Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

40 Milyon EUR`'luk Yaptık
Alt 18.02.2009, 16:18   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart 40 Milyon EUR`'luk Yaptık

Bülent Uygun, idman sahası bile bulunmayan Sivasspor'u 40 milyon euroluk bir kulüp haline getirdiklerini söyledi.

Sivasspor'u dev yaptık
Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, gerçekleşmesini istediği hayalleri bulunduğunu belirterek, “Mesela UEFA şampiyonu olmak, Şampiyonlar Ligi Şampiyonu olmak, Milli Takımla Avrupa Şampiyonluğu ve Dünya Şampiyonluğu. Bunları başarmak istiyorum” dedi. Uygun, Sivasspor'da göreve başladığında, tesislerinin ve idman sahalarının olmadığını, maddi anlamda da sorunları bulunduğunu anlatarak, şöyle devam etti: “Ama bugün Türkiye'nin en iyi tesislerine sahibiz. Bununla birlikte değeri 40 milyon euroyu bulan, kasasında trilyonlarca parası olan ve iki sezon üst üste lider olmuş bir Sivasspor var. İşte biz bunu başardık.” Transferleri özenle yaptıklarını anlatan genç teknik adam, “Bir sistem kurduk, plan yaptık ve projelerimizi hayata geçirdik. İzleme komitesini kurduktan sonra dünyanın her yerine futbolcu izlemesi için yolladım. Ondan sonra ben kendim gidip beğenilen futbolcuların maçlarını izliyorum. Bilica ve Kamanan'ın transferleri de böyle gerçekleşti” diye konuştu.

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
eur`luk, milyon, yaptık