Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Carlos Akhisar'la Anlaştı
Alt 05.01.2015, 11:08   #31
karasarlıyiğido
Yiğido

77 Mesajına 114 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 530 karasarlıyiğido FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Carlos Akhisar'la Anlaştı

hayırlı olsun ama demekki mecnun başkanın dedikleri teker teker çıkacak başkan carlos başka takımlarla görüşüyordu deyince birçoğu inanmamıştı demekki doğruymuş inşallah bu seneki bizdeki performansını ordada sürdürür hayırlı olsun
karasarlıyiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.01.2015, 11:06   #32
astaravisa
Usta Yiğido

astaravisa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

247 Mesajına 379 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 717 astaravisa FAZLA SÖZE GEREK YOKastaravisa FAZLA SÖZE GEREK YOK

Klasik Türk taraftar profili.
Bu eleştirim tüm takımlarımız için geçerli.
Bir kişi sizdeyken yere göğe sığrıdılmaz methiyeler dizilir..
rakiplerden birine giderse çamur atmaya başlanır..
carlosta bu duruma düştü şimdi.
ben en başından beri carlosu eleştiriyordum. en azından istikrarlıyıp.
bazıları gibi carlos bize geldiğinde ygöklere çıkarıp gidince bok atmıyorum.
astaravisa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda astaravisa'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 06.01.2015, 12:05   #33
68yasar58
Yiğido

263 Mesajına 563 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 438 68yasar58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

İyi veya kötü bi hizmet verdi bunun bedelini kendisi aldı takımın geçenyılki başarısında sevincini, bu yılda hüzününü bizlere yaşattı kendisine herşey için tekkür ettik gönderdik, arkasından konuşmanında anlamı yok, işi gücü rast gitsin deyip bu konuyu kapatmak lazım.
68yasar58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.01.2015, 15:21   #34
emrecan17
Acemi Yiğido

35 Mesajına 79 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 428 emrecan17 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

CARLOS'dan vaatler :

Ligin ikinci yarısında Akhisar Belediyespor'u iyi yerlere taşımak için çaba göstereceklerini anlatan Carlos, "Ligi üst sıralarda bitirmeyi hedefliyoruz. Akhisar Belediyespor'u sezon başından beri takip ediyorum. Kendime özel projelerim var. Devre arasını iyi değerlendirip, takviyeler de yaparak daha iyi yerlere gelmek istiyoruz" ifadelerini kullandı.

Carlos, futbolcuların akıllarına Avrupa kupalarını aşılamaları gerektiğine dikkati çekerek, şunları söyledi:

"Devre arasını iyi değerlendirip, takımdaki eksikleri belirleyerek transfer yapmayı düşünüyoruz. Öncelikli hedefim sezonu iyi bitirmek. Seneye sezon başında başkanla oturup takımdaki eksikleri belirleyeceğiz. Akhisar Belediyespor, iyi oyununa karşın hak ettiği puanları alamadı. Benim oyun tarzım, topa sahip olmak ve herkesi potansiyelinin üzerine çıkarabilmek. Hem savunmayı hem de hücumu bir arada yapmak zorundayız. Ben defans yapmayı tercih eden bir hoca değilim. Futbolda sadece savunma yapmak imkansız gibi bir şey. Başkana söz veriyorum, Akhisar Belediyespor'u daha çok koşan, daha iyi top yapan ve Avrupa kupalarınakatılacak bir takım haline getireceğiz."
emrecan17 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda emrecan17'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 11.01.2015, 15:26   #35
58YIGIDO58
Usta Yiğido

58YIGIDO58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

576 Mesajına 843 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 671 58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI

Ben Carlosun Akhidarda basarili olacagini dusunuyorum.
Kaliteli oyuncularda alacaklardir mutlaka.
58YIGIDO58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.01.2015, 15:34   #36
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1067 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Alıntı:
emrecan17 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
CARLOS'dan vaatler :

Ligin ikinci yarısında Akhisar Belediyespor'u iyi yerlere taşımak için çaba göstereceklerini anlatan Carlos, "Ligi üst sıralarda bitirmeyi hedefliyoruz. Akhisar Belediyespor'u sezon başından beri takip ediyorum. Kendime özel projelerim var. Devre arasını iyi değerlendirip, takviyeler de yaparak daha iyi yerlere gelmek istiyoruz" ifadelerini kullandı.

Carlos, futbolcuların akıllarına Avrupa kupalarını aşılamaları gerektiğine dikkati çekerek, şunları söyledi:

"Devre arasını iyi değerlendirip, takımdaki eksikleri belirleyerek transfer yapmayı düşünüyoruz. Öncelikli hedefim sezonu iyi bitirmek. Seneye sezon başında başkanla oturup takımdaki eksikleri belirleyeceğiz. Akhisar Belediyespor, iyi oyununa karşın hak ettiği puanları alamadı. Benim oyun tarzım, topa sahip olmak ve herkesi potansiyelinin üzerine çıkarabilmek. Hem savunmayı hem de hücumu bir arada yapmak zorundayız. Ben defans yapmayı tercih eden bir hoca değilim. Futbolda sadece savunma yapmak imkansız gibi bir şey. Başkana söz veriyorum, Akhisar Belediyespor'u daha çok koşan, daha iyi top yapan ve Avrupa kupalarınakatılacak bir takım haline getireceğiz."
Carlos gene yükseklerden atmis.Akhisar´i cok kosan,daha iyi top yapan ama puan alamayan bir takim yapmak istiyor gene, bize ne yaptiysa ayni tarife Akhisar icinde gecerli olacak,cünki Sivas´a oynattigi futbolu oradada tatbik edecek.Buda bizim isimize gelir tabiki.

Aslinda Akhisar´a gitmekle kariyerine cok büyük darbe vurduda bunun farkinda degil.Siradan bir teknik direktör olma yolunda hizli adimlarla ilerliyor Carlos.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.01.2015, 15:37   #37
emrecan17
Acemi Yiğido

35 Mesajına 79 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 428 emrecan17 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
B.DUMANLI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Carlos gene yükseklerden atmis.Akhisar´i cok kosan,daha iyi top yapan ama puan alamayan bir takim yapmak istiyor gene, bize ne yaptiysa ayni tarife Akhisar icinde gecerli olacak,cünki Sivas´a oynattigi futbolu oradada tatbik edecek.Buda bizim isimize gelir tabiki.

Aslinda Akhisar´a gitmekle kariyerine cok büyük darbe vurduda bunun farkinda degil.Siradan bir teknik direktör olma yolunda hizli adimlarla ilerliyor Carlos.
Bu açıklamalarında ilgimi çeken Akhisar'ı sezon başından beri takip ediyorum demesi kendi takımının çıkışı için savaş gerekirken başka takımları takip etmesi ni ilginç buluyorum.
emrecan17 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda emrecan17'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 11.01.2015, 15:47   #38
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1067 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Alıntı:
emrecan17 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bu açıklamalarında ilgimi çeken Akhisar'ı sezon başından beri takip ediyorum demesi kendi takımının çıkışı için savaş gerekirken başka takımları takip etmesi ni ilginç buluyorum.
Ne takibi tabiki öyle diyecek,hepsi düzmece karsisindaki yutarsa bu sözleri kabullenir.Olan Sivasspor´a oldu genede yerinde bir müdahale ile baglar koptu.Biz Sergen hoca´dan memnunuz,umarim Eneramo bile dahi Sergen hoca ile bir cikis yakalayabilir.Futbolda hersey mümkün...

Akhisar-Izmir arasi olsa olsa bir saatlik yol.Carlos uckuru dururken Akhisar´imi düsünür?.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.01.2015, 16:20   #39
58MySouL
Yiğido

58MySouL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

142 Mesajına 230 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 684 58MySouL ist jedem bekannt58MySouL ist jedem bekannt58MySouL ist jedem bekannt58MySouL ist jedem bekannt58MySouL ist jedem bekannt58MySouL ist jedem bekannt

Alıntı:
ezelşener Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Devre arası bence Ademi de götürsün.
Gardaş sen futbolu ya bilmiyorsun yada anlamıyorsun.Adem den daha fazla mücadele eden ve oyunu adam gibi oynayan atıf da costa cicinho hariç bana bir kişi daha göster.İlk yarı performansı itibari ile.Kadir desen haklı derdim sana.
58MySouL isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.01.2015, 18:32   #40
yigit 2013
Acemi Yiğido

yigit 2013 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

40 Mesajına 67 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 380 yigit 2013 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Carlos çok gururluydu siyasi yüz ustu birakip gitmezdi eğer ki çok gururluusa akhisara neden gittii
yigit 2013 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
akhisarla, aksisarla, anlaştı, carlos