Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Bu Haber Doğru mu ?
Alt 26.05.2012, 20:57   #91
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 759 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Bu Haber Doğru mu ?

Adamın evi barkı İstanbulda, gitmek isteyebilir.Sivasa hoca mı yok.
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı Ferhat06'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.05.2012, 21:04   #92
58_SEMİH_58
Usta Yiğido

58_SEMİH_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

765 Mesajına 1.895 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 752 58_SEMİH_58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Sivaslıyım diye övünen Sivasspor'u çalıştıran bir teknik direktör çıkıpta ikide bir olursa gideriz manasında açıklama yapıyorsa Sivas şehrine Sivasspor'u aşılamak çok zor.Kişiler her zaman gidicidir.Onlarca hoca geldi gitti ama Sivasspor hala ayakta.Sözleşmede de eğer öyle bir madde varsa yönetime de diyecek bir şey bulamıyorum.
58_SEMİH_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı 58_SEMİH_58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.05.2012, 21:58   #93
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 726 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein

Rıza Çalımbay: "Beşiktaş'tan teklif almadım"

26 Mayıs 2012 Cumartesi 15:48:33 - trtspor.com.tr

Beşiktaş'ın başına geçtiği ve pazartesi günü imza atacağı iddia edilen Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay'ın transferi henüz net değil.

Tayfur Havutçu'nun ayrılmasının ardından teknik direktör arayışlarına hız veren Beşiktaş'ta Rıza Çalımbay ile anlaştığı yönünde haberler gelmişti. TRT Spor'un edindiği bilgiye göre Sivasspor'un başarılı teknik direktörü Rıza Çalımbay, henüz Kara Kartal'a transfer olmadı.

Deneyimli teknik adam, "Beşiktaş ile anlaşması halinde Sivasspor'a tazminat ödenmeyecektir" maddesinin olduğunu belirtirken, ancak transferi konusunda kimseyle görüşmediğini, Beşiktaş'tan da herhangi bir teklif almadığını ifade etti.
Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.05.2012, 22:00   #94
izmirliyigido
Gast

Git hoca gitt !.. Yatakta cilveleşirken aklı başkasında olan hatundan da erkekten de hayır gelmez. Al bohçanı git !..

İkide bir, bu tür açıklamaları yaparak aklını Bejeke'ye yoruyorsun, sonra da doğru dürüst bir transfer yapamıyorsun o yüzden.. Gitte 2. yarıyı göremeden kapının önüne koysunlar. Güle güle..

.
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.05.2012, 22:09   #95
MaXiMuM
Usta Yiğido

MaXiMuM - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.190 Mesajına 2.682 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 752 MaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer Anblick

Bu habere inanmak istemiyorum.

Yeni yapılan sözleşmesinde "Beşiktaş ile anlaşması halinde Sivasspor'a tazminat ödenmeyecektir" maddesi varsa eğer,

Hem yönetime
Hem de Rıza hocanın Sivaslılığı hakkında söylenecek çok şey var elbette..

Ama şimdilik varsayımlar la yanlış şeyler söylememek lazım. Bekleyelim görelim.
MaXiMuM isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda MaXiMuM'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 26.05.2012, 22:40   #96
KaanK
Tecrübeli Yiğido

427 Mesajına 859 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 671 KaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISI

Rıza hocanın sözleşmesine o maddeyi koymaya kim göz yumduysa kim koydurduysa Sivasspora ihanet etmiştir. Hoca gitsin gitmesin çok önemli değil ama " istediği an Beşiktaşa gidebilir" diye bir madde olabilir mi Allahaşkına adama gülerler.. Bu ne demektir arkadaş ya bu ; " sen istediğin dakika Beşiktaşa gidebilirsin sezon sonu, ortası, başı, ne zaman Beşiktaşın sana ihtiyacı olursa... BEN BURADA KULÜBÜMÜN, CAMİAMIN DEĞİL SENİN VE BEŞİKTAŞIN MENFAATİNİ ÇIKARINI GÖZETİYORUM" demektir . Kimse böyle bir sözleşmeye imza atamaz göz yumamaz kimse bu camiayı bu taraftarı yok sayamaz peşkeş çekemez.

Rıza hoca ptesi gider veya gitmez şu dakikadan sonra çok önemli değil. Ama kafasına karasevdası ve artık gizlemekten dahi gocunmadığı Beşiktaşı aklında iken şimdi teknik sorumlusu (!! ) ( birisi hatırlatsa fayda var) olduğu Sivasspora ne verebilir ki ???

Tamam Rıza hoca bizden birisi içimizden birisi memleketini sevdiğinden de şüphemiz yok ama sen bir takımın başındayken açık açık isterlerse giderim deyip nasıl bu camiayı incitirsin ?? Sen hazır bekliyosun ama asıl takımının gönlü ne zaman isterse o zaman emrine amadesin..

Kusura bakma hoca şu dakikadan itibaren sana ve o maddeyi içeren sözleşmeyi imzalatan sorumlulara karşı kimsenin-ya da en azından nacizane şahsımın küçücük güveni ve saygısı kalmamıştır

Allah yolunu açık etsin ....
KaanK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda KaanK'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 26.05.2012, 22:56   #97
Sivaslibey
Tecrübeli Yiğido

Sivaslibey - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

274 Mesajına 526 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 784 Sivaslibey ist ein wunderbarer AnblickSivaslibey ist ein wunderbarer AnblickSivaslibey ist ein wunderbarer AnblickSivaslibey ist ein wunderbarer AnblickSivaslibey ist ein wunderbarer AnblickSivaslibey ist ein wunderbarer Anblick

Ne diyelim hayirlisi olsun. Besiktas bir an evvel alsinda bizde kurtulalim oda kurtulsun.

Riza hoca bu kadar kendini paralama. Isterlerse çik adam gibi gidiyorum de, bizim düsünecek koskoca bir camiamiz var. En azindan bizde teknik direktörümüzün kim oldugunu bilelim.
Sivaslibey isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.05.2012, 23:02   #98
Metal Gear
Usta Yiğido

Metal Gear - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

727 Mesajına 1.433 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 755 Metal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISI

Ben bir Sivasspor taraftarıyım.Ama her taraftar gibi benim de hayallerim var.Şu an layık olduğum takımı tutmuyorum.Ben de şampiyonuklar yaşamak istiyorum.Fırsat olduğunda ben de İstanbul takımlarını tutmak istiyorum..hatta bir arkadaşım kolumdan tutup gel sana İstanbul forması alacağım dese hiç düşünmem..
Metal Gear isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.05.2012, 23:15   #99
şarkışla 58
Usta Yiğido

şarkışla 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

731 Mesajına 1.223 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 766 şarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISI

Hemen gaza geliyorsunuz arkadaşlar.Rıza Hoca yı hemen siliyorsunuz.Bir Hoca nın amaçları,hedefleri olması normal değil mi.bjk yi çalıştırmak istemesi normal.Gitmek isteyebilir.Bunda anormal birşey yok bence.
şarkışla 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.05.2012, 23:20   #100
calipso
Usta Yiğido

426 Mesajına 700 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 658 calipso FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
adres58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
İş işten geçmeden Muhsin Hocaya acil GEL deme zamanı yaklaşıyor galiba...
gelirken yanında Tshabalala yıda getirse ne güzle olur
calipso isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
batacakmı, benimde, beşiktaşla, Çalımbay, Çalımbaydan, doĞru, gönderdi, görüşmem, haber, hocam, hocaya, jet, mesajı, mesajım, olmadı, olmazsa, olmuyor, rıza, takım, var, yalanlama, Özel