Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sivasspor Ümit Verdi
Alt 16.07.2010, 01:28   #51
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 873 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Sivasspor Ümit Verdi

Geçen yıl hazırlık maçlarında çuvalla gol yemiş ama ona rağmen hazırlık maçları ölçü olmaz lige bakalım demiştik...Bu yıl da hazırlık maçlarına 3 gollü bir maliyetle başladık..Maç Saray spor antreman tesislerinde oynanmış...7 maç daha yapacağız;rakiplerin bazıları dişli takımlar..En son maçlarımızı Trabzonspor ve eğer anlaşma olursa Newcastle United ile yapacağız..Benim için asıl ölçü işte bu 2 maç bu 2 maçta takımın lige hazır olup olmadığını ve ligde neler yapabileceğinin ipuçlarını göreceğiz...Hazırlık maçları lig için ölçü olamaz diye bir laf tutturmuş gidiyoruz..Bence hazırlık maçları ligin aynasıdır..Geçen yıl yapılan ve alınan gollü mağlubiyetlerin sivassporu ne kadar olumsuz etkilediğini ve belimizi bir daha doğrultamayarak ligde de aynı mağlubiyetlerin devam ettiğini hepimiz canlı olarak yaşadık..İnşallah yapılan maçlarda takımdaki tüm oyunculara şans verilerek takımın gerçek gücü ortaya çıkarılır...Bu maçlarda takımda görülen eksiklikler iyi görülerek gerekirse eksik yerlere ve alternatif açısından gerekli yerlere transferler yapılır...BU YIL LİG GEÇEN YILDAN DAHA ZOR GEÇECEK;HEM DE ÇOK ZOR...Kimsenin bu saatten sonra mazereti olamaz..Sivasspor çoğu takıma göre oturmuş bir takım;hazırlık maçları dahil yiğido her maçtan umut verici oyun ve galibiyetler bekliyor...
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 7 Kullanıcı eyuphulagu'a Teşekkür Ediyor...
Alt 16.07.2010, 06:51   #52
byCERAN58
Acemi Yiğido

byCERAN58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

24 Mesajına 33 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 661 byCERAN58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Sezonun ilk hazırlık maçında alınan skorla,takımı eleştiri yağmuruna tutan taraftarların,taraftarlıkların dan şüphe ediyorum. Taraftarlık sürekli eleştirmekle olmaz.Her zaman ve her şart altında desteklemek ve takıma güvenmekle olur.Fenerbahçede ilk hazırlık maçında yenildi..bu her takımın başına gelebilecek normal birşey.hoca tüm futbolcuları görmek istemiş.Yani şu aşamada takım henüz hazır değil.. Hazırlık sezonun son iki maçına göre takımı değerlendirmenin daha doğru olacağını düşünüyorum. Ayrıca,oynan maçı izleyen arkadaşlara değerli vede yapıcı yorumlarından dolayı teşekkür ediyorum.

Saygılarımla
byCERAN58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16.07.2010, 07:09   #53
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1581 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein

Yorumların tamamına yakınını takip ettimde yiğidolar şimdiden karamsarlığa düşmüşler bile.Gittim gördüm izledim takımın havası iyi teknik heyetle görüşmeler yaptık herşey yolunda.Kafamdaki soruların birçoğuna cevap aldım.Ben rahatım sizde rahat olun yiğidolar.

Özellikle Mesut hocamıza transferi kapattınızmı hocam dedim hayır kamp döneminde bakacağız eksik gördüğümüz yerler olursa takviye yapacağız dedi.Sizleri üzmeyeceğiz güzel bir sivasspor izleyeceksiniz dedi bunun sözünüde aldık.Bir sırtına alıp beni dolaştırmadığı kaldı.

Açıkça söylemek gerekirse ben oynanan futbola baktım, skor umurumda değil doksan dakika oynayan futbolcular birkaç tane idi herkesi denemeye çalıştı takımda hırs var oyun anlayışı iyi yolda.Memet hiç oynamadı hoca öyle uygun gördü demekki.

Daha ne desemki ben umutluyum, İnşallah bu umutlarımız boşa çıkmaz....
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Salim58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 16.07.2010, 07:13   #54
ahbey
Yiğido

87 Mesajına 146 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ahbey ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Kimileri bu maça hazırlık maçı demiş. Doğru. Ama bu maç Sivasspor için hazırlık maçı, Ankraagücü için lig maçı mı? Onlar içinde hazırlık maçıydı ve 3 tane gol attılar. Biz atamadık. Ne kadar iyi oynarsan oyna önemli olan sonuçtur. Sivasspor :0 Ankaragücü 3

Geçen dönem giresundan kendi sahamızda 3 yediğimiz maçta Muhsin Hoca İstifa dedik diye bizi Sİvasspor haini ilan edenler olmuştu. Şimdi de diyoruz ki : Gidişat iyi değil.
Alt 16.07.2010, 08:12   #55
Yusuf Çevik
Usta Yiğido

Yusuf Çevik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

778 Mesajına 1.676 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 777 Yusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yokYusuf Çevik Fazla söze gerek yok

Biziim Taraftarlar 90 Dakika Tezaürat yapsa biz çok ilerleriz inşallah.Ses çıkmıyor ki bizim taraftarlardan
Yusuf Çevik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16.07.2010, 08:12   #56
kaptann58
Tecrübeli Yiğido

kaptann58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

248 Mesajına 423 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 635 kaptann58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

KARDEŞİM SKOR ÖNEMLİ OLMAZMI YA VALLA BU SENE BİZİ KURTARACAK TAKIM BİLE YOK ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN ADAM GİBİ BİR TRANSFER YOK DÜŞERSEK BİR DAHA HAYAL OLUR YAZIK ÇOK YAZIK ŞAMPİYONLUĞA OYNAYAN TAKIM NE HALE GELDİ BÜLENT DENEN MERET DİNAMİTİ KOYDU GİTTİ
kaptann58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda kaptann58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 16.07.2010, 08:56   #57
ArifŞahin
Yiğido

43 Mesajına 54 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 551 ArifŞahin FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

öyle anlaşılıyor ki;takım daha deneme aşamasında fakat otoritelerin görüşü öyleki takım iyi yönde,daha ne diyelim ki hele şu hollanda daki hazırlıklar bi oynansın bizler o zaman gereken yorumları ve açıklamayı yapacaz.ama inancım o yöndeki takım, takım olma yolunda iki günlük izinden sonra hollanda'ya bir uçsunlarda orada da biraz pişsinler bakalım mevla neyler....neylerse güzel eyler....
ArifŞahin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16.07.2010, 09:49   #58
karşıyakalı
Tecrübeli Yiğido

karşıyakalı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

325 Mesajına 593 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 602 karşıyakalı FAZLA SÖZE GEREK YOKkarşıyakalı FAZLA SÖZE GEREK YOK

milletle dalgamı geçiyosunuz be takım 3-0 yenilmiş takımı begeniyosunuz bu ne biçim anlayıştır çözebilmiş degilim.takımdaki eksiklikleri görmemek için gayret edenleri ve yapılan transferlerin yeterli olmadıgını bildikleri halde süper transferler yaptık diyeortalıkta dolaşanları gerçekleri görmeye ve gerçekçi olmaya davet ediyorum.
karşıyakalı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı karşıyakalı'a Teşekkür Ediyor...
Alt 16.07.2010, 10:17   #59
aldair
Acemi Yiğido

aldair - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

36 Mesajına 54 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 672 aldair Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Böse Cevap: Sivasspor Ümit Verdi

eleştirilere tepki gösteren arkadaşlar,bu takımın kadrosu zayıf ve yetersiz.bunun takıma sahip çıkmamakla hiçmi hiç alakası yok.iyi oyuncular alınmıyor, basit yok parasına alınan emekliliği gelmiş oyuncular büyük yıldız transferler gibi gösterilmeye çalışılıyor.geçen senede böyle yorumlar yaptık bazı işgüzar arkadaşlar karşı çıktı ama ligde zor kaldık.3-0 yenilmişiz takım iyi yoldaymış demekki 1-0 yenilsek kesin sivas şampiyon denirdi.ne diyeyim ALLAH yardımcımız olsun.
aldair isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda aldair'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Cevap: Ankaragücü : 3-0 :Sivasspor
Alt 16.07.2010, 10:24   #60
Ezgi
Yiğido

94 Mesajına 144 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 569 Ezgi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Ankaragücü : 3-0 :Sivasspor

Alıntı:
superglam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Dikkat ettinizmi bilmiyoyorum.. Ankaragücünün kadro genişliğinin yanında Sivassporun kadro darlığını demek istemiştim.. Sivassporumuzun geçen yılkı halini bir daha yaşamak istemem.. Mesut hoca garanti verirse Trabzonu her iki maçtada yenersek ligden dümeyi kabul edebilirim çok sorun olmaz...
pes diyorum baska bir sey demiyorum.sen de taraftar oluyorsun oyle mi? trabzonu yenelim,kume dussek de kabul diyorsun yani.bunlar sivassporun taraftar profiline bile zarar veriyor..maci canli izleyenlerin izlenimleri,oynanan oyunun tatmin edici oldugu yonunde.bazi arkadaslarin ifade ettigi gibi,bu sene lig daha da zor.dun bir sure bursanin macina baktim.uzerine katmis gibi gorunuyorlar.dilerim aksakliklar tesbit edilerek,gerekli mudahaleler yapilir..
Ezgi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
ankaragÜcÜ, sivasspor, verdi, Ümit