Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

--->: KARTALIN KANADINI KOPARDIK
Alt 11.11.2006, 23:19   #21
1967_DERNEK_MUSTAFA
Usta Yiğido

1967_DERNEK_MUSTAFA - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

50 Mesajına 99 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 885 1967_DERNEK_MUSTAFA SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR1967_DERNEK_MUSTAFA SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR1967_DERNEK_MUSTAFA SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR1967_DERNEK_MUSTAFA SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR1967_DERNEK_MUSTAFA SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR1967_DERNEK_MUSTAFA SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR
Standart --->: KARTALIN KANADINI KOPARDIK

sivasspor beşiktaşı elinden kaçırdı saydım 9 tane yüzde yüzlük golleri atamadılar onların bazıları gol olsaydı fark yapardık olsun 1 0 oldu bizim oldu mühüm olan hanemize 3 puanın girmesiydi yanlız şunuda söylemeden geçemiyeceğim sivasspor taraftarların olduğu bölümde elle sayılacak kadar taraftar vardı bu beni ve beraber izlediğimiz bütün sivaslıları üzdü ve moralini bozdu istanbulda 3 milyon sivaslı var diyorlardı nerdelerdi biletler pahalı diyorlar barası olmayan gelmeye bilir ona sözümüz yok 3 milyonun için de hepsininmi parası yokta maça iştirak etmediler bizde 4 gözle bekliyordukki bizlere ayrılan bölün hınca hınç dolar sandık ama malesef 100 kişi anca vardı belkide biraz daha fazlaydı demekki sadece gönül verenler ordaydı üzülerek söylüyorum bundan sonra istanbuldada taraftarımız var diye övünmeyelim sivassporu destek verenler hariç
1967_DERNEK_MUSTAFA isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
-->: KARTALIN KANADINI KOPARDIK
Alt 11.11.2006, 23:24   #22
sinan-58
Usta Yiğido

sinan-58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

616 Mesajına 1.180 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1018 sinan-58 COK SEVILEN BIR KISIsinan-58 COK SEVILEN BIR KISIsinan-58 COK SEVILEN BIR KISI
Standart -->: KARTALIN KANADINI KOPARDIK

helal olsun bize bizim kucuk takımlarla işimiz olmaz biz anca hiç yenilmeyenleri ve buyukleri yeneriz inş. traabzon ve gs yide yeneceğiz ama onlar bjk kadar sanslı olmayacaklar ve onlara 5-6 tane atacağız
Alt 11.11.2006, 23:46   #23
tonuslu_58
Acemi Yiğido

tonuslu_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

3 Mesajına 4 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 655 tonuslu_58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart -->: --->: KARTALIN KANADINI KOPARDIK

[QUOTE=defro;165507]
Alıntı:
sadecesivas! Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

öyle bağıranın ta ben anasını................. tebrik ediyorum bizi yendiniz ama fazla üzülmüyorum sonuçta hemşerimsiniz kapalıdaydım size değil tiganaya kızıyorum sen kendi ewinde yenemiyorsan.... neyse küfür etmiyeceğim ruhsuz şeref...lere

bende katılıyom sana... diger kardeşleriminde dediği gibi yobazlar diye tezahurat yaptılarsa yapanın taaa anasınııııııııı .....................
tonuslu_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
-->: KARTALIN KANADINI KOPARDIK
Alt 11.11.2006, 23:57   #24
ceza_tolga_rep
YASAKLI ÜYE

ceza_tolga_rep - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

117 Mesajına 179 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ceza_tolga_rep COK SEVILEN BIR KISIceza_tolga_rep COK SEVILEN BIR KISIceza_tolga_rep COK SEVILEN BIR KISI
Standart -->: KARTALIN KANADINI KOPARDIK

ÖNCELİKLE SİVASSPORUMU BU BAŞARIDAN DOLAYI KUTLAR,KENDİLERİNE TEŞEKKÜR EDERİM.GERÇEKDEN GÜSEL Bİ FUTBOLLA BJKI YENDİLER.SAHADA SADECE SİVASSPOR VARDI.GERÇEKDEN GÜSEL Bİ GALİBİYET ALDIK.BÜLENT HOCAYADA HAFTAYAKİ TRABZIN MAÇINDA BAŞARILAR DİLİYOR VE Bİ ÖMÜR BOYU SİVASSPORDA HOCALIK YAPMASININ DİLİYORUM.
BANA GÖRE MAÇTA TEK YILDIZ VARDI,ODA MEHMET YILDIZ DI.SAOL MEHMET YILDIZ...........
ceza_tolga_rep isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
-->: --->: KARTALIN KANADINI KOPARDIK
Alt 12.11.2006, 00:31   #25
yigido Atilla
Usta Yiğido

yigido Atilla - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

179 Mesajına 343 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 844 yigido Atilla FAZLA SÖZE GEREK YOKyigido Atilla FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart -->: --->: KARTALIN KANADINI KOPARDIK

Alıntı:
tunga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Biz sivas lıyız ne idi belirsiz değil tuttuğumuz takım kimliğimizde yazar biizm .Gelelim maç başlamadan önce yapılan tezahürata kendisini bjk taraftarı sanan 3.5 çapulcu yobazlar dışarı diye bağırıyoo ama gerzekler bilmezlerki CUMHURİYET sivasta doğdu futbolcu arkadaşlar sağolsun lar cevabını çok ii bir şekilde verdiler cevap larını hepsi terli alınların öpüyorum ve tüm camiamıza hayırlı olsun . başkan ve ekibine sonsuz teşekkürler bu güzel duyguyu bize yaşattıkları için .
Sivasli Besiktas taraftarlari macta kendilerini nasil hissedtiler yobazlar disari diye tezahürat yapilinca cogu sivasta dogmamis olabilir ama Anne ve babalari sivasli bu hakareti nasil kabullenecekler cok merak ediyorum bir elde iki karpuz tasinmayacagini Simdi ögrenmislerdir Stadta Bagiran yobazlarrin Nüfüs cüzdanlarinda türk yaziyor ve isimleri Ahmet mehmet hasan fatma hülya ise Türrkiye cumhuriyetinin nerde kuruldugunu unutan yobazlarin isimleri Karamannis , Robert ,Artho ,Arman,Toni olmadigina sükressin sadece bagiran yobazlardan bahsediyorum
yigido Atilla isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla