belirtip gitmesi gerektiğini dile getirmiştim. Arkasından yardımcılarından Bülent Albayrak hoca arayıp “ Aşkolsun Abdullah,sendemi bu tür asparagas haberlere inandın! Sivasspor’dan gitmesi kesinlikle söz konusu değil”demişti. Rıza hocayla ilgili haberler o günden sonrada devam etti. Bunların doğru olmadığını bildiğim için eleştiri yapmadım,daha doğrusu ciddiye almıyorum. En yetkili ağızlar “ Böyle bir şey yok” dedikten sonra benim varmış gibi kabul edip,hocayı yada yönetimi eleştirmem doğru olur mu?""

Abdullah YİĞİT'i Erman ve Rıza Hoca konusunda yazı yazmadığı için eleştirmiştim.O da böyle bir cevap yazmış benle aynı doğrultuda eleştiride bulunanlara.Kendisi daha neyi eleştirdiğimizi bile anlayamamış bile.Kendisinden hayır gelmeyecek anlaşılan..

Rıza Hoca ve Erman bu takımdan gönderilmeli.Geçen seneki FB maçıyla çoğu insanı Sivasspor'dan soğuttunuz,azıcık sevgi bıraktınız gönüllerde..Bırakın o yaraları sarmayı üstüne tuz biber bile ekiyor yönetimimiz.Açık söylüyorum Sivasspor her geçen gün itibarını sıfırlayan,büyümeye değil küçülmeye doğru ilerleyen birkulüptür artık!
Metal Gear isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Metal Gear'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 01.06.2012, 15:47   #180
58hsn58
Tecrübeli Yiğido

58hsn58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

302 Mesajına 568 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 571 58hsn58 COK SEVILEN BIR KISI58hsn58 COK SEVILEN BIR KISI58hsn58 COK SEVILEN BIR KISI58hsn58 COK SEVILEN BIR KISI

ya cek git 8tasa, yada sivassporumuzun basarisini dusun..!!! herseyde korcan gibi besiktas diyeceksen zaten git, yeter artik...
58hsn58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
batacakmı, benimde, beşiktaşla, Çalımbay, Çalımbaydan, doĞru, gönderdi, görüşmem, haber, hocam, hocaya, jet, mesajı, mesajım, olmadı, olmazsa, olmuyor, rıza, takım, var, yalanlama, Özel