Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Transfer

Transfer Transfer Listesi / Yeni transferler / Giden futbolcular

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Fanatik'e göre Tunuslu Chahechouhe Sivasspo
Alt 19.06.2012, 22:44   #31
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 873 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Fanatik'e göre Tunuslu Chahechouhe Sivasspo

ROTA FASLIYA ÇEVRİLDİ

Avrupa'da futbolcu arayışını sürdüren Kırmızı Şimşekler rotayı Bulgaristana çevirdi. Geçtiğimiz sezon Fransa'nın Nancy takımından Bulgaristan'ın Chernomorets Burgas takımına giden 25 yaşındaki Fas'lı futbolcu Aatif Chahechouhe için yönetim düğmeye bastı. Avrupa arenasında mücadele etmeye hazırlanan Es Es, UEFA'dan çıkacak kesin kararı beklerken transfer çalışmalarını da sürdürüyor. Yeni sezonda hem lig hem de Avrupa kulvarında mücadele etmeye hazırlanan Eskişehirspor transfer harekatını hızlandırdı. Kırmızı-Siyahlılar’ın son gündemi, Bulgaristan’ın Chernomorets Burgas Takımı’nda forma giyen 25 yaşındaki ortasaha oyuncusu Aatif Chahechouhe. Geçtiğimiz sezonun devre arasında Bulgaristan’a gelen ve 15 maçta rakip fileleri 10 kez havalandıran futbolcuyu transfer etmek için yönetimin düğmeye bastığı öğrenildi.
Bu sezon patlama yaptı

Fransa’nın Nancy takımından Bulgaristan’ın Chernomorets Burgas takımına bu yılın Ocak ayında transfer olan ve burada formunun zirvesine çıkan Aatif Chahechouhe kısa zamanda dikkat çeken bir performansa ulaştı. Chahechouhe, hücum ağırlıklı orta saha oyuncusu olarak forma giymesine rağmen Chernomorets takımında 15 maçta 10 gol atma başarısı gösterdi. Bulgar ekibiyle 2014 yılına kadar sözleşmesi bulunan Chahechouhe, Fransa’da Racing Paris, Sedan, Saint Gratien, Noisy LeSec ve Nancy takımlarında forma giydi. Faslı futbolcunun adı bu sezon sonlarına doğru Antalyaspor'la da anılmıştı. (Spor Servisi)Kaynak:Sonhaber-Eskişehirin Sesi Gazetesi-18.06.2012.....Bu oyuncu için dün Eskişehir Gazetesinde bu haber çıkmış...Anlaşılan oyuncunun menejeri sadece bizimle değil başka takımlarla da görüşüyor....Bir kaç gün içinde bu oyuncu için neler olduğunu ;kimin alacağını da hep beraber görürü..Benim gönlüm de hala Mısırlı oyuncu Shikibala var..Nedendir bilinmez bu Mısırlı oyuncuya aynı Enaramo ve Grosicki gibi çok kanım kaynadı..Bakalım önümüzdeki günler neler gösterecek...Ayrıca bir kaç yıldır değişik takımlarda oynayıp da patlama yapamayan sadece sıradan bir lig olan Bulgar liginde sadece yarım sezon oynayıp 10 gol atıp 15 tane de asist yapan bir oyuncu
ya da hemen talip olup bu oyuncu çok iyi oynadı demek ne kadar da doğru hep beraber göreceğiz...Umarım alınacak oyuncu sivasspora gerçekten katkı yapar;sıradan oyuncular sivasspora yakışmaz sadece kulübe de oturur;aynı Sandro da olduğu gibi...Onun için iyi analiz yapıp iyi değerlendirmek gerekir diye düşünüyorum..
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı eyuphulagu'a Teşekkür Ediyor...
Alt 19.06.2012, 23:06   #32
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1280 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

adi çok basit benim için fransada yasadigim ve birçok fasli arkadasimin oldugu için

turkçe telafuzu.

"atIf ŞaheŞuŞ"

aklinizda kalsin.
Alt 19.06.2012, 23:47   #33
babapiton
Usta Yiğido

babapiton - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.318 Mesajına 3.345 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 822 babapiton FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Aatif Chahechouhe Videosunu İzlemek İçin Tıklayın !
babapiton isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.06.2012, 00:11   #34
sivaslıadem
Usta Yiğido

sivaslıadem - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

976 Mesajına 2.004 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 761 sivaslıadem BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

bu nasıl okunuyor
Çeha-çuhe diye mi
Bence bu oyuncunun adından güzel bir tezahürat çıkar :-)
sivaslıadem isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.06.2012, 00:33   #35
avare
Usta Yiğido

avare - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

195 Mesajına 296 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 801 avare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz sein

insallah yalan haber degildir bizde is yapar, adi zor ama biz ona yakisan bir ad buluruz
avare isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.06.2012, 07:15   #36
izmirliyigido
Gast

Hayırlı olur inşallah Sivasspor'umuza. Hareketli ve güçlü bir fiziği var, şutları da fena değil. Sivas'ta iş yapar inşallah.

.
Alt 20.06.2012, 07:32   #37
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1424 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
izmirliyigido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Hayırlı olur inşallah Sivasspor'umuza. Hareketli ve güçlü bir fiziği var, şutları da fena değil. Sivas'ta iş yapar inşallah.

.
Abi nasıl okunduğunu belleyebildinmi...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.06.2012, 08:02   #38
izmirliyigido
Gast

Alıntı:
adres58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Abi nasıl okunduğunu belleyebildinmi...
Yok be Atilla'cığım belleyemedim. Bir söyleyeni de görmedim daha. Ama ben kendim "ŞAKA-ŞUKA" diyip geçiyorum..

.
Alt 20.06.2012, 12:14   #39
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1424 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
izmirliyigido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Yok be Atilla'cığım belleyemedim. Bir söyleyeni de görmedim daha. Ama ben kendim "ŞAKA-ŞUKA" diyip geçiyorum..

.
Halil kardeşim Fransada yaşıyor o telaffuz etmiş..

Şaheşuş muş adı

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda adres58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Fas’lı Aatif Sivasspor’da (mı?)
Alt 20.06.2012, 12:15   #40
eyupk
Usta Yiğido

eyupk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

809 Mesajına 1.915 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 867 eyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannt
Standart Fas’lı Aatif Sivasspor’da (mı?)

Fas’lı Aatif Sivasspor’da (mı?)
2012-06-20

Transfer çalışmalarını sürdüren Sivasspor’un Fas asıllı Fransız futbolcu Aatif Chahechouhe ile her konuda anlaştığı öğrenildi.
Sivasspor uzun süredir görüşme halinde olduğu belirtilen Aatif Chahechouhe ile büyük ölçüde anlaşma sağladığı belirtildi.. Bulgaristan’ın Burgas takımında forma giyen 26 yaşındaki orta saha oyuncusunun bonservisi için Bulgar ekibiyle el sıkışan Kırmızı-Beyazlılar’ın, futbolcuyla da anlaştığı öğrenildi. Teknik direktör Rıza Çalımbay, Fas asıllı Fransız futbolcuyu uzun süredir takip ederken, önümüzdeki günlerde golcü oyuncunun resmi imzayı atacağı ifade ediliyor. Yiğidolar görüşme halinde olduğu Çad Milli Takımı’nın golcüsü N’Douassel’e de önümüzdeki günlerde imza attırmayı planlıyor.

Hürdoğan

Etiketler
aatif, alexi, chahechouhe, chahechouhe’de, fanatike, fas’lı, gÖre, mutlu, sivassporda, sivasspor’da, sivasın, tunuslu