Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Alt 25.07.2005, 14:10   #21
serhankaburcuk
Usta Yiğido

serhankaburcuk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

30 Mesajına 39 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1278 serhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekannt

Alıntı:
LütfiÜnal Nickli Üyeden Alıntı
ARKADASLAR KOMBINE BILET KAMPANYASINA ÖNCELIKLE SIVAS DISINDAKI HEMSERILERIMIZ OLMAK ÜZERE HERKES MADDI IMKANLARI CERCEVESINDE DESTEKLEMSI LAZIM.GAYET TABIIKI SIVASTAKI ARKADASLARIMIZDA ELINDEN GEKDIGINCE KAMPANYAYA KATILMALI.
ÖNCELIKLE SIVAS DISINDAKILER DESTEKLEMELI CÜNKI SIVASTAKI KARDESLERIMIZ ZATEN IMKANLARI EL VERDIGINCE YAZ,KIS,SICAK,SOGUK,DEPLASMAN, KENDI SAHAMIZ DEMEDEN HER TÜRLÜ FEDAKARLIGI SAGOLSUNLAR GÖSTERIYORLAR.BIZLERDE ONLARA YAPABILECEGIMIZ EN UFAK KATKI OLARAK MADDI IMKANLARIMIZA GÖRE KOMBINE BILET DESTEGI VERMELIYIZ.
BU BIZLERIN SIVASLIYIZ DIYORSAK BEDAVA DEGIL BOYNUMUZUN BORCU VE SIVASLI TARAFTARLIGIMIZI SADE SÖZDE DEGIL BIRAZ FEDAKARLIK YAPARAK GÖSTERMELIYIZ.
CÜNKI BEN SIVASTAKI TARFTARLARIN OKUL HARCLIKLARINDAN BIRIKTIREREK MACA GITTIKLERINE GÖZÜMLE SAHIT OLDUM.BU KARDESLERIMIZI RENCIDE ETMEK ICIN YAZMIYORUM ONLARIN SIVASSPOR ASKINI ANLATMAK ISTIYORUM.
HAYDIN YIGIDALAR HERKES CEVRESINE ANLATSIN KOMBINE BILET KAMPANYASI HAYIRLI UGURLU OLSUN.

Başkanım bu yazınız bizi gerçekten çok duygulandırdı... Size kampanyaya destek verdiğiniz için teşekkür ediyorum...Ve diğer yiğidolarada örnek teşkil eder diye umut ediyorum...Sivasta gerçekten okul harçlığını biriktirip maça gelen genç kardeşlerimiz var...Bu proje ile Hem Sivasspora katkı sağlanacak hemde Burada Sivas aşkı ile yanan gençlere yardım edilmiş olunacak...

Şimdiden kampanyaya ilgi gösteren yiğidolara teşekkür ediyoruz...

Konu serhankaburcuk tarafından (01.08.2006 Saat 13:08 ) değiştirilmiştir..
serhankaburcuk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.07.2005, 14:26   #22
hannover_kartal58
Yeni Yiğido

hannover_kartal58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 hannover_kartal58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

bugün saat 16.00 son antremana cikiyorlar. yarin saat 13.00´de Hamburg´dan istanbul´a ucuyorlar. :lol:
hannover_kartal58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.07.2005, 14:38   #23
1967_Dernek_Murat
YASAKLI ÜYE

1967_Dernek_Murat - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

15 Mesajına 21 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 1967_Dernek_Murat zeigte ein beschämendes Verhalten in der Vergangenheit

Alıntı:
sivas58net Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
serhankaburcuk Nickli Üyeden Alıntı
[size=2]Sivassporumuz 38 Yıl aradan sonra Süper ligde... İnşallah bu sene Süper ligde fırtına gibi eseceğiz...Ama Süper ligde fırtına gibi esebilmemiz için takımımıza maddi anlamda destek kesinlikle şart...Sivassporumuza maddi anlamda destek sağlamak amacıyla Sivasta ve Sivas dışında bulunan yiğidolar kombine bilet alarak takımımıza maddi destek verebilirler...Yurt dışında bulunan ve Sivas dışında bulunan Yiğidolar enazından Sivassporumuzun maçlarına gelmek isteyen takıma destek veren gençlerin kombine biletlerini alarak takıma ve taraftarlar derneğine(1967 Sivasspor Genç Taraftarlar Derneği) destek verebilirler....

Böyle bir projemiz var...Ne dersiniz...?????

Görüşlerinizi bekliyoruz...
[/size]
[size=2]+İMZA[/size]
BU KONUDA SERHAT ABIYE KATILIYOR VE DESDEKLERINIZI BEKLIYORUZ HAYDI YIGIDOLAR BIRLIKDE EL ELE OMUZ OMUZA HEDEF KOMBINEDE REKOR KIRMAYA
1967_Dernek_Murat isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.07.2005, 14:46   #24
serhankaburcuk
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 1278 serhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekannt

[size=2]Haydi yiğidolar şimdi destek zamanı....[/size]
Alt 26.07.2005, 01:23   #25
lezgi
Yiğido

lezgi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4 Mesajına 5 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 lezgi ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

GARDAŞ GÜZEL FİKİR KATILIYORUM AMA BUNU YÖNETİME İLETMEK LAZIM SONUÇTA BU İŞİ UYGULAYACAK OLAN ONLAR BİZ NEDESEK BOŞ
lezgi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.07.2005, 13:42   #26
LütfiÜnal
Yiğido

LütfiÜnal - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1 Mesajına 1 kez Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 LütfiÜnal ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
lezgi Nickli Üyeden Alıntı
GARDAŞ GÜZEL FİKİR KATILIYORUM AMA BUNU YÖNETİME İLETMEK LAZIM SONUÇTA BU İŞİ UYGULAYACAK OLAN ONLAR BİZ NEDESEK BOŞ
GARDAS HERSEYI YÖNETIMDEN BEKLEMEK YANLIS OLUR BIZLER TARAFTAR OLARAK KENDIMIZ BAZI SEYLER ÜRETIP YÖNETIME SUNMALIYIZ.BIZLER BÖYLE BIR POTANSIYEL VARKEN DEGERLENDIRMEMIZ LAZIM.
YOKSA YÖNETIM STATLAMI ILGILENSIN,TRANSFERLEMI,KAMPLA MI YOKSA BIZLERIN GÖRMEDIGI BIR YIGIN ISLEMI.ONUN ICIN BIZLER HAZIRLADIGIMIZ LISTEYLE YÖNETIME GIDERSEK ONLARIN TERS BAKACAGINI ZANNETMIYORUM.BILAKIS TARAFTARIN DESTEK OLDUGUNU GÖRÜNCE DAHA SEVINECEKLERDIR.
LütfiÜnal isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.07.2005, 16:18   #27
1967_DERNEK_10UR
Usta Yiğido

1967_DERNEK_10UR - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

29 Mesajına 32 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1267 1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
TARNSFER DÖNEMİNDEYİZ VE STADYUM İNŞATTI VAR ŞU ANDA YÖNETİM GEREKTİĞİ KADAR MEŞGUL BAZI İŞLERİDE TARAFTARIN ORGANİZE ETMESİ LAZIM...BU KAMPANAYA YI BİZ DERNEK OLARAK ÜSTLENDİK...UMARIM GEREKTİĞİ İLGİYİ GÖRÜR...
1967_DERNEK_10UR isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.07.2005, 16:36   #28
efsanedavulcu
Yiğido

efsanedavulcu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 efsanedavulcu isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
serhankaburcuk Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
LütfiÜnal Nickli Üyeden Alıntı
ARKADASLAR KOMBINE BILET KAMPANYASINA ÖNCELIKLE SIVAS DISINDAKI HEMSERILERIMIZ OLMAK ÜZERE HERKES MADDI IMKANLARI CERCEVESINDE DESTEKLEMSI LAZIM.GAYET TABIIKI SIVASTAKI ARKADASLARIMIZDA ELINDEN GEKDIGINCE KAMPANYAYA KATILMALI.
ÖNCELIKLE SIVAS DISINDAKILER DESTEKLEMELI CÜNKI SIVASTAKI KARDESLERIMIZ ZATEN IMKANLARI EL VERDIGINCE YAZ,KIS,SICAK,SOGUK,DEPLASMAN, KENDI SAHAMIZ DEMEDEN HER TÜRLÜ FEDAKARLIGI SAGOLSUNLAR GÖSTERIYORLAR.BIZLERDE ONLARA YAPABILECEGIMIZ EN UFAK KATKI OLARAK MADDI IMKANLARIMIZA GÖRE KOMBINE BILET DESTEGI VERMELIYIZ.
BU BIZLERIN SIVASLIYIZ DIYORSAK BEDAVA DEGIL BOYNUMUZUN BORCU VE SIVASLI TARAFTARLIGIMIZI SADE SÖZDE DEGIL BIRAZ FEDAKARLIK YAPARAK GÖSTERMELIYIZ.
CÜNKI BEN SIVASTAKI TARFTARLARIN OKUL HARCLIKLARINDAN BIRIKTIREREK MACA GITTIKLERINE GÖZÜMLE SAHIT OLDUM.BU KARDESLERIMIZI RENCIDE ETMEK ICIN YAZMIYORUM ONLARIN SIVASSPOR ASKINI ANLATMAK ISTIYORUM.
HAYDIN YIGIDALAR HERKES CEVRESINE ANLATSIN KOMBINE BILET KAMPANYASI HAYIRLI UGURLU OLSUN.
[size=2]Başkanım bu yazınız bizi gerçekten çok duygulandırdı... Size kampanyaya destek verdiğiniz için teşekkür ediyorum...Ve diğer yiğidolarada örnek teşkil eder diye umut ediyorum...Sivasta gerçekten okul harçlığını biriktirip maça gelen genç kardeşlerimiz var...Bu proje ile Hem Sivasspora katkı sağlanacak hemde Burada Sivas aşkı ile yanan gençlere yardım edilmiş olunacak...

Şimdiden kampanyaya ilgi gösteren yiğidolara teşekkür ediyoruz...
[/size]

+++++++ imzaaaaaaaa
Alt 27.07.2005, 14:09   #29
serhankaburcuk
Usta Yiğido

Alıntı:
ultraSivas_58 Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
TARNSFER DÖNEMİNDEYİZ VE STADYUM İNŞATTI VAR ŞU ANDA YÖNETİM GEREKTİĞİ KADAR MEŞGUL BAZI İŞLERİDE TARAFTARIN ORGANİZE ETMESİ LAZIM...BU KAMPANAYA YI BİZ DERNEK OLARAK ÜSTLENDİK...UMARIM GEREKTİĞİ İLGİYİ GÖRÜR...
[size=2]Herşeyi yönetimden beklemek olmaz dedik ve çıktık yola...Kombine bilet kampanyası ile Hem Sivasspora gelir sağlayacağız hemde genç taraftarlarımız için Bilet temin etmiş olacağız....

BÜTÜN YİĞİDOLARDAN DESTEK BEKLİYORUZ...

HAYDİ YİĞİDOLAR ŞİMDİ DESTEK ZAMANI...
[/size]
Alt 27.07.2005, 14:14   #30
serkankustarci
Yiğido

serkankustarci - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

18 Mesajına 37 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 serkankustarci ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Gardaş kombine bilet fiyatları belli oldumu haberin varmı?
serkankustarci isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla