Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Serbest Alan, Sivas Paylaşım, Sivas Forum, Sivaslılar > Kilitli Konular

Kilitli Konular Kilitlenmiş Konular

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

İlhan Cavcav'ın açıklamalrı gündeme bomba gibi düştü..
Alt 20.12.2005, 19:32   #1
DJMuRaT
YASAKLI ÜYE

DJMuRaT - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

7 Mesajına 8 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 DJMuRaT ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart İlhan Cavcav'ın açıklamalrı gündeme bomba gibi düştü..

Kulüpler Birliği Başkanlığı'ndan ayrılan G.Birliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav, Fenerbahçe yönetimini terör örgütü PKK'ya benzeterek, cumhuriyet içinde yeni bir cumhuriyet kurmaya çalışmakla suçladı.
Fenerbahçe`nin Kulüpler Birliği`nden ayrılmasını eleştiren Başkan İlhan Cavcav, 'Türkiye`de 18 kulüp var. Fenerbahçe de büyük bir camia. Üzülerek ifade ediyorum, Fenerbahçe yönetimini Türkiye`de, Türkiye Cumhuriyeti varken PKK gibi, başka kuruluşlar gibi, Türkiye`de hükümet kurmak isteyen, cumhuriyet içerisinde cumhuriyet kurmak isteyen bir örgüte benzetiyorum.
Fenerbahçe Kulübü de tutum ve davranışlarıyla böyle bir cumhuriyet kurma arzusunu ortaya koyuyor. Türk siyasetinde PKK nasıl bölücülük yapıyorsa, Fenerbahçe de Türk sporunda bölücülük yapıyor. Bu benim için şahıs olarak önemli değil. Türkiye`de 18 kulübümüz var. Fenerbahçe eğer böyle bir Cumhuriyet kurmak arzusu içerisindeyse, Kulüpler Birliği`nden ayrıldığını nasıl açıkladıysa, Türkiye liglerinden de çekildiğini ilan etsin' diye konuştu.

'Özel lig kursun'
Fenerbahçe Kulübü`ne İstanbul`daki Kartalspor, Pendikspor, Beylerbeyi, Beykozspor gibi takımlarla bir lig kurmasını öneren Cavcav, 'Fenerbahçe`nin de içinde olduğu bu takımlar kendi aralarında oynayabilir. O zaman herkes rahat eder. Fenerbahçe de rahat eder, diğer kulüplerimiz de rahat eder. Fenerbahçe kulübümüzün tutum ve davranışı şahsen benim için pek önemli bir olay değil. Olay olarak da görmek istemiyorum¨ ifadelerini kullandı.
DJMuRaT isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 20.12.2005, 19:33   #2
abircan
Usta Yiğido

abircan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

239 Mesajına 440 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 911 abircan TAM BIR BEYEFENDIabircan TAM BIR BEYEFENDIabircan TAM BIR BEYEFENDIabircan TAM BIR BEYEFENDIabircan TAM BIR BEYEFENDI

CAV CAV IN SON KULLANMA TARİHİ DOLMUŞ, CAMİ DUVARINA İŞEMEYE BAŞLAMIŞ ARTIK
Alt 20.12.2005, 19:35   #3
serhankaburcuk
Usta Yiğido

serhankaburcuk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

30 Mesajına 39 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1279 serhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekannt

Talihsiz bir açıklama...Daha düzgün bir şekilde eleştirebilirdi...
serhankaburcuk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 20.12.2005, 19:37   #4
DJMuRaT
YASAKLI ÜYE

Bende Fenerbahçe Cumhuriyeti açıklamarını sevmiyorum ama Çok ağır eleştirmiş CAvCav ama yinede severim ben Cavcavı..Medyatik olmayı ve show yapmayı seviyor ...
Alt 20.12.2005, 19:38   #5
gercek58li
Usta Yiğido

gercek58li - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

50 Mesajına 75 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 gercek58li ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Bu sene Cavcav bazi cikislar yapiyor,sasirdi garibim,artik ne söylediginide bilmiyor!
Alt 20.12.2005, 19:39   #6
Etem-Murat
Usta Yiğido

Etem-Murat - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

25 Mesajına 32 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 908 Etem-Murat ist ein wunderbarer AnblickEtem-Murat ist ein wunderbarer AnblickEtem-Murat ist ein wunderbarer AnblickEtem-Murat ist ein wunderbarer AnblickEtem-Murat ist ein wunderbarer AnblickEtem-Murat ist ein wunderbarer AnblickEtem-Murat ist ein wunderbarer Anblick

KUSURUNA BAKMAYIN ADAMIN YAŞI 70 İŞİ BİTMİŞ KİME NE DEDİĞİNİ BİLMİYOR ADAMCAĞIZ
Etem-Murat isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 20.12.2005, 19:48   #7
eren1
Gast

Alıntı:
DJMuRaT Nickli Üyeden Alıntı
Kulüpler Birliği Başkanlığı'ndan ayrılan G.Birliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav, Fenerbahçe yönetimini terör örgütü PKK'ya benzeterek, cumhuriyet içinde yeni bir cumhuriyet kurmaya çalışmakla suçladı.
Fenerbahçe`nin Kulüpler Birliği`nden ayrılmasını eleştiren Başkan İlhan Cavcav, 'Türkiye`de 18 kulüp var. Fenerbahçe de büyük bir camia. Üzülerek ifade ediyorum, Fenerbahçe yönetimini Türkiye`de, Türkiye Cumhuriyeti varken PKK gibi, başka kuruluşlar gibi, Türkiye`de hükümet kurmak isteyen, cumhuriyet içerisinde cumhuriyet kurmak isteyen bir örgüte benzetiyorum.
Fenerbahçe Kulübü de tutum ve davranışlarıyla böyle bir cumhuriyet kurma arzusunu ortaya koyuyor. Türk siyasetinde PKK nasıl bölücülük yapıyorsa, Fenerbahçe de Türk sporunda bölücülük yapıyor. Bu benim için şahıs olarak önemli değil. Türkiye`de 18 kulübümüz var. Fenerbahçe eğer böyle bir Cumhuriyet kurmak arzusu içerisindeyse, Kulüpler Birliği`nden ayrıldığını nasıl açıkladıysa, Türkiye liglerinden de çekildiğini ilan etsin' diye konuştu.

'Özel lig kursun'
Fenerbahçe Kulübü`ne İstanbul`daki Kartalspor, Pendikspor, Beylerbeyi, Beykozspor gibi takımlarla bir lig kurmasını öneren Cavcav, 'Fenerbahçe`nin de içinde olduğu bu takımlar kendi aralarında oynayabilir. O zaman herkes rahat eder. Fenerbahçe de rahat eder, diğer kulüplerimiz de rahat eder. Fenerbahçe kulübümüzün tutum ve davranışı şahsen benim için pek önemli bir olay değil. Olay olarak da görmek istemiyorum¨ ifadelerini kullandı.
İLHAN CAVCAVIN SÖYLEDİKLERİNE NOKTASI VİRGÜLÜNE KADAR KATILIYORUM

KENDİNİ BU LİGİN ÜSTÜNDE GÖREN MALUM TAKIM SPORTİF BÖLÜCÜLÜK YAPMAKTADIR ......

KLÜBÜNÜN HAKLARINI KORUMAK KİSVESİ ADI ALTINDA KENDİ HEGEMONYASINI OLUSTURMAK İSTEMEKTEDIR...

MEDYANIN GÜCÜYLE ŞİMDİLİK KENDİNİ SÜPER BİR GÜÇ ZANNEDEN FENERBAHÇE ASLINDA TÜRKİYE LİGİNİN BU SEZON EN BASARISIZ KLUBUDUR AZIZ YILDIRIM BU BASARISIZLIKLARINI GİZLEMEK İÇİN SUNNİ GÜNDEMLER OLUSTURUP MUHALEFETIN DIKKATINI BAŞKA YERLERE KAYDIRMAKTADIR

140 MILYON DOLARA KURULAN BİR KLUP AVRUPADA 4 PUAN ALIYOR VE KÜÇÜMSEDİĞİ TÜRKİYE LİGİNDE HAKEMDESTEGİ GÖRMEDEN TEK BİR MAC KAZANAMIYORSA BUNUN ADI BASARISIZLIKTIR.....

EN SON OLAY SEMİHE VERİLEN ÜÇ MACIN TAMAMININ SİLİNMESİYDİ HAKEMLERDE YETMİYOR ARTIK FENERBAHCEYE İŞİN İÇİNDEN ÇIKAMIYINCA PARALI ASKER BIÇAKÇI DEVREYE GIRIYOR

ÇOCUGU NUN ÖLÜM HABERİNİ ALMASINA RAGMEN ARKADASLARIM YALNIZ KALMASIN DIYE MACA CIKAN SÜLEYMANUNUN HAKKI BU DÜNYADA DEGILSE BİLE ÖTEKİ TARAFTA MUTLAKA GORÜLECEK

Alt 20.12.2005, 19:52   #8
1967_DERNEK_NAİL
Yiğido

1967_DERNEK_NAİL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2 Mesajına 12 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 726 1967_DERNEK_NAİL isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

BUNAMIŞ HERALDE BUADAM
1967_DERNEK_NAİL isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 20.12.2005, 19:56   #9
DJMuRaT
YASAKLI ÜYE

Alıntı:
1967_DERNEK_NAİL Nickli Üyeden Alıntı
BUNAMIŞ HERALDE BUADAM

yok abi haklılık payı war adamın....:D
Alt 20.12.2005, 19:57   #10
serhankaburcuk
Usta Yiğido

serhankaburcuk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

30 Mesajına 39 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1279 serhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekannt

Aslında bende İlhan CAVCAV'a katılıyorum ama Pkk demesi yalnış...Yoksa İlhan cavcavın söyledikleri hep doğru...Türkiye Futbol Federasyonu tahkim kurulu hakem komitesi hep Aziz Yıldırım ın elinde...Atını istediği gibi oynatıyor...

Pkk Kelimesi hariç İlhan CAVCAV a katılıyorum....
serhankaburcuk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır