Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Ertuğral : Biz Kendimizi Yendik
Alt 08.11.2009, 23:39   #61
delisivasli
Yeni Yiğido

delisivasli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

9 Mesajına 14 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 delisivasli BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Cevap: Ertuğral : Biz Kendimizi Yendik

elamun aleykum önceden bu sayfaya ve bütün sayfalara gururla girerdim arkadaslar arasinda sivassporun adi gecince gögsüm kabarirdi sakin yanlis anlamayin hala gögsüm kabariyor her insan sivasli olamaz sivasli dogulur alt imzamda bildirdigim gibi allahima sükürler olsunki yaradanim beni müslüma türk ve sivasli olarak yaratmis ama arkadasla o güzelim takimi darma dagim ettiler giden oyunculara bakiyorum ve gelenlere bakiyorum acinacak durumdayiz allah yardimcimiz olsun giden oyunculari para icin sattilar desem olamaz cünkü sampiyonlar liginde eger tur atlasap o paranin daha fazlasi gelecekti baya bir oyunlar döndü ama allah bunlari sorar insallah tanidigim kac tane sivasli varsa etrafimda istanbul takimlarina düsman oldu ne zaman sivas birinci lige ciktiktan sonra ama simdi kenmime soruyorum resmen iki tane capulcu bizimle dalga gecti önce sevinc yasatti sonra yerin dibine soktu allaha havale ediyorum onlari bela okumuyorum cünkü degmeyecek kisiler icin günaha girmek istemem TÜRM SIVASSPOR TARAFTARLARI ALLAHA EMANET OLUN INSALLAH DÜZELIR BU TAKIM ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN
Alt 09.11.2009, 00:42   #62
revenge58
Yiğido

revenge58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

37 Mesajına 55 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 revenge58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

hocayı,taraftarı ve takımı da bir tarafa atalım.sivasspor ve denizlispor ligin en kötü hücum hattına sahip.oyunu değişterecek kaç tane oyuncumuz var?? yada son vuruşları yapacak??takımda yabancı oyuncu yok nerdeyse.bugün diyarbakırspor da hadi canım dediğim oyuncular var.desire job gibi adam 6 sene premier lig de oynadı bir de lig kupasını kaldırdı bize yedek bir sol bek geldi 1 hafta ancak durdu...mecnun başkanı gerçekten severim ve sivasspor u bu günlere getirdi.ancak bu kötü gidişin en büyük sebebi maalesef kendisidir....
Alt 09.11.2009, 06:57   #63
üçyıldız58
Usta Yiğido

562 Mesajına 1.236 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 üçyıldız58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Dün maçtan sonra hemen siteye girecektim ama girmedim sinirim yatışsın sabah girerim hemde daha mantıklı düşünürüm dedim
Dün akşam girsem bülent uyguna ağzıma geleni yazacaktım hala bazı Arkadaşlar burda bülent uygunu savunmuyormu deli oluyorum ne yapalım yani ligden düşüyoruz bizdemi sağa sola kına gönderilim
Aha bülent uygunun yaptığı takım bu ligden düşüyoruz savunuyordunuz hocanızı alın kınamı yakın diyelim
Ben bu takıma yasini getiren,ersen martini getiren,agbetuyu getiren,embembayı getiren ,dakka 60 dan sonra kanatta top gelmesin diye rakibin arkasına saklanan ermanı getiren kişiye ne deyim siz söyleyin
Sizce kulubumuz bu kişilere ne kadar ödemiştir hadi bunu geçelim birde ilk yarı transfer yapacağız birde bunların maliyetini ekleyin bu yükü kulubümüz şehrimiz kaldırımı
Bunu kim yaptı kim tek sorumluydu BÜYÜK HOCA BÜLENT UYGUN her sene kendi şahsim olarak 10 tane kombine alırım eşime dostuma iş yerimde çalışan iş arkadaşlarıma dağıtırım
Dün maçtan çıktım evde ağzımı bıçak açmadı televizyonları bile kapattım benimi çin bu gün dünyanın sıkıntılı günü içim kan ağlıyor
Bu takımı kuran BÜLENT UYGUNA,ona ,SES çıkarmayan MECNUN BAŞKANA ,MEHMET OFLAZA,ERDAL,SARILARA,FİKRET ÜNSALA HAKKIMI HELAL ETMİYORUM vede artık maçlara gitmeme kararı aldım pes ediyorum sağlığımdan oldum ailemin huzuru bolzuldu
Son sözümde yeni hocamıza hocam ben bülent uygunuda çok eleştirdim
tamam yenisin takımı tanıyacaksın futbolcuyu tanıyacaksın ama sahaya sürdüğün kadro yanlıştı sana tavsiyem yasini,ersen martini,egbetuyu,embembayı derhal ilk yarı sonunda bonservislerini ellerine verin üstede para verin vede altına şöyle not düşüm sayın bülent uygun bu futbolcuları sana hediye ediyoruz deyin gönderin
üçyıldız58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı üçyıldız58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 09.11.2009, 07:38   #64
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1425 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
üçyıldız58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Dün maçtan sonra hemen siteye girecektim ama girmedim sinirim yatışsın sabah girerim hemde daha mantıklı düşünürüm dedim
Dün akşam girsem bülent uyguna ağzıma geleni yazacaktım hala bazı Arkadaşlar burda bülent uygunu savunmuyormu deli oluyorum ne yapalım yani ligden düşüyoruz bizdemi sağa sola kına gönderilim
Aha bülent uygunun yaptığı takım bu ligden düşüyoruz savunuyordunuz hocanızı alın kınamı yakın diyelim
Ben bu takıma yasini getiren,ersen martini getiren,agbetuyu getiren,embembayı getiren ,dakka 60 dan sonra kanatta top gelmesin diye rakibin arkasına saklanan ermanı getiren kişiye ne deyim siz söyleyin
Sizce kulubumuz bu kişilere ne kadar ödemiştir hadi bunu geçelim birde ilk yarı transfer yapacağız birde bunların maliyetini ekleyin bu yükü kulubümüz şehrimiz kaldırımı
Bunu kim yaptı kim tek sorumluydu BÜYÜK HOCA BÜLENT UYGUN her sene kendi şahsim olarak 10 tane kombine alırım eşime dostuma iş yerimde çalışan iş arkadaşlarıma dağıtırım
Dün maçtan çıktım evde ağzımı bıçak açmadı televizyonları bile kapattım benimi çin bu gün dünyanın sıkıntılı günü içim kan ağlıyor
Bu takımı kuran BÜLENT UYGUNA,ona ,SES çıkarmayan MECNUN BAŞKANA ,MEHMET OFLAZA,ERDAL,SARILARA,FİKRET ÜNSALA HAKKIMI HELAL ETMİYORUM vede artık maçlara gitmeme kararı aldım pes ediyorum sağlığımdan oldum ailemin huzuru bolzuldu
Son sözümde yeni hocamıza hocam ben bülent uygunuda çok eleştirdim
tamam yenisin takımı tanıyacaksın futbolcuyu tanıyacaksın ama sahaya sürdüğün kadro yanlıştı sana tavsiyem yasini,ersen martini,egbetuyu,embembayı derhal ilk yarı sonunda bonservislerini ellerine verin üstede para verin vede altına şöyle not düşüm sayın bülent uygun bu futbolcuları sana hediye ediyoruz deyin gönderin
Gardaş çok doğru söylemişsin. Bir nevi benim kopyam gibi düşünmüşsün. Benimde moralim çok bozuk. Taa geçen senenin son 5 maçından beridir söylüyorum ben bunu. Fakat Muhsin hoca ne yapsın şu aşamada eldeki kadro bu maalesef. Kimi süreceğini şaşırmış durumda. çok kötü bir durumdayız. İnşallah ikinci devre toparlanırız ama çok zor görünüyor. Saygılar

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.11.2009, 07:40   #65
bigbarbaros
Yeni Yiğido

2 Mesajına 3 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 bigbarbaros FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Gerçek taraftar kara günlerde belli olur
Lütfen bira sabır.....
bigbarbaros isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı bigbarbaros'a Teşekkür Ediyor...
Alt 09.11.2009, 08:13   #66
hiko58
Usta Yiğido

hiko58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

425 Mesajına 728 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 831 hiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDI

futbolcuların özellikle hocamızı kötü duruma düşürmek için oynamadıklarını sırf bülö gitti diye hocayı kötü duruma düşürmeye çalıştıklarını herkes biliyor. ama mecnun başkanın bu duruma el koyması gerek. çiban başı kimse o çiban başı ezilmeli.musa ise musa diğerleri ise diğerlerinin cezası kesilmeli. zaten yeniliyoruz onlardanda bir hayır gelmiyor. takımı ayakta tutacak otoritenin mutlaka sağlanması gerek.. nolur mecnun başkan olaya el koy. bu hocayı iki çapulcuya harcatma. kulakları çekilecekse çek. başka bişey yapılacaksa yap. ama tez elden yumruğunu vur masaya.
Bu Konuda hiko58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 09.11.2009, 08:21   #67
hiko58
Usta Yiğido

hiko58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

425 Mesajına 728 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 831 hiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDI

göklere çıkardıkları sivasa gelip karnını doyuran sivas ekmek vermeseydi açlıktan gebermek üzere olan zatı muhterem takımı bu hale getirip kaçtı gitti. aşşah ondan sorsun. sivasın hakkı ona haram olsun. dilerim hayatta yüzü gülmez. sivası bu duruma düşürdüğü için çoluğundan çocuğundan bulur inşallah aldığı paraları yemeyi allah ona nasip etmesin. bir takım ancak bu kadar bozulup bu kadar kötü duruma getirilebilir. bırakıp gitti lanet herif bakın kimse toparlayamıyor. onun gibi insanlar adam satmayı çok iyi bilirler. birde bizdeki şakşakçıları var onlara ne diyelim. allah akıl fikir versin.
Alt 09.11.2009, 08:48   #68
hanedan58
Acemi Yiğido

hanedan58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

44 Mesajına 60 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 586 hanedan58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Hocamız çok iyi çok kaliteli beyfendi gelecegi parlak fakat takımı henüz tanımyor galiba tma anlamıyla orta sahada zita gibi bir oyuncu dururken farukla başlamak niye ersen neyaptı bu sahda yasin neden hermaç ilk 11 de mbemba nerede onuda denesek ibrahim sakatmı bu hafta oynamadı ideal bir 11 neden oluşturamadık petkoviç bu hafta yedek soyunsaydı bence cihan gibi bir futbol harikası neden oynamadı murat yasinden kötümü bilmediğimiz birşey varsa bize açıklasınar farklı bir 11 ile çıksak sahaya biz bu maçı mutlak alırdık bence
hanedan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda hanedan58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 09.11.2009, 08:51   #69
shang
Usta Yiğido

shang - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

534 Mesajına 894 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 755 shang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISI

muhsin hocanın geldiğinden beri hiçbir hatasını görmedim ve dahada yenidir ama futbolcuların oynamaya niyeti yok sanırım kendileri bilir ara transfer için beklediğim şey 3 tane sağlam futbolcu oynamayanda çeker gider madem profosyonel olunacaksa pozisyon bulmamız birazda kayserinin rehavetinden oldu aslında gs maçını arar olduk resmen yeter artık !
shang isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.11.2009, 09:09   #70
giants
Tecrübeli Yiğido

giants - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

259 Mesajına 483 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 giants ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Evet Kademe anlayisi olmayan defansimizla rakibini zorlamayan ligin en pasif;;;;, bu lige degil Bank asyada bile is yapmayacak Ortasahamizla bu is bu ligde olmayacak gibi..... Takimin iskeleti elimizde dendi ama görüldiki elimizde olan ruhu gitmis takimin posasi.... Hocam becere biliyorsan Defansa Defans yapmayi ortasahayada kesinlikle Pres yapmayi adam kovalamayi ve Oyun acmayi ögret bu adamlar bunu yapmiyor... Bu arkadaslar yüzünden bizi Ne kadar aciz, caresiz ve dalga gecilesi insan olarak görmek istiyen insanlarin cok oldugunu ögrenmis olduk!!!!!!
giants isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda giants'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
biz, ertuğral, kendimizi, yendik