Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Alt 02.08.2005, 11:10   #81
1967_DERNEK_10UR
Usta Yiğido

1967_DERNEK_10UR - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

29 Mesajına 32 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1265 1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
AyhanBayrak Nickli Üyeden Alıntı
[size=6]İşte taraftar diye buna derler harika bir organizasyon hazırlamıslar vede cok genc gardaslarımla tanısma fırsatım oldu vede gurur duydum bu gardaslarımla tanıstıgım icin cok şanslı bir taraftar oldugumu düşünüyorum allah herkese böyle bir arkadaş topluluguyla tanısma fırsatı versin hepsi harika insanlar vede heleki o atmosferi yaşamak varya bir başka birşeymiş diye düşünüyorum inşallah en kısa zamanda tekrar bir araya gelmek icin o günü iple cekecem inşallah istanbulda gene bir araya gelecegiz vede türkiye degilde dünya görecek sivassporun büyüklügünü allahın izniyleeeeeee

Herşey icin tesekkürler gardaslar bana bu gurur dolu günü yaşattıgınız icinnnnnnnnnnnnn sagolun var olun herşey gönlünüzce olsunnnnnnnn
[/size]
AYHAN ABI SENDE RESİMDE YAKIŞIKLI ÇIKMIŞSIN..TAM KARİZMA YAPTIN.... 8)
1967_DERNEK_10UR isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.08.2005, 11:19   #82
AyhanBayrak
Operator

AyhanBayrak - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

118 Mesajına 364 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 AyhanBayrak kann auf vieles stolz seinAyhanBayrak kann auf vieles stolz seinAyhanBayrak kann auf vieles stolz seinAyhanBayrak kann auf vieles stolz seinAyhanBayrak kann auf vieles stolz seinAyhanBayrak kann auf vieles stolz seinAyhanBayrak kann auf vieles stolz seinAyhanBayrak kann auf vieles stolz seinAyhanBayrak kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
ultraSivas_58 Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
[size=6]İşte taraftar diye buna derler harika bir organizasyon hazırlamıslar vede cok genc gardaslarımla tanısma fırsatım oldu vede gurur duydum bu gardaslarımla tanıstıgım icin cok şanslı bir taraftar oldugumu düşünüyorum allah herkese böyle bir arkadaş topluluguyla tanısma fırsatı versin hepsi harika insanlar vede heleki o atmosferi yaşamak varya bir başka birşeymiş diye düşünüyorum inşallah en kısa zamanda tekrar bir araya gelmek icin o günü iple cekecem inşallah istanbulda gene bir araya gelecegiz vede türkiye degilde dünya görecek sivassporun büyüklügünü allahın izniyleeeeeee

Herşey icin tesekkürler gardaslar bana bu gurur dolu günü yaşattıgınız icinnnnnnnnnnnnn sagolun var olun herşey gönlünüzce olsunnnnnnnn
[/size]
AYHAN ABI SENDE RESİMDE YAKIŞIKLI ÇIKMIŞSIN..TAM KARİZMA YAPTIN.... 8)

[size=6]
Aman Onurcugum sizlerin yanında ne karizması hepiniz gencecik gardaşlarımızsınız sizlerin arasında benim karizmamın sözümü olur canımın ici

: Aman kimseye deme hakikatende acucuk varmış karizma haaa kimse duymasında heheheheheheheheh :
[/size]
Alt 02.08.2005, 11:19   #83
GuNaY
Gast

[size=6]heyytt be ayhan abi sen almanyadan gel bu güzel organizeye katılma sansını yakala :lol: :lol: karizma tamdı resimde haklısın onur 8) 8) [/size]
Alt 02.08.2005, 11:35   #84
AyhanBayrak
Operator

AyhanBayrak - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

118 Mesajına 364 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 AyhanBayrak kann auf vieles stolz seinAyhanBayrak kann auf vieles stolz seinAyhanBayrak kann auf vieles stolz seinAyhanBayrak kann auf vieles stolz seinAyhanBayrak kann auf vieles stolz seinAyhanBayrak kann auf vieles stolz seinAyhanBayrak kann auf vieles stolz seinAyhanBayrak kann auf vieles stolz seinAyhanBayrak kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
gunay Nickli Üyeden Alıntı
[size=6]heyytt be ayhan abi sen almanyadan gel bu güzel organizeye katılma sansını yakala :lol: :lol: karizma tamdı resimde haklısın onur 8) 8) [/size]

[size=6]gunaycıgım utandırma beni senin yanında benim lafım bile olmazda ama sunu diyem bu arada iyi sıyırdın istanbulda benden ama hafta sonu oradayım mactan sonra seninle güreş tutarız artık diyom sen ne dersin bu işeeeee :[/size]
Alt 02.08.2005, 11:45   #85
1967_DERNEK_10UR
Usta Yiğido

1967_DERNEK_10UR - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

29 Mesajına 32 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1265 1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
gunay Nickli Üyeden Alıntı
TAM BAYRAĞI GETİRDK AÇACAZ...BİR DEN SİYAH BİR KARA ŞİMŞEĞE BENZEYEN BİR ARAÇ GELDİ YANIMIZA KORNA YAPTI BAKTIM Kİ ESMER YAKIŞIKLI BİR İNDİ ARABADAN BİR DE BAKTIM Kİ AYNAN ABI ATKISINIDA TAKMIŞ HEMEN GELDİ YANIMIZA..
1967_DERNEK_10UR isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.08.2005, 13:17   #86
serhankaburcuk
Usta Yiğido

serhankaburcuk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

30 Mesajına 39 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1276 serhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekannt

Alıntı:

[/size]

[size=6]Abicim bizde seninle tanıştığımız için çok mutlu olduk...Bu organizasyon seninle dahada bir güzel oldu...Herzaman bekleriz derneğimize ve Sivasımıza...Pazar günü bizim içinde çok güzel bir gün oldu...Sivas maçından önce ve sonra...Avatarında gözükenden daha yakışıklı ve karizmatik bir abimiz....Ayhan abi herşey seninde gönlünce olsun...[/size]
serhankaburcuk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla