Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Rakip Taraftarlar (Aramıza Hoşgeldiniz)

Seçenekler Arama Stil

-->: --->: -->: --->: -->: --->: -->: --->: -->: SaKaRYaSPoR (TATANGALAR)dan SiVaS'a
Alt 10.02.2007, 17:27   #101
Yiğiter
Usta Yiğido

Yiğiter - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.256 Mesajına 2.834 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1140 Yiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDI
Standart -->: --->: -->: --->: -->: --->: -->: --->: -->: SaKaRYaSPoR (TATANGALAR)dan SiVaS'a

Alıntı:
tatangaist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Haklısındır kardeşim ne diyebilirim.Sevmek zorunda değilsin,senin bileceğin iş birşey diyemem ama ben gerekli açıklamayı yaptığıma inanıyorum..
ama kardeş bu sevgimin azalmasının sebebi benmiyim yoksa sakaryalı bir kaç insanımsı mı?durduk yerde niye sevgim birsin yoksa?boş yere seviyesizleştiler ve sevgimin bitmesine sebep oldular suçlu ben miyim yani
Alt 10.02.2007, 18:24   #102
Ronaldinho
Acemi Yiğido

Ronaldinho - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2 Mesajına 3 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Ronaldinho isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Blinzeln --->: SaKaRYaSPoR (TATANGALAR)dan SiVaS'a slm

Sakaryaspor bizim kardeş takımımız ama yarın kardeşlerimizi biraz üzeceğiz...KUSURA BAKMASINLAR

Sivasspor.com1
Ronaldinho isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
--->: -->: --->: -->: --->: -->: --->: -->: --->: -->: SaKaRYaSPoR (TATANGALAR)dan S
Alt 10.02.2007, 18:55   #103
tatangaist
Acemi Yiğido

tatangaist - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

11 Mesajına 12 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 643 tatangaist Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart --->: -->: --->: -->: --->: -->: --->: -->: --->: -->: SaKaRYaSPoR (TATANGALAR)dan S

Alıntı:
yigiter187 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ama kardeş bu sevgimin azalmasının sebebi benmiyim yoksa sakaryalı bir kaç insanımsı mı?durduk yerde niye sevgim birsin yoksa?boş yere seviyesizleştiler ve sevgimin bitmesine sebep oldular suçlu ben miyim yani
Sevginin azalmasını ben sorgulayamam.Size o konuda benimde üzgün olduğumu ve doğru olmadığını belirttim.Bu arada "İnsanımsı" tabirinide hiç hoş karşılamadım.Bir kaç hoş olmayan laf yüzünden hoş olmayan laf söylersen onlardan bir farkın kalmaz gözümde.Lütfen daha seviyeli olalım.
Alt 10.02.2007, 18:56   #104
tatangaist
Acemi Yiğido

tatangaist - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

11 Mesajına 12 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 643 tatangaist Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart --->: SaKaRYaSPoR (TATANGALAR)dan SiVaS'a slm

Alıntı:
Ronaldinho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sakaryaspor bizim kardeş takımımız ama yarın kardeşlerimizi biraz üzeceğiz...KUSURA BAKMASINLAR
Çölde kalmış birinin suya ihtiyacı gibi puana ihtiyacımız var.Galibiyet parolasıyla çıkacağız.Dostluk maçı kazandı bile Sakarya-Sivas kazansa ne olur
Alt 10.02.2007, 19:21   #105
koyu58
Tecrübeli Yiğido

koyu58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

21 Mesajına 26 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 koyu58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart --->: -->: SaKaRYaSPoR (TATANGALAR)dan SiVaS'a slm

Alıntı:
gokhankgk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
valla herkes bilir sizi doğru o konuda haklısın nerdeyse düşman olmadığınız takım kalmadı bu sene de biz düşürecez sizi hem de kayseride
kardeş madem düşman olmadığınız takım yok o zaman erciyessporda sizin düşmanınız erteleme derbisinde iyi dostluk gösterdiniz geçensene bide erciyesi düşürün size maç vermekten bıktık artık
Alt 10.02.2007, 19:23   #106
koyu58
Tecrübeli Yiğido

koyu58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

21 Mesajına 26 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 koyu58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart --->: SaKaRYaSPoR (TATANGALAR)dan SiVaS'a slm

sakaryaspora süperligde başarılar diler daha üst sıralarda görmek isteriz
Alt 10.02.2007, 19:24   #107
Yiğiter
Usta Yiğido

Yiğiter - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.256 Mesajına 2.834 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1140 Yiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDI
Standart -->: --->: -->: --->: -->: --->: -->: --->: -->: --->: -->: SaKaRYaSPoR (TATANGALAR)d

Alıntı:
Sevginin azalmasını ben sorgulayamam.Size o konuda benimde üzgün olduğumu ve doğru olmadığını belirttim.Bu arada "İnsanımsı" tabirinide hiç hoş karşılamadım.Bir kaç hoş olmayan laf yüzünden hoş olmayan laf söylersen onlardan bir farkın kalmaz gözümde.Lütfen daha seviyeli olalım.
insanımsı =tam insan olmamakla beraber insana benzeyen yanları da bulunanlar demek.ben sakarya ya demiyom bu lafı yanlış anlama.o iğrenç küfürleri edenlere diyorum.onları insan yerine koyamam.ancak insanımsı derim.o da insana görünüş olarak benzedikleri için.ben o tabiri sakaryalılar için kullanmadım.onların ettikleri küfürler yanında benim insanımsı tabirim iltifat bile olur bence....
Alt 10.02.2007, 19:48   #108
FATIMA
Tecrübeli Yiğido

FATIMA - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

14 Mesajına 26 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 FATIMA ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Lächeln --->: SaKaRYaSPoR (TATANGALAR)dan SiVaS'a slm

Diğer takımlar olduğu gibi sakaryasporda bizim rakibiz,tatlı bir rekabetle lezzetli karşılaşmalar izlemek ümidiyle sakaryaspora başarılar diliyoruz...Sizleride aynı cetvelde görmek temennisi ile....
FATIMA isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
-->: SaKaRYaSPoR (TATANGALAR)dan SiVaS'a slm
Alt 10.02.2007, 20:36   #109
Ensar
Yiğido

Ensar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

71 Mesajına 115 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 685 Ensar FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart -->: SaKaRYaSPoR (TATANGALAR)dan SiVaS'a slm

Sakaryaspor Sivasspor maci bizim icin büyük önem tasiyor bu mac bizim icin bir sinav ve ayni zamanda rovans maci olacak 1.ci macta verdigimiz puani burda mutlak olarak almaliyiz 3 de 3 yakalamak zor olamayak bunu yapacak hem gücümüz var hemde maralimiz cok iyi buna biz yigidolar olarak inaniyoruz her zaman yaninizda olacagiz bu böyle bilinsin sen yeterki bizi yukariya tasi gururumuzsun sana inandik seninle yola ciktik bizim yüzümüzü her zaman gülümset bize böylesi yakisir tüm yigidolara selam
Ensar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
-->: --->: -->: --->: -->: --->: -->: SaKaRYaSPoR (TATANGALAR)dan SiVaS'a slm
Alt 10.02.2007, 21:03   #110
YavuzTheYigido
Yiğido

YavuzTheYigido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

3 Mesajına 3 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 YavuzTheYigido ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart -->: --->: -->: --->: -->: --->: -->: SaKaRYaSPoR (TATANGALAR)dan SiVaS'a slm

Alıntı:
Anlıyorum seni,fakat insanlar için konuşurken kesin hükümlü olma.Ben kimsenin sitesine girip şirinlik mesajları vermiyorum.Eğer sizi dost olarak görmeseydim sitenize giripte üye olmazdım.Benim annem Zara'lı olduğu için Sivasspor'a ayrıca bi sempatim vardır,ayrıca Sivas şehrini ve takımını sevdiğimden forumunuzun üyesiyim.Dostluklara inanıp inanmamak senin elindedir.Biz bize iyi davranan herkese iyi davranırız.Klüpler arası olsun taraftarlar arası olsun.Sivasfm spikerine yapılan küfürlerden ve ya hakaretlerden sizin aracılığınızla haberim oluyor.Samiyendeki maçta olduysa bilmiyorum biz maçtaydık.Bu aradea bunları yapanların sorf renkdaşlarım diye savunduğumu zannetmeyim.Yapılan ayıptır,saygısızlıktır.Ben şahsın adına sizlerden özür dilerim bu olaydan dolayı.Doğru diyorsun arkadaşım düşmez kalkmaz bir Allah.Kimin ne olacağını kimse bilemez.Fakat sen böyle Sakaryaspor'un Sivasspor'un konumlarını buna bağlıyorsan sana söyleyebileceğim bir şey yok.İlahi adalet her zaman tecelli eder.Yapılan iyilikte orda kalmalıdır.Ben sana şunu şunu yaptım dersem bunun hiçbir anlamı olmaz.Fakat özet olarak Spiker olayında %100 haklısın fakat gerçekten Sakaryaspor'umuz için böyle düşünmen beni çok üzdü...
Sevgili Tatangaist ,
Benim Sakaryaspora ne derece sevgim oldugunu Tatangalar sitesinde ve bu sitede yapmis oldugum yorumlarima bakarak anlayabilirsin.Konu nereden nereye geldi,Nereye kacacaksin Tatanga ifademe butun Tatangalar adina cevap verirken, spikere kufur olayinda o kufurleri edenlerin Tatanga olmasina ragmen sahiplenmiyorsun(forumlarda ilk yari oynanan Sivas-Sakarya macina gidersen onlarin kimler oldugunu gorebilirsin).Burada kucuk bir celiski oluyor.Senin ozurun bir Erdemliliktir.Bu seni baglar.Benim tepkilerim insanin sevdikleri seyler uzerinde kusur gormek istememesinden kaynaklanmakta.3-5 kendini bilmez sevgimi bitiremedi ama kayadan birazcik toz aldi..Her neyse SivaSakarya dostlugunu hicbirsey bozamayacak.Allahá emanet olun..
YavuzTheYigido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
alen, arkasinda, baŞarilar, bursaspor, bursaya, seslenmİŞŞ, sİvas, sİvasin, tatangalar