Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Sivasspor'un bu seneki hedefi
Alt 03.09.2005, 12:05   #1
CAGLAYAN
Usta Yiğido

CAGLAYAN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

34 Mesajına 72 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 893 CAGLAYAN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORCAGLAYAN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORCAGLAYAN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORCAGLAYAN SITEMIZE IŞIK ŞACIYORCAGLAYAN SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR
Standart Sivasspor'un bu seneki hedefi

Süper Lig'in yeni ve iddialı ekiplerinden Sivasspor her geçen gün gücüne güç katıyor. Yiğidolarda Alman hoca Werner Lorant ligdeki hedeflerini belirledi. İşte o hedef...

Turkcell Süper Ligi'nin yeni takımlarından Sivasspor'un başkanı Mecnun Otyakmaz, hedeflerinin ligi ilk 10 içerisinde tamamlamak olduğunu belirterek, ''Belirlediğimiz hedefe emin adımlarla ilerliyoruz'' dedi.

Otyakmaz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Vestel Manisaspor maçında Sivasspor'un iyi bir futbol sergilediğini belirterek, ilk 4 haftada toplanan 8 puanın sevindirici olduğunu söyledi.

Takımın iyi bir hazırlık dönemi geçirdiğini ve sezona iyi bir başlangıç yaptığını ifade eden Otyakmaz, ''Yaptığımız transferlerle gücümüze güç kattık. Hedefimiz ligi ilk 10'un içerisinde tamamlamak. Belirlediğimiz hedefe emin adımlarla ilerliyoruz'' dedi.

Takımı zor haftaların beklediğini ifade eden Otyakmaz, Galatasaray ve Trabzonspor maçlarından en iyi skorla ayrılmayı hedeflediklerini kaydetti.

Türkiye Kupası'nda Giresunspor ile deplasmanda yapacakları maça da değinen Otyakmaz, takımının eleme turlarını geçerek finale yükseleceğine inandığını söyledi.

Geçen hafta takımla birlikte antrenmanlara çıkan İsrailli golcü Balili ile prensipte anlaştıklarını belirten Otyakmaz, Balili'nin bonservis sorununu çözmesi halinde sözleşme imzalayacaklarını da sözlerine ekledi.
CAGLAYAN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 03.09.2005, 12:39   #2
GuNaY
Gast

ilk 10'a girmek ilk sezon için sevindirici bir sonuç olacaktır... daha sonrasında hedefi yükselterek üst sıralarda yer alacağımıza inanıyorum

Alt 04.09.2005, 13:06   #3
GeCeVeMaVi58pRf
Usta Yiğido

GeCeVeMaVi58pRf - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

10 Mesajına 10 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 801 GeCeVeMaVi58pRf isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

valla lig basladıgında bende ilk ona girsek iyi olur diye düşünüyordum ama şimdi ben ilk 7 ye girecegimize inanıyorum inşallah bu bir haftalık ara sivasspor için iii olur
sivaslı olunmaz dogulur...
GeCeVeMaVi58pRf isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 04.09.2005, 13:09   #4
serhankaburcuk
Usta Yiğido

serhankaburcuk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

30 Mesajına 39 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1278 serhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekannt

Eğer takımımız böyle devam ederse ilk 10 değil ilk 5 e bile girer...İnşallah bu perfonmansı sonuna kadar devam ettirirsek Sivasspor bence Avrupa kupalarına bile katılabilir...
serhankaburcuk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 06.09.2005, 11:20   #5
Yigido_58
Yeni Yiğido

1 Mesajına 1 kez Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 Yigido_58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
serhankaburcuk Nickli Üyeden Alıntı
Eğer takımımız böyle devam ederse ilk 10 değil ilk 5 e bile girer...İnşallah bu perfonmansı sonuna kadar devam ettirirsek Sivasspor bence Avrupa kupalarına bile katılabilir...
KATILIYORUM.
Bu oyun devam ederse ligin fkash ekibiyizZ.
Yigido_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 06.09.2005, 12:28   #6
CÜSSKB-Aynur
Usta Yiğido

CÜSSKB-Aynur - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

64 Mesajına 176 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 994 CÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz sein

Bence;
Kısa vadede ilk on
Uzun vadede 5.büyük
Alt 06.09.2005, 12:33   #7
ElbeyLi58
Usta Yiğido

ElbeyLi58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

12 Mesajına 16 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 923 ElbeyLi58 kann auf vieles stolz seinElbeyLi58 kann auf vieles stolz seinElbeyLi58 kann auf vieles stolz seinElbeyLi58 kann auf vieles stolz seinElbeyLi58 kann auf vieles stolz seinElbeyLi58 kann auf vieles stolz seinElbeyLi58 kann auf vieles stolz seinElbeyLi58 kann auf vieles stolz sein
Standart 15. sira bile iyi 34 hafta´da

ligte kalalim gerisi yalan
daha ilk senemis
hemen 5. olmak baya güc ister
cünkü ligte kötü Takim yok
Alt 06.09.2005, 12:43   #8
serhankaburcuk
Usta Yiğido

serhankaburcuk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

30 Mesajına 39 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1278 serhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekannt

Ben daha öncede söylediğim gibi tekrar ediyorum.Eğer Sivasspor şuana kadar oynadığı futbolunu tekrar ederse Sivasspor bence ilk 5 te yer alır diyorum...HAYDİ YİĞİDOLAR...
serhankaburcuk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 06.09.2005, 12:46   #9
CÜSSKB-Aynur
Usta Yiğido

CÜSSKB-Aynur - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

64 Mesajına 176 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 994 CÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz seinCÜSSKB-Aynur kann auf vieles stolz sein

UZUN VADEDE 5. büyük dedim ama, Şampiyonluk neden olmasın?
Alt 06.09.2005, 12:47   #10
ilteriş58
Tecrübeli Yiğido

ilteriş58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

64 Mesajına 74 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ilteriş58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

ben ilk 7-8 yeterli olacaktır derim.
ilteriş58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır