Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Stadyum Manifestomuz!
Alt 04.01.2010, 23:56   #71
irşadi
Yeni Yiğido

1 Mesajına 1 kez Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 irşadi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Stadyum Manifestomuz!

birlik olalım ve nereye mesaj ve ya E.mail çekilecekse çekelim ve sivas sporlu yöneticilere sesleniyorum sivas sporumuzu super ligdan düşürmeyelim ve sivas spora başarılar dilerim
irşadi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda irşadi'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 04.01.2010, 23:57   #72
58svsvs58
Acemi Yiğido

44 Mesajına 70 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 568 58svsvs58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ak partinin bütün sözleri yuvarlak nereye çekersen gidiyor. beleş kitap dağıttık diyorlar. öğretmenler onunla ders yapmıyor yeni kitap aldırıyorlar. hastaneleri çoğalttık diyorlar 6 ayda bir yok 50 oldu yok 100 oldu katılım payı diyorlar. herkesten önce sivasa söz verildi stad nerdeyse tek sivasa yapmıyacaklar. 4 eylül mavi trenide kalktı sivastan şükür. az alana çok çok alana az zam diyorlar kimsenin kimseden haberi yok kim zam aldı kim almadı bilen yok. açılım diyorlar ne açılıyor ne kapanıyor yine bilen yok. anlayacağınız hep yuvarlak kelimeler. adı var kendi yok...
58svsvs58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58svsvs58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 05.01.2010, 05:49   #73
YİGİDOKENTLİ
Tecrübeli Yiğido

193 Mesajına 247 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 615 YİGİDOKENTLİ TAM BIR BEYEFENDIYİGİDOKENTLİ TAM BIR BEYEFENDIYİGİDOKENTLİ TAM BIR BEYEFENDIYİGİDOKENTLİ TAM BIR BEYEFENDI

sevgi ve saygilarimla bu haberde boyle bir tepki gosterdiginiz icin size ozellikle tesekkur etmek istiyorum ve bu konuda sonuna kadar destekliyorum sivasin resmen onunu kesiyorlar
bunu yaptirmamaliyiz saygilarimla gardaşlarim
YİGİDOKENTLİ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda YİGİDOKENTLİ'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 05.01.2010, 09:26   #74
gürbüz
Yeni Yiğido

2 Mesajına 5 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 gürbüz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

slm tüm gönülden yiğdolara, slm tüm içten sivaslı olanlara, slm gerçek sivaslı olanlara

açıkçası bende çok üzüldüm bu duruma bu sivasın insanı bizleri kahrediyo hala banane sivasspor dan diyen insanlar var yazıklar olsun öyle insanlara sivaslıyım demesinler bu insanlar

gelelim siyasetteki temsilcilerimize aman ha onların koltuklarını dokunmayında sivasspor harmandada oynar yeterki onların koltukları saglam olsun!!!!! gereçi sivasın dışından gelipte sivastan vekil olan kişi ne bilir sivasımın derdini sivası sadece kendi çıkarları için tanıyan kişiler sadece oy zamnı gelen kişiler bu kişiler!!!! bu insanlardan asla fayda olmaz sivasa

benim simini duydukça gurulandığım sivasım sivassporum, avrupada ismini duydukça sevinç gözyaşları döktüğüm sivassporum, sivasım en iyisine layık, TÜRKİYE CUMHURİYETİNİN temelinin atıldığı yer burası beylerrrrrrrrrr buraya 100 ( yüz bin) kişilik stad düşünün

herkes görevini bilmeli yapmalı, herkes taşın altına elini sokmalı, sivassı sevmeyenler sivasa sadece menfatleri için gelenler gelmesin kardeşim hala sivasspordan banane diyen kişiler terketsin sivasımı böyle insanlarla işi yok sivasın zarar gelir ondan sonrada tokinin çıkarlarını gözederler

stad en az 35 bin kişilik olmalı avrupa standartlarına uygun yapılmalı

tüm yiğidolara saygı ve selamlarımı yolluyıorum ALLAHA emanet olunuz.
gürbüz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı gürbüz'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.01.2010, 10:58   #75
üçyıldız58
Usta Yiğido

562 Mesajına 1.236 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 üçyıldız58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

arkadaşlar kurt kuzuya neden aşık olur onun kara kaşına güzel gözünemi asla !
kurt kuzuya aşık olur çünkü onu yemek için
inanın bizim başbakanımız denen şahıs sivasa yatırım olsun diye değil sırf değer biçilemeyen stadyumumuzun yerine göz diktiği için bize kuzu rolü çiziyor
istanbul il başkanına istanbulda sivaslı belediye başkan adayı istemiyorum diyecek kadar sivasa düşman olan bir şahsın bize 35.000 kişilik stadyum yapacağı hayaldende öte
içinde bir sivas kini var bilemiyorum onun sebebini kendi açıklaması lazım acaba büyüklerimiz birşeymi yaptı
gelelim milletvekillerimize ben onlara vekil demiyorum ankarada gençlerbirliği maçında trübündende ağzıma geleni söyledim mal gibi yere baktılar ne ola 5 tane böyle onursuz şuursuz kukla milletvekilimiz olana kadar kamer genç gibi bir tane milletvekilimiz olaydı adamın hayatı tunceli ile soru önergesi vermekle geçiyor biri bana desinki bir yığın sorunumuz var bir milletvekilimizde şu sorunumuz için soru önergesi verdi
seçimler yaklaşıyor aldığım duyumlara göre 1 tane vekil kalıyor gerisi değişiyor yenileri geliyor vede hiçbiri sivas içinde yaşayan kişiler değil
biz bunlarıda seçeceğiz ama yine kaybeden sivas olacak
fenerbahçe beresiyle sivasspor maçına gelen bir sivaslı vekilden ne beklenir
stadyumumuz kesin kez söylüyorum 20.000 kişilik bunuda sivas kamoyuna alıştırmak için başta salim kılıç olmak üzere yavaş yavaş empoze ediyorlar
bunu göreceğiz
üçyıldız58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı üçyıldız58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.01.2010, 14:03   #76
yahyabeyli
Yeni Yiğido

2 Mesajına 3 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yahyabeyli FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sayin Sivasspor com ve Ailesi yazmis oldugunuz sivasspor yeni sahasi icin yazdiginiz yaziyi TC Basbakanligina sahsin adina biraz degistierek ve birazda ekleme yaparak Email olarak gönderdim. Umarim bir cevap alirim,dedigim gibi ben kendi sahsima olarak gönderdim bu beni baglar. Ismi mi adresimi tel ve fax nr amida yazdim. yani sizlere zarar gelmesin birinin ayagindaki nasira bastiysam hesapi bana kessinler,size veya bütün camiaya degil.
saygilarimle
yahyabeyli (yigido hastasi)
yahyabeyli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı yahyabeyli'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.01.2010, 14:56   #77
kangali
Acemi Yiğido

kangali - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

10 Mesajına 15 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kangali isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

sivasin onde gelen siyasetcileri [sectiklerimiz]burokratlari ,is adamlari ve sivasspor yonetimi lutfen is basina.toki nezdinde agirliginizi koyun ,yumrugu masaya vurmanin zamani geldi.lutfen biraz caba gosterelim bu haber gerceklesirse bunun bedelini butun sivaslilar besikten mezara kadar oder.lutfen buna izin varmiyelim.sivasspor ve SIVAS icin el ele .selamlar kangali
kangali isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda kangali'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 05.01.2010, 15:54   #78
zeko58
Yeni Yiğido

zeko58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

12 Mesajına 18 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 649 zeko58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
SivasSpor.Com Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Sivas Valiliği'nin, Sivas Belediyesi'nin, Sivas Ticaret ve Sanayi Odası'nın ve Sivas Gençlik Spor İl Müdürlüğü'nün dikkatine!

Yaklaşık iki yıldır bir çok platformda bir çok kez Başbakan, Bakanlar, Vali, Milletvekilleri tarafından defalarca Sivassporumuza yeni bir stadyum yapılacağı dile getirildi, çok kereler sözler verildi. Bizzat Sayın Başbakan'ın ağzından Sivas'a modern bir stadyum yapılacağı ve bunun kapasitesinin 30-35 bin civarında olacağı ifade edildi ve bu haliyle yerel ve ulusal medyada bu habere yer verildi.

Ancak, geçtiğimiz günlerde Sivas Gençlik Spor İl Müdürü Salim Kılıç tarafından TOKİ'nin Sivas'a yapacağı stadyumun 20-25 bin kapasitede olacağı ifade edildi. Üzülerek görüyoruz ki Sivas'ın bürokratları Sivas'ın menfaatlerini değil TOKİ'nin menfaatlerini düşünüyor, veya TOKİ'nin kendi menfaatini düşündüğü kadar Sivaslı idareciler Sivas'ın menfaatlerini düşünüp savunamıyor.

80 bin nüfuslu Rize'ye 20 bin kapasiteli stadyum yapılmışken, Bursa'dan Diyarbakır'a, Antalya'dan Eskişehir'e, Mersin'den Malatya'ya bir çok vilayete 30 bin ila 40 bin arasında değişen kapasitelerde stadyumlar yapılması planlanırken, Sivasımızın bir kez daha ikinci sınıf muamelesi görmesi bizleri şiddetle rahatsız etmektedir. Elimizdeki mevcut stadyumun kapasitesinin zaten 17-18 binlerde olduğu gerçeğini göz önüne alırsak, 20-25 bin kapasiteli bir stadyum yapılarak stadyumun şehir dışına taşınmasının hiç bir anlamı kalmamakta ve Sivas'ımıza ve Sivassporumuza hiç bir katkı sağlamamaktadır.

UEFA'nın bundan sonra uluslararası bir çok turnuva ve müsabakada en az 30 bin kapasite aradığı gerçeğini göz önüne aldığımız vakit, önümüzdeki 50 yıl için yapılacak olan bu yatırımın Sivas'ın sportif geleceğine bir hizmet değil darbe olacağı açıktır.

Biz sivasspor.com olarak haykırıyoruz ve diyoruz ki, yapılacak olan stadyum onlarca farklı ağızdan, defalarca tekrarlandığı üzere en az 30 bin kapasiteli olmalıdır. Eğer bu 30 bin kapasitenin üzerinde olmayacaksa biz bu çalışmayı Sivas'a ihanet olarak göreceğiz ve verilen sözlerden dönüldüğü için kendimizi aldatılmış hissedeceğiz! Ve daha önemlisi bize yalan söyleyenleri asla unutmayacağız, affetmeyeceğiz!

Son sözümüz şudur: Ya Sivassporumuza ve Sivas'ımıza en az 30 bin kapasiteli bir stadyum yapılmalıdır, ya da sırf Başbakan'ı verdiği sözde yalancı çıkarmamak için yapılacak uyduruk bir stadyumla Sivassporlular aldatılmamalıdır!

Konunun takipcisi olacağımızın bilinmesi dileklerimizle www.SivasSpor.Com ailesi.

SivasSpor.Com Özel Haberi
COK HAKLISINIZ AMA UNUTULMAMASI GEREKEN BİRŞEY DAHA VAR HALA ŞANLI SİVASSPORUMUZ DURURKEN HALA 3 BÜYÜKLER B........KU YİYENLER VAR TAKIMINA SAHİP CIKMAYAN ZİHNİYET STADIHA HİÇ SAHİP CIKMAZ ONUN İÇİN BİRLİK OLMAMIZ LAZIM SESİMİZİ YÜKSELTMEMİZ LAZIM HAYDİ SİVASLI UYUMA
zeko58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda zeko58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 05.01.2010, 16:31   #79
cabuker
Yiğido

cabuker - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

69 Mesajına 113 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 578 cabuker FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

yahu facebook a da gönderin manifestoyu paylaşalım. sprot sitelerine gönderin bakın kaç aydır söylüyorum bu adamlar bu stadın üstüne yatacaklar. şeker fabrikası işine dönecek bu iş. DEMEDİ DEMEYİN evimizdeki maçlara "SÖZ VERİLEN 30.000 KİŞİLİK STADIMIZI İSTİYORUZ" yazılı kartonlar açalım. Yoksa bu işte de sivas otoyol, tren seferleri, şeker fabrikası gibi sallanacak. ADIM GİBİ EMİNİMMMMMMMM

Hepiniz Bir gün Önümüzde Eğileceksiniz....
Anadolu Kardeşliği Yalan Aslolan Sivas
Sonuna Kadar Sivas

STADIMIZI İSTİYORUZ
cabuker isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı cabuker'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.01.2010, 16:34   #80
subasi29
Usta Yiğido

subasi29 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.826 Mesajına 2.777 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1083 subasi29 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Turkiye Cumhuriyetinin Temellerinin Atildigi Sivasimiz,Tarihiyle Basbasa Birakilmak isteniliyor,Nedense Ensesi Kalin Burokratlar Kendi Kimliklerini Ozlerini Unutarak Senaryosuz Filmi Izlemeye Devam Ediyor
subasi29 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda subasi29'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
ayrıntıları, belgesi, kıyak, manifestomuz, neyimize, projesi, sivas yeni stad, sivasspor yeni stad, sivassporstad, sivasstadyum, stad, stadstad, stadyum, trabzona, wikileaksten, wikilieaksten, yapılmazsa, yeni