Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sivasspor'dan at çiftliği!
Alt 09.12.2010, 10:38   #51
hiko58
Usta Yiğido

hiko58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

425 Mesajına 728 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 831 hiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: Sivasspor'dan at çiftliği!

Alıntı:
SS'li Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Takım kümeye gidiyor bunlar at koşturmanın peşinde. Yaptıkları bir tane doğru düzgün transfer yok, paraları harcadıkları şeylere bak.
gardaş sen uzaydamı yaşıyorsun. bir takım için en önemli şey tesistir. tesisleri olmayan takımlar her zaman yok olmaya mahkumdur. bence yönetim en doğru olanı tesisleşmeyi başarmış. hem futbolcu getirrsin hem istediğin hocayı getirrirsin. bakın sivastan giden hocalar neredeyse ağlayarak gidiyorlar. gelenler ise ben sivası böyle bilmiyordum diyorlar. ucuz konuşmalar yapmayın ayrıca takım iyiye gidiyor bayada iyi top oynuyorlar. sivasın bu yönetimden başka sahibimi var. bu yönetim gitse sahipsiz kalır kayyuma devredilir. kimse almaz sivası. bizler bazen nankörlük yapıyoruz. buraya iş olsun diye yazılar yazıyoruz.
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı hiko58'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Bir Gün Mutlaka Chelsea'yi Sivas'a getirece
Alt 09.12.2010, 10:41   #52
58_babacan_58
Usta Yiğido

58_babacan_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.073 Mesajına 2.126 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 927 58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR
Standart Cevap: Bir Gün Mutlaka Chelsea'yi Sivas'a getirece

HER İŞİ FETHETTİKDE AT ÇİFTLİĞİMİZ KALDI
Alt 09.12.2010, 11:35   #53
ccey
Yiğido

137 Mesajına 204 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 566 ccey COK SEVILEN BIR KISIccey COK SEVILEN BIR KISIccey COK SEVILEN BIR KISIccey COK SEVILEN BIR KISI

bazı arakadaşları anlamak zor yönetim çok güzel düşünmüş ve daha iyilerine layık, neden herşeyi eleştirmek zorundasınız, gayet ,iyi olur faydalı olur, elinize sağlık, ama allah rızası için artık artık transfer yapmayın yapıp boşa para vereceğinize eski takımla devam edelim
ccey isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ccey'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 09.12.2010, 11:44   #54
ayna26
Tecrübeli Yiğido

278 Mesajına 456 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 635 ayna26 COK SEVILEN BIR KISIayna26 COK SEVILEN BIR KISIayna26 COK SEVILEN BIR KISIayna26 COK SEVILEN BIR KISI

Yönetimin projeleri ve yaptıkları güzel,bunun eleştirilecek yanı yok.Takımın şu anki durumu da nazara alındığından ve ona göre gerekli transferler ve çalışmalar yapılacağından şüphem yok.Sosyal anlamda yapılan projelerin gerçekleştirilmesi iyi bir adım, futbolcu sadece futbolla yaşamaz ki!onlar da insan, onların da sosyal anlamda akitivitelere katılması gerekki, kendilerini bu manada rahat hissettinler.Sivas, futbol tesisi açısından çoğu şehri geride bırakıyor, bu önemli.Tesisi gören herkes bu takımda olmak ister.
Alt 09.12.2010, 15:29   #55
kiNgSiZe58
Usta Yiğido

kiNgSiZe58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

723 Mesajına 1.261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 726 kiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
ccey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
artık transfer yapmayın yapıp boşa para vereceğinize eski takımla devam edelim
lol. kardes sen nerde yasiyorsun acaba merak ediyorum, sivassporu sen galiba hic takip etmiyorsun. ölü takim, dede takim, ruhsuz takim.. yeter mi?

acil takviye yapilmali. yönetim beles futbolculardan vazgecmeli. para ver al.. afrikada daha nice emenikeler top kosturuyor biz burda dedleri topluyoruz beles diye
Alt 09.12.2010, 15:31   #56
kiNgSiZe58
Usta Yiğido

kiNgSiZe58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

723 Mesajına 1.261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 726 kiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer AnblickkiNgSiZe58 ist ein wunderbarer Anblick

tamam suan takimda düzelme var ama gecici bir düzelme.. muhsin ertugral dönemindede böyle bir gidisat vardi ama tepe taklak oldu takim küme düsücekti bakkal sa olsun takimi kurtardi yoksa halimiz persisandi
Alt 09.12.2010, 16:30   #57
ozledımeskıyı
Usta Yiğido

ozledımeskıyı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

615 Mesajına 937 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 700 ozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblick

Futbolcular at binmeyi biliyo mu rıza hoca sakatlıkla uğraşmak istemiyoruz diyor.
Attan duşerlerse bi de onla uğraşmayalım
ozledımeskıyı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.12.2010, 17:32   #58
zkrllh58
Yiğido

zkrllh58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

192 Mesajına 332 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 619 zkrllh58 COK SEVILEN BIR KISIzkrllh58 COK SEVILEN BIR KISIzkrllh58 COK SEVILEN BIR KISIzkrllh58 COK SEVILEN BIR KISI

gelecek gelecek oda gelecek ...
Alt 09.12.2010, 18:09   #59
emre41
Tecrübeli Yiğido

271 Mesajına 608 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 645 emre41 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Şimdi bu at çiftliği ile dalga geçenlerle ben dalga geçsem, sayın admin benim mesajımı siler misin, bilemiyorum vallahi...

Bir bakış açısı ancak bu kadar sığ, güdük ve sakat olabilir. Makukula neden Manisaspor'a gitti bilen var mı? Çocuklarının okulu için.
Mrs. Uygun döneminde kaç tane yabancı oyuncuyu sırf bu yüzden, evet kaliteli okul olmadığı için, alamadık. Sadece at çiftliği değil, ingilizce ve fransızca eğitim veren Sivasspor kolejinin de açılması gerekiyor.

Herkes sıralamadaki yerimizi düşünüyor, ne gerek var diyor. Yahu seni üst sıralara taşıyacak topçuya ne vadederek getireceksin Sivas'a? Klavye başında makara geçmesi çok kolay; adamlar ellerinden geleni yapıyorlar- en azından tesis konusunda-, hayrınız yok bari zararınız olmasın.

At çiftliği ya da eşşek çiftliği, adı her ne ise sosyal tesis konusunda her ne yapılıyorsa -hakkı ile tabi- yapanların ellerine sağlık.
emre41 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı emre41'a Teşekkür Ediyor...
Alt 09.12.2010, 19:00   #60
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 851 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
emre41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Şimdi bu at çiftliği ile dalga geçenlerle ben dalga geçsem, sayın admin benim mesajımı siler misin, bilemiyorum vallahi...

Bir bakış açısı ancak bu kadar sığ, güdük ve sakat olabilir. Makukula neden Manisaspor'a gitti bilen var mı? Çocuklarının okulu için.
Mrs. Uygun döneminde kaç tane yabancı oyuncuyu sırf bu yüzden, evet kaliteli okul olmadığı için, alamadık. Sadece at çiftliği değil, ingilizce ve fransızca eğitim veren Sivasspor kolejinin de açılması gerekiyor.

Herkes sıralamadaki yerimizi düşünüyor, ne gerek var diyor. Yahu seni üst sıralara taşıyacak topçuya ne vadederek getireceksin Sivas'a? Klavye başında makara geçmesi çok kolay; adamlar ellerinden geleni yapıyorlar- en azından tesis konusunda-, hayrınız yok bari zararınız olmasın.

At çiftliği ya da eşşek çiftliği, adı her ne ise sosyal tesis konusunda her ne yapılıyorsa -hakkı ile tabi- yapanların ellerine sağlık.
ağzına sağlık kardeşim, çok güzel özetlemişsin!!! umarım ilerleyen zamanlarda işimiz rast giderse yabancı futbolcu çocuklarının da okuyabileceği bir sivasspor koleji tesislerimiz içerisindeki yerini alır.
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
chelseayi, çiftliği, getireceğiz, gün, mutlaka, sivasa, sivasspordan