Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı değerlendirelim
Alt 23.01.2011, 23:04   #71
esentepeli58
Tecrübeli Yiğido

esentepeli58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

108 Mesajına 146 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 625 esentepeli58 FAZLA SÖZE GEREK YOKesentepeli58 FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Maçı değerlendirelim

ilk maça göre yeni oyuncular gayet iyidi bu kadro ile anadolu takımlarını yenicek kalitedeyiz
Alt 23.01.2011, 23:06   #72
nefhret_58
Yiğido

nefhret_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

77 Mesajına 148 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 nefhret_58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

arkadaşlar benim transferler yönünde düşüncelerim çok iyi. ama bir sakıncalı durum göüme de çarpmıyor değil. orta sahda çoğalamamak. evet. her defasında sabri gibi bir oyuncu, servet gibi bir oyuncu orta sahayı silme geçebildi. bu kadar boş bir orta saha daha görmemiştim sivas ta. grosicky çok iyi ve hırslı bir futbolcu ama ona pas taşıyabilecek orta saha nerede.kaçan gole mi yanayım yoksa servetin golüne mi anlayamadım. gelen iki defans oyuncusu tomas rada ve navratil beni adeta büyüledi. gel gelelim ikisi de ilk maçta sarı kartla karşılaştı. eneramo topla ilk buluştuğu an gol pozisyonuna girdi. geçen sene fenerbahçe maçında attığımız golün aynısını bugün kamananla kaçırdık ki maçın kırılma noktası olan bir dakikadaydı. rıza hocam senden tek dileğim defans tamam ama hem defansa hem de ileri uca gidebilecek bir ortasaha.
nefhret_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı nefhret_58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 23.01.2011, 23:18   #73
nbc
Yeni Yiğido

7 Mesajına 13 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 nbc FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

maçı yerinde izleyen birisi olarak değerlendirmem gerekirse yenilerden Rada türkiye liginde yarım sezon sonunda ancak uyum sağlayabilir.Navratil konusunda şuan için bişiler söylemek yersiz olucaktır çünkü defansın göbeği bir uyum işidir.Ve bunu iki üç hafta geçince daha net görebilicez.Kamil eğer takım kendisine uyum sağlayabilirse ofansif anlamda takıma çok şey katıcaktır.

Maç sonu için gördüklerimi dile getirmem gerekirse kafile maç bitiminden yarım saat sonra tem üzerindeki köprüde durdu ve tüm oyuncuları taksiye bindiridler şans eseri oradaydım..ve bu takımın ruhsuzluğuna bi kez daha şahit oldum.Hiçbirinin yüzünde yenilginin hüznünü fark edememek üzücüydü.Ama arma uğruna orada olmak herşeyin önündeydi..
nbc isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda nbc'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 23.01.2011, 23:19   #74
sibur
Yiğido

sibur - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

77 Mesajına 132 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 611 sibur FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bazı arkadaşlar mehmet ve ermanın artık sivasta olmaması görüşünde..bu görüşü kim nasıl savunuyosa futbol bılgısınden şüphe ederim..erman kanadını iyi kullanan ve acık alanda rahat adam eksiltebılen,mehmet formda oldugunda rakip defansı bunaltan bır futbolcu.bizim kategorımızde tüm anadolu klüpleri bu iki futbolcu gıbı adam arar bızım futboldan anlamayan taraftarımız satılsın görüşünde..GEÇİN BUNLARI ARKADAŞLAR.. rıza hoca bıle erman ve mehmet e ne kadar deger verdıgınde haklı oldugunu sızde goreceksınız ve pişman olacaksınız..yeterkı mehmet formunu korusun malum lig yenı basladı bıras kıloları var ve antramanlara adapte olduktan sonra 2-3 hafta sonra izleyın genel takımı..
sibur isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sibur'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 23.01.2011, 23:20   #75
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok
Unglücklich Cevap: Maçı değerlendirelim

MAÇTAN eve yeni geldim,gs yeni stadında iyi mücadele etti,sivassporda elinden geleni yaptı,yeni transferleri ilk maç olmasına rağmen beğendim,uyum sorunu yaşamadılar,groseçki 2 3 hafta sonra daha iyiolacak,diğerleride öyle,enoramaya biraz zamanlazım,bizde kadir.ziya,grosecki navratil,uğur,iyi oynadılar,mehmet yıldız elinden geldiğnce çok mücadele etti ancak bal vermeyen arı gibi,kaleci oyuna topu geç sokuyor,erman.kamanan.mehmet nas,suarez,yeteri kadar,fayda sağlamadılar,rıza hoca 1 puana degil 3 puana oynattı takımı,bence bu maçtan alınacak 1 puan bile çok iyi olurdu,yenemiyorsak yenilmeyeceğiz,rakip gs,stad arena 1 puan iyi olurdu,sağlık olsun,bundan sonraki maçlarda daha iyi olacağımıza yürekten inanıyorum.
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58MUAMMER58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 23.01.2011, 23:21   #76
izmiriyigidosu
Yiğido

izmiriyigidosu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

51 Mesajına 76 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 izmiriyigidosu ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Daumen hoch Cevap: Maçı değerlendirelim

Maçta göze çarpanlar : yeni tranferlerin muhteşem uyumu özellikle kamil grosickiego süper oynadı atak hızlı bi futbolcu sivassporumuzda çok iyi işler yapacağına inanıyorum bide kaleci korcan harika kurtarışlar yaptı

Maç hakkında ki genel görüşleriniz neler : maça iyi başladık ilk dakikalarda kamilin atakları heyecanlandırdı gsninde atakları oldu ama defans işini iyi yaptı yeni transferler iyi oynadı kaçan gollerde olmasaydı orda bi tarih yazabilirdik ama olsun bu daha ilk maç bundan sonra fırtına gibi gideceğiz buna inanıyorum

Maçın Yıldızı Kimdi : kamil grosickiego kadir bekmezci korcan ziya

Maçın en kötüsü kimdi : erman pedriel kamanan

Maçta göze çarpanlar : ?

Yeni transferlerimizi nasıl buldunuz?

Maç hakkında ki genel görüşleriniz neler : ?

Rıza Hoca'nın oyuna hamlelerini nasıl değerlendiriyorsunuz : rıza hoca eneramoyu ilk onbirde oynatsaydı bence daha iyi olurdu pedrielin yerine son dakikalarda aldı ama bir net pozisyon yakaladı hayrettinin sakatlanmasına üzüldüm geçmiş olsun diliyorum inş kötü bişey yoktur mehnet nası alması biraz daha orta sahayı hareketlendirdi hocamız işini bilir yaptığı tranferlerde yerınde transferler hocamıza çok teşekkür ediyorum böle savaşan hırsla oynayan bi takım oluşturduğu için yönetimede teşekkür ediyorum transferler için
izmiriyigidosu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.01.2011, 23:23   #77
sivassevermurat
Yeni Yiğido

sivassevermurat - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4 Mesajına 4 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 sivassevermurat FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

kamananı oyna niye aldı anlamadım koşmuyor yürüyor oyunda ya...pedriel o pozisyonları gol yapardı
sivassevermurat isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Galatasaray 1-0 Sivasspor
Alt 23.01.2011, 23:31   #78
FANATIK YIGIDO
Tecrübeli Yiğido

130 Mesajına 164 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 623 FANATIK YIGIDO FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Galatasaray 1-0 Sivasspor

Alıntı:
kareas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
sahaya çıkan 11 yanlıştı,hoca takımını daha tanıyamamış,en önemlisi rıza hoca ürkek futbol oynatarak takımı alt taraflara doğru kendi eliyle sürüklüyor.Takımda sistem oyunu yok,kimin nerde ne yaptığı hiç belli değil,bir maçta 3 tane forvet denenmez,hazırlık maçı yapmıyoruz.(bu değişiklikler aslında rıza hocanın ne yaptığını bilmiyor olmasından dır)bu futbol anlayışı ile sivas küme düşer.bu anlayışla kümede kalmanında bir espirisi olmaz.yürekli olacaksın,cesur oynayacaksın,göze hoş gelen futbol oynayacaksın,bırak 8 tane gol ye,ama adam gibi oyna futbol ! oyna..oynat.birde sana şunu diyorum rıza hoca,antremanda futbolculara yüklenmeyle hocalık olmaz.rahat bırak o futbolcuları,pestilini çıkartana kadar antreman yaptırıyon.enerjilerini sahaya saklattır.ve en kısa zaman da sistemli oyununu bu takıma adapte et.yoksa bank asya.
bu yazdiklarina katilmiyorum bu macta geriye cok yaslandik okonuda haklisin ama bir gercek var riza hoca gelmeden once ruhsuz isteksiz bir takim vardi bir duzune gol yiyordu riza hoca geldikten sonra takimda inanilmaz deyisim oldu bunlari inkar edemeyiz
FANATIK YIGIDO isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda FANATIK YIGIDO'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 23.01.2011, 23:32   #79
Champion_58
Yiğido

Champion_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

32 Mesajına 60 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Champion_58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

rakibin ayağındaki topa giren yok takımda seyrediyoruz yalnızca
piero ölçümünde servet gol de tam 70 metre top sürmüş sinirim bozuldu vallaha

inşallah düzelir
Alt 23.01.2011, 23:54   #80
FANATIK YIGIDO
Tecrübeli Yiğido

130 Mesajına 164 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 623 FANATIK YIGIDO FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bumac golu atanin kazana bileceyi bir macti neyazikki onemli pozisyonlarda bulduk sanssizligimizda buna eklenince hic beklemediyimiz sonuc cikti grosickinin alda at dercesine getirdiyi topa iyi vuramayan mehmet yildiz bize malubiyeti getirdi
FANATIK YIGIDO isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
değerlendirelim, maçı