Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sivas'ı Kim Yaktı?
Alt 02.02.2010, 22:55   #11
refikpura
Acemi Yiğido

25 Mesajına 47 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 603 refikpura FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivas'ı Kim Yaktı?

Alıntı:
yukarıyıldızlı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
eleştiri olabilir ama herkes haddini bilerek eleşitri yapmalıdır diye düşünüyorum bu şahsiyet resmen dalga geçiyor sivasspor la yalandan da süsülü ifadeler kullanarak...
kesinlikle katılıyorum arkadaşım.. Bu nedir Adamlar daha sivasa geleli 1 ay olmamış onlardan direk uyum ve skora katkı bekliyoruz. Guiza Türkiyeye geleli 2 sene oldu fiyatı deseniz bizim bütçemizden büyük ne yaptı 2 yıldır? Önce gidip onları eleştirsinler 15 gündür Sivasta yaşayan adamları degil.. Ben hocamıza güveniyorum. hocamız takımın başına 9. haftada geçmiş geldiginde 4 olan puanımız 17. haftada 17 puan olmuştur.. yani hoca bu enkaza 8 maçta 13 puan aldırmıştır. Suçlu belli ama kaçtı gitti.. Hocamızın arkasında duralım böyle eyyamcıların oyununa gelmeyelim..
refikpura isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda refikpura'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 02.02.2010, 23:06   #12
Metal Gear
Usta Yiğido

Metal Gear - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

727 Mesajına 1.433 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 757 Metal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISI

Bu takımı ben yakmadım.
Her maçına gittim,bağırdım çağırdım,sesimi kıstım doktora düştüm,formamı lisanslı aldım,ve yine devam edeceğim bunları yapmaya!
Metal Gear isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Metal Gear'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 02.02.2010, 23:30   #13
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 874 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Önce konu başlığını açan Sentetiğe Çok teşekkür ediyorum....Ben inanıyorum ki İlerleyen haftalarda bu yazıyı yaZan şahıs ve Bu yazıyı yazan kişiyi %100 haklı bulanlar yanıldıklasrını anlayacaklar..Sivasspor bu yıl eğer düşerse kesinlikle şerfiyle düşecek;ama ben düşeceğime kesinlikle inanmıyorum ve inanmak da istemiyorum..Kemal BELGİN'in nasıl bir kişi olduğunu öğrenmek isteyenler F.B kulübüne fax çeksinler ve hahhındaki iddiaları öğrensinler..Güya bizi uyuarıyormuş bu adam;niye uyarıyor acaba?Sivassporu çok svdiği için mi uyarıyor;yoksa yrni gelen oyuncularla ve sivassporla dalga geçmek için mi?Yazıyı dikkatli olursanız oyuncuları siyah ve beyaz olarak ayırmış yani resmen ırkçılık yapmış;kaldı ki K. BELGİN gibi 4o yıldır spor yazarlığı yapmış birisi oyuncuların adını bilemeyecek kadar bilgisiz mi yoksa dalgasını mı geçiyor...Diyor ki başkan ve futbolcular Sivas'ta bu maçtan sonra nasıl rahat dolaşıyor:Yani resmen Sivas halkını futbolculara ve başkana karşı tepki gösterin ayayklanın demek istiyor..Kaldı ki sivasspor 3. lige Hatta Amatöre bile düştüğünde Sivas'ta gerke yönetime,Gerk başkana,gerekse futbolculara karşı kesinlikle kötü davranış ve protesto olammıştır..K. BELGİN herhalde geçmiş yıllarda kötü sonuçlar alan İstanbul takımlarının tarftarlarıyla Sivasspor Taraftarını karıştırıyor;çünkü İstanbul'un 3 büyük takımının tarftarları takımları çok kötü sonuçlar aldığında geçmiş yıllrda kulübü ve antreman sahsını basmışlar;hatta bjk tarftarları antraeman sahasını basarak futbolculara bile saldırmıştı...Bizim taraftarımız kesinlikle bu tür eylemlerde hiçbir zaman bulunmamıştır ve bulunmayacaktır............... .......Yeni gelenlerde dünyanın her takımında olduğu gibi bizim takımda da uyum problemi görülmrktedir..Çünkü yeni gelen oyuncular devre arasının kısa olmasından ve Türkiye kupası maçları olması nedeniyle yetrince antreman yapılmadan maçlara çıkmışlardır...Asıl takımın uyumu bundan sonra ortaya çıkacak;en azından takım daha fazla birlikte olacak...Hazır olmayan oyuncuların hazırlanması sağlanacak;antreman eksiklikleri giderilecek ve arkadaşlarıyla kaynaşmaları sağlanacaktır..Ben bu uyum sorunun kısa sürede aşılacağını düşünüyorum;çünkü yeni gelen yabancıların hepsi aynı dili konuşan aynı ekolden(Fransız Ekolü)gelen oyuncular...YENİ TRANSFERLERDEN RAHMAN VE HARUN ve genç oyuncu YUNUS un da katkılarıyla SİVASSPORUN BUNDAN SONRAKİ ZOR MAÇLARA DAHA GÜVENLE ÇIKACAĞINA İNANIYORUM...Yrıca Zita da takımla antermanlara başlamış..Hocanın orta sahada bu oyuncudan da yararlanacağına inanıyorum..Büyük KAPTAN M. Yıldız ında forma girmesiyle bu zor günleri daha çabuk atlatacağımıza Yürekten İnanıyorum.......
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı eyuphulagu'a Teşekkür Ediyor...
Alt 02.02.2010, 23:43   #14
rsimsek
Tecrübeli Yiğido

rsimsek - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

110 Mesajına 162 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 rsimsek isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

ŞU BİR GERÇEK Kİ TAKIMDA YOLUNDA GİTMEYEN BİRŞEYLER VAR.BU GÜN GİBİ ORTDA.ÖNEMLİ OLAN YOLUNDA GİTMYEN ŞEYLERİ İYİ ANALİZ EDİP BİRAN ÖNCE YOLUNA SOKMAKTIR.ŞU ŞÖYLE DEMİŞ BU BÖYLE DEMİŞ BENİM İÇİN HİÇ ÖNEMLİ DEĞİL BEN SİVASSPORU 3.LİGDEYKENDE DESTEKLİYORDUM,GEÇEN SEZON ŞAMPIYONLUĞA OYNARKENDE ŞİMDİDE.
rsimsek isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.02.2010, 23:55   #15
armn
Yiğido

armn - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

46 Mesajına 61 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 558 armn FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

nasıl bir yazıdır bu ya adam resmen dalga geçmiş sivassporla herkesinde söylediği gibi adamlar geleli daha kaç gün oldu elano için bile hala alışma sürecinde diyolar koskoca ilk yarı bitti o adama bunlar söyleniyordu bizim adamlar geleli 2 gün oldu dalga geçiyor bide siyah beyaz diye saçma sapan isimler takıp ırkcıkık yapıyor basında vurmaya başladı artık bize...
armn isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı armn'a Teşekkür Ediyor...
Alt 03.02.2010, 00:12   #16
şarkışla 58
Usta Yiğido

şarkışla 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

731 Mesajına 1.223 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 768 şarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISI

kimse kimseyi kandırmasın bu takımdan bir şey olmaz
şarkışla 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03.02.2010, 00:28   #17
Thai
Tecrübeli Yiğido

89 Mesajına 177 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 734 Thai FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Kemal Belgin e bu yazıyı yedireceğiz inşallah..........

Bu oyuncularla ve bu futbolcularla ligde de kalacağız.........

Ben bu takıma İNANIYORUM, GÜVENİYORUM.....

Onlar başka takım arasınlar kendilerine........
Thai isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Thai'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 03.02.2010, 01:00   #18
A.Turan Korkmaz
Usta Yiğido

A.Turan Korkmaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

777 Mesajına 1.838 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 667 A.Turan Korkmaz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Yiğidolar, gereksiz tartışmalarla oyalanıyoruz. Beyin gücümüzü boşa harcıyoruz. Şu ara geçmişi deşmenin ,Bülent Uygundan sözetmenin, transferlerin yanlışlığından dem vurmanın falan bir önemi yok. TRansfer dönemi kapandı,artık sezon sonuna dek hocamız da oyuncularımız da belli,ne hocamız ne oyuncularımız değişmeyecek, böyle devam edeceğiz.Şunlarla uğraşmalıyız:
1) Durumumuz ne, artılarımız, eksilerimiz, tedbirler ve öneriler neler olabilir?
2) Rakiplerimiz ne durumda, son hoca veya oyuncu transferleri neler, oyun sistemleri,bizim için tehlikeleri neler?
3) Kendimiz, taraftarlar olarak daha iyi neler yapabiliriz?
Bu üç konu dışındaki konularla boşuna konu başlığı açılmamalı veya boşa yorum yapılmamalı, geçmişle yaşanmaz, bugüne ve geleceğe bakalım,kısır döngü fayda getirmez.
Örneğin, rakibimiz ( bazıları düşmüş gözüyle bakıyor ama hala şansları var bence ) Denizlispor , Fener ve GSye kök söktürdü.Bizi yenemiyorsa yenilmek de istemeyecektir. Her puan iyidir diyecekler. Aynı şekilde belki kimsenin aklından geçmiyor, ya da düşünmek bile istemiyor ama bence bizim de Denizli ile berabere kalmamız herşeyin sonu değil, çünkü rakibimiz olan diğer 4 takım Denizliyle maç yapmadılar daha. Onların takılmayacağı ne malum.
Bu ligde son haftalara kadar düşmeme mücadelesi sürecektir.Denizli,Sivas,Kasım paşa,Ankaragücü, Diyarbakır ve Manisa potadadır ve bu kurtlar sofrasında her yol mübah sayılacaktır. Sahaiçi, sahadışı faktörler etkili olacaktır.Uyanık olmalıyız.
Şu Fenerden yediğimiz 2. gole bakın.Hakem topu bize veriyor, topun başına bizden 4 futbolcu birikiyor, birşey yapacaklar sanıyorsunuz,halbuki fairplay olsun diye topu rakibe atıyorlar, o da beklemeden topu en ilerideki oyuncusuna atıyor ve malum gol oluyor.Bu gol de tüm morali bozuyor, yenilgi geliyor. Topu rakibe vermek için niye 4 kişi toplanır? Niye garanti olsun diye aca, ya da olmadı kalecilerine atılmaz top. Bu kadar mı saf olunur,hiçbiri mi uyanmaz. Tüm takım uyur mu?Hiçbiri değil.
Gerçek şu.Takımımızın acilen psikolojik desteğe ihtiyacı var belli.Üniversiteden yardım istenmeli ve bir profesyonelden,öğretim üyesinden mental destek alınmalı.
Ayrıca Denizlispor Ceyhun Erişle güçlendi.Manisaspor Reha Kapsalla anlaşıp hoca sorununu çözdü, rahatladı. Muhsin ERtuğral hocamıza büyük fırsat doğdu.Yarınki Kupa maçında iki rakibimiz TRT yayınında karşılaşacaklar.Rakipleri dikkatle izleyip iyi etüt etsinler ve onları nasıl yeneriz, rahat rahat planlarını yapsınlar. Allah bu kadar imkan veriyor, bizim takıma düşen de çok çalışıp taktikleri çalışmak ve sahada uygulamak. Bir de naçizane savunmamızın önünde üçlü defansif orta saha ile oynarsak gol yeme sorunumuz azalır diyorum. Herşey güzel olsun Sivassporumuz için!
A.Turan Korkmaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda A.Turan Korkmaz'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 03.02.2010, 04:14   #19
YİGİDOKENTLİ
Tecrübeli Yiğido

193 Mesajına 247 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 615 YİGİDOKENTLİ TAM BIR BEYEFENDIYİGİDOKENTLİ TAM BIR BEYEFENDIYİGİDOKENTLİ TAM BIR BEYEFENDIYİGİDOKENTLİ TAM BIR BEYEFENDI

arkadaslar takima yeni katilanlar oyuncular güzel inşallah denizlispor maçinda şov yapariz geride kalan maçlari telafi ederiz denizlispor maçi cikiş maçimiz olacak.
YİGİDOKENTLİ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03.02.2010, 08:39   #20
BeYLeRBeYi58
Acemi Yiğido

BeYLeRBeYi58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

40 Mesajına 77 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 557 BeYLeRBeYi58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

haddini aşmış zamanında 4 büyükler neler yaşadı bizler kendi içimizde çözülürsek yıkım kaçınılmaz sondur...

Etiketler
imparator neron, kim, sivası, yaktı