Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Takımımı Beğendim
Alt 23.09.2014, 09:31   #11
bulutbey27
Tecrübeli Yiğido

bulutbey27 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

268 Mesajına 443 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 634 bulutbey27 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Takımımı Beğendim

Carlos'un umut dolu açıklamaları var inşallah bu hafta 3puanla tanışırız
Alt 23.09.2014, 10:32   #12
ihtiyar yiğido
Usta Yiğido

ihtiyar yiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.233 Mesajına 3.125 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 793 ihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblick

Geçen sezon Galatasarayı evinde perişan ediyorduk ki maalesef hakemler devreye girerek üç oyuncumuza kırmızı kart göstererek üç puanı elimizden alıp Galatasaray'a hediye etmişlerdi ve cezalı oyunculardan dolayı üç dört hafta kötü netice almamıza sebebiyet vermişlerdi, bu hafta adaletli bir maç yönetirlerse, ilahi adelet tecelli eder, geçen sezon elimizden alınan üç puanı bu sefer Galatasaray'ı kendi evinde yenerek alabiliriz.
ihtiyar yiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ihtiyar yiğido'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 23.09.2014, 19:55   #13
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1066 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Alıntı:
ihtiyar yiğido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Geçen sezon Galatasarayı evinde perişan ediyorduk ki maalesef hakemler devreye girerek üç oyuncumuza kırmızı kart göstererek üç puanı elimizden alıp Galatasaray'a hediye etmişlerdi ve cezalı oyunculardan dolayı üç dört hafta kötü netice almamıza sebebiyet vermişlerdi, bu hafta adaletli bir maç yönetirlerse, ilahi adelet tecelli eder, geçen sezon elimizden alınan üç puanı bu sefer Galatasaray'ı kendi evinde yenerek alabiliriz.
Yigido kardesim; bizim Türkcemizde en cok sevdigim bir atasözü vardir.
Derki;"GECMISINI BILMEYENIN ,GELECEGI OLMAZMIS "diye.
Gecmisi iyi hatirliyorsun ayni dün gibi.Evet o macta katledildik,fakat bu her mac katledilecegimiz manasina gelmez.
Biz aslinda futbol olarak kötü oynamiyoruz.Bizim bugüne kadarki puan kaybimiza bir kac oyuncumuzun sahsi oynamasi bizi ligin altina itti.Bizden daha kötü oynayan takimlar bizim üstümüzdeler gün gelecek herkes tabelada layik oldugu yere yerlesecek.Sivasspor layik oldugu yere yelesmesi tek temennim ve arzum.Biz artik basarilara alistik ,beraberlik bile bizi mutlu etmiyor artik.
Galatasaray yenilmiyecek bir takim degil.Yeterki elimize gecen firsatlari iyi degerlendirelim.Burhan ve Aatif biraz silkelenseler biz cok daha iyi seyler yapacagizda bir türlü ritmi tutturamadilar.
Bizim Türkiye liglerinde yenemiyecegimiz takim yok bu böyle biline.Eksiklikler bizim boynumuzu büküyor fakar bu hafta ilk 3 puan siftahini yapacagiz gibi geliyor bana.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda B.DUMANLI'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 23.09.2014, 20:03   #14
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1066 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Sivasspor´u begenmedim lafi gercekten bizlere yakismiyor.Biraz SABIR´li olabilsek hersey cok daha güzel olacak.Takimdaki eksikler herkesin malumu.Bu yüzden hosgörülü olmak ve teknik kadroya güvenmek bizlere düsen birinci görev.
Bir kac mac sonra hersey cok farkli olacak ve Sivasspor layik oldugu yere gelecektir.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.09.2014, 23:21   #15
tekdoktiri
Tecrübeli Yiğido

tekdoktiri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

94 Mesajına 125 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 591 tekdoktiri FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

adamsın corlos ama unutma burası turkay, ş,,,,,,,,,,,,,,z sistem yerler dikkat et güvenme daha sert oynamak lazım sert olman lazım medyaya
tekdoktiri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24.09.2014, 23:05   #16
aozdemir
Tecrübeli Yiğido

aozdemir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

270 Mesajına 449 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 742 aozdemir Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

eksiklerine rağmen yinede takımımız iyi oynuyor
Alt 25.09.2014, 12:16   #17
Yusuf Çevik
Usta Yiğido

Yusuf Çevik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

778 Mesajına 1.676 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 778 Yusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yok

Arkadaşlar takımı beğenmediğinizi söylüyorsunuz ama bende Carlos`tan yanayım.Gerçekten takım iyi,ancak gol bölgesinde sorun yaşıyoruz,Pas yüzdemiz her maç yüksek.

En son ki Konya maçında daha dakika 30-40 larda felandı galiba,Sivasspor 200 pas Konyaspor 70 pas yapmış.Takımın gidişatı iyi yalnız şansızlıklar var,onlarda Utaka ve Da Costa`nın dönmesiyle son bulur İNŞALLAH...
Yusuf Çevik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.09.2014, 13:43   #18
58YIGIDO58
Usta Yiğido

58YIGIDO58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

576 Mesajına 843 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 670 58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
Yuzarsif Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Arkadaşlar takımı beğenmediğinizi söylüyorsunuz ama bende Carlos`tan yanayım.Gerçekten takım iyi,ancak gol bölgesinde sorun yaşıyoruz,Pas yüzdemiz her maç yüksek.

En son ki Konya maçında daha dakika 30-40 larda felandı galiba,Sivasspor 200 pas Konyaspor 70 pas yapmış.Takımın gidişatı iyi yalnız şansızlıklar var,onlarda Utaka ve Da Costa`nın dönmesiyle son bulur İNŞALLAH...

Iyi guzel konusuyorsunda Yigido peki Carlosun oyuncu degistirmekteki acemiligi hakkinda ne dusunuyorsun ?
Ben bu ilk 3 haftada alinan olumsuz sonuclari Carlosun oyuncu degistirmekteki acemiligine bagliyorum.
58YIGIDO58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.09.2014, 14:14   #19
Yusuf Çevik
Usta Yiğido

Yusuf Çevik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

778 Mesajına 1.676 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 778 Yusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yok

Alıntı:
YigidooSivas58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Iyi guzel konusuyorsunda Yigido peki Carlosun oyuncu degistirmekteki acemiligi hakkinda ne dusunuyorsun ?
Ben bu ilk 3 haftada alinan olumsuz sonuclari Carlosun oyuncu degistirmekteki acemiligine bagliyorum.

-Ahmet Aras`a daha çok şans verilmesi kanaatindeyim,ona çok az zaman veriyor Ahmet`te kendini gösteremiyor.
Yusuf Çevik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.09.2014, 14:21   #20
barbarakis
Acemi Yiğido

10 Mesajına 21 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 484 barbarakis FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ahmet arasa şansverse ne olur. Konya maçında topu boş kaleye taşıyamadı
barbarakis isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
beğendim, takımımı