Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Teknik Direktör

Teknik Direktör Teknik Direktör hakkindaki yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Rıza ÇALIMBAY
Alt 20.12.2010, 22:08   #41
bozatli58
Acemi Yiğido

20 Mesajına 24 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 550 bozatli58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Rıza ÇALIMBAY

rıza hoca başarılı dır devamı gelecektir hocalıgına kariyerine kimse laf söliyemez
yalınız hocadan bır ricam var her seferinde bu takımı ben yapmadım demesi beni üzüyor herkes biliyor senin yapmadıgını güveniyorum başarıli olacak hep destek tam deatek
bozatli58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
RIZA HOCAYA DESTEK
Alt 17.02.2011, 13:30   #42
yigido Atilla
Usta Yiğido

yigido Atilla - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

179 Mesajına 343 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 845 yigido Atilla FAZLA SÖZE GEREK YOKyigido Atilla FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart RIZA HOCAYA DESTEK

Riza hocanin gelisiyle takim ruhuna kavustuk ama malesef futbol takim oyunu sahada 1- 2 kisi takima uyum saglayamadigi icin istedigimiz puanlari alamiyoruz, Riza hocaninda degerlendirdigi gibi Amatör bir takim futbolcularin yapmayacagi hatayi yapiyorlar, hani Bir ata sözü vardir bir incir bir cuvali berbat eder diye, iste bu cürükleri sezon sonunda takimdan riza hocanin uzaklastiracagini düsünüyorum... Sampiyonluga oynagigimiz futbolu tam olarak oynayamasakta o ana yakin futbol oynuyoruz, malesef Emegimizin karsiligini Futbol kapasitesi belirli bir iki kisi sayesinde alamiyoruz elimizden ucup gidiyor. Ama ben inaniyor Ve Riza Hocaya Güveniyorum cünkü süperligde neler yaptigini hepimiz biliyoruz. süperligin en deneyimli hocalarindan biridir. Bu takim asla düsmeyecek bu duruma getirenleri hepimiz biliyoruz, Futboldan anlamanyanlara takim teslim edilirse bundan kötüsünü beklemek hayal olur, Internetten Teknikdrektör arayip takimin basina getirenleridir!!!!! sivasspora Futboldan anlayan yani ayni Bülent uygunun yaptigi Adina ne derseniz deyin Menejermi Futboltakiminda sorumlu Türkiye de genc ve yetenekli futbolculari Tarayip yavas yavas takima monta edecek bir sahisa sivassporun ihtiyaci vardir.... 2. Devra cok sanssiz basladik sampiyonluga oynayan takimlarla maclar yaptik... ama inaniyorum sivassporun bir kac seri galibiyete ihtiyaci var onlari aldiktan sonra artik macalara daha öz güvenle cikacagiz....ve puanlari tabeleye yazdiracagiz.... su konumda sivassporu süperligde Riza hocadan baska hic kimse kurtaramaz

RIZA HOCA SANA GÜVENIYORUM .....
Alt 17.02.2011, 13:34   #43
58_babacan_58
Usta Yiğido

58_babacan_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.073 Mesajına 2.126 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 927 58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR
Standart Cevap: RIZA HOCAYA DESTEK

Bir takımın galibiyet alması için öncelikle defansının iyi olması lazım,tamam bizim hücum silahlarımız güçlendi ama takımın defansı kötü olunca malesef mağlubiyette kaçılnılmaz oluyor,biz galibiyet istiyorsak öncelikle defans yapmasını bilmeliyiz...
Cevap: RIZA HOCAYA DESTEK
Alt 17.02.2011, 13:34   #44
güneşyurdu
Tecrübeli Yiğido

güneşyurdu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

288 Mesajına 518 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 721 güneşyurdu Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

hepsi bir galibiyete bakıyor.bir galibiyet önümüzü açacak.bu takım gelecekte çok iyi olacak.
güneşyurdu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda güneşyurdu'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 17.02.2011, 13:38   #45
karahisarli
Tecrübeli Yiğido

191 Mesajına 286 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 656 karahisarli BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

tabiki riza hoca ya sonuna kadar destek sadece bir macta hata yapti diye hoca kötü diyemeyiz hocadan önce takim üc pas yapamazdi orta sahayi gecmekte zorlanirdik kanatlar ölüydü amatör takim gibi oynardik bence suanda en iyi pas yapan takimiz ts macinda bende riza hocada hata buldum hizli rakip karsisinda bizim yavas defansi ileri almamaliydi ama hocamizin cok iyi ders cikardigini tahmin edebiliyorum ....
karahisarli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda karahisarli'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 17.02.2011, 13:49   #46
Yusuf Çevik
Usta Yiğido

Yusuf Çevik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

778 Mesajına 1.676 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 777 Yusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yok

Evet kardeşim güzel bir konuya değinmişsin.Rıza hoca`nın dediği gibi çok basit goller yiyoruz.Ama bu sorunu çözecek olanda Rıza hoca.Sonuna kadar arkandayız Hocam!!!
Yusuf Çevik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Yusuf Çevik'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 17.02.2011, 13:49   #47
risale69
Yiğido

126 Mesajına 247 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 682 risale69 COK SEVILEN BIR KISIrisale69 COK SEVILEN BIR KISIrisale69 COK SEVILEN BIR KISI

şampiyonluğa oynadığımız yıllarda dahi topu ayağımızda fazla tutamıyor kontatak futbolu oynayarak sonuca gitmeye çalışıyorduk.
rıza hoca bu anlayışı değiştirdi. şimdi sahaya daha iyi yayılan topa daha fazla hükmeden bir takımımız var.defans zaafımız dışında pek sorun da yok.
rıza hocanın şanssızlığı takımı sezon ortasında devralması.
eğer sezon başında bu kadroyu rıza hoca kursaydı şampiyon olmasak bile kafaya oynayan bir takımımız olurdu.
rıza hoca elinden geleni yaptı. trabzon maçı sonrası basın toplantısında dokunsan ağlayacak kadar üzgün görünüyordu.ligde kalmak istiyorsak rıza hocamıza ve takımımıza sonuna kadar destek olalım.başka çaremiz yok.
risale69 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda risale69'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 17.02.2011, 13:57   #48
Çılgın Türk
Usta Yiğido

Çılgın Türk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

611 Mesajına 1.051 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 658 Çılgın Türk FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

herkes fikstür kolaylasti diyor ama ben ayni fikirde degilim.
önümüzdeki 5 mac sivasspor'un kaderini cizecektir.
benim sahsi fikrim eger eskisehir ve manisaspor maclari kaybedilirse Riza Calimbay istifa eder (gönderilir)
Çılgın Türk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17.02.2011, 13:59   #49
yigido Atilla
Usta Yiğido

yigido Atilla - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

179 Mesajına 343 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 845 yigido Atilla FAZLA SÖZE GEREK YOKyigido Atilla FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
karahisarli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
tabiki riza hoca ya sonuna kadar destek sadece bir macta hata yapti diye hoca kötü diyemeyiz hocadan önce takim üc pas yapamazdi orta sahayi gecmekte zorlanirdik kanatlar ölüydü amatör takim gibi oynardik bence suanda en iyi pas yapan takimiz ts macinda bende riza hocada hata buldum hizli rakip karsisinda bizim yavas defansi ileri almamaliydi ama hocamizin cok iyi ders cikardigini tahmin edebiliyorum ....

Yukarida belirttigin Gibi takim 3 pas yapamiyordu !!!! Bunlar Riza hocanin gelisiyle düzeldi arti güzel futbol oynamaya basladik, Sirti kaleye dönük kendi kalemize gol atiyoruz, Burak bir bire benzer pozisyonda kaleciyle karsi karsiya kaliyor Buraki 30 metreye yakin bizim futbolcumuz takip ediyor neden yere indirmiyor, bunlari herhalde hocasindan ögrenecek degil süperligde futbol oynayan bir futbolcu.... iste bu cürükler takimin düzenini bozuyor... Rakip futbolcu senden hizli ise defans futbolcu olarak sahada ona göre mesafe degesini kurmasi gerekiyor bunu hocasinin söylemesi gerekmiyor..
Alt 17.02.2011, 14:49   #50
ayna26
Tecrübeli Yiğido

278 Mesajına 456 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 635 ayna26 COK SEVILEN BIR KISIayna26 COK SEVILEN BIR KISIayna26 COK SEVILEN BIR KISIayna26 COK SEVILEN BIR KISI

T.Direktör bir takım için çok önemlidir.Bizim süper lig serüvenimizde başarılı olmamızda, başarısız olmamızda önemli etkiye sahip olan teknik direktördür.Şimdi geçmişi bir yana bırakırsak Rıza Çalımbay, takımda aksayan yerlere müdahale etmeye başladı, mücadele gücünü üst safhaya çıkardı, hani daha önceki dönemlerde diyorduk ya "takım mücadele edip yenilse de gam yemeyiz diye"şimdi takım mücadele etmeye başladı ancak eksik yanı takım ruhunu bozan bazı bireysel hatalar yapan oyuncuların kazanılması ya da yerlerine uygun adaptasyonların uygulanması takımın ilerleyen süreçteki pozitif futbolunun meyvelerini vermesine neden olacaktır.Şahsen ben ne yönetimi ne teknik heyeti ne futbolcuları isim vererek eleştirmekten yana değilim, başarı varsa takımın, teknik heyetin v yönetimindir, aynı şekilde başarısızlık varsa da o da hem takımın, hem teknik heyetin hem de yönetimindir.bunlar birbirini tamamlayan halkalardır.Rıza hocaya destek olmak gerek, önemli olan hep bir yandan destek çıkmaktır hem hocaya hem oyunculara hem de yönetime.Düzeyli yönde eleştiri yapmak da her bakımdan farklı düşünceleri farklı yönlerden görme adına takım için olumlu sonuçlara gebe olacağını düşünüyorum.Eskişehir maçını kazanacağımızı düşünüyorum.Eskişehir taraftar gurubunun internet sitesindeki bu amçal ilgili yorumlarda herkes Rıza hocayı kötülerken bu taraftarın kadir şinas olmadığı manasına geldiği aşikardır, E.şehir taraftarı Sivası kolay lokma olarak görüyor, tarihlerinde Sivassporu hiç yenememenin vermiş olduğu eziklik te var tabi bunlarda.biz bunların hevesini kursaklarında bırakarak maçı kazanacağız.bu forumda cuma günü saat 22.00'da bu maçla ilgili galibiyet yorumlarını okumayı zevkle bekliyorum.

Etiketler
açalım, açık, anlaşmıştım, beni, beşiktaşla, Çalimbay, Çalımbaya, Çalımbay’ın, canlı, heyecanladıran, hoca, hocaya, karnesi, kİmdİr, mektup, parantez, riza, rıza, sivasspor, stad, var, yayında