Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Transfer 2012
Alt 27.07.2012, 01:11   #881
avare
Usta Yiğido

avare - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

195 Mesajına 296 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 802 avare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Transfer 2012

guya bizim baskan fenerbahceye yakinligi ile biliniyor fenerbahceden bir iki oyuncu alsak ya, mesela özer hurmaci,serkan kirintili,sezer özturk,semih senturk valla cok isimize yarar bu oyuncular
avare isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 27.07.2012, 23:48   #882
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1034 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

Sivassporun daha önce birkaç kere gündeminde olup alamadığı bir forvet oyuncusunun peşinde olduğunu öğrendim, kesin isim alınca yazacağım...Transfer haberi almak artık çok zorlaştı; geçen senelerde de böyle olmuştu...Bunun anlamı şu: Demek ki transferlerde sona geliniyor...
Alt 28.07.2012, 00:17   #883
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 874 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Bu saatten sonra kimi alacak hepimiz merak ediyoruz...Umarım takıma yararlı bir oyuncu transfer edilir..Ben geçen yıl gündeme gelen ama bizi tercih etmeyip Macaristan dan SİON takımına transfer olan Brezilyalı Danilo'nun alınabileceğini düşünüyorum..Çünkü Sion bu takımı geçen yıl Danilo dan istenilen verimi alamamış ki bu yıl forvet mevkisine 2 tane oyuncu daha almış..Bir tanesi Sivasssporunda gündemine gelen Glaskov Rangers da oynayan Kuzey İrlandalı oyuncu,diğeri de Japon liginde geçen yıl oynamış genç bir siyahi oyuncu...Bu 2 oyuncu da gelince Danilo nun bu takımda oynama şansının çok azaldığını düşünüyorum..Sivasspor bence eğer isterse Danilo yu rahat alır..Çünkü Sion takımı 2 yeni forvet aldığında Danilo artık bu takımda oynayamaz diye düşünüyorum..2.si fanatik de adı çıkan ve geçen yıl Romen liginde Steau Bükreş de kiralık oynayan yine Brezilyalı bir oyuncuydu galiba..Estonya liginde oynuyordu galiba..Sivasspor yönetimi bu oyuncunun adı çıktığında yalanlamıştı...Kim gelirse gelsin hazır bir oyuncu olmadıktan sonra;sivasspor ile kamp geçirmedikten sonra bu takıma ne fayda sağlayacak...Benim gönlüm hala ÇAD lı oyuncuda umarım ne yapıp ederler bu oyuncuyu transfer ederler...3. olarak da geçenlerde bir arkadaş bir Afrika sitesinde bulup başlığını açmıştı galiba;Emenike benzeri falan deniyordu;Nijeryalı genç bir oyuncu ;onu da alabilirler diye düşünüyorum..4.olarak Esperance de oynayan genç Nijeryalı bir forvet de bir ara gündemimizdeydi;adı da Yannick D'Jeng di galiba bu oyuncu da alınmış olabilir...Ben Shikibala yı da alsınlar başka bir 2. bir forvet istemiyorum..Çad lı oyuncu ve Shikibala Sivasspor için yeterli olur...İçimden bir ses Çad lı alacağız diyor ama önümüzdeki günlerde bence yukarda adı geçen isimlerden 1 veya 2 tanesi alınacak diyorum...Umarım geç kalmadan takıma 2 tane forveti bulup kampa getirirler...Sivasspor son dakikada transfer yapamaya bayılıyor;HAYDİ SİVASSPOR YÖNETİMİ GÜLDÜR YİĞİDONUN YÜZÜNÜ!
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı eyuphulagu'a Teşekkür Ediyor...
Alt 28.07.2012, 00:39   #884
babapiton
Usta Yiğido

babapiton - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.318 Mesajına 3.345 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 823 babapiton FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
eyuphulagu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bu saatten sonra kimi alacak hepimiz merak ediyoruz...Umarım takıma yararlı bir oyuncu transfer edilir..Ben geçen yıl gündeme gelen ama bizi tercih etmeyip Macaristan dan SİON takımına transfer olan Brezilyalı Danilo'nun alınabileceğini düşünüyorum..Çünkü Sion bu takımı geçen yıl Danilo dan istenilen verimi alamamış ki bu yıl forvet mevkisine 2 tane oyuncu daha almış..Bir tanesi Sivasssporunda gündemine gelen Glaskov Rangers da oynayan Kuzey İrlandalı oyuncu,diğeri de Japon liginde geçen yıl oynamış genç bir siyahi oyuncu...Bu 2 oyuncu da gelince Danilo nun bu takımda oynama şansının çok azaldığını düşünüyorum..Sivasspor bence eğer isterse Danilo yu rahat alır..Çünkü Sion takımı 2 yeni forvet aldığında Danilo artık bu takımda oynayamaz diye düşünüyorum..2.si fanatik de adı çıkan ve geçen yıl Romen liginde Steau Bükreş de kiralık oynayan yine Brezilyalı bir oyuncuydu galiba..Estonya liginde oynuyordu galiba..Sivasspor yönetimi bu oyuncunun adı çıktığında yalanlamıştı...Kim gelirse gelsin hazır bir oyuncu olmadıktan sonra;sivasspor ile kamp geçirmedikten sonra bu takıma ne fayda sağlayacak...Benim gönlüm hala ÇAD lı oyuncuda umarım ne yapıp ederler bu oyuncuyu transfer ederler...3. olarak da geçenlerde bir arkadaş bir Afrika sitesinde bulup başlığını açmıştı galiba;Emenike benzeri falan deniyordu;Nijeryalı genç bir oyuncu ;onu da alabilirler diye düşünüyorum..4.olarak Esperance de oynayan genç Nijeryalı bir forvet de bir ara gündemimizdeydi;adı da Yannick D'Jeng di galiba bu oyuncu da alınmış olabilir...Ben Shikibala yı da alsınlar başka bir 2. bir forvet istemiyorum..Çad lı oyuncu ve Shikibala Sivasspor için yeterli olur...İçimden bir ses Çad lı alacağız diyor ama önümüzdeki günlerde bence yukarda adı geçen isimlerden 1 veya 2 tanesi alınacak diyorum...Umarım geç kalmadan takıma 2 tane forveti bulup kampa getirirler...Sivasspor son dakikada transfer yapamaya bayılıyor;HAYDİ SİVASSPOR YÖNETİMİ GÜLDÜR YİĞİDONUN YÜZÜNÜ!
Dediğin gibi Maicon Oliveira olabilir...transfermarkt'e gore sözleşmesi 31.08.2012 de sona eriyor...
babapiton isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda babapiton'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 28.07.2012, 01:08   #885
DOGU_BEY
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 1034 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
DOGU_BEY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sivassporun daha önce birkaç kere gündeminde olup alamadığı bir forvet oyuncusunun peşinde olduğunu öğrendim, kesin isim alınca yazacağım...Transfer haberi almak artık çok zorlaştı; geçen senelerde de böyle olmuştu...Bunun anlamı şu: Demek ki transferlerde sona geliniyor...
OMOTOYOSSİ olabilir..Beninli ve şu an Mısırda Zamalek takımında oynuyor ve Mısırda futbol iptal yani ortalık karışık...
Alt 28.07.2012, 01:20   #886
MeXeS58
Tecrübeli Yiğido

MeXeS58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

210 Mesajına 309 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 645 MeXeS58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:

OMOTOYOSSİ olabilir..Beninli ve şu an Mısırda Zamalek takımında oynuyor ve Mısırda futbol iptal yani ortalık karışık...
onu bulent zamanında almaya calısmıstık olmadı o ıyı futbolcuydu ozamn ama sımdı ne durumda bılmıyorum ırpır dıye tarıf edılen hızlı oyunculardan bırı pıvot santrafor degıl onu alırlarsa yanına bır tane pıvot santrafor daha alırlar cunku omotoyossi tek forvet oynayacak bir oyuncu degıl
Alt 28.07.2012, 01:25   #887
DOGU_BEY
Usta Yiğido

Alıntı:
MeXeS58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
onu bulent zamanında almaya calısmıstık olmadı o ıyı futbolcuydu ozamn ama sımdı ne durumda bılmıyorum ırpır dıye tarıf edılen hızlı oyunculardan bırı pıvot santrafor degıl onu alırlarsa yanına bır tane pıvot santrafor daha alırlar cunku omotoyossi tek forvet oynayacak bir oyuncu degıl
aynen öyle hocam çok güzel özetledin mesela omotoyossi yeri gelince forvet arkası veya kanatda da oynayabiliyor buda demek ki bir de ortaya santrafor kesin alınacaktır...
Alt 28.07.2012, 01:32   #888
DOGU_BEY
Usta Yiğido

Alıntı:
şimdi aldığım bir haber bir forvetin transferi kesin ama kesin bitti diğerinin de gelme ihtimali çok yüksek, şimdiden hayırlı olsun...konuyu yarın veya diğer gün açıyorum...sadece daha da kesinleştireceğim
Alt 28.07.2012, 01:47   #889
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 874 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Umarım gelecek oyuncu OWEN değildir..Bu kadar sakatlık yaşamış bir oyuncunun faydası sivasspora ancak Ankaragücü ne transfer edilen ve sonra fazla oynamadan giden siyasi forvet kadar olur..Dost acı söyler..Bu takıma şu anda iyi bir pivot santrafor lazım...Ben Amoyotossi tarnsferini çok gereksiz buluyorum..Çünkü bu oyuncu Helsingbor da oynayan eski Amoyotossi değil..Eğer öyle olsaydı Avrupa da kendine çok sayıda takım bulurdu..Fransa liginde 2.ligde bile oynarken bir çok maçta yedek kaldı..Takım bulamayınca Mısır ın Zamalek takımına en son gitmiş..Çok takım değiştiren bir oyuncu..Kaldı ki onun mevkisinde Grosecki duruma göre Cerny de oynuyor..Defansif özelliği fazla olmayan bir oyuncu..İsveç de G.S a karşı Avrupa maçında oynarken hepimiz çok beğenmiştik..Ama o dereden çok sular aktı..Yönetim bu oyuncuyu büyük ihtimalle bonservis sorunu olmadığı için ve Riza Hoca nın istediği diğer oyuncularda sorun yaşandığı için istiyor..Ayrıca bu oyuncu büyük ihtimalle hazır değil..Çünkü Mısır da 4-5 aydır lig maçları da oynanmıyor...Bu oyuncu hazır olup takıma ne zaman girer hep beraber göreceğiz..Umarım hazırdır ;değilse ilk 18 e girmesi bir keç ayı bulur diye düşünüyorum..Umarım sonu G.Afrikalı İngiltere den G.S.lı Tugay ın eski takımı blackborn Rover den alınan siyahi oyuncuya benzemez...
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda eyuphulagu'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 28.07.2012, 02:29   #890
58CeZa58
Tecrübeli Yiğido

58CeZa58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

220 Mesajına 375 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 595 58CeZa58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

umarim otomoyizi gelmesz
bruno zita bile daha iyi ondan
58CeZa58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda 58CeZa58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
2012, alacak, atmadi, bittibitiyor, buldu, burhan, bİr, carew, Çikiyor, daha, durum, futbolcu, geliyor, golcüsünü, gözdesi, her, kafadan, ndouassel, neden, ses, transfer, transferde, transferler, yeni, yenİ, yiğidolar, yiğidonun, İmza